Val.Meziříčí - Dubnica nad Váhom | ONLINE | 13.8.2019 18:00 | Přípravné zápasy 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Val.Meziříčí : Dubnica nad Váhom - 13. srpna 2019   18:00

Ukončeno
Val.Meziříčí
Val.Meziříčí
02:48' Dalajka  • 37:42' Smrčka 
2:3
(1:0, 1:1, 0:2)
Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
37:51' Mokrohajský   • 40:48' Ďuriš   • 59:21' Kokavec  
Val.Meziříčí
Sestavy:
Slovák (Netolička) – Weintritt, Mikel (A), Holiš, Báchor, Kamas, Ďurkáč – Siner, Dvořák, Seidler, Smrčka, Vávra, Dalajka, Pořický, Martiník (C), Andris, Peška, Kuchařík, Vaněk.
Dubnica nad Váhom
Sestavy:
Lakosil (Kutej) – Homér, Bagin, Fančovič, Švec, Jarábek, Chatrnúch, Plavecký ,Janík, Ďuriš, Kokavec, Trenčan, Hegyi, Ferleťák, Hefka, Jakubík, Hus, Mokrohajský, Ferenyi, Pelech.
Přenos se aktualizuje automaticky

Hosté z Dubnice po drtivém průběhu zápasu, kdy doháněli ztrátu proti Bobrům, nakonec rozhodli o svém vítězství půl minuty před koncem zásluhou Michala Kokavece. Valaši tak ve svém prvním přípravném zápase prohrávají, Dubnica si na Slovensko odváží výhru.
Konec zápasu.
59:21'
Tým Dubnica nad Váhom právě vstřelil branku! Dubnica se v poslední minutě dostala do přečíslení dva na jednoho, ve kterém vzal MICHAL KOKAVEC zodpovědnost na svá bedra s střelou mezi betony Slováka otáčí necelou minutu před koncem skóre zápasu na stranu hostí! Asistence: Oliver Ďuriš.
58:47'
Slovák si poradil s rychlou akcí soupeře a skvělým postřehem zachytil puk do své lapačky.
57:12'
Dubnica hraje v plném počtu.
56:27'
Bobři mačkají hosty v jejich pásmu, nedaří se jim ale dostat ke střelbě, ze které by dokázali vsítit vítěznou branku.
55:42'
Dubnica hraje se čtyřmi hráči na ledě.
55:12'
Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Ďuriš – 2 min., sekání).
54:33'
Valaši se dostali po dlouhé sérii přihrávek k zakončení, se kterým Lakosil neměl příliš práce a bez problémů puk uchoval ve své moci.
53:42'
Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Jarábek – 2 min., vysoká hůl).
53:15'
Bobři jen nahodili kotouč do útočné třetiny, nakonec se ale dostali k nebezpečné šanci střelou z levého kruhu. Nepřesná rána ale skončila mimo tři tyče.
51:21'
Dubnica svůj tlak s přibývajícími minutami poslední části zesiluje. Nadále jí však činní problém kloudný přechod přes útočnou modrou čáru, čímž se v dnešním utkání připravila o řadu slibně se rozvíjejících akcí.
49:59'
Lakosil znovu a opět včas na svém místě. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
48:39'
Už to vypadalo, že se Dubnica dostává ze spárů soupeře, Dalajka ale skvěle zabojoval a dostal kotouč znovu rychle na bobří hole. Následná střela končí opětovně v moci Lakosila.
47:26'
Hráči Dubnice se pohlednou akcí dostali k zakončení z bezprostřední blízkosti před Slovákem. Brankář domácích si ale proti střele včas vyjel, čímž zakončujícímu hráči zmenšil úhel pro střelu dostatečně na to, aby jej nepřekonal.
46:15'
Báchor se po vyhraném vhazování před Slovákem ihned vydal s kotoučem do útočné třetiny, kde jej vracel zpětnou přihrávkou na dojíždějící spoluhráče, následné střela pak jen těsně minula horní tyč brány.
44:50'
Ani Valachům se nyní příliš nedaří přechod do útočného pásma, Dubnica však vyhozené kotouče vyhazuje pouze do útočné třetiny.
43:28'
Lakosil znovu zúročuje své zkušenosti proti přečíslení Bobrů skvělým přemístěním a lapačkou v pravý čas na svém místě tak, aby zastavil jistý gól.
42:11'
Valaši se rychle pokusili o vyrovnání, proti je však dnes velmi dobře chytající brankář Lakosil.
40:48'
Tým Dubnica nad Váhom právě vstřelil branku! Dubnica využívá na začátku třetí části přesilovku a srovnává stav zápasu! OLIVER ĎURIŠ si najel před brankoviště na vteřinu přesně a po zákroku Slováka dorazil bez větších potíží do odkryté klece. Asistence: Michal Kokavec a Emil Bagin.
40:30'
Hned první minuty utkání nabízí velice intenzivní nasazení. Čeká nás ostrá třetina!
40:01'
Začala třetí třetina.
Třetí třetina začne přibližně v 19:32.
Druhá perioda nabídla po jedné brance na obou stranách v samém závěru třetiny. Bobři se nejprve dostali do vedení zásluhou Marka Smrčky, hosté ale bleskově znovu snížili na rozdíl jediné branky z hole Roberta Mokrohajského.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:13'
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Ďurkáč – 2 min., napadení).
37:51'
Tým Dubnica nad Váhom právě vstřelil branku!
Dubnica blesku rychle vyrovnává! ROBERT MOKROHAJSKÝ si rychle vyměnil kotouč s Ďurišem a dostal je za bezmocného Slováka, který se přemísťoval ve svém brankovišti marně. Asistence: Oliver Ďuriš.
37:42'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Dobrý tlak domácích vyústil až v dorážku MARKA SMRČKY v bezprostřední blízkosti před brankovištěm a jeho střele pomohla v cestě do branky i tyč. Asistence: Patrik Dalajka a Tomáš Vávra.
37:08'
Valaši se rychlým přechodem do útoku dostali do přečíslení dva na jednoho, Vaňkovu kličku ale skvěle přečetl brankář soupeře a zamezil tak druhému gólu ve své síti.
35:55'
Valašské Meziříčí hraje v plném počtu.
34:56'
Kokavec si proti unavené obraně Bobrů najel až do mezikruží a svou dělovkou nastřelil tyč! Hosté byli nesmírně blízko vyrovnání.
33:55'
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Weintritt – 2 min., krosček).
33:00'
Dubnica se znovu aktivním přístupem dostala až před Slováka, hráči domácích Bobrům je ale o kotouč rychle připravili a vyrazili na zkušenou do útočného pásma zase oni.
31:25'
Dubnica je nyní o poznání aktivnějším týmem. Svěřencům trenéra Zavadila se však nedaří dostat ke střele na branku, což se v hokeji jeví jako klíčové k dosažení gólu.
30:20'
Kamas zachytil rozehrávku soupeře ve středním pásmu a ihned se vydal s pukem vstříc brance Dubnice. Po střele jeho spoluhráče skončil kotouč s tečí v horní síti, vhazovat se tak bude v obranném pásmu hostí.
28:46'
Valašské Meziříčí hraje v plném počtu.
27:42'
Dubnica má nemalé potíže s přechodem do útočné třetiny, Valaši znovu velmi dobře zavírají obrannou modrou.
26:46'
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Martiník – 2 min., sekání).
26:45'
Dubnica hraje v plném počtu.
25:24'
Bobři v útočném pásmu vymysleli pěknou akci. Brankář Lakosil měl co dělat, aby si našel kotouč v brankovišti a schoval ho ve své lapačce.
24:45'
Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Švec – 2 min., sekání).
24:28'
Dubnica hraje v plném počtu.
23:58'
Valachům se tentokrát rozehrávka nevyvedla a puk končí v moci soupeře. Ten jen z logických důvodů, kdy hraje v oslabení, vyhazuje.
23:10'
Dvořák si vybruslil až do mezikruží, odkud na branku vyslal jedovaté nahození, které však Lakosil bez potíží kryl. O drobnou strkanici se ještě po odpískání postarali Seidler s Fančovičem.
22:28'
Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Hus – 2 min., podrážení).
21:35'
Vávra zavezl kotouč až k zadnímu mantinelu, kde se mu podařilo pro jeho tým udržet útočnou třetinu. Dubnica se ale i tak ujala po krátkém časovém intervalu kotouče a vyhodila ho.
20:50'
V první minutě se oba soupeři pokusili o útočnou akci, oba ale neúspěšně.
20:01'
Začala druhá třetina.
Druhá třetina začne přibližně v 18:44.
První perioda přípravného zápasu přinesla očekávané oťukávácí tempo, kdy jde na obou týmech vidět začátek přípravy. Bobři se i přesto dostali v jejím průběhu do jednobrankového vedení zásluhou Patrika Dalajky, který stál ve správný čas na správném místě a doklepl kotouč do odkryté klece.
20:00'
První třetina skončila.
19:22'
Lakosil měl co dělat, aby ustrážil svou branku před druhým inkasovaným gólem, i za pomoci spoluhráčů ale dostal puk do bezpečí.
18:25'
Nyní to byli pro změnu Bobři, kdo zavřel soupeře v jeho pásmu, ani oni se ale k nějakému nebezpečnějšímu ohrožení branky nedostali.
17:10'
Dubnica i po konci přesilové hry drží domácí pod zámkem a hledá cestu za srovnáním. Brankář Slovák je však zatím bezchybný.
16:35'
Valašské Meziříčí hraje v plném počtu.
15:12'
Nahození od modré Slovák neviděl, přesto si dokázal poradit a schovat jej do své moci. Vhazuje se po jeho levici.
14:35'
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Andris – 2 min., podrážení).
13:11'
Rychlý přechod hostí do útoku z levé strany nakonec hasil brankář Slovák, který schoval puk do své lapačky a přerušil tak hru.
12:19'
Valašské Meziříčí hraje v plném počtu.
11:41'
Hostům se nedaří najít skulinku při průchodu do útočné třetiny a opět končí puk v jejich třetině. Bobři skvěle hlídají přechod soupeře přes střední pásmo.
10:49'
Valachům se povedlo vyhodit a odcházejí střídat. Dubnica využívá vyhozený kotouč ke stejné činnosti.
10:19'
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Smrčka – 2 min., hákování).
09:26'
Přece jen se hosté hrající v bílém dostali ke střele z levého kruhu. Brankář Slovák ale bez větších potíží ne příliš prudkou ránu kryje.
09:08'
Hosté pouze odevzdali kotouč do útočného pásma a vyčkávají, co vymyslí soupeř.
08:20'
Dubnica se po dlouhé době dostala do útočné třetiny, kde se jí ale nepodařilo vymyslet nic kloudného.
07:28'
Vávra se skvěle proháčkoval až před branku, kde byl velmi blízko druhé brance! Brankář Lakosil byl však skvělým rozklekem proti.
07:07'
Dubnica hraje v plném počtu.
06:28'
Dubnica hraje ve čtyřech.
05:50'
Bobrům se nedaří dostat do útočného pásma, kde by si ve dvojnásobné přesilovce vytvořili nějaký tlak vedoucí ke druhé brance zápasu. Dubnica znovu úspěšně vyhazuje.
05:07'
Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Jarábek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
04:28'
Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Trenčan – 2 min., podrážení).
02:48'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Rychlá výměna puku Vávry a Smrčky a následná svižná přihrávka před branku druhého jmenovaného na hůl PATRIKA DALAJKY přináší první branku utkání! Ten svou hůl nastavil přesně tak, jak měl, aby docílil branky a Bobři tak jdou do vedení. Asistence: Marek Smrčka a Tomáš Vávra.
01:56'
Valaši zatlačili Dubnicu v jejím pásmu, ke střele se však nedostali.
01:10'
Nahození hostí končí až na zakázaném uvolnění.
00:28'
O první útočnou akci zápasu se pokusil po pravé straně Seidler, nepřesné nahození ale končí v moci soupeře.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) – Weintritt, Mikel (A), Holiš, Báchor, Kamas, Ďurkáč – Siner, Dvořák, Seidler, Smrčka, Vávra, Dalajka, Pořický, Martiník (C), Andris, Peška, Kuchařík, Vaněk.

MHK Dubnica nad Váhom: Lakosil (Kutej) – Homér, Bagin, Fančovič, Švec, Jarábek, Chatrnúch, Plavecký ,Janík, Ďuriš, Kokavec, Trenčan, Hegyi, Ferleťák, Hefka, Jakubík, Hus, Mokrohajský, Ferenyi, Pelech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud