Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Plzeň - 16. srpna 2022   17:30

Litvínov
Litvínov
01:00' Straka  • 05:22' Zdráhal  • 21:54' Helt  • 45:23' Straka  • 51:01' Zeman  • 52:47' Fronk  • 53:15' Abdul
7:0
(2:0, 1:0, 4:0)
Plzeň
Plzeň
Litvínov
Zajíček (Godla) – Zile, Zeman, Kolář, Friebergs, Demel (A), Strejček, Baláž – Abdul, Estephan, Zdráhal – Straka (C), Stránský, Hlava – Chalupa, Sukeľ, Fronk – Berka, Helt, Havelka.
Jaroš, Micka – Hnát, Svoboda
Plzeň
Pavlát (Vondraš) – Kremláček, Zámorský (A), Kaňák (A), Budík, Baránek, Vitaloš, Kvasnička – Rekonen, Bitten, Lang – Suchý, Kodýtek (A), Dvořák – Blomstrand, Meyer, Hrabík – Adamec, Malát, Sedlák.

Skončila nám třetí třetina utkání, ve které opět kralovali domácí. Na 4:0 ve 46. minutě zvyšoval Petr Straka, 5:0 Denis Zeman, 6:0 Jiří Fronk a 7:0 Jindřich Abdul. Proběhla tak dokonalá demolice hostujícího týmu, který nepředvedl vůbec oslnivý výkon. Jedinou pohlednou akci celého zápasu z jejich strany předvedl Petr Kodýtek, ovšem čestný úspěch nezaznamenal Jde ovšem pouze o přípravu. Děkujeme za pozornost a zase někdy u hokeje. Hezký večer.
59:45'
Domácí to v útočném pásmu překombinovali.
59:04'
Opět zakázané uvolnění domácích.
58:37'
Zakázané uvolnění domácích.
58:30'
Zdeněk Sedlák se ocitl sám před Šimonem Zajíčkem. Ten opět zazářil.
Střídání v týmu HC Škoda Plzeň:
ze hřiště odchází Pavlát, přichází Vondráš.
53:15'
Litvínov právě vstřelil branku! Domácí předvedli dokonalou rozborku hostující obrany a JINDŘICH ABDUL vyhnal Dominika Pavláta z branky. Asistence: Patrik Zdráhal a Georgio Estephan
52:47'
Litvínov právě vstřelil branku! JIŘÍMU FRONKOVI napoprvé selhala hokejka, ovšem z následné akce skóruje.
52:07'
Ralfs Freibergs poslal nádhernou přihrávku na teč na Matěje Chalupu. Kotouč šel nad branku
51:20'
Šimon Zajíček nepovolil hostům čestný úspěch. Adam Dvořák mu vyprášil betony
51:01'
Litvínov právě vstřelil branku! DENIS ZEMAN si zahrál na útočníka. Vybojoval za modrou kotouč a nekompromisně zakončil
50:28'
Samuel Bitten ujel s Martinem Langem. Šimon Zajíček stál opět správně.
50:00'
Domácí se vyhnali sami z útočného pásma
49:21'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Sedlák – 2 min., sekání.
48:10'
Petr Straka se proti svým bývalým spoluhráčům chtěl ukázat. Teď krásně vykličkoval před Dominika Pavláta
45:23'
Litvínov právě vstřelil branku! Kdyby nyní probíhala soutěž o Zlatou helmu, tak tu máme nádhernou akci. Po nádherné kombinační akci skóruje do prázdné PETR STRAKA. Asistence: Šimon Stránský a Patrik Zdráhal
44:46'
Kotouč je po zásahu Petra Straky v síti nad Dominikem Pavlátem
43:51'
Sebastian Malát vystřelil z pravé strany na Šimona Zajíčka. Ten kryje s ledovým klidem
42:59'
A zase nejagilnější hostující hráč Petr Kodýtek prověřil Šimona Zajíčka.
42:34'
Šimon Zajíček si teď nešťastně sáhl na kotouč ve volejbalovém výskoku. Ten se dostal pod něj a nastala trma vrma, ovšem domácí obránci zasáhli
42:20'
Hra je přerušena, na ledě zůstává ležet Martin Havelka
41:56'
Šimon Zajíček přes Kryštofa Hrabíka před brankou nic nevidí, ovšem hosté nestřílejí
41:03'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Abdul – 2 min., podrážení.
41:03'
Filip Suchý při avizovaném vyloučení nebezpečně vystřelil
40:01'
Druhá třetina nám přinesla opět hokej, který se musel divákům líbit. Hosté měli ještě více než čtyřminutovou přesilovku, ovšem týmem, který se radoval, byl ten domácí, když ujela dvojice Martin Havelka a Filip Helt. Ten předvedl krásné zakončení a navýšení skóre pro domácí na 3-0. Z hostujícího týmu měl velkou šanci Petr Kodýtek, ovšem Šimon Zajíček je zatím bezchybný. Hostující Dominik Pavlát předvedl spoustu fantastických zákroků a hosté mohou děkovat pouze jemu, že skóre není vyšší.

38:12'
Střelu Kristapse Zileho semaforem vyčapal Dominik Pavlát. A strhla se další bitka Adam Dvořák vs. Matěj Chalupa. Budou další tresty
32:49'
Aleksi Rekonen se obratně vyhnul Danielovi Kolářovi. Šimon Zajíček sklapl betony včas
32:00'
Ludwig Blomstrand tečoval kotouč na vlastní střídačku
31:54'
Patrik Demel napřáhl až ke světlům. Dominik Pavlát mu vystavil semafor
31:05'
Přes celé kluziště vyhodil Vojtěch Budík, s jeho skákavou střelou měl co dělat Šimon Zajíček
29:36'
Kodýtek – 2 min., nedovolené bránění.
29:36'
Filip Suchý byl nyní ve vyložené šanci. Na Šimona Zajíčka si nepřišel
28:02'
Hru na jeden dotek nedokončil ve výborné šanci Jan Strejček. Ťukes po ose Patrik Zdráhal, Jindřich Abdul byl ukázkový
27:05'
26:16'
Teď frnknul zprava hostující obraně Šimon Stránský, Dominik Pavlát jeho střelu pohodově chytá
24:08'
Marek Baránek přihrál krásně Petrovi Kodýtkovi, ten vystřelik, Šimon Zajíček drží akcie domácích
22:59'
Opět Ludwig Blomstrand, Kryštof Hrabík před brankou nedorazil, protože byl Šimon Zajíček pozorný
22:20'
Ludwig Blomstrand krásně vystřelil. Šimon Zajíček vyráží
21:54'
Litvínov právě vstřelil branku! Domácí hráči předvedli krásné vypíchnutí kotouče v oslabení a FILIP HELT krásně zavěsil. Asistence: Martin Havelka
21:33'
Hosté rozehrávali tak dlouho, až přišli o kotouč
20:17'
Kristops Zile na obranné modré nenechal rozehrát hosty. Kotouč je u Dominika Pavláta
20:01'
Skončila nám první třetina přípravného zápasu mezi týmy HC Verva Litvínov a HC Škoda Plzeň. Domácí hráči ihned v první minutě v přesilové hře skórovali zásluhou Petra Straky. V 6. minutě navýšil náskok po krásné kombinační akci domácích Patrik Zdráhal. Domácí měli v první třetině více ze hry. Poté přišla řada nehezkých zákroků a šarvátek. V poslední minutě dostal vyšší trest Nicolas Hlava. Hosté budou ve druhé třetině hrát ještě dlouhou přesilovou hru.
20:00'
19:51'
Zdeněk Sedlák mířil mimo branku
19:24'
Hlava – 5 min. + OK, naražení zezadu, odpyká Baláž.
19:10'
Kolář – 2 min., hrubost.

Bitten – 2 min., hrubost.
19:10'
Máme tu další bitku. Samuel Bitten se solidně porval u Šimona Zajíčka s Danielem Kolářem. Hostující hráč vyhrál na body
18:48'
Marek Berka krásně nabil Filipovi Heltovi. Dominik Pavlát předvedl fantastický zákrok
18:08'
Martin Vitaloš nepřesně rozehrál v útočném pásmu, jeho rozehrávku nezachytil dobře Matěj Chalupa
17:33'
Střela Jindřicha Abdula se plápolá v síti nad Dominikem Pavlátem
16:29'
Nicolas Hlava nabil Šimonovi Stránskému. Ten musí ještě trochu potrénovat baseball. Přihrávku nad ledem minul.
15:45'
14:57'
Ludwig Blomstrand šikovně vystřelil z pravého mezikruží. Šimon Zajíček chytá
14:36'
Jiří Fronk mířil Dominikovi Pavlíkovi pod rameno. Ten sklapl krásně teploměr.
13:55'
Petr Zámorský předvedl kličkovanou na modré, krásně našel Petra Kodýtka, ale Šimon Zajíček byl opět proti
13:08'
Zblokovaná střela Šimona Stránského, Petr Zámorský předvedl výborný obranný zákrok
12:26'
Filip Helt ujížděl s Markem Berkou na jediného obránce. Vystřelil, ale Dominik Pavlát předvedl krásný zákrok
11:07'
Jindřich Abdul vystřelil, Domimik Pavlát chytá, dorazit domácí hráč nestačil, protože Marek Baránek okoukal něco s judistických chvatů a Jindřich Abdul zůstává na zemi
10:36'
Petr Kodýtek se dostal do obrovské šance, ovšem ani nadvakrát Šimona Zajíčka neprostřelil
09:48'
Za kotoučem se po vyhraném buly rval Ralfs Freibergs, ovšem hosté byli rychlejší
09:38'
Následuje další zakázané uvolnění hostů
08:59'
08:38'
Aleksi Rekonen teď mířil daleko přesněji a důrazněji. Šimon Zajíček měl plné ruce práce
08:26'
Samuel Bitten vyšťouchl kotouč na modré a vystřelil na Šimona Zajíčka. Ten s přehledem chytá
08:07'
07:05'
Vzápětí na druhé straně stejnou mincí oplatil Zdeněk Sedlák Kristapsi Zilemu
06:43'
Martin Havelka přišpendlil za brankou hostů Martina Vitaloše
05:22'
Litvínov právě vstřelil branku! Co se nepovedlo napoprvé, vyšlo domácím napodruhé. Tečovanou střelou navyšuje skóre PATRIK ZDRÁHAL. Asistence: Giorgio Estephan a Ralfs Freibergs