Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Děčín : MOSTEČTÍ LVI - 20. srpna 2020   19:00

Děčín
Děčín
00:26' Petráš  • 31:38' Balcar  • 38:48' Kuchynka  • 58:16' Sýkora
4:8
(1:3, 2:3, 1:2)
MOSTEČTÍ LVI
01:02' Mála   • 04:16' Čmolík   • 15:54' Mical   • 28:47' Procházka   • 29:59' Drašar   • 34:38' Mála   • 44:12' Mála   • 45:28' Fučík
Děčín
Skokan (Brňák) – Cikánek, Vytejček, Kaltenböck, Černohorský, Loukota, Tenkrát, Balcar, Stuchlý – Horák, Petráš, Sýkora – Kuchynka, Faigl, Gottfried – Hruška, Zajan, Harkabus. Trenér: Jan Havlíček
Knapík – Cícha, Zítka
Zimní stadion Ústí nad Labem
Kovařík (Hosnedl) – Šefl, Havlůj, Urbánek, Šesták, Fučík, Polák – Kýhos, Bakrlík, Čmolík – Kuběna, Mical, Procházka – Mála, Böhm, Drašar. Trenér: Vladimír Machulda

To je z Ústí nad Labem pro dnešek vše. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost.
Ofensivně laděné přípravné utkání mezi Děčínem a Mostem hrané v Ústí nad Labem nabídlo celkem dvanáct branek. Úspěšnější byli nakonec LVI z Mostu a jsou tak stále v přípravě stoprocentní. Hattrickem se blýskl František Mála.
59:54'
Ještě jedno zakázané uvolnění a vhazování před Skokanem.
59:30'
František Bakrlík už zkušeně drží kotouč a Most už se nikam nežene.
59:01'
Začala nám poslední minuta utkání.
58:16'
Děčín právě vstřelil branku!
Děčín ještě v závěru koriguje skóre! Přesnou dorážkou se prezentoval ONDŘEJ SÝKORA, jenž celou dobu sledoval poctivě situaci před brankou – 4:8! Asistence: Zdeněk Petráš a Pavel Zajan.
57:01'
Jakub Kovařík zastavil závar před svou brankou a podržel kotouč pod svou lapačkou.
56:34'
Bodově plodný Jakub Procházka zapracoval nyní i v obraně a zastavil nadějný útok Medvědů.
54:37'
Pavel Zajan projel obranou Mostu jako nůž máslem a svou ranou pořádně rozezvučel horní tyč Kovaříkovy branky!
54:04'
LVI v plném počtu.
53:35'
Ani teď se Medvědům nepodařilo usadit v útočné třetině a jejich početní výhoda se blíží ke svému konci.
53:02'
Most se zatím brání bez větších problémů a několikrát poslal kotouč přes všechny čáry.
52:04'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., hákování).
51:47'
Martin Mical dostal kotouč sice do sítě, ale sudí nakonec po společné poradě neuznali tento gólový moment, jelikož již předtím byla vychýlena branka ze své pozice.
51:04'
Další akci Medvědů zastavil přesným výrokem čárový sudí Jiří Cícha.
50:11'
Most teď malinko vypadl ze hry a Medvědi si vytvořili delší tlak v útočné třetině, avšak bez větší příležitosti.
48:03'
Pohledná akce Děčína! Pavel Zajan počkal až mu z druhé vlny najede Ondřeje Sýkora, toho také přesnou nahrávkou našel. Ondřej Sýkora však poté pálil pouze nad horní tyč!
46:43'
I Děčín měl svou šanci. Karel Horák dostal kotouč na brankoviště a už to vypadalo, že jeho klička do bekhendu bude úspěšná, nakonec se však kotouč vykutálel vedle pravé tyče!
45:28'
MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Opět úderná formace Mostu! Jakub Procházka našel mezi kruhy ROMANA FUČÍKA a jeho střela švihem se zastavila až v děčínské síti – 3:8! Asistence: Jakub Procházka a František Mála.
45:24'
Tomáš Stuchlý srazil další pokus Mosteckých do ochranné sítě.
44:39'
Rychlé ruce Milana Böhma oklamaly obranu Děčína, ale na Ondřeje Skokana to nestačilo. Děčínský brankář svým zásahem zabránil další brance.
44:12'
A FRANTIŠEK MÁLA završuje přesnou ranou pod horní tyč dnešní hattrick. Zvyšuje tím tak na rozdíl čtyřech branek – 3:7!.Asistence: Jakub Procházka a David Šesták.
44:01'
Po icingu Děčína se bude vhazovat před Skokanem.
43:04'
Ústecký mladík ve službách Děčína Matěj Harkabus orazítkoval z úhlu tyčku mostecké branky!
42:23'
LVI se však bez potíží dvojnásobnému oslabení ubránili a jsou v pěti.
41:02'
Děčín v pěti a bude hrát chvilku dvojnásobnou přesilovou hru.
40:36'
První formace Děčína ještě zůstala na přesilovou hru, ale úvodní část přesilovka nebyla úplně přesná z hole Zdeňka Petráše.
40:16'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., sekání).
40:16'
Zdeněk Petráš opět ukázal svou kvalitu a ujel obraně Mostu a vynutil si faul.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 20:32 .
Ofensivní koncert pokračoval i ve druhé třetině a viděli jsem v ní celkem pět branek. LVI byli lepším týmem i ve druhé periodě a po zásluze tak vedou o tři branky 3:6!
40:00'
39:55'
Pár vteřin před koncem druhé třetiny ještě odpískáno hostům brankoviště a hra vykázána do středního pásma.
38:48'
Hra ve čtyřech nakonec sedla lépe Děčínu a po důrazném průniku skóroval ŠTĚPÁN KUCHYNKA – 3:6! Asistence: Tomáš Faigl a Tomáš Stuchlý.
38:23'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Šefl – 2 min, krosček, 2 min nedovolené bránění).
37:32'
Děčín se pro tuto chvíli osvobodil v dlouhém oslabení a dokonce musel Kovařík podržet kotouč pod svou lapačkou. Vhazovat se tak bude před mosteckou brankou.
37:02'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Hruška – 2+2 min, vysoká hůl).
35:50'
Na druhé straně nejlepší hráč Děčína Zdeněk Petráš opět ve střelecké pozici. V tomto případě nebyl přesný a Kovařík si na jeho střelu počkal u své pravé tyče.
34:38'
V útoční třetině si Most dělá takřka co chce! Oku lahodící kombinaci na jeden dotek zakončil do prázdné branky FRANTIŠEK MÁLA – 2:6! Asistence: František Bakrlík a Jakub Procházka.
33:55'
Aleš Havlůj měl ofensivní choutky a najel si z pozice obránce mezi kruhy, nicméně při střeleckém pokusu mu kotouč sjel z čepele.
32:44'
Úspěšné oslabení Děčína právě končí. Roman Cikánek zpět na ledě.
31:38'
Medvědi se nakonec v oslabení prosadili! Měl v tom ruce opět Zdeněk Petráš, který vybojoval kotouč při napadání, našel PATRIKA BALCARA, jenž milimetrovou ranou švihem rozvlnil síť za Kovaříkem – 2:5! Asistence: Petráš.
30:54'
Zdeněk Petráš vystihl na modré rozehrávku Mostu a uháněl sám na Kovaříka. Děčínský sniper si přibrzdil před brankářem, nicméně svou střelu nad lapačku mosteckého maskovaného muže nedostal!
30:44'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Cikánek – 2 min., podrážení).
30:29'
Kotouč se od Matěje Harkabuse odrazil do boxu časoměřičů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
29:59'
Most se aktuálně hokejem v Ústí nad Labem baví. Únik dvou na jednoho vyřešil krásnou žabičkou Pavel Kuběna a DAVID DRAŠAR ranou z první namířil mezi betony Skokana – 1:5! Asistence: Kuběna.
28:47'
Jednoznačně se projevuje rozehranost Lvů. František Bakrlík krásně počkal na ideální moment, až si najede mezi kruhy JAKUB PROCHÁZKA, adresoval mu přesnou přihrávku a jeho spoluhráč zamířil pod rameno Skokana do sítě – 1:4! Asistence: František Bakrlík.
27:45'
Drašarovi přeskočil kotouč hůl v samostatném úniku, a tak musel jen smutně našlápnout opět směr obrana.
27:07'
Opět rozsvítit červené světlo mohl mostecký Pavel Kuběna. Ten dostal mezi kruhy hodně času a prostoru, ale je potřeba pochválit Ondřeje Skokana, který drží Most relativně na uzdě.
26:17'
Jan Kaltenböck srazil kotouč do hlediště. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Zápas trochu ubral na svém ofensivním pojetí z úvodní části.
25:18'
Děčínská první lajna opět zabrala. Nejprve Zdeněk Petráš vystrašil svou ranou na zadní tyč Kovaříka. Následně ještě střílel od modré Patrik Vytejček. I tady byl však brankář Mostu přesný.
24:11'
Roman Cikánek střílel trochu z nouze zpoza modré čáry, ale Jakub Kovařík svou lapačkou kotouč nezasáhl. Měl však štěstí, že kotouč mířil nad horní tyč jeho branky.
23:20'
Na druhé straně musel do zákroku Jakub Kovařík. Ranou z levého kruhu jej protáhl Karel Horák.
22:48'
Lvi diktují hru i ve druhé části. Milan Böhm střílel od modré čáry, ale lapačka Ondřeje Skokana byla na svém místě.
21:45'
Jakub Procházka jel sám na Ondřeje Skokana, zkusil jej překvapit rychlou ranou pod vyrážečku, nicméně brankář Děčína podržel svůj tým!
20:54'
Nyní jsou již Medvědi v plném počtu.
20:30'
Martin Mical vyprášil svou ranou holenní chrániče Patrika Balcara.
20:01'
Most vstupuje do druhé periody s výhodou přesilové hry, která může trvat ještě 53 vteřin.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 19:45 .
Medvědi z Děčína vlétli do sezony opravdu parádně, když se po šestadvaceti vteřinách prosadil Zdeněk Petráš. Poté se však přeci jen projevila větší rozehranost Lvů a ti dokázali třemi brankami a zlepšenou hrou otočit vývoj první třetiny. Do kabin po první třetině se tak jde za stavu 3:1 pro Most.
20:00'
19:15'
Milan Böhm tečoval ránu Miroslava Poláka od modré a Ondřej Skokan musel mít pořádně rychlý pravý beton.
18:54'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Vytejček – 2 min., podrážení).
17:35'
Jakub Procházka předal kotouč na zlatém podnose pro Františka Mála, ten však před prázdnou branku nedokázal kotouč zamést do sítě. Obrovská šance Lvů.
16:48'
Pokus o odpověď v podání Ondřeje Sýkory nebyla úspěšná, jelikož nenašel svého parťáka z formace Zdeňka Petráše.
15:54'
Aktivita Mostu přetavena v jeho třetí branku. MARTIN MICAL si najel mezi beky, obdržel přihrávku od Vladimíra Kýhose a zamířil mezi betony Skokana – 1:3! Asistence: Vladimír Kýhos, Miroslav Polák.
15:03'
Most je nyní lepším týmem. František Bakrlík ranou švihem orazítkoval zadní mantinel. Ondřej Skokan poté raději podržel kotouč pod svou lapačkou.
14:11'
Ofsajd Medvědů důvodem přerušení hry. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
13:45'
Kuběna ukradl Böhmovi kotouč, jenž mu šel krásně na hokejku a do následného brejku. Milan Böhm poté jen nevěřícně zakroutil hlavou.
12:15'
Mostečtí nyní výrazně převzali otěže utkání a druhá formace Medvědů se nemohla celé střídání dostat z obranné třetiny.
11:22'
Tentokrát v akci lapačka Ondřeje Skokana. Ranou golfem jej prověřil z mezikruží František Mála.
10:57'
Ondřej Skokan musel do akce. Obrana nechala příliš prostoru pro Davida Drašara a jeho rána orazítkovala masku děčínského strážce branky.
10:10'
Jakub Čmolík se dvakrát ocitl ve velmi dobré střelecké pozici. Při prvním pokusu mu kotouč přeskočil hůl, při druhém mu sklouzl z hole.
08:55'
První lajna Medvědů opět s útočnými choutky. Ondřej Sýkora zavezl pohodlně kotouč do třetiny. Střela Jakuba Loukoty se poté však nedostala až na Kovaříka.
07:59'
Ofsajd Lvů. Vhazovat se bude v neutrální zóně.
07:35'
Kotouč v ochranné síti. Vhazovat se bude před Ondřejem Skokanem.
06:50'
Další loženka Děčína! Tomáš Faigl našel žabičkou před brankou Štěpána Kuchynku, ten však svou bekhendovou kličkou minul prostor mezi třemi tyčemi.
05:43'
Hodně ofensivně laděné utkání pokračuje. Nejprve nezpracoval v brejku schovaný Zdeněk Petráš kotouč. Následně se dostal do dobré střelecké pozice Ondřej Sýkora, avšak ani on nebyl úspěšný.
04:56'
Opět mohlo být srovnáno! Ranou z levého kruhu se prezentoval Matěj Harkabus a orazítkoval tyč mostecké branky!
04:16'
Děčín udělal chybu ve střední třetině a ve vlastní přesilové hře inkasuje! Do samostatného úniku se dostal JAKUB ČMOLÍK a ranou nad beton se nemýlil – 1:2. Asistence: Roman Fučík.
03:56'
Až nyní se Děčín usadil v útočné třetině a Štěpán Kuchynka se málem dostal k odraženému puku před brankou.
03:31'
Děčín se zatím nedokáže usadit v útočném pásmu a přesilovka se mu nedaří, dle představ.
02:54'
Medvědi musí však přesilovku začínat od své branky, Mostečtí se dvakrát úspěšně osvobodili.
02:26'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mical – 2 min., podrážení).
01:02'
Lvi však rychle reagují a srovnávají! V před brankovém prostoru se nejlépe orientoval FRANTIŠEK MÁLA a dostal kotouč za Skokana – 1:1. Asistence: Jakub Procházka a David Šesták.
00:26'
Tak to je start do sezóny pro Medvědy jako z toho nejlepšího snu! Po šestadvaceti vteřinách hry ujel Zdeněk Petráš společně s Pavlem Zajanem do situace dvou na jednoho a ZDENĚK PETRÁŠ dokázal ideální přihrávku přetavit v branku – 1:0! Asistence: Pavel Zajan, Ondřej Sýkora.
00:01'
Úvodní buly utkání vyhrál děčínský Zdeněk Petráš.
00:01'
Oba týmy jsou již na ledové ploše ústeckého zimního stadionu. Medvědy přijelo podpořit několik desítek fanoušků, kteří budou dotvářet atmosféru dnešního střetnutí.

HC Děčín: Skokan (Brňák) – Cikánek, Vytejček, Kaltenböck, Černohorský, Loukota, Tenkrát, Balcar, Stuchlý – Horák, Petráš, Sýkora – Kuchynka, Faigl, Gottfried – Hruška, Zajan, Harkabus.

MOSTEČTÍ LVI: Kovařík (Hosnedl) – Šefl, Havlůj, Urbánek, Šesták, Fučík, Polák – Kýhos, Bakrlík, Čmolík – Kuběna, Mical, Procházka – Mála, Böhm, Drašar.

Rozhodčí: Knapík – Cícha, Zítka.
 Hc DěčínMOSTEČTÍ LVI

Na ústeckém zimním stadionu odehrají děčínští Medvědi své vůbec první přátelské utkání před novou sezonou. V Děčíně se prodloužila oprava střechy zimního stadionu, a tak Medvědi aktuálně i trénují v ústeckém azylu.

Děčín se bude muset na ledě v nové sezoně už obejít bez svého dlouholetého kapitána Michala Oliveriuse, nicméně tento děčínský srdcař se přesunul na střídačku a společně s Janem Havlíčkem šéfují Medvědům. Jinak zůstalo jádro týmu vcelku pohromadě. V brance by měl být jasnou jedničkou Lukáš Lavinger. V útoku by měli být tahouny Daniel Volráb nebo Zdeněk Petráš.

To Lvi z Mostu už mají za sebou slušnou porci přípravných utkání a jsou tedy o kus dále jak Děčínští. Celkem odehrál Most čtyři přípravné zápasy a ve všech byl úspěšný. Největší skalp si připsal hned v tom prvním testu, když přehrál na domácím ledě ústecký Slovan v poměru 5:1. Dále si poradil hned dvakrát v řadě s pražskou Kobrou a naposledy přehrál doma nováčka 2.ligy Cheb 5:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.