Havířov - Třebíč | ONLINE | 23.2.2015 18:00 | Play-off 1. ligy 2014/2015 | ŽIVĚ | iSport.cz

Ode mne je to pro tuto sezonu vše. Já se s Vámi loučím a v následujícím ročníku opět na počtenou!
Utkání je u konce. Pro havířovské borce tato sezona končí, avšak za svůj výkon se rozhodně stydět nemusí. V dnešním mači rozhodla produktivita a hlavně obrovské množství štěstí. Na havířovském stadionu probíhá "děkovačka" hráčům.
60:00
59:51
Icing Horácké Slavie Třebíč. Havířov má devět vteřin na vyrovnání. Teď je jen otázkou, jestli domácí vyhrají vhazování a půjdou ihned do zakončení.
59:40
Zbývá posledních dvacet vteřin, stane se něco převratného?
59:14
Po konci oddechového času zůstane brankář AZetu na střídačce a domácí to tedy zkusí se šesti hokejisty v poli.
59:14
Oddechový čas pro domácí.
58:59
Hra je přesunuta před branku Lukáše Danečka, který musí čelit dalšímu tlaku. Zvolí domácí možnost hrát power-play?
58:38
Havířov se stále snaží o vyrovnávací branku. Zbývají mu však poslední vteřiny!
58:02
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:03
Havířov právě vstřelil branku!
Šance AZetu stále žijí! Radim Ostrčil našel přihrávkou od mantinelu PATRIKA ZDRÁHALA. Ten měl dostatek času na to, aby zamířil na bližší horní roh Horčičkovy svatyně. Havířovští hokejisté jsou krůček od vyrovnávací branky.
Asistence: Radim Ostrčil
56:05
AZetu končí za minutu přesilová hra, ale stále jsme neviděli žádnou slibnou situaci.
55:14
Vyloučen Roman Erat (TRE) na 2 minuty za držení.
54:02
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Hosté momentálně udělali další krok k postupu do semifinále. Po chybě v obraně se dostal ke kotouči Pekr, jenž objel branku AZetu a následně přihrál JANU WASSERBAUEROVI. Ten zakončoval do odkryté branky Havířova a rozdíl mezi týmy je opět dvoubrankový.
Asistence: Matěj Pekr
53:48
A další icing. Třebíčští hokejisté musejí popadat dech, jelikož jsou na hrací ploše delší dobu.
53:18
Horácká Slavie se dopustila zakázaného uvolnění. Vhazuje se po pravici Horčičky.
52:40
Domácím hráčům se krátí čas na vyrovnání. V těchto chvílích jsou ale jasně lepším týmem, který na kluzišti dominuje.
51:44
Rozhodčí teď nemohl uznat branku Havířova, jelikož těsně před tím byl odpískáno postavení mimo hru.
51:34
Třebíč si dokázala vytvořit během přesilové hry vytvořit pár situací, ale ani jedna neskončila v brance AZetu.
51:29
Vojtěch Tomi půl minuty bránil oslabení bez hole a vše zvládl na výbornou, když zabránil vlastním tělem brance!
49:53
AZet dvakrát odvrátil hrozbu nájezdu třebíčských hokejistů do obranné třetiny.
49:23
Vyloučen Tomáš Jiránek (HAV) na 2 minuty za držení hole.
48:51
47:45
Hosté se na pár vteřin osvobodili od tlaku domácích hokejistů. Začíná další zátah k třebíčské kleci.
46:51
46:51
Vyloučen Rostislav Malena (TRE) na 2 minuty za hákování.
46:25
Havířov se musel bránit útočné formaci Třebíče. Nyní se může vydat k brance Horácké Slavie.
45:10
V šestačtyřicáté minutě se fanoušci AZetu dočkávají zaslouženého snížení! Stuchlík nahazoval kotouč na branku Třebíče, Luboš Horčička jej vyrazil pouze před sebe, kde byl připraven VOJTĚCH TOMI. Ten neměl sebemenší problém zasunout puk pod ležícího gólmana hostí.
