Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Děčín - 3. září 2020   18:00

Jablonec
Jablonec
14:28' Jakubec  • 22:48' Frk  • 24:32' Plíhal  • 28:40' Frk  • 36:00' Plíhal  • 55:28' Jursa  • 56:06' Mrkvička  • 59:16' Had
Děčín

S tímto konstatováním se s Vámi loučím, přeji hezký zbytek "malého pátku".
Je hotovo! Jablonec v dnešním přípravném zápase jasně přehrál Děčín 8:2 a zaslouženě teď sklízí ovace domácího publika.
59:16'
Vlci právě vstřelili branku!
Tak ještě jeden hřebíček do děčínské rakve. Z předbrankového prostoru ho zatloukl PETR HAD, jenž za brankovou čáru nasměroval dobrou přihrávku Bitmana. Asistence: Petr Bitman.
59:00'
Jablonec si hlídá náskok a směřuje k jasné výhře.
57:41'
Jelínek si dobře pohlídal Chovancův nebezpečný výjezd zpoza brány k levé tyči.
56:53'
Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Martin Kolman – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu HC Děčín (Radek Fojt – 2 min., nesportovní chování).
56:06'
Jablonec cupuje Děčín na cucky! Další povedenou přesilovkovou ranou se tentokrát blýskl TOMÁŠ MRKVIČKA, po jehož ráně od modré se gólman Děčína natahoval marně. Asistence: Tomáš Plíhal.
55:50'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Balcárek – 2 min., vysoká hůl).
55:28'
Jablonec znovu odskakuje na rozdíl čtyř branek. Na konci povedené přesilovkové kombinace Vlků byla povedená rána Kolmana, kterou mimo dosah gólmana tečoval pohotový MARTIN JURSA. Asistence: Martin Kolman, Matyáš Kačírek.
55:09'
Icing hostí.
54:53'
Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Marek Frk – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Děčín (Petr Loukota – 2 min., hrubost).
54:02'
Děčín právě vstřelil branku!
Děčín se přece jen dočkal svého druhého dnešního gólu. Kaltenböck přiťukl kotouč rozjetému ZDEŇKU PETRÁŠOVI a ten povedenou akcí snížil na 2:5. Asistence: Jan Kaltenböck.
53:30'
S blížícím se koncem tempo zápasu hodně opadá.
51:42'
Frk jel sám na ránu a mohl zkompletovat hattrick, hostující gólman si však s jeho nájezdem poradil.
49:52'
Zakázané uvolnění Děčína.
49:38'
Pulcova dělovka od modré skončila v rukavici hostujícího Brňáka.
49:22'
Úmyslný ofsajd hostů.
47:48'
Homolkovi teď v klíčový okamžik střely sjel kotouč z čepele.
47:14'
Převaha Jablonce je i nadále patrná, Děčín dnes hraje druhé housle.
45:38'
Už už to vypadalo, že se Fojt prosmýkne až do samostatného úniku, Kolman mu ale dobře skočil pod nohy.
43:50'
Obrovská šance pro Jablonec. Jursovu ránu vyrazil Brňák jen ke Kačírkovi, který však promáchl dorážku a šestý gól domácích se nakonec nekonal.
41:58'
Brokeš z rohu hřiště opět hledal Plíhala, ten byl však tentokrát dobře střežen.
40:38'
Jeníček si připsal první zákrok třetí třetiny, rána z hole Fojta pro něj byla lahůdkou.
40:01'
Je za námi čtyřicet minut. Zatímco po první části byl náskok domácích Vlků pouze jednobrankový, před závěrečným dějstvím už mají komfortní náskok 5:1. Pokračovat se bude po přestávce, přibližně za 15 minut.
40:00'
39:26'
Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Plíhal – 2 min., sekání).
38:51'
Sražená střela Hada skončila u Jursy, který nezištně zakončoval z otočky. Jeho pokus z otočky ale přizvedli hosté do ochranné sítě.
38:06'
Vlkům už se sbíhaly sliny na další gól, Brňák před dotírajícími šelmami raději přikryl puk.
37:02'
Děčín se v probíhajícím oslabení ještě nedostal pod pořádný tlak a v pohodě brání.
36:13'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Zdeněk Petráš – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
36:00'
Jabloneckým stadionem z ní Pátá! Tomáš Brokeš v rohu hřiště odrazil nápor děčínského protihráče a naservíroval puk před bránu nikým nehlídanému TOMÁŠI PLÍHALOVI. Ten zkušeně zavěsil pod horní tyč. Asistence: Tomáš Brokeš.
35:26'
Ofsajd šelem.
34:34'
Je sníženo! Jen krátce poté, co hostující Hruška opustil trestnou lavici, vyrazil do samostatné akce PATRIK VYTEJČEK, který z ostrého úhlu nachytal Jelínka. Bez asistence.
33:10'
Pohotový Pulec teď na poslední chvíli zamezil děčínskému brejku dva na dva.
32:28'
Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Michal Hruška – 2 min., držení).
31:28'
Zajímavá příležitost pro Děčín! Kaltenböck naznačil ránu, jenže místo ní našel před bránou připraveného Fojta. Právě jeho nepovedená rána však zamířila jen do zadního mantinelu.
30:44'
Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Marek Frk – 2 min., držení hole).
29:22'
Chovancův výpad po levém křídle skončil vynikajícím zákrokem Jelínka.
28:40'
Vlci jsou doslova nenasytní! Mrkvička teď fantastickou přihrávkou vysunul do brejku MARKA FRKA a ten svůj samostatný únik zakončil nekompromisně k levé tyči. Asistence: Jakub Mrkvička.
28:15'
Hra je teď plná nepřesností.
26:29'
Bitmanův útočný výlet v oslabení skončil pohotovým zákrokem gólmana Brňáka.
26:07'
Kaltenböckův projektil od modré čáry nadvakrát zneškodnil pozorný Jelínek.
25:43'
Vlci zatím bez problémů brání své oslabení a naopak sami koušou. Jursa se teď protlačil před děčínskou bránu a přinutil Brňáka k zákroku.
25:04'
Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Ladislav Pulec – 2 min., nedovolené bránění).
24:32'
Jablonec zatím v druhé části koncertuje! Poté, co děčínská defenziva propadla uprostřed hřiště, se na bránu hostí řítila velezkušená dvojice Brokeš-Plíhal. A byl to právě TOMÁŠ PLÍHAL, kdo jablonecké zakončení zakončil nekompromisně do prázdné brány. Asistence: Tomáš Brokeš, Petr Had.
23:53'
Jablonecký entuziasmus neutuchá, ba naopak. Děčín si koleduje o další gól.
22:48'
Vlčí smečka uniká na rozdíl dvou branek! Z předbrankového prostoru se prosadil MAREK FRK, který těžil z vynikající práce zkušeného Tomáše Plíhala. Asistence: Tomáš Plíhal.
21:28'
Tržický vypálil od modré, děčínský gólman byl připraven.
20:24'
Icing domácích.
20:01'
Úvodních dvacet minut je za námi. Jablonec zužitkoval svou převahu a v jediné přesilové hře se zásluhou Tomáše Jakubce dostal do jednobrankového vedení. Další třetina by měla začít přibližně za 15 minut.
20:00'
19:10'
Oba týmy už jen pozvolna dohrávají třetinu, cílem je teď neinkasovat.
18:11'
Frkovo sražené zakončení z bezprostřední blízkosti skončilo za děčínskou bránou.
17:25'
Brokeš zkušeně podržel kotouč a uklidnil trochu divočejší pasáž zápasu.
16:05'
Vlci se první brankou viditelně uklidnili a nyní nechávají iniciativu na hokejkách Děčína.
14:28'
Domácí se v přesilovce ujímají vedení! Kolmanovu ránu od modré čáry tečoval těsně před bránou clonící TOMÁŠ JAKUBEC, po jehož zásahu vedou Vlci 1:0. Asistence: Martin Kolman, Martin Jursa.
14:03'
Kolman vypálil od modré, Brňák měl dobrý výhled a zasáhl.
13:40'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Michal Hruška – 2 min., podrážení).
12:56'
Puk mimo hřiště, vhazovat se bude v útočném pásmu Jablonce.
11:56'
Arnoldova sražená střela teď spadla Jelínkovi tak říkajíc do náruče.
10:42'
Had se kolem mantinelu protáhl až před bránu Děčína, v níž se opět musel činit skvělý Brňák.
09:45'
Pulcova dělovka od modré čáry pořádně protáhla Brňáka, ten ránu vytěsnil betonem.
08:49'
06:38'
Jakucovo nahození skončilo v rukavici hostujícího gólmana.
06:21'
Teď pro změnu icing hostí.
05:47'
Ofsajd domácích.
05:31'
Horák trošku vyděsil domácí příznivce střelou těsně nad rameno gólmana Jelínka.
04:06'
Jablonec se na dlouhé sekundy zabydlel v útočném pásmu, žádné větší ohrožení děčínské klece z toho však nebylo.
03:16'
Mrkvičkova dělovka od modré až k hostujícímu brankáři nedoputovala.
01:48'
Chovanec se proháčkoval až před Jelínka, ten si připsal pohotový zákrok.
00:49'
První velká příležitost pro Jablonec! Homolka dostal kotouč před poloprázdnou klec, nicméně Brňák mu famózním zákrokem zkazil gólovou radost.