Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : MŠK Púchov - 30. srpna 2019   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
12:09' Hrubý  • 29:37' J. Mach  • 31:20' Brodek  • 31:54' Kofroň  • 34:45' J. Mach  • 37:30' Brodek  • 43:01' J. Mach  • 53:12' Brodek
MŠK Púchov

Hlavní rozhodčí utkání předčasné ukončil z důvodu přílišné agresivity z obou stran v závěru utkání.
53:12'
Kopřivnice právě vstřelila branku!
Domácí vedou už 8:2! Brankář Crkoň fauloval JIŘÍHO BRODKA, který následně bekhendovým blafákem proměnil trestné střílení. Máme tu tak už druhý dnešní hattrick.
53:12'
Vyloučení v týmu MŠK Púchov (Matej Crkoň – trestné střílení, podrážení).
52:54'
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Marek Bail – 2 min., podrážení).
52:35'
Crkoň byl připraven také proti pokusu Samuela Ollendera.
51:21'
Po pěkné kombinaci střílel zleva Fojtík, ale Crkoně nepřekonal.
50:50'
Vyloučení v týmu MŠK Púchov (Jakub Pišoja – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
50:24'
Jakub Mach už se natahoval po čtvrtém gólu, ale tentokrát před brankou úspěšný nebyl.
49:49'
Kopřivnice zatím zvládá oslabení skvěle, nepouští Púchov ani do svého pásma.
48:34'
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Adam Daron – 2 min., sekání).
48:18'
Hudíkova střela od modré vyvolala zmatky před brankou Kopřivnice, ale Fendrich to ustál a kotouč udržel před čarou.
47:28'
Jakub Mach ve středním pásmu šikovně přiklepl puk na Kofroně, ten se však neprosadil.
46:29'
Také Kofroňovu střelu likvidoval Crkoň až nadvakrát.
46:18'
Proti střele Matěje Macha nepředvedl Crkoň zrovna jistý zákrok, ale kotouč za sebe nepustil.
45:04'
Jiří Pargáč šikovně vystihl rozehrávku soupeře, ale poté byl tísněn a bekhendem nedokázal pořádně zakončit.
43:01'
A máme tu hattrick! Skóre už vyrostlo na 7:2 a postaral se o to svou třetí brankou v utkání kapitán JAKUB MACH. Tento gól si brankář Crkoň za rámeček nedá. Asistence: Radim Štěpánek.
42:49'
Púchovu se povedlo vyhodit a všichni jeho hráči stihnou vystřídat.
41:45'
Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou a vhazovat se bude před Fendrichem.
41:22'
Vyloučení v týmu MŠK Púchov (Kiril Romanov – 2 min., podrážení).
40:01'
Třetí třetina začne přibližně v 19:38.
Druhá třetina je za námi a domácí Kopřivnice vede nad Púchovem 6:2. Kopřivnice směřuje k vítězství, ve druhé třetině se za domácí prosadil dvakrát Jakub Mach a pak také Jiří Brodek, Adam Kofroň a Matěj Mach. Za hosty se prosadil pouze Arťom Dmitrijev.
40:00'
39:39'
Fendrich předvedl zatím nejlepší zákrok utkání, když se rychle přesunul a lapačkou parádně vychytal Dmitrijeva.
39:01'
Kopřivnické trojici se povedlo vyhodit kotouč.
38:15'
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Miroslav Marek – 2 min., vysoká hůl).
37:51'
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Jakub Mach – 2 min., vysoká hůl).
37:30'
Ještě před přestávkou se Kopřivnice vrací do čtyřbrankového vedení! JIŘÍ BRODEK povedenou střelou z mezikruží nedal šanci Crkoňovi. Asistence: Matěj Mach.
36:17'
Tým MŠK Púchov právě vstřelil branku!
Púchov po ruské spolupráci snižuje opět na rozdíl tří branek na 2:5. Prosadil se přesným zakončením z pravého kruhu ARŤOM DMITRIJEV. Asistence: Anatolij Prus a Kiril Romanov.
35:48'
Fendrich si prostor u své pravé tyče pohlídal, střelu Pruse nepropustil.
34:45'
Výborný domácí výkon pokračuje a máme tu prvního dvougólového střelce. Prosazuje se JAKUB MACH, který pohotově dorazil kotouč do odkryté branky. Asistence: Petr Šendera, Radim Štěpánek.
34:17'
Do zakončení z mezikruží se dostal Jiří Brodek, Crkoň ho tentokrát vychytal.
31:54'
Kopřivnice se prosazuje už potřetí ve druhé třetině a vede 4:1. Tentokrát se trefil střelou z levé strany ADAM KOFROŇ. Asistence: Dominik Suchý a Jakub Mach.
31:20'
Domácí tým využívá podruhé v utkání přesilovku a už vede 3:1. Ollenderovu střelu ještě dokázal Crkoň vyrazit, ale na dorážku JIŘÍHO BRODKA z blízka už neměl. Asistence: Samuel Ollender, Marek Bail.
30:33'
Vyloučení v týmu MŠK Púchov (Jakub Pšurný – 2 min., podrážení).
29:37'
Kopřivnice už zase vede! Do vedení 2:1 ji dostává kapitán JAKUB MACH, který svou střelou vymetl pavučinky v pravém horním rohu branky Púchova. Asistence: Dominik Suchý, Marek Bail.
29:27'
Lukáš Húska střílel z levé strany hodně nepřesně, puk vyletěl ze hry.
29:17'
Zakázané uvolnění Kopřivnice, hra se stěhuje před Fendricha.
28:52'
Od modré čáry střílel také Radim Štěpánek, ale jeho rána byla sražena vedle.
28:40'
28:11'
Střížovu dělovku od modré dokázal Crkoň svými betony vytěsnit.
27:20'
Domácí se zatím v přesilovce nedostali ke střele.
26:40'
Vyloučení v týmu MŠK Púchov (Kiril Romanov – 2 min., napadení).
26:39'
Sluštík obešel protihráče pěknou stahovačkou a pak našel Pargače, ten ale vystřelit nedokázal.
26:11'
Střela Martina Božíka od levého hrazení byla sražena mimo.
25:44'
Šimíček už je na střídačce a bude ošetřen.
25:44'
Na ledě skončil hostující útočník Jakub Šimíček a nezvedal se, tak rozhodčí raději přerušili hru.
25:36'
Brodek měl před brankou najíždějícího Matěje Macha, ale nedokázal ho najít přesnou přihrávkou.
24:38'
Fendrich byl pozorný a hned po vhazování předvedl jistý zákrok a přikryl puk.
24:07'
23:40'
Hra přerušena kvůli přihrávce rukou.
23:30'
22:27'
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Adam Daron – 2 min., podrážení).
21:46'
Krutilova rána od modré trefila jen beton Crkoně.
21:30'
21:18'
Romanov si hodil kotouč šikovně kolem brankáře Fendricha do forhendu, ale zakončit už nestihl.
20:46'
Púchov se za modrou čáru nedostal, píská se postavení mimo hru.
20:01'
První třetina je za námi, Kopřivnice hraje v přípravném utkání doma s Púchovem zatím nerozhodně 1:1. Domácí začali lépe, byli aktivnějším celkem a po zásluze se dostali do vedení po proměněné přesilovce, kdy se prosadil Daniel Hrubý. Až v závěru třetiny si šance vytvořili také hosté. Ti se nakonec radovali rovněž v přesilovce, trefil se Martin Božík.
20:00'
19:58'
Také hosté se prosazují v přesilové hře a vyrovnávají stav na 1:1. Z levé strany se ke střele dostal po přihrávce Pšurného MARTIN BOŽÍK a rychlou ranou propálil Fendricha. Asistence: Jakub Pšurný.
19:48'
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Jiří Brodek – 2 min., podrážení).
18:04'
Fendrich musel být znovu v permanenci a znovu to zvládl. Dalším úspěšným zákrokem drží Kopřivnici ve vedení.
17:08'
Od modré čáry střílel Tomáš Ganát, ale jeho pokus byl sražený. Fendrich poté jen přikryl volný kotouč.
15:57'
Tentokrát už Fendrich zasahovat musel, se střelou Kirila Romanova z levé strany si poradil.
15:38'
Znovu domácí mužstvo vyhodilo kotouč do bezpečí.
15:13'
Kopřivnice se i dál brání dobře, Fendrich ještě nemusel předvést v oslabení zákrok.
14:20'
Domácí zahájili oslabení výborně, povedlo se jim vyhrát vhazování a vyhodit puk.
14:14'
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Michal Krutil – 2 min., krosček).
13:47'
Na Kofroňovu střelu z levého kruhu Crkoň dobře viděl a dokázal ji vyrazit.
13:02'
Fendrich si zatím dnes moc nezachytal, ale tentokrát musel být v pozoru a přikrýt kotouč pod svou lapačku.
12:09'
Domácí tým využívá přesilovou hru a jde do vedení 1:0. Před brankou byl dobře postavený DANIEL HRUBÝ a tečoval nahozený kotouč za záda Crkoně. Bez asistence.
11:05'
Vyloučení v týmu MŠK Púchov (Jakub Pšurný – 2 min., sekání).
09:40'
09:05'
08:40'
Jiří Brodek předložil dobrou přihrávku před branku Ollenderovi, ale Crkoň se skvěle přesunul a jeho ránu vyrazil.
07:40'
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Jiří Pargač – 2 min., hrubost).
07:05'
Vyloučení v týmu MŠK Púchov (Arťom Dmitrijev – 2 min., hákování).
06:47'
Další ostrá Kofrňova rána, tentokrát z mezikruží. Crkoň opět zasáhl. Ten se na začátku zápasu rozhodně nenudí.
06:24'
Dominik Suchý se řítil na branku, ale u puku byl nakonec jako první Crkoň, který vyjel ze své klece.
05:57'
Kofroň dobře vystřelil z levého kruhu, Crkoň dokázal puk koncem lapačky vytěsnit mimo.
05:11'
Hosté se nedostali do útočného pásma, protože se pískal ofsajd.
04:05'
Z levého kruhu vystřelil zápěstím Filip Fojtík, jeho pokus ukryl Crkoň do lapačky.
02:19'
Samuel Ollender dostal přihrávku před branku, ale kotouč mu přeskočil hokejku, takže nezakončil.