Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  K. Vary : Landshut - 29. srpna 2017   17:30

K. Vary
K. Vary
06:37' Harkabus  • 17:07' Balán  • 27:44' Skuhravý  • 36:55' Balán  • 50:29' Weinhold  • 51:37' Balán  • 52:09' Podlipnik  • 56:25' Skuhravý
Landshut

Ač zápas zpočátku vypadal velmi vyrovnaně, konečný výsledek jasně vypovídá o tom, kdo byl lepším týmem na ledové ploše. Ve třetí třetině se prosadil Weinhold, Stanislav Balán, který vystřílel hattrick, Matic Podlipnik a Václav Skuhravý.

Ode mne je pro dnešní večer vše, na počtenou Kamila Ströerová.
59:53'
Konečné slovo měli karlovarští, kteří poslali kotouč do bezpečné vzdálenosti.
59:23'
Němci se ještě zkouší prosadit, ale Filip Novotný je přesný.
59:14'
Vzápětí se domácí osvobozují, ve středním pásmu se však píská přihrávka rukou.
59:04'
Německý tým se drží u Novotného.
59:03'
Na trestnou lavici odchází Jaromír Kverka (KVA) za hru vysokou holí.
58:49'
Maximilian Hofbauer vystřelil, ale jen do ochranné sítě za Novotným.
58:36'
Tomáš Rachůnek krouží kolem branky s pukem.
57:00'
Energie se stále drží v útočné třetině a již po několikáté se snaží překonat Bergera.
56:25'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Milan Davídek jel s kotoučem, když v tu si řekl o přihrávku VÁCLAV SKUHRAVÝ. První jmenovaný neváhal ani vteřinu a ihned mu přihřál, z čehož plyne již osmý gól energetiků. Asistence: Milan Davídek, Matic Podlipnik
55:58'
A když už se jeden z celků dostane do šance, píská se ofsajd.
54:17'
Martin Kohout z mezikruží vystřelil, ale rána mířila do ochranné sítě za Bergerem.
54:10'
Landshut vyhodil za cenu zakázaného uvolnění, tak se hra přesouvá zpět před Bergera.
53:36'
Energetici jdou pořád do zápasu naplno a nic nenechávají nahodě.
53:15'
Gólová kanonáda v karlovarském provedení, která si vysloužila nevídaný potlesk fanoušků.
52:09'
MATIC PODLIPNIK vyslal střelu od modré čáry, která propadla Bergerovi za záda. Asistence: Tomáš Harkabus.
51:37'
STANISLAV BALÁN si vystřelil hattrick. Tomáš Rachůnek vystřelit, kotouč vyletěl z brankoviště, kde stál připravený první jmenovaný. Asistence: Tomáš Rachůnek.
50:29'
MARTIN WEINHOLD vstřelit svou první branku, zřejmě nejnáhodnější, jakou si mohl přát. Chtěl pouze přihrát, nakonec se jeho přihrávka stala gólem. Asistence: Milan Davídek, Michal Vachovec.
50:07'
Jackons Kuhn se motal kolem Novotného branky, pohlídal si ho však Václav Skuhravý.
49:49'
Hra se přesouvá do středního pásma, přes které nedokáže ani jeden z týmů přejít.
49:38'
Ani jeden z týmů nechce již zbytečně chybovat.
49:05'
Karlovarští hokejisté uklidňují hru a pokouší se dostat do útočné třetiny.
48:55'
Landshut hraje v plném počtu.
48:27'
Energie nahodila do útočné třetiny, kde nyní bojuje o každý kousek ledové plochy.
47:58'
Do akce se pouští Luca Zitterbart, jeho snažení končí před Filipem Novotným.
47:43'
Karlovy Vary se drží u branky Landshutu, ale nedokáží najít vhodný recept na překonání Bergera.
47:20'
Přesilové hry nejsou silnou stránkou domácích.
46:41'
Překvapení pro německý tým, hrají další oslabení. Tentokrát Jackson Kuhn (LAN) za sevření puku.
46:20'
Po nepřesné přihrávce se dostal puk k Marcu Sedlarovi, který nedokázal zakončit.
46:00'
Energie se dopustila zakázaného uvolnění, hra se přesouvá před Filipa Novotného.
45:35'
Weinhold vyzkoušel pozornost Bergera.
45:23'
Německý celek hraje v plném počtu.
44:40'
Václav Skuhravý trefil letící puk, ale ne směrem k Bergerově brance.
44:38'
Jaromír Kverka poslal střelu jen do ochranné sítě.
44:15'
Energetici topí pod kotlem Bergerovi, na kterého je vysíláno nespočet střel.
43:56'
Landshutu se nakonec daří osvobodit ze sevření Energie.
43:23'
Energetici se drží v útočné třetině a hledají vhodnou pozici ke střele.
43:07'
Landshut je často vylučován, což ho stojí hodně sil.
42:54'
Trestná lavice je plná německý hráčů. Další na trestné lavici je Christopher Schadewalt (LAN) za sekání.
40:59'
Další vyloučení pro německý celek. Leon Abstreiter (LAN) odchází na trestnou lavici za sekání. Ve stejném čase dostává osobní trest Maximilan Hofbauer (LAN) na deset minut za nesportovní chování.
40:04'
Devon Krogh vypálil od modré čáry, Filip Novotný střelu vidět, a tak dokázal včas zakročit.
40:01'
Ve druhé třetině se dostala do šance převážně domácí Energie, o čemž vypovídá i skore zápasu. Václav Skuhravý předvedl solo akci, která skončila za zády Bergera. O čtvrtou branku se postaral Stanislav Balán, který je tak blízko hattricku. Na další branky, akce a vyloučení si musíme počkat do třetí třetiny, která začne v 19:00.
40:00'
39:45'
Přihrávka dlouhým pasem nesedla Tomáši Rachůnkovi, nakonec se ke kotouči přece dostal, ale nedokázal zasadit puk za brankovou čáru.
39:28'
Energetici se snaží splnit přání fanoušků o pátý gól.
39:24'
Do konce druhé části zbývá necelá minuta.
38:30'
Milan Davídek vystřelil, ale orazítkoval jen tyčku Bergerovy branky.
37:52'
Jonas Franz se snažil snížit gólové manko, ale Filip Novotný je přesný jako švýcarské hodinky.
36:55'
Do šance se dostal STANISLAV BALÁN, který nevymýšlel nic složitého, ale zcela jednoduchou střelou posílá Energie do tříbrankového vedení. Asistence: Tomáš Rachůnek
36:15'
Fanoušci domácí týmu nyní naplno a srdcem podporují Energii.
36:05'
Karlovarští hokejisté se drží u Bergerovy branky a zkoušejí různé varianty na jeho překonání.
35:22'
Filip Novotný za svou brankou rozehrál na beka. Energetici se ovšem nedokázali dostat z pásma.
35:07'
Milan Davídek vyzkoušel pozornost Bergera, německý brankář si s jeho střelou počal bez obtíží.
34:08'
33:55'
Nakonec se energetiků daří vystřelit, ale hostující gólman zakročil včas.
33:27'
Karlovarský celek se pokouší dostat do hnízda Landshutu.
33:11'
Energetici se dopustili ofsajdu při přechodu před Bergera.
32:43'
Landshut se osvobozuje z karlovarského tlaku.
32:10'
Landshut si zahraje další oslabení. Peter-Tobias Baumgartner (LAN) se dopustil sekání, za což si vysloužil dvouminutový trest.
31:55'
Energetici si budou moci napravit reputaci u fanoušků další přesilovou hrou.
31:10'
Další únik karlovarského hráče. Tentokrát se jednalo o Ondřeje Beránka, který proplul ledovou plochou, chyba nakonec přišla až v samotném zakončení, kdy mu střela úplně nesedla.
30:40'
Klejna se již několikrát dostal do velkých šancí, které k jeho smůle neskončily za zády Bergera.
30:37'
František Klejna se dostal do šance, když na modré čáře vystřelil, ale Berger byl opět přesný.
30:03'
Vladimír Sičák za vlastní brankou zakládá útok, který míří před německého brankáře.
29:44'
V rohu ledové plochy probíhá souboj o puk, který byl úspěšný pro domácí celek. Nakonec se dostal i šanci, ale Berger zakročil v pravou chvíli.
29:15'
Energetici se drží před Bergerem, kde hledají vhodnou pozici ke střele.
29:06'
Při přechodu do útočného pásma se Landshut dopustil ofsajdu.
28:32'
Lázeňští hokejisté se opět objevují před Bergerem, kde nedokázali udělat takový neklid, aby se dostali k šanci.
27:44'
Branka VÁCLAVA SKUHRAVÉHO připomínala spíše trestné střílení. Ujal se kotouče ve středním pásmu a pospíchal před Bergera, kde bez obtíží překonal německého gólmana, když ho zmátl a naznačil střelu na druhou stranu. Bez asistence.
26:59'
Německý tým se znovu osvobozuje a následně hraje v plném počtu.
26:39'
Na puku se drží německý celek, který ihned vyhazuje kotouč do bezpečné vzdálenosti.
26:27'
Energetici mají problém se udržet v útočném pásmu.
26:07'
Stanislav Balán se pokusil o překonání Bergera, ale marně.
25:43'
Hosté se osvobozují, ale ne na dlouho. Zelená lavina se valí zpět před Bergera.
25:25'
Landshut hraje ve čtyrech.
25:16'
Devon Krogh (LAN) opouští svůj tým na dvě minuty za sekání soupeře.
24:56'
Michal Vachovec pálil od kruhů, střelu zablokoval Berger.
24:07'
Landshutu se daří osvobodit z karlovarského sevření. Ovšem domácí se znovu motají ve třetině hostů. František Klejna dvakrát za sebou pálil. Poprvé trefil tyč Bergerovy branky a po druhé střela mířila mimo branku.
23:51'
Dokáže se Energie prosadit ve dvojité přesilové hře?
23:30'
Za podražení odchází Christopher Fischhaber (LAN) na dvě minuty.
22:50'
Karlovy Vary se drží v útočné třetině. Nakonec přichází vyloučení.
22:36'
Marco Sedlar (LAN) odchází na dvě minuty zpytovat svědomí na trestnou lavici za držení.
22:00'
František Klejna, nejmladší hráč A-týmu, vyslal tvrdou střelu na Bergera, který dělovku pokryl.
21:10'
Karlovarští hokejisté předváděli atraktivní hokej pro fanoušky, který je plný šancí a akcí.
21:02'
Do akce se pustili kolegové z Německa, kteří zaútočili, ale nakonec vyvrátili branku z jejího postavení, čímž jejich snažení končí.
20:25'
Energie se dostala před Bergera, vystřelila, ale hostující gólman jejich střelu zazdil.
20:01'
Oba týmy hrají v plném počtu.
20:01'
Do třetiny nastoupily oba celky velmi vyrovnaně. Prvně se dostal do vedení Landshut, ovšem své vedení si nedokázal pohlídat a energetici srovnali díky Tomáši Harkabusovi. Německý tým nedokázal skore navýšit, ale domácí Energii se tak podařilo dvě minuty před konce první části. Autorem druhé branky se stal Stanislav Balán. Druhá třetina začne v 18:14
20:00'
19:24'
Matic Podlipnik nahodil puk na Bergera. Následně se do akce pustil Stanislav Balán a Jakub Flek, ale ani jeden se nedokázal střelecky prosadit.
19:00'
Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
18:00'
Jan Tomeček (KVA) odchází na dvě minuty za držení protihráče. Ve stejném času odchází Stefan Reiter (LAN) na dvě minuty za nafilmovaný pád.
17:07'
Energie se dostává do vedení. Karlovarští hrdinové STANISLAV BALÁN a Vladimír Sičák se podílejí na druhém gólu. Druhý jmenovaný vystřelil od modré čáry, ale Berger jeho střela chytil, ovšem nijak nezakryl a tak volný puk zůstal ležet u levé tyčky. Toho si všiml první jmenovaný a dorazil puk za záda Bergera. Asistence: Vladimír Sičák.
16:10'
Opět šance Matice Podlipnika, který vypálil od modré čáry po přihrávce od Harkabuse.
16:04'
Energie se dopustila icingu, a tak se vhazuje u branky Novotného.
15:45'
Maximilian Retzeer (LAN) odchází na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.
15:17'
Energie za svou brankou rozehrává nový útok, který se zcela nevyvedl, tak to energetici zkouší znovu.
14:34'
Již po třetí probíhá vhazování u Bergera. Landshut se ujmul kotouče a dostává se před Novotného, tam čeká tvrdá obrana Karlových Varů.
14:10'
Nakonec se Karlovým Varům podařilo dostat před Bergera. Podlipnik prověřil pozornost Bergera.
13:40'
Energetici při přechodu do útočného pásma ztratili puk, a tak jejich snažení začíná znovu.
12:40'
Dávid Gríger pálil z téměř nulového úhlu, puk se dotkl jen boční sítě.
12:30'
Na druhé straně se dostal k šanci Jaromír Kverka, který jel sám na Bergera. Německý brankář vystihl úmysl karlovarského útočníka a bez obtíží kotouč ukryl do bezpečí.
11:58'
Maximilian Retzeek vystřelil z mezikruží, ale Filip Novotný zasáhl.
11:20'
Martin Rohan vypálil od modré čáry, střela mířila jen do ochranné sítě.
10:25'
Michal Vachovec nestihl zareagovat na přihrávku, ihned za ním však byl Ondřej Beránek, který poslal tvrdou střelu do plexiskla.
09:30'
Energetici se znovu dostávají do útočné třetiny, kde přicházejí o puk. Ovšem Landshut se nedokáže v obranné třetině Karlových Varů udržet.
08:17'
Karlovarští hokejisté bojují o puk ve středu ledové plochy. Nakonec jsou úspěšní. Před brankou cloní Stanislav Balán, pokusil se dorazil kotouč za záda Bergera, ten však puk nepustil.
07:57'
Po nepřesné rozehrávce Energie o pásmo přichází a zakládá za svým gólmanem nový útok.
07:30'
Landshut se dostává před Novotného, kde nezůstává příliš dlouho a ihned se hra přesouvá na druhou stranu kluziště.
06:37'
Energetici se zabydlel v útočné třetině a bombardovali Bergera střelami, kterým stále odolával. Nakonec však přijel TOMÁŠ HARKABUS, který dorazil puk za branku po střele Dávida Grígera. Asistence: Dávid Gríger, Matic Podlipnik.
04:37'
Landshut právě vstřelil branku!
MAXIMILIAN RETZEER předvedl krásnou akci spolu s Peterem – Tobiasem Baumgartnerem. První jmenovaný dostal přesnou přihrávku a vypálil z první. Filipu Novotnému se otřel puk o betony, ovšem ihned zapadl pomalou rychlostí za brankovou čáru.
Asistence: Peter – Tobias Baumgartner.
03:45'
Opět střela kapitána Energie Václava Skuhravého. Bergerovi kotouč vypadl a za jeho zády ležel úplně volný, nakonec jeden z bránících hráčů poslal puk do bezpečí.
03:25'
Václav Skuhravý se dostal do třetiny a nahrál před branku, kde čekal německý bek.
03:10'
02:25'
Energie sena chvilku vzdálila od útočné třetiny, ovšem ihned je zpět a hledá recept na Bergera.
02:10'
Další střela Podlipnika, která tentokrát byla sražena betonem Bergera.
01:20'
Matic Podlipnik se pokusil vystřelit, ale Abstreiter jeho střelu zblokoval.
01:04'
První vyloučení zápasu patří Maximilianu Forsterovi (LAN) za podražení soupeře.
00:40'
Tomáš Rachůnek prověřit pozornost Bergera, ale střela byla zblokována bránícím hráčem.
00:10'
Energetici se ihned zmocnili úvodní buly a pokouší se přechytračit německého gólmana Bergera.
00:01'
Landshut má v KV Aréně zastoupení svých příznivců, kteří nepřijeli v malém počtu.
Oba celky jsou již na ledové ploše a připravují se na úvodní buly.
Zdravím hokejové příznivce,
utkání Karlových Varů proti německému Landshutu začne za pár minut!

HC Energie Karlovy Vary: Filip Novotný, Tomáš Závorka – Vladimír Sičák "A", František Klejna, Martin Rohan, Matic Podlipnik, Jan Tomeček, Ondřej Šafář, Martin Weinhold – Tomáš Rachůnek, Stanislav Balán "A", Jakub Flek, Tomáš Harkabus, Jaromír Kverka, Dávid Gríger, Michal Vachovec, Václav Skuhravý "C", Milan Davídek, Ondřej Beránek, Matěj Zadražil, Martin Kohout

EVL Landshut Eishockey: Patrick Berger, Maximilian Engelbrecht – Devon Krogh, Sylvain Heiss, Jackson Kuhn, Christopher Schadewalt, Peter – Tobia Baumgartner – Maximilian Hofbauer "A", Maximilian Retzeer, Christoph Fischhaber "A", Marco Sedlar, Leon Abstreiter, Luca Zitterbart, Jonas Franz, Maximilian Forster "C", Stefan Reiter, Peter Steraberger

Rozhodčí: Kostourek, Zubzanda – Gerát, Hynek.
EVL Landshut Eishockey
Landshut hraje v Německu třetí nejvyšší soutěž a v uplynulém ročníku se umístil na osmém místě. Němci si vyzkoušeli již zápas s českým sokem, ale podlehli Benátkám 1:4. A ta se nebudou chtít nechat zahanbit a půjdou jistě do utkání naplno.

HC Energie Karlovy Vary
Karlovarská Energie si drží na domácím ledě neporazitelnost, kterou budou chtít energetici potvrdit i proti zahraničnímu celku. V minulém zápase přijelo do KV Arény Kladno, které nakonec odjelo se čtyřmi góly v síti a samo dokázalo vstřelit pouze jednu. Karlovarští hokejisté mají sezony za dveřmi, a tak nenechají nic náhodě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.