NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Pittsburgh - 5. prosince 2023   01:00

Flyers
Flyers
29:46' Foerster (Konecny, Ristolainen) • 63:55' Couturier (Konecny, Sanheim)
Pittsburgh

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný úterní den.

3. Carter Hart (PHI) – 31 zákroků
Obrovská radost ve Wells Fargo Center. Flyers podruhé za sebou porazili svého rivala, když o dnešní výhře rozhodl v prodloužení Sean Couturier. Penguins budou znovu velmi zklamaní. Pokud chtějí uvažovat o play-off, musí podobné zápasy zvládat lépe.
63:55'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Flyers si v prodloužení berou druhý bod! Po vyhození Sanheima se zrodilo přečíslení dva na jednoho, při kterém Konecny naservíroval puk na hůl SEANA COUTURIERA a ten pohotově napálil puk k bližší tyčce. Asistence: Travis Konecny a Travis Sanheim.
63:46'
Oddechový čas pro tým Philadelphia Flyers.
63:46'
Guentzel si pohrál s pukem a nakonec vystřelil z levého kruhu. Puk letěl přímo do Harta.
63:03'
Hra se rychle otočila a po kličce trefil tyčku Sanheim!
62:55'
Po Malkinově přihrávce střílel z pravého kruhu Karlsson, beton Harta byl na správném místě.
62:07'
Z levého kruhu pálil Tippett, Nedeljkovic znovu připraven.
62:01'
Pittsburgh přichází v prodloužení snadno o kotouče, domácí jsou nebezpečnější.
61:27'
Konecny z pravého kruhu vystřelil na branku a Nedeljkovic dokázal zasáhnout.
61:04'
Couturier si vybruslil na pravý kruh, při zakončení ale podklouzl.
60:28'
Hosté si pohrávají s kotoučem a připravují si svůj útok.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině gól nepadl a to znamená jediné – ve Philadelphii se bude prodlužovat!
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:37'
Karlssonova střílená přihrávka úspěch nesklidila, nikdo puk na branku neprotečoval.
59:00'
Začala poslední minuta zápasu. Přijde rozhodnutí a nebo nás čeká prodloužení?
58:06'
Nedeljkovic měl trošku problémy se střelou Seelera od modré čáry. Nakonec puk udržel v lapačce a přerušil hru.
57:37'
57:28'
Malkin dlouho váhal se střelou z pravého kruhu, až nakonec poslal puk vedle branky.
56:20'
Penguins drží kotouč ve vlastním pásmu a pomalu se připravují na přesilovou hru.
55:37'
Domácí obraně unikal v oslabení Eller, a tak si York pomohl držením. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách, pak začne přesilovka Penguins.
54:43'
Zohorna se v útočném pásmu provinil podrážením a odchází na trestnou lavici. Za tento faul rozhodně pochválen nebude.
54:21'
Flyers si hru vůbec nekomplikují a brání jednoduše. Okamžitě po zisku puku jej posílají do středního pásma, kde se o něj snaží bojovat.
53:01'
Poslední střídání patří spíše hokejistům Pittsburghu, kteří se pokouší něco vymyslet a dostat se do vedení.
52:04'
Malkin se individuálně uvolnil v útočném pásmu a vystřelil z mezikruží těsně vedle pravé tyče.
51:22'
Crosby neúspěšně kombinoval v útočném pásmu s Guentzelem, obrana Flyers se dostala k puku.
50:50'
Hra se rychle otočila a v solidní příležitosti se zjevil na vrcholu levého kruhu Pettersson, jehož prudká střela skončila v lapačce Harta.
50:03'
Obrovský závar před brankou Penguins gólem nekončí. Zřejmě tomu zabránila i branková konstrukce.
48:36'
Osud tohoto zápasu je naprosto otevřený, oba týmy se pokouší dostat do vedení. Nyní je odpískáno zakázané uvolnění Penguins.
47:47'
Shea nahazoval puk na branku od modré čáry a Hart byl donucen k zákroku. Žádné vzrušení to ale nepřineslo.
46:42'
Penguins se nepodařilo přejet do útočného pásma a je odpískáno postavení mimo hru.
45:50'
Atkinson nebyl pokryt a z toho důvodu se dostal ke střele z předbrankového prostoru, která skončila na výstroji Nedeljkovice.
44:51'
Byla z toho rychlá akce Flyers, kterou z levého kruhu zakončoval Couturier. Nedeljkovic šikovně vykopl beton a zabránil gólu.
44:44'
Letang se pokoušel z levého kruhu poslat před branku střílený pas, obrana ale puk nepropustila.
43:45'
Pittsburgh si nyní dokázal vytvořit solidní tlak, obrana Flyers ale vše přečkala.
42:50'
Na druhém konci kluziště se do zakončení dostal Eller, jeho rána ale byla nepřesná.
42:09'
Nyní to střelou zápěstím zkoušel Couturier, ani on ale puk do branky neprocpal.
41:31'
První střelu na branku ve třetí třetině si připsal Frost, na Nedeljkovice ale recept nenašel.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 2:51.
Philadelphii se podařilo ve druhé třetině vyrovnat, a tak se o všem rozhodně ve třetí části. Kdo najde cestu k vítězství?
40:00'
39:34'
Walker se vydal na útočný výlet, který zakončil střelou přes obránce. Nedeljkovic byl dobře postaven a podržel puk na svém těle.
38:45'
V obraně Penguins jsou občas velké okna a Flyers se dostávají snadno do šancí, tohle musí Pittsburgh rozhodně zlepšit.
38:24'
Konecny se dostával do dalšího brejku, tentokrát ho ale stihl dohnat jeden z obránců a puk mu odpálil.
38:00'
Nyní musel zasahovat i Nedeljkovic, na kterého se pokoušel střelou z první vyzrát Farabee.
37:33'
Harkins dostal pas na pravý kruh a pohotově vystřelil. Hart se rychle přesunul a zabránil brance.
36:20'
Nylander to zkoušel z velkého úhlu, puk ale do sítě neprocpal. Výborně pak zasáhl i Marc Staal.
35:44'
Obrovský závar u branky Flyers. Hosté se dostali k několika střelám, ani jedna v brance neskončila. Největší šanci měl z mezikruží Malkin.
33:34'
Penguins si nyní dokázali vytvořit silný tlak v útočném pásmu, Flyers se ale zvládají bránit.
32:34'
Střela Nylandera orazítkovala břevno!
32:23'
A tím hráče, co pošle Pittsburgh znovu do vedení, byl Radim Zohorna. Český útočník to vzal při přečíslené na sebe a z pravého kruhu poslal puk do ramene Harta.
32:10'
Penguins po inkasovaném trošku přidal a pokouší se vrátit do vedení.
31:40'
Malkin se chytře postavil vedle branky a tečoval pokus od modré čáry. Puk ale nasměroval vedle klece.
30:35'
Jeff Carter tečoval střelu od modré čáry a Hart byl nucen zasahovat. Puk s problémy udržel ve své moci.
29:46'
Flyers srovnávají stav utkání! Konecny zavezl puk do útočného pásma, na levém kruhu našel TYSONA FOERSTERA a ten parádní střelou prostřelil Nedeljkovice. Asistence: Travis Konecny a Rasmus Ristolainen.
29:03'
Guentzel se dostal sám před Harta, kterého ale střelou nad lapačku nepřekonal. Brankář Flyers zasáhl šťastně ramenem.
28:39'
Eller střílel z levého kruhu těsně nad břevno.
27:40'
Flyers se dostali do zajímavé příležitosti, které ale nedokázali využít. Při přečíslení střílel po přihrávce Tippett, puk ale dokázal Nedeljkovic vyrazit betonem.
26:46'
Zajímavá situace pro Crosbyho, který dostal hodně prostoru mezi kruhy. Byla z toho střela z nápřahu a puk skončil na betonech Harta.
25:26'
25:00'
Flyers se v oslabení několikrát dostali do útočného pásma, vyrovnat se jim ale nepodařilo.
24:34'
Přesilová hra ze strany Penguins je znovu plná zmaru, hosté se nemohou usadit v útočném pásmu.
23:58'
I ve druhém oslabení se do brejku dostal Konecny a ani tentokrát střelou po ledě neuspěl. Nedeljkovic opět podržel svůj tým.
23:26'
Flyers hráli v šesti a budou muset jít do oslabení. John Tortorella je na své svěřence pořádně nazlobený.
23:08'
Nylander se obtočil kolem branky a pokusil se zakončit. Hart byl včas na zemi a zasáhl betonem.
22:05'
Leteng pálil na pravém kruhu z první, tvrdou střelou ale trefil pouze hráče stojícího před sebou.
21:34'
Konecny mohl z levé straně ujíždět sám na branku, ale hra byla přerušena, protože se puku dotkl jeden hráčů ze střídačky.
20:52'
A znovu práce pro Nedeljkovice po střele od pravého mantinelu.
20:28'
Foerster zachytil puk v útočném pásmu a okamžitě šel do zakončení. Nedeljkovic musel poprvé v třetině zasahovat.
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 2:00.
První třetina byla poměrně vyrovnaná a skóre se v ní měnilo až na konci, kdy dokázal skórovat Sidney Crosby. Jak se tento zápas bude vyvíjet nadále?
20:00'
19:14'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Penguins se v závěru první třetiny dostávají do vedení. Rust šikovným pasem založil přečíslení, při kterém Guentzel našel SIDNEY CROSBYHO a ten střelou z levé strany překonal Harta. Asistence: Jake Guentzel a Bryan Rust.
18:04'
17:45'
Nyní Pittsburgh kombinuje v útočném pásmu, stále tomu ale chybí nějaká střela.
17:01'
Konecny jel v oslabení sám na branku, střelou po ledě recept na Nedeljkovice nenašel. Tohle byla obrovská šance.
16:41'
Penguins se zatím absolutně nedaří usadit v útočném pásmu.
16:20'
Domácí se osvobozují, kotouč je za brankou Nedeljkovice.
16:04'
York smolně poslal puk do hlediště a je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra pro Penguins.
15:44'
Frost nedokázal udržet modrou čáru a způsobil postavení mimo hru. Hra je přerušena a následuje komerční přestávka.
15:07'
Penguins se dopustili dvou zakázaných uvolnění po sobě.
14:47'
Mírně lepším týmem jsou domácí Flyers, kteří mají lepší pohyb a tráví v útočném pásmu více času. Jejich hře ale chybí častější střelba, i proto má víc střel na svém kontě Pittsburgh.
13:14'
Zatím nesledujeme jeden z nejpohlednějších zápasů. K vidění je hodně nepřesností a tvrdých soubojů.
12:43'
Na druhém konci kluziště byl v šanci Tippett, z předbrankového prostoru nezamířil nejpřesněji.
12:17'
Hart musel řešit tečovanou střelu, kterou vykopl betonem do rohu kluziště.
11:50'
Flyers zakombinovali v útočném pásmu, ale k ničemu to nevedlo. Obrana Penguins svého soupeře k ohrožení branky nepustila.
10:34'
A tentokrát Hart vyřešil i složitější příležitost Penguins. Rust pálil nikým nekrytý z levého kruhu a puk poslal do klečícího Harta. Ten puk udržel na svém těle a přerušil hru.
09:19'
Neúspěšně si počínal i na druhé straně Harkins, v tomto případě úspěšně zasáhl Hart.
08:33'
Tippett tentokrát nepřihrával ale zkusil vystřelit, Nedeljkovic byl pozorný.
07:29'
Malkin dostal puk na pravém kruhu a vystřelil pohotově zápěstím. Hart dobře viděl a neměl problém zakročit.
07:00'
Štěstí střelou od modré čáry vyzkoušel Seeler, puk nakonec ale proletěl kolem levé tyče.
06:20'
Zohorna to zkoušel střelou přes obránce, Hart našel puk ve své lapačce.
05:53'
Flyers jsou v úvodu zápasu nebezpečnější týmem. Nyní při přečíslení přihrával Tippett, pas to ale nebyl vydařený a svého adresáta nenašel.
04:28'
Hart se po jednom ze zákroků dostal mimo své brankoviště, hosté toho ale následně využít nedokázali.
03:50'
Nahození Ristolainena od modré čáry skončilo na betonech brankáře Penguins.
03:27'
Konecny se propracoval ke střele z pravého kruhu a trefil tyčku!
02:33'
Nyní už Deslauriers dokázal ohrozit branku, Nedeljkovic úspěšně zasáhl.
01:59'
Poprvé se v útočném pásmu dokázali na delší čas usadit i domácí, střela na branku z toho ale nebyla.
00:13'
Z levého kruhu to zkoušel Rust a Hart musel poprvé v zápase zasahovat.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (Ersson) – Sanheim, York, Se. Walker, Seeler, Ristolainen, M. Staal – Konecny, Couturier, Foerster – Brink, Frost, Tippett – Atkinson, Laughton (A), Farabee – Hathaway, Poehling, Deslauriers.
Trenér: John Tortorella

Pittsburgh Penguins: Nedeljkovic (Jarry) – Letang (A), Graves, E. Karlsson, M. Pettersson, Ludvig, Shea – Rust, Crosby (C), Guentzel – D. O'Connor, Malkin (A), R. Smith – Carter, Eller, Harkins – A. Nylander, Koppanen, Zohorna.
Trenér: Mike Sullivan

Rozhodčí: Charron, Blandina – Hughes, Nansen.
Tento duel se dá nazvat odvetou. Oba celky se střetly během nedělní noci a zápas hraný v Pittsburghu dokráčel až do samostatných nájezdů, v nichž rozhodl Sean Couturier. Bude tento zápas znovu vyrovnaný?
Přeji krásnou hokejovou noc a vítám Vás u sledování našeho textového přenosu ze zámořské NHL! Philadelphie bude hostit Pittsburgh. Kdo najde cestu k vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.