Asistence: Michal Stuchlík
44:59
Puk vyletěl mimo hrací plochu – byl však tečován plexisklem, tudíž se bude vhazovat před brankou Horčičky.
44:34
Fanoušci, ani samotní hráči havířovského mužstva to rozhodně nevzdávají. Celý stadion žene Havířovské vpřed.
43:53
Vojtěch Tomi měl v hlavě dobrou myšlenku o křižné přihrávce na spoluhráče, ale ten měl jiný pohyb než kotouč.
43:14
Hra se přesouvá ze strany na stranu. V těchto minutách se hráči nedostali do žádné vyložené šance.
42:03
Michal Sztefek měl větší rychlost než obránce před ním. Jeho střele chyběly centimetry k trefení zařízení.
41:34
41:23
Domácí se zatím brání početní výhodě.
40:02
Vhazování do poslední dvacetiminutovky vyhrála Třebíč, která okamžitě míří vpřed.
40:01
Za nějakou minutu a půl nám začne třetí perioda dnešního utkání. Pokusí se AZet ještě otočit vývoj zápasu na svou stranu? To se dozvíme v následujících minutách.
Průběžné výsledky z ostatních zápasů:

Benátky – České Budějovice 1:1 (3. třetina)
Ústí nad Labem – Chomutov 1:2 (2. třetina)
Kladno – Jihlava 1:0 (2. třetina)
Další třetina začne přibližně v 19:42.
40:00
39:54
Havířovský brankář sevřel své betony včas, když Dolníčkova přihrávka směřovala na volného Romana Erata.
39:34
Vyloučen Jurij Repe (HAV) na 2 minuty za napadení.
39:02
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:28
Smrtící protiútoky hostů ukazují své kvality. Skuliny na levém křídle využil Pekr, jehož přihrávka od tyčky našla JANA WASSERBAUERA. Ten se s ničím nepáral a kotouč poslal z první do odkryté klece AZetu.
Asistence: Matěj Pekr, Aleš Holík
37:59
Ofsajd Havířova. Ten se stále snaží o vstřelení branky, jenže obrana Třebíče je více než pozorná.
37:22
Třebíčští hokejisté potrestali chybu havířovských borců. Po pravém křídle unikl LUKÁŠ HAVEL, jenž naznačil výjezd mezi kruhy a ve chvíli, kdy se brankář Daneček přesouval, tak mu zasunul puk mezi nohy.
Asistence: Jan Wasserbauer, Jakub Čuřík
37:13
Do konce druhé periody zbývají necelé tři minuty.
36:26
Než dojel Charousek z trestné lavice, o střelu se pokusil havířovský Doudera.
36:22
36:18
Další pětice Havířovských vymyslela dobrou akci, ale po puku včas skočil Horčička. Poslední čtyři vteřiny přesilové hry.
35:17
Havířovským hokejistům se nedaří využít přesilovou hru. Šance však jsou, ale obrana Třebíče vše likviduje.
34:22
Vyloučen Kamil Charousek (TRE) na 2 minuty za hru vysokou holí.
34:16
Stuchlík projel kolem hrazení, ale zadovka na Klimšu mu příliš nevyšla.
33:06
32:37
Tato početní převaha Havířova je opravdu zajímavá. Za minutu a půl padlo několik střel a dorážek, které značně ohrozily branku Třebíče.
31:24
Výborná dělovka Repeho a Jakúbka mířila těsně vedle branky Luboše Horčičky! Ten měl zcela zakrytý výhled.
31:06
30:16
29:48
Přesilová hra Havířova se blíží ke svému. Zřejmě vidíme poslední akci.
28:38
Nepřesná přihrávka AZetu skončila na holi Romana Erata, jenž vyhazuje kotouč až ke svatyni Danečka.
28:16
Vyloučen Jakub Bartoň (TRE) na 2 minuty za nedovolené bránění.
27:56
Havel byl v přesvědčení, že kotouč stihne ještě před modrou čárou. Čárový rozhodčí však viděl kotouč těsně za modrou.
27:29
Zdráhal se doklouzal po břiše až do branky Třebíče. Hra je přerušena a bude se vhazovat u střídačky AZetu.
26:43
Tečovaná střela Repeho skončila na pravém betonu třebíčského brankáře.
26:38
Zakázaného uvolnění se dopustila Třebíč. Hra se přesune před branku Luboše Horčičky, který má v tuto chvíli na kontě jednu inkasovanou branku.
25:54
AZet neodradil od snahy ani sporně odpískaný ofsajd. Nyní je však pískána hra vysokou holí.
25:11
Již minutu v kuse mají kotouč v držení domácí hokejisté. Ti si snaží vytvořit střeleckou pozici v útočné třetině.
24:38
Zapískána přihrávka rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.
24:19
Několik vteřin ležel v křečích Wasserbauer, který musel počkat, až jeho spoluhráči získají kotouč do své moci. AZet byl totiž ve skvělé pozici pro skórování.
23:43
Lukáš Daneček dvakrát zasáhl do akce Horácké Slavie a v obou případech sklízí potlesk všech diváků!
23:22
22:18
Třebíč se mohla ujmout vedení, když se před prázdnou brankou přetahovali o puk Zdráhal s Holíkem!
21:40
Rozhodčí zabránil protiútoku AZetu a na druhou stranu se vypravila Třebíč. Kotouč skončil na vyrážečce Lukáše Danečka.
21:22
AZet se musí bránit další početní převaze Horácké Slavie.
21:22
Vyloučen Jurij Repe (HAV) na 2 minuty za podražení.
20:55
Hokejisté Havířova drží kotouč ve své moci a zakládají další útočnou akci proti brance Třebíče.
20:05
20:01
Hráči se již projíždějí na ledové ploše. Druhá část hry začne zhruba za minutu.
Průběžné výsledky ostatních utkání:

Benátky – České Budějovice 1:1 (2. třetina)
Ústí nad Labem – Chomutov 0:1 (po 1. třetině)
Kladno – Jihlava 0:0 (po 1. třetině)
Další třetina začne přibližně v 18:50.
20:00
19:43
Pár odrazů před brankou Horčičky, avšak kotouč neskončil ani v brankovišti třebíčské svatyně!
19:11
Tečovaná střela končí v ochranné síti. Následuje vhazování v útočné třetině AZetu.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:06
Vhazovat se bude po pravici Luboše Horčičky, který musí čelit tlaku havířovských hokejistů.
18:05
Vyloučen Lukáš Králík (TRE) na 2 minuty za sekání.
17:01
Chmielewski zajel do útočné třetiny, kde předával puk Pechancovi. Jeho střela skončila v chumlu hokejistů.
16:01
Jakub Šlahař doslova ukradl kotouč z hole jednoho z třebíčských hokejistů. Ten se napřahoval ke střele a byl velmi překvapený, že plácl pouze do ledu.
15:23
Odstartovalo posledních pět minut první periody. Na puku jsou Třebíčští, kteří se snaží o založení protiútoku.
14:40
Lukáš Daneček fantasticky zamezil protiútoku Třebíče, kdy mu nakonec útočník hostí vjel do brankoviště.
14:18
Nastala velmi sporná situace, kdy rozhodčí zapískali icing – to se však nelíbí většině stadionu a hra se musí přemístit zpět před Danečka.
13:29
Velmi šťastná situace pro hosty! Poslední obránce AZetu zakopl a neodpálil puk v leže. Brankář Havířova sice první střelu chytil s přehledem, ale na dorážku LUKÁŠE KRÁLÍKA nestačil. Tímto nastává opět vyrovnaný stav utkání.
Asistence: Michal Vodný
13:04
Na druhou stranu se dostávají hosté, které však také zastavují obránci Havířova.
12:32
Klimšova střela skončila u prvního bránícího hráče Třebíče. Akce to byla slušná, ale žádný efekt neměla.
11:10
Nyní se bude vhazovat po levici Lukáše Danečka. Domácí tak mohou založit další útočnou akci.
10:54
Marek Loskot dostal od Jiránka přihrávku do jízdy, avšak kotouč skončil v mrštné lapačce Luboše Horčičky.
09:46
Máme tady první branku dnešního utkání! Za brankou Třebíče se ocitl Vojtěch Tomi, jehož přihrávka putovala kolem tyčky přesně mezi kruhy. Tam už stál připravený a hlavně osamocený RADIM HAAS. Jeho střela z první mířila nad lapačku Horčičky!
Asistence: Vojtěch Tomi, Patrik Zdráhal
08:57
Velké štěstí pro Havířov! Hosté šli do situace 2 na 1 – Vodný mohl dostat kotouč za záda domácího brankáře, jenže výborný Daneček se nenechal přelstít!
08:27
08:17
Chmielewski se dostal s Douderou ke slušnému pokusu o skórování, jenže ani dorážka nepomohla domácím ke gólu.
06:45
Jurij Repe se dostal do úniku ve vlastním oslabení, jenže jeho střela byla zblokována posledním obráncem!
06:27
Havířovští se musejí opět ubránit před pěticí dotírajících třebíčských hokejistů.
06:27
Vyloučen Tomáš Jiránek (HAV) na 2 minuty za faul loktem.
06:11
05:11
AZet v této přesilové hře prozatím nevystřelil a musí se opět dostávat do útočné třetiny.
04:20
Domácí sice vyhráli buly v obranné třetině Třebíče, avšak hosté se dokázali osvobodit výhozem kotouče.
04:11
Vyloučen hráč Vlastimil Bilčík (TRE) na 2 minuty za hákování.
03:40
Z protiútoku se mohl prosadit David Klimša, jehož střela z mezikruží putovala těsně vedle pravé tyče.
03:23
Závar před brankou AZetu! Několik dorážek měli hosté, jenže vynikající Daneček zasáhl i proti poslední střele Rašky!
03:09
02:39
Radim Ostrčil osvobozuje havířovskou čtveřici, která je aktuálně na ledové ploše.
02:00
Bilčík byl v téměř nulovém úhlu, ale i přes to zkoušel trefit odkrytou klec AZetu. Kotouč skončil na boční síti.
01:32
Kombinaci Třebíče vyřešil nejlépe brankář Havířova po ostré střele Aleše Holíka.
01:09
V tuto chvíli nastává početní převaha hostujících hráčů. Vhazovat se bude po levici brankáře Danečka.
01:09
Vyloučen Marek Loskot (HAV) na 2 minuty za vražení na mantinel.
00:47
V tom jim však brání ofsajdová past Třebíče. Vhazuje se poblíž střídaček.
00:20
Úvodní vhazování již bylo vhozeno – kotouč objel celé kluziště. Nyní je u holí hráčů AZetu, kteří zakládají první útočnou akci.
00:01
V tuto chvíli se havířovský stadion celkem slušně plní. Dnes uvidíme zřejmě další perfektní utkání s ještě lepší diváckou kulisou!

AZ Havířov: Daneček (Kostka) – Lenďák, Bezuška, Repe, Bahounek, Doudera, Ostrčil, Stuchlík, Graca – Jakúbek, Šlahař, Maruna – Jiránek, Loskot, Chmielewski – Sztefek, Pechanec, Klimša – P. Zdráhal, Haas, Tomi

SK Horácká Slavia Třebíč: Horčička (Dusík) – Malena, Holík, J. Zdráhal, Bartoň, Bilčík, Přibyl – Erat, Dolníček, Havel – Wasserbauer, Čuřík, Pekr – Vodný, Raška, Králík – Charousek, Čech, Jaroš

Rozhodčí: Mikula, Doležal – Adamec, Poruba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.