Play-off 2. liga, skupina Východ (ČR) -  ONLINE PŘENOS -  Havlíčkův Brod : Kopřivnice - 11. března 2020   18:00

Kopřivnice

Je tu konec! Kopřivnice slaví výhru a má mečbol! Petr Hromada dnes vynuloval Bruslaře. Hostům stačila k výhře jediná branka.
59:58'
V posledních chvílích nastřelil Tomáš Semrád tyč! Bruslaři už zvedali ruce, ale gól to nebyl.
59:41'
Hosté vyhazují kotouč, poslední šance zaútočit pro domácí.
59:37'
Hromada likviduje každé nahození a každou střelu.
59:23'
Kopřivnice dostala puk do středního pásma.
59:03'
Domácí hrají bez brankáře!
58:43'
Ke střele z blízkosti se dostal Robin Gebauer, netrefil však bránu.
58:08'
Filip Krzak nabral rychlost a dostal se do útočného pásma a nahodil puk na Holíka. Vhazovat se bude před havlíčkobrodskou bránou.
57:41'
Další icing hostů.
57:25'
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
56:52'
Bruslaři vytvořili menší závar před Hromadovou bránou. Obránci hostů však situaci rychle uklidnili.
55:55'
David Vala dojel volný puk a vystřelil od modré čáry. Jeho dělovka však mířila hodně vedle.
54:48'
Ondřej Sluštík šel jako bulldog za pukem, což mu nakonec vyneslo vhazování před Martinem Holíkem.
53:59'
V akci znovu Matěj Mach. Tentokrát střílel bekhendem z pravého kruhu. Holík s tímto pokusem neměl problém.
53:30'
Matěj Mach zabojoval v rohu hřiště a málem se protlačil s kotoučem před bránu.
53:24'
Holík sbírá nahození ze středního pásma. Vhazuje se před jeho bránou.
52:20'
Po chybě obránce jeli hosté přečíslení dva na jednoho. Přihrávka na druhého útočníka však neprošla přes bránícího hráče!
51:37'
51:14'
Kopřivnici se nepodařila rozehrávka, píská se jí zakázané uvolnění.
50:58'
Bruslaři vyhazují kotouč.
50:14'
Jakub Mach se zkoušel individuálně prokličkovat z rohu kluziště před bránu. Málem byl úspěšný, zastavený byl až na poslední chvíli.
49:40'
Domácí ihned po vhazování vyhodili kotouč.
49:37'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kadlec – 2 min., nesportovní chování).
48:56'
Hosté natlačili kotouč do brankoviště, kde ho pod svou výstroj schoval Martin Holík.
48:23'
Tomáš Plachý se dostal do střely z pravé strany. Jeho pokus z ostrého úhlu si Hromada pohlídal.
47:43'
Nebezpečná teč Kopřivnice! Jakub Mach jen těsně nenasměroval kotouč za Holíkova záda. Puk letěl těsně vedle brány.
47:06'
Ke střele z vrcholku pravého kruhu se dostal Daniel Hrubý. Jeho rána měla gólové parametry, výtečně jí však vytáhl brankář Martin Holík.
46:20'
Po chybně rozehrávce Bruslařů musel Martin Holík likvidovat sérii střel. Na všechny dobře viděl a v důležitém momentu podržel svůj tým.
45:57'
Hosté znovu jen vyhazují. Tentokrát to zakázané uvolnění nebude.
45:23'
Z mezikruží vystřelil Jakub Mach. Do jeho rány na poslední chvíli vložil obránce hůl a vyrazil jí mimo bránu.
44:38'
Domácí operují v útočném pásmu, nedokáží se však dostat ke střele.
43:34'
Jeden z Bruslařů se pokoušel tečovat nahození Ladislava Pospíchala. To se mu však nepovedlo a kotouč doplachtil až k Petru Hromadovi, který puk vyrazil k mantinelu.
43:26'
42:52'
Hosté jeli přečíslení dva na jednoho! Matěj Mach nahrál Ondřeji Sluštíkovi, který přízemní střelou z první nepropálil Martina Holíka!
42:41'
Bruslaři se poněkud komplikovaně dostali do útočného pásma. Hromada byl ale nakonec nucen přikrýt kotouč.
42:20'
Střela Tomáše Fojtíka z levého kruhu byla sražená vysoko nad bránu.
41:39'
Vyhození Kopřivnice dojel Jakub Mach. Za bránou byl však zdvojen a kotouč ztratil.
41:23'
Petr Kuchta se dostal ke střele z vnitřku pravého kruhu. Mířil však jen doprostřed brány. S tím Hromada neměl problém.
40:51'
Petr Hromada pod lapačkou schovává nahození z poloviny hřiště.
40:18'
Domácí mužstvo vyhrálo vhazování a překročilo modrou čáru, ke střele se však nedostalo.
40:01'
Jak je již v zápasech mezi Havlíčkovým Brodem a Kopřivnicí zvykem, moc branek nepadá. Na začátku dvacáté čtvrté minuty se hosté dostali do vedení, které si udrželi až do konce druhé třetiny. Bruslaře deptá kopřivnický brankář Petr Hromada.

Třetí třetina začne přibližně v 19:31.
40:00'
39:39'
Bruslaři dohrávají třetinu v útočném pásmu, nemohou se však dostat ke střele.
38:59'
Petr Kuchta se ve vysoké rychlosti dostal do útočného pásma. Jeho střelu z ostrého úhlu si však Hromada pohlídal.
38:23'
Roman Mikeš hledal své spoluhráče před bránou. Kotouč však jen projel až ke druhému mantinelu.
37:32'
Luboš Voříšek se vytočil z kotoučem doprostřed hřiště, odkud vyslal jedovatou střelu, která za brankářem Hromadou rozezvolnila tyč!
36:53'
Martin Holík si připisuje úspěšný zákrok, když si vyjel proti střelci, který zkoušel své štěstí ránou z pravého kruhu.
36:34'
Po rychlém přechodu do útočného pásma se ke střele z vrcholu levého kruhu dostal Ondřej Imrich. I on však přestřelil bránu.
36:15'
Hosté si dávají s rozehrávkou načas.
35:31'
Jeden z obránců Kopřivnice nezachytil přihrávku na modrou čáru, a kotouč tak klouže až k Petru Hromadovi.
34:47'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Petržílka.
34:44'
Patrik Přidal se ani díky dlouhé přihrávce nedostal za kopřivnickou obranu, neměl totiž rychlost. Alespoň tedy z levého kruhu vystřelil. Jeho dělovka však nenašla cíl.
34:05'
Richard Cachnín objel bránu a nakrátko nahrál Kryštofu Kulhánkovi, který z vnějšku trefil bližší tyč.
33:24'
Od modré čáry nahazoval kotouč Matěj Krejčí. Jeho rána však letěna nad.
32:57'
Hosté jsou v plném počtu.
32:30'
Kopřivnice znovu dostává touš pryč z obranného pásma.
31:50'
Útočný výlet si udělal Tomáš Semrád, když střílel z levého kruhu. Netrefil však cíl a Bruslaři se sami vyhánějí z útočného pásma.
31:02'
Hosté vyhráli vhazování a vyhazují kotouč.
30:57'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Šendera – 2 min., sekání).
30:28'
Od modré čáry nahazoval kotouč na bránu Tomáš Semrád. Hromada se pro puk i přes zakrytý výhled nátáhl.
29:27'
Kopřivnice se dostala do přečíslení dva na jednoho. Jeden z útočníků hostů nahrál Jakubu Machovi, kterému ale kotouč skákal na hokejce, a nemohl tak z první vystřelit. Díky tomu se stihl Holík přesunout a šanci zlikvidovat.
28:49'
Kryštof Kulhánek poslal přihrávku před bránu, kde kotouč tečoval Roman Mikeš. Havlíčkobrodský útočník však nedokázal nasměřovat puk do brány.
28:17'
Brankář hostů schoval ve své výstroji nahození Luboše Voříška z vrcholku levého kruhu.
27:46'
Bruslaři se snaží vyrovnat. V cestě jim však stojí připravená obrana a hlavně skvěle chytající Petr Hromada.
27:02'
Patrik Přidal tečoval nahození od modré čáry! Kotouč prošel Hromadovi mezi betony. Od tyče se však vrátil zpět pod kopřivnického brankáře!
26:02'
Kotouč se v podstatě ihned odrazil k Jakubu Kadlecovi, který střelou z pravé strany vyprášil druhý Hromadův beton.
25:57'
Střelu od modré čáry vyslal David Vala. Hromada betonem vyráží.
24:08'
Kopřivnice ještě dohrává druhou dvouminutovku Třetinova trestu. Nedaří se jí však usadit se v útočném pásmu.
23:09'
Kopřivnice právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Kotouč se dostal po ose Ondřej Imrich – Matěj Mach až do levého kruhu, kde byl připravený DANIEL HRUBÝ, jenž střelou z první otevřel skóre utkání. Asistence: Matěj Mach a Ondřej Imrich.
22:48'
Napodruhé již ano, puk je ve středním pásmu.
22:45'
Bruslaři sice vybojovali kotouč, nepodařilo se jim ho však vyhodit.
22:37'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2+2 min., vysoká hůl).
22:32'
Píská se zakázané uvolnění Kopřivnice.
21:46'
Jeden z Bruslařů ztratil kotouč přímo před Holíkovou bránou. Hosté se však nemohli vytočit do střely. Nakonec střílel až od modré čáry Tomáš Fojtík.
20:48'
Na druhé straně se tlačil do brány Tomáš Plachý. Hosté ho ale uhlídali.
20:18'
Pěknou dělovku vyslal z levého kruhu Robin Gebauer. Holík je ránu jen vyrazil před sebe, kde naštěstí nebyl žádný z hráčů Kopřivnice.
20:07'
Druhou třetinu načal střelou z půlky hřiště Filip Krzak. Bude se vhazovat před Holíkem.
20:01'
První třetina utkání, které se hraje před prázdnými ochozy, nabídla hru ve vysokém tempu. Co ale v Kotlině chybělo je, kromě fandění diváků, také výraznější šance. Ani jeden z týmů totiž neohrozil brankáře soupeře.

Druhá třetina začne přibližně v 18:46.
20:00'
19:41'
Po nepovedené rozehrávce Bruslařů se ke střele z mezikruží dostal Robin Gebauer. Jeho tvrdou ránu vyrazil Holík špičkou lapačky.
19:00'
Z kraje levého kruhu střílel Tomáš Semrád. Právě v tom momentu projel před Petrem Hromadou Miroslav Třetina. Kopřivnický gólman i se zakrytým výhledem Semrádovu ránu zlivkidoval.
18:21'
Na druhé straně prověřil další střelou od modré Matěj Mach. Holík jeho pokus sebral lapačkou.
17:44'
Už při hře pět na pět napřáhl od modré David Vala. Petr Hromada si připisuje další úspěšný zákrok.
17:15'
Hosté znovu vyhazují.
16:52'
Domácí se provinili zakázaným uvolněním. Vhazuje se před Holíkem.
16:33'
Od modré čáry nahazoval kotouč Tomáš Semrád. Puk se chvíli odrážel před Hromadou, nakonec ho však obrana hostů odpálila do bezpečí.
15:48'
Bruslaři sice vyhráli vhazování, než se však stihli rozestavit, Kopřivnice je už napadala a vybojovala puk, který následně vyhodila.
15:35'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (J. Mach – 2 min., podrážení).
15:04'
Jakub Mach se pustil do kliček proti havlíčkobrodské přesile. Domácí své výhody využili a kotouč svému soupeři vzali.
14:24'
Po delší době střela na bránu. Z pravého kruhu to zkusil Daniel Hrubý. Martin Holík byl na svém místě.
13:47'
Obě mužstva v klidu vystřídala. Kopřivnice operuje v útočném pásmu.
12:54'
Hra se nyní rychle přelévá z jedné strany na druhou. Bruslaři však zkazili rozehrávku a je proti nim odpískáno zakázané uvolnění.
11:48'
Rychle se hnal do útoku Matěj Mach. Byl však stíhán jedním z obránců a stihl tak vyslat pouze nedůraznou střelu bekhendem, kterou Holík vyrazil betony.
11:22'
Na druhé straně dobře atakují hosté. Bruslaři mají problém s rozehrávkou.
10:48'
Tomáš Plachý vystihl rozehrávku Kopřivnice, nic však s pukem nevymyslel.
10:22'
Hostí jsou v plném počtu a zakládají vlastní útok.
10:02'
Pořádnou pumelici vyslal od modré čáry David Vala. Hromada však na jeho střelu dobře viděl a bez problémů jí zlikvidoval.
09:30'
Z levého kruhu zkoušel na přední tyč překvapit Hromadu Luboš Voříšek. Gólman hostů jeho ránu chytil lapačkou.
09:13'
Hosté znovu vyhazují, tentokrát až za Holíkovu bránu.
08:49'
Kopřivnici se podařilo dostat puk za modrou čáru.
08:35'
Bruslaři jsou rozestaveni v útočném pásmu a kombinují.
08:09'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Stříž – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
07:46'
Do mezikruží se s kotoučem probojoval Roman Mikeš. Havlíčkobrodský útočník sice vystřelil, byl však při tom atakován. Jeho pokusu tak chyběly gólové parametry.
06:36'
Bruslaři rozehráli nepřesně – přesně na hůl jednoho z hráčů Kopřivnice. Ten však své šance nevyužil, jelikož byl včas dojet.
05:44'
Z levého kruhu zkoušel své štěstí Marek Bail. Jeho pokus byl ale sražený d ochranné sítě.
05:33'
Na druhé straně vystřelil od modré čáry Petr Šendera. Holík měl zakrytý výhled, přesto ránu chytil.
05:02'
Z pravého kruhu se pokoušel vystřelit Miroslav Třetina. Na poslední chvíli mu však obránce zablokoval hokejku, puk se tak k Hromadovi spíš jen šoural. Nakonec ho ale ještě stihl dojet Patrik Přidal, na zakončení byl ale už moc blízko brankáři.
04:38'
Přihrávka Tomáše Semráda končí na střídačce domácích. Vhazuje se ve středním pásmu.
04:16'
Od modré čáry vyslal dělovku David Vala. Petr Hromada však kotouč viděl dobře a bez obtíží ho skryl ve své výstroji.
03:55'
Poprvé měl práci také Martin Holík. Matěj Mach se obtočil kolem bránu a zakončil na bližší tyč. Havlíčkobrodský brankář si tyč pohlídal.
02:48'
Nyní Ladislav Pospíchal našel střílenou přihrávkou Miroslava Třetinu přímo před bránou. Tomu se ale nepodařilo nenasměřovat kotouč na kopřivnickou bránu.
02:27'
Pospíchalova střele od modré skončila mimo bránu.
02:05'
Jakub Kadlec hledal před bránou své spoluhráče, tento prostor mají ale obránci Kopřivnice dobře pokrytý.
01:30'
Petr Kuchta zachytil nepřesnou rozehrávku hostů. Z otočky ihned bekhendem vystřelil na bránu. Hromada kotouč pokryl.
00:37'
Kopřivnice svojí první útočnou šanci střelou nezakončila.
00:12'
Domácí mužstvo vyhrálo úvodní buly. Ladislav Pospíchal z poloviny hřiště nahodil kotouč na Hromadovu branku. Ten kotouč podržel a rozehrál na svého spoluhráče.
00:01'

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Semrád, Pospíchal, Dudycha, Kulhánek, Vala (A), Kliment, Krejčí – Přidal, Třetina (C), Plachý – Voříšek (A), Cachnín, Mikeš – Kuchta, Ludvík, Kadlec – Holenda, Petržilka

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, T. Fojtík, Stříž, Šendera – Gebauer, Sluštík, J. Mach (C), Daron, Suchý (A), Hrubý, Gola, F. Fojtík, Ďurač, M. Mach

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Petr Křivohlavý, Martin Klouda.
Zápas se odehraje bez diváků

V souladu s rozhodnutím Bezpečnostní rady státu a Českého hokeje se dnešní utkání odehraje bez účasti diváků.
Výsledky série

BK Havlíčkův Brod – HC ISMM Kopřivnice 5:3
HC ISMM Kopřivnice – BK Havlíčkův Brod 2:1p

Poslední vzájemné utkání

HC ISMM Kopřivnice 2:1p BK Havlíčkův Brod

Ve druhém utkání série excelovali gólmani, když oba v základní hrací době pustili po jednom gólu. Petr Hromada lovil kotouč ze své brány ve dvacáté sedmé minutě. Martinu Holíkovi se rozplynul sen o čistém kontu pět minut před koncem utkání. V prodloužení se z výhry a vyrovnání série radovali domácí.

Branky a nahrávky: 55. Mach (Suchý, T. Fojtík), 69. Gola (Imrich, Hrubý) – 27. Přidal (Cachnín).
Rozhodčí: Jiří Škach – Pavel Blažek, Matěj Bartoň.
Vyloučení: 5:4. Bez využití.
V oslabení: 0:0.
Diváci: 985.
Střely na branku: 36:33 (8:12, 10:11, 10:6 – 8:4).
Průběh utkání: 0:1, 2:1p.
Průběh série

Letošní předkolo play off mezi Havlíčkovým Brodem a Kopřivnicí zatím připomíná loňské čtvrtfinále mezi těmito týmy. Mužstvo z Vysočiny v něm vyhrálo 3:2 na zápasy, když si udrželo domácí neporazitelnost. Moravané doma vždy vyhráli až po prodloužení. I letos se začínalo v havlíčkobrodské Kotlině. Výhru Bruslařů v prvním zápase hattrickem režíroval Petr Kuchta. Druhé utkání patřilo hlavně gólmanům Martinu Holíkovi a Petru Hromadovi, jenž letos silně deptá havlíčkobrodské útočníky. V základní hrací době inkasoval každý z nich pouze jednou. Zápas šel do prodloužení, ve kterém Kopřivnice využila výhodu domácího hřiště a srovnala stav série na 1:1. Který z dnešních soupeřů si dnes vybojuje mečbol?
Dobrý den, vítám Vás u on-line přenosu z třetího zápasu předkola play off II. ligy Východ mezi týmy BK Havlíčkův Brod a HC ISMM Kopřivnice. Utkání začíná v 18:00.