Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  MOSTEČTÍ LVI : Letňany - 18. srpna 2022   18:00

06:45' Arnošt   • 20:35' Arnošt   • 50:13' Turek
Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Urban, Steinocher, Fučík, Šoustek, Havlůj (C) – Kysela, Kýhos (A), Procházka – Stříbrný, Zdeněk, Mical – Šimeček, Řehoř, Nedrda (A)
Hlinka – Majerčin, Vozár
A-BENET Arena, Most
Letňany
Kopřiva (Brázdil) – Lytvynov (A), Pohl, Kolářík, Patzelt, Chalupa, Mikulec, Guryevsky – Řepík, Arnošt (C), Turek – Uhlík, Kropáček (A), Kellerstein – Pražák, Pejchal, Staněk – Nedvěd, Labuzík, Vacín

Vážení sportovní přátelé, oba týmy se dohodli, že se utkání nebude prodlužovat. Třetí třetina nám přinesla na obou stranách po jedné brance, nejprve skóre otočil ve prospěch domácích Vojtěch Kysela. Poté zkusil ještě Granlundovu fintu domácí Jakub Zdeněk. V 53. minutě srovnal hostující Turek a hosté se snažili zápas ještě otočit. Dvě minuty před koncem byl již překonaný Lukáš Hosnedl, ale výborným zákrokem zaskočil za něj Ivan Řehoř. Utkání nám tedy skončilo výsledkem 3:3. Děkuji za pozornost
58:43'
Zakázané uvolnění domácích
57:27'
Ivan Řehoř teď skvěle zastoupil Lukáše Hosnedla, kterého již překonal Dominik Řepík. Trenér brankařů Marek Pinc v případě nouze ví, kam sáhnout
56:55'
Domácí skoro dvě minuty odehráli v útočném pásmu, ovšem nic kloudného nevymysleli
55:00'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
Řepík – 2 min., krosček.
54:01'
Dominik Arnošt si klepl o kotouč, Lukáš Hosnedl chytá
53:09'
Daniel Šoustek zůstává ležet po naražení na otevřená vrátka domácí střídačky. Snad to nebude nic vážného
52:28'
Josef Stříbrný už jel sám na Miroslava Kopřivu, skokem mu šanci zmařil Nikita Guryevsky,
50:13'
Letňany právě vstřelily branku! Nedáš, dostaneš. Ihned z protiútoku se trefuje ŠTĚPÁN TUREK. Asistence: Jiří Uhlík a Ivan Lytvynov
50:05'
Domácí teď uzamkli hostující Letce v útočném pásmu. Zámek končí bombou Tomáše Urbana
45:03'
Jakub Zdeněk zkoušel Grandlundovu fintu, málem mu to vyšlo!!!
44:48'
Střela Tomáše Urbana se třepotá v síti za Miroslavem Kopřivou
42:39'
MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Po souhře celého útoku skóruje VOJTĚCH KYSELA, který dorazil střelu Vladimíra Kýhose již do prázdné. Asistence: Vladimír Kýhos a Jakub Procházka
42:24'
Jakubovi Procházkovi se nepodařilo překonat ani nadvakrát Miroslava Kopřivu
41:23'
Nikita Guryevsky poslal od modré lehkou tahem, ale přes klubko hráčů. Kotouč prošel až k Lukášovi Hosnedlovi
40:39'
40:01'
Skončila nám druhá třetina utkání, ve které domácí tým dokázal srovnat skóre zápasu. Nejdříve ovšem po nenápadné akci skóroval opět agilní Dominik Arnošt. Ve 25. minutě chytrou střelou snížil na 1:2 Vítězslav Nedrda. Na 2:2 srovnal Jakub Zdeněk a začalo se jiskřit. Pošťuchování vyvrcholilo regulérní bitkou mezi Štěpánem Urbánkem a Dominikem Řepíkem. Domácí obránce ji vyhrál na body a hlavní rozhodčí ocenil oba borce trestem 2+2 za hrubost.
37:15'
Vladimír Kýhos už jel sám na Miroslava Kopřivu, ovšem Daniel Mikulec dokázal dlouhou hokejkou vypíchnout kotouč v leže
36:59'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI:
Fučík – 2 min., krosček.
35:33'
Dominik Arnošt dostal přehrávku skoro na trestnou ujížděl sám na Lukáše Hosnedla, ten mu ukázal lapačku. Další krásné momenty
35:07'
Josef Stříbrný našel krásně Martina Micala, ten Miroslava Kopřivu nepřekonal
33:51'
Roman Fučík dostal hezkou přihrávku do volného prostoru, ovšem střela mu nesedla
33:22'
Urbánek – 2+2, hrubost.

Arnošt – 2 min., nedovolené bránění,
Řepík – 2+2, hrubost.
32:57'
Václav Kolářík teď dostal krásnou přihrávku a ocitl se sám v levém mezikruží. Lukáš Hosnedl předvedl super zákrok
32:29'
Šimeček – 2 min., hrubost.

Patzelt – 2 min., hrubost.
32:01'
MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A je srovnáno! JAKUB ZDENĚK teď vymetl pavučinku v levém rohu branky Miroslava Kopřivy. Asistence: Martin Mical a Josef Stříbrný
31:22'
Jakub Procházka si hezky najel, vystřelil a Miroslav Kopřiva se otáčel za kotoučem. Ovšem držel ho pod betonem
29:57'
Dominik Řepík našel překrásnou přihrávkou úplně volného Štěpána Turka, ten Lukáše Hosnedla nepřekonal
29:38'
Další hráč zůstává po souboji ležet na zemi, nyní je to hostující Filip Patzelt
28:37'
Martin Mical se dostal před hostující obránce, kotouč se pohyboval v brankovišti za překonaným Miroslavem Kopřivou, ovšem nikdo ho nedorazil
27:31'
Teč Ivana Lytvynova chytá Lukáš Hosnedl
26:01'
LVI teď zavřeli hosty v jejich obranném pásmu. Michael Steinocher vystřelil dobře, avšak Miroslav Kopřiva dobře viděl
24:17'
MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Na modré si krásně počkal na rozehrávku hostů VÍTĚZSLAV NEDRDA, vystřelil zpoza obránce a hostující Miroslav Kopřiva loví kotouč ze sítě
21:52'
Do obrovské šance se dostal Jaroslav Šimeček, byl však už blízko brance Miroslava Kopřivy
21:21'
Po šanci Adama Kellersteina drží kotouč Lukáš Hosnedl
20:35'
Letňany právě vstřelily branku! Hosté z nenápadné akce skórují. Autorem branky je DOMINIK ARNOŠT. Asistence: Štěpán Turek a Dominik Řepík
20:01'
Skončila nám první třetina přípravného utkání mezi týmy MOSTEČTÍ Lvi a HC Letci Letňany. Utkání bylo svižné od začátku a oba týmy se do sebe zakousli. Jedinou branku po krásné souhře vsítil Dominik Arnošt. Poté jsme viděli na obou stranách šance, ovšem ne branky. První třetina tedy skončila 00:1 pro hostující tým
20:00'
19:54'
Aleš Havlůj věděl, kam se postavit, ukázkově si počkal na rozehrávku hostů, i zakončení bylo pěkné, Miroslav Kopřiva byl však pozorný
18:34'
Jako nůž máslem projel domácí obranou Vojtěch Kropáček, Lukáš Hosnedl chytat nezapomněl. Krásný zákrok
14:37'
Dominik Arnošt zkusil v sólu na Lukáše Hosnedla fintu s hokejkou mezi nohama. Domácí golman zachoval ledový klid
13:45'
Michal Steinocher hezky napřáhl, Miroslavovi Kopřivovi se málem vyvrátila vyrážečka
12:46'
Vladimír Kýhos nahodil kotouč před branku, Lukáš Chalupa si málem kotouč srazil do branky