Tipsport Extraliga - Play-off Tipsport extraligy - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Plzeň - 6. března 2024   17:30

Ukončeno
Litvínov
25:59' Zygmunt (Havelka, Gut) • 46:00' Koblasa (Sukeľ) • 47:08' Kirk (Koblasa, Baránek) • 49:03' Baránek (Hlava, D. Kaše)
4:2
(0:1, 1:1, 3:0)
Stav série: (1:0)
Plzeň
12:44' Söderlund  (Indrák) • 29:36' Laakso  (Matýs)
Litvínov
Sestavy:
M. Tomek (Zajíček) – Zile, Baránek, Jaks, Šalda, D. Zeman, Czuczman, Demel – Koblasa, Sukeľ (C), Kudrna – O. Kaše (A), D. Kaše (A), Hlava – Abdul, Kirk, Jurčík – Havelka, Gut, Zygmunt.
Rozhodčí
Kika, Cabák – Gerát, Špůr
Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
4522 diváků
Plzeň
Sestavy:
Hlavaj (Klouček) – Zámorský, Laakso, Bučko, Piskáček (A), Dujsík, Kvasnička, Malák – Rekonen, M. Soukup, Pour – Schleiss (C), Mertl, Holešinský – Indrák, Lev (A), Söderlund – Matýs, Jansa, Straka.
Přenos se aktualizuje automaticky

Díky za pozornost a už zítra se bude hrát druhý duel v sérii, hosté budou chtít srovnat, domácí naopak jít do vedení 2:0, aby měli ve třetím duelu lepší startující pozici. Uvidíme, jak to ve čtvrtek celé dopadne.
Dnešní utkání sledovalo 4522 diváků.
Střely na branku:31 – 35
Je dobojováno. Dvoubrankový náskok si domácí pohlídali i přes velký tlak hostů až do konce a i když to s nimi nevypadalo vůbec dobře, nakonec duel zvládli a připisují první sériový bod.
Konec zápasu.
59:45'
Petr Zámorský to zkusil před Tomkem, ale obrana chemiků jeho pokus srazila do bezpečí a mimo ohrožení Tomkovy klece.
59:37'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Denis Zeman – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Jakub Lev – 2 min., hrubost.
59:37'
Tim Söderlund v další šanci hostů, před Tomkem je pořádná mela a ten má kotouč někde pod sebou. Hra je zastavena a už se to zase mele.
58:50'
Domácí vyhodili puk až před prázdnou klec hostů a jdou střídat. Hosté pokračují v tlaku před domácí brankou v přesilové hře.
58:43'
Oddechový čas pro tým HC Škoda Plzeň.
58:25'
Jakub Lev poslal puk na modrou čáru pro Petra Zámorského, ten ho nahodil před Tomka, kde ho tečoval Tim Söderlund, ale mezi tři tyče kotouč neposlal.
58:00'
Hosté jsou v šesti a bez brankáře!
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:47'
Kevin Czuczman zatáhl za záchrannou brzdu, když fauloval rozjetého Adriána Holešinského a putuje na trestnou lavici. Hosté tak mají výhodu přesilové hry a mají šanci se ještě vrátit do zápasu.
57:47'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Kevin Czuczman – 2 min., podrážení.
56:50'
Ondřej Kaše prosprintoval kluziště a dostal se před Samuela Hlavaje, Kvasnička ho ale zastavil.
56:01'
Matúš Sukeľ si dojel pro šanci, jeho pokus ale končí mimo tři tyče. Následně pak hosté otočili hru a šli před Tomka. Poté se opět strhla menší potyčka, ale vypadá to, že tentokráte se po ní vylučovat nebude.
54:45'
Zakázané uvolnění Plzně a hra se stěhuje před branku Samuela Hlavaje, buly po jeho pravé ruce.
54:01'
Zámorský pálil ze střední vzdálenosti a další chvíle pro Tomka, který brankoviště zase zavřel a hra je přerušena. Následuje také komerční přestávka.
53:11'
Bučko to zkusil na Mateje Tomka, ten si své brankoviště pohlídal a dalším zákrokem svůj tým podržel.
51:54'
Na levé straně dostal od Michala Guta přihrávku Martin Havelka a už napřahoval před odkrytou klecí, ale pouze promáchl. Hosté si tak nyní mohli oddychnout.
51:07'
Plzeňští jsou v plném počtu.
50:49'
Hosté ubránili další domácí akci a puk letí opět až před Mateje Tomka.
50:02'
Hosté získali puk a hned ho vyhodili až před branku domácího týmu a šetří cenné vteřiny z početní nevýhody.
49:07'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Tomáš Mertl – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování.
49:03'
Litvínov právě vstřelil branku!
A další puk loví ze své sítě Samuel Hlavaj, Verva jde do dvoubrankového náskoku. Nicolas Hlava poslal kotouč pro MARKA BARÁNKA, který z hrany levého kruhu propálil vše, co mu stálo v cestě – 4:2. Asistence: Nicolas Hlava a David Kaše.
47:08'
Litvínov právě vstřelil branku!
Bleskově využitá přesilová hra a Litvínovští rázem vedou, poprvé v utkání. Baránek nahodil puk, Koblasa ho poté od mantinelu poslal do prostoru mezi kruhy, kde pohotově zakončil LIAM KIRK – 3:2. Nyní jsou to hosté, kdo musí dohánět manko. Asistence: Petr Koblasa a Marek Baránek.
47:01'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Samuel Hlavaj – 2 min., podrážení, odpyká Ondřej Matýs.
47:01'
Až před klec Hlavaje se do zakončení dral Ondřej Kaše, který byl ve velké šanci a hostující brankář ho fauloval. Takže si Verva zahraje další přesilovou hru.
46:00'
Litvínov právě vstřelil branku!
A je opět vyrovnáno! Hned po vhazování v pásmu Plzně vystřelil z kruhu PETR KOBLASA a jeho rána prošla za Hlavaje a i když se trochu zbrzdila, nakonec proplula za brankovou čáru – 2:2. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Matúš Sukeľ.
45:32'
Kristaps Zile napřáhl k další střele a ta byla opět nebezpečná. Ovšem znovu zakročil Samuel Hlavaj, který se ve svém brankovišti opět zaskvěl.
43:58'
Petr Koblasa vystřelil a jeho pokus končí na tyči Hlavajovy branky. Další velká šance Litvínova končí neúspěchem a hosté tak stále drží těsný náskok.
42:53'
Na druhé straně se snažil zakončit Aleksi Rekonen, i ten ale nebyl přesný. Hra se znovu kouskuje a přerušuje se, buly před Samuelem Hlavajem.
41:50'
Andrej Kudrna se dostal do zakončení před svým krajanem Hlavajem a ten si poté poradil a raději puk dostává do své moci. Hra je poté přerušena.
41:04'
David Kaše nebezpečně vystřelil a obránce Piskáček tečoval puk a ten se dostal až k Hlavajovi, který přerušuje hru.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:32.
Střely na branku: 14 – 22
Také druhá třetina je u konce. V ní se povedlo domácím vyrovnat a začínalo se znovu od začátku. Ovšem, hosté využili přesilovou hru a prostřelili Tomka, takže strhli vedení opět na svou stranu. I po druhé třetině se jim tak do kabin jde lépe, než domácímu týmu. Ten má před sebou poslední dvacetiminutovku na to, aby se zápasem ještě něco udělal.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:45'
Ještě se do akce chtěli dostat domácí hráči, hosté jim v tom zabránili a jsou v držení kotouče.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:55'
Jednapadesáté vhazování v dnešním duelu, do akce hned šli domácí a Baránkovu střelu z levého kruhu kryje Samuel Hlavaj.
38:11'
Petr Zámorský poslal další dělovku na Mateje Tomka a ten znovu jeho pokus kryje. Následně pak nechává hru zastavit a vhazovat se bude před jeho klecí.
38:10'
Další kouskování hry a ta je tak opět zastavena. Buly tentokráte bude vhozeno před Matejem Tomkem.
37:57'
Z levého kruhu střílel svižně Ondřej Kaše a proti jeho pokusu zakročil Samuel Hlavaj. Ten raději uklidnil hru a puk má ve své moci. Hra je přerušena, buly po jeho pravé ruce.
37:23'
Ondřej Kaše našel přihrávkou Denise Zemana, ale druhý jmenovaný nezakončil přesně.
36:35'
Hra se znovu kouskovala a došlo v krátkém sledu po sobě k vyloučení na obou stranách. Hra je hodně upracovaná a pro oko diváka ne příliš lahodící.
36:30'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Nicolas Hlava – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Aleksi Laakso – 2 min., hrubost.
36:09'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
David Kaše – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
David Kvasnička – 2 min., hrubost.
36:01'
Před hostující branku si sjížděl David Kaše, který dostal přihrávku od staršího bratra Ondřeje a prvně jmenovaný pak nedostal puk za záda hostujícího brankáře.
35:23'
Na řadě je další komerční přestávka.
34:31'
Hosté v obranné třetině Litvínova dostali puk na svou stranu, poté ho vytáhli ven, ale záhy se do jejich teritoria dostala opět domácí Verva, ale marně dobývala klec Samuela Hlavaje.
33:06'
Agilní plzeňský bek Petr Zámorský se toho opět nebál, zkušení hráč se znovu chtěl prosadit z nápřahu, ale i tentokráte Tomka neprostřelil.
32:31'
Další rána Petra Zámorského došla až k Mateji Tomkovi, ale ten ji holí dostal do rohu.
31:18'
David Kaše projel okolo kruhů, puk se k němu ale nedostal, protože o něj Kevin Czuczman bojoval v rohu litvínovského teritoria a hosté ho pak dostali do neutrální zóny.
30:49'
Jsme za polovinou řádné hrací doby a hosté se před chvíli dostali znovu do vedení. Chemici se snažili najít brzkou odpověď na inkasovanou branku, ale pozorný byl mezi tyčemi Samuel Hlavaj.
29:36'
Plzeň právě vstřelila branku!
Přesilovka hostů je využita a indiáni znovu vedou. Z dálky střílel po přihrávce od Matýse ALEKSI LAAKSO a jeho pokus s odrazem o Tomkovo rameno zapadl za záda litvínovského brankáře – 1:2. Asistence: Ondřej Matýs.
29:21'
Jakub Pour posléze střílel z pravého kruhu k bližší tyči, kde si bez větších problémů poradil znovu litvínovský brankář Matej Tomek.
28:50'
Hosté zakombinovali před Tomkem, z mezikruží pálil pohotově Petr Zámorský, jeho tvrdá rána ale končí na pozorném zákroku Mateje Tomka, který drží puk zuby nehty na své hrudi!
28:03'
Domácí se hned po buly v jejich pásmu dostali k výhozu puku až před Hlavaje a hned na začátku oslabení šetří cenné vteřiny.
27:44'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
David Kaše – 2 min., krosček.
27:17'
Zakázané uvolnění Litvínova a hra se stěhuje opět před Mateje Tomka, kde se bude vhazovat, konkrétně po jeho pