27:32' Plouffe   • 59:44' Valentino   • 61:04' Plouffe
Zimní stadion Písek
65 diváků
Briançon

Děkuji za pozornost a přeji všem hezký víkend.
Domácí předvedli solidní výkon. Po šedesáti minutách to bylo 2:2 a muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém se trefil Plouffe a rozhodl tak o vítězství.
61:04'
Briançon právě vstřelil branku!
Hosté rozhodují utkání, kdy vítěznou trefu dává FÉLIX PLOUFFE, který se objevil v bezprostřední blízkosti před Hamalčíkem a střelou po ledě skóruje. Asistence: Félix Chamberland.
60:01'
Po pětiminutové pauze začalo prodloužení, kde se hraje na obou stranách ve třech hráčích.
Po třetí třetině je stav nerozhodný 2:2 a bude následovat pěti minutové prodloužení.
59:44'
Hosté šli na konci třetí části do hry v šesti a dokázali srovnat na 2:2, kdy se přesně mezi kruhy zjevil JUSTIN VALENTINO a ranou doprostřed branky vyrovnává. Asistence: Mathleu, Andre.
58:30'
Bednaříkovo pokus ze středního pásma pokryl brankář hostů.
58:00'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části.
57:06'
Písek právě vstřelil branku!
Domácí dávají vedoucí gól necelé tři minuty před koncem utkání. Do dobré šance se dostal Bednařík, který poslal po ledě přesnou přihrávku na najíždějícího ADAMA NOVÁKA a ten se trefil přesně. Asistence: Bednařík.
56:31'
Oddechový čas pro domácí.
56:31'
Icing Písku. Hra se vrací zpět do obranného pásma domácích.
55:01'
Ofsajd Písku. Vhazování ve středním pásmu.
54:42'
Blokovaná střela domácí obranou končí v ochranné síti. Vhazování v útočném pásmu Ďáblů.
54:01'
Bednaříkovo šanci ukončuje včasný zákrok Sanyase.
53:38'
52:10'
Do dobrého postavení se v přesilovce dostal Šuhaj, ale z bezprostřední blízkosti se nedokázal trefit přesně.
51:38'
Igier (BRI) – 2 min. – krosček.
50:00'
Do přečíslení se dostali hosté, ale pohotový zákrok Roda zastavil rozjíždějící akci.
49:05'
Další pokus domácího hráče končí znovu u brankáře rudých Ďáblů.
48:01'
Koupal se dostal do šance, jeho pokus zastavuje Sanyas.
46:51'
Pokus Igiera, který vypálil od modré končí mimo klec.
46:42'
Oba týmy střídají a posílají do hry čerstvé hráče.
45:40'
Do dobré možnosti se protlačil Bednařík, ale hosté ho dokázali odstavilt od puku včas.
45:22'
Další icing hokejistů v červených dresech.
45:03'
Icing hostů.
44:58'
44:20'
Další pokus Bednaříka, gólman Ďáblů znovu přerušuje hru.
43:29'
Písek se drží v útočném pásmu. Za 30 sekund už poslal dva pokusy na Sanyase, ale ten je v klidu pokryl.
40:02'
Vhazování ve středovém kruhu vybojoval hostující hráč, ale během chvíle o kotouč přišel.
40:01'
Druhá část je minulostí. Na každé straně padla jedna branka. Skóre otevřel hostující Metais v 28. minutě. Radost hostům z vedení dlouho nevydržela. V následné minutě byl vyloučen hráč Ďáblů a v přesilové hře se prosadil Hanus a srovnal stav zápasu na 1:1.
Další třetina začne přibližně v 19 05 hod.
38:47'
Campbell se dostal na modré ke střele. Jeho pokus dobře viděl Hamalčík a semaforem zastavil letící puk.
38:21'
Puk vyhozen na střídačku Písku. Vhazování v útočném pásmu žluto-modrých.
37:31'
35:31'
Mayea (BRI) – 2 min. – sekání.
35:10'
V útočném pásmu dokázal Strnad u mantinelu vybojovat puk. Následná střela píseckého hráče byla tečována a skončila kousek vedle od branky.
33:51'
33:00'
Do bezprostředního ohrožení domácí brány se dostal Campbell, ale domácí obrana společně s brankářem jeho pokus dokázali ubránit.
31:51'
Paukner (PIS) – 2 min. – nedovolené bránění.
28:08'
Jihočeši srovnávají krok gólem v přesilové hře pět na čtyři, kdy se mezi kruhy dostal nehlídaný VLADIMÍR HANUS a dobrou střelou poslal puk za Sanyase. Asistence: Weiner.
27:48'
Ruel (BRI) – 2 min. – hákování.
27:32'
Hosté jdou do vedení, kdy se po přihrávce dostal do úniku FÉLIX PLOUFFE a ranou do spodní části klece nedal šanci brankáři. Asistence: Kévin Igier, Ryan Black.
26:20'
Mayea od modré vypálil. Kotouč skončil u Hamalčíka.
25:54'
Stauber (PIS) – 2 min. – nedovolené bránění.
24:20'
Andre dostal dobrou přihrávku, ale brankář Písku byl u tyčky včas.
22:56'
22:30'
Campbell se protlačil ke střele, ale brankář Jihočechů si připisuje další zákrok.
22:05'
Chapelier se dostal do dobré pozice, ale jeho pokus u tyčky pokryl brankář Písku.
20:56'
Bednařík (PIS) – 2 min. – hákování.
20:03'
Vhazování vyhráli hosté.
20:01'
Úvodní třetina přípravného zápasu je za námi. Oba týmy se dostali do šancí, ale nikdo z hráčů nedokázal umístit kotouč mezi tři tyče.
Jihočeši měli dvě přesilové hry, ale hostující Ďáblové se dokázali ubránit.
Další třetina začne přibližně v 18 15 hod.
20:00'
19:25'
Ofsajd Písku.
19:06'
18:28'
Campbell z vlastního obranného pásma vyhazuje až k domácímu brankáři.
14:44'
Jihočeši se dostali do přečíslení. Volf ohrozil branku hostů, ale Sanyas si jeho pokus pohlídal.
13:16'
Další tlak hostů, tentokrát se až k zakončení dostal Plouffe, ale nedal.
12:29'
Na druhé straně se do dobré příležitosti dostali hosté, ale Hamalčík zasáhl včas. Vhazování v útočném pásmu Ďáblů.
11:23'
10:30'
Do dobré pozice se dostal Hanus, ale Sanyas si dobře vyjel a přesným zákrokem likviduje šanci Písku.
10:00'
Hosté se osvobozují a vyhazují až k brance Písku.
09:23'
Mayea (BRI) – 2 min. – hákování.
09:09'
07:30'
Richardson se dostal do dobré pozice u branky, ale kotouč netrefil přesně a ten končí kus nad ní.
06:00'
Gibert v útočném pásmu netrefil kotouč přesně a ten skončil mimo ohrožení domácí svatyně.
4:35'
Hosté se dostali za píseckou branku. Následnou přihrávku před branku dokázal pokrýt včas gólman Písku.
1:15'
Domácí se dostali do útočného pásma, kde pokus Volfa zastavuje zákrokem Sanyas.
0:25'
Richardson se dostal sám před brankáře, ale puk nedokázal trefit přesně.
1'

IHC Písek: Hamalčík (Kříž) – Hanus, Weiner, Turek, Tintěra, Růžek, Tampier, Šafář, Novák, Koupal, Bednařík, Strnad, Paule, Volf, Rod, Šuhaj, Přibyl, Stauber, Paukner.

Diables Rouges de Briançon:Sanyas (Blažek) – Raats, Chapelier, Bonnardel, Black, Campbell, Igier, Richardson, Mayea, Metais, Ruel, Sarlin, Chamberland, Andre, Robertson, Morillon, Plouffe, Valentino, Fauchon, Gibert, Romand.

Rozhodčí: Šperl – Mitáš, Horažďovský.
V dalším přípravném utkání se na domácím ledě představí silný zahraniční soupeř Diables Rouges de Briançon.

Hosté letos budou hrát první francouzskou ligu, kam se dostali po skvěle vydařené sezóně v minulém roce.

Oba týmy na sebe narazili již minulý rok v přípravě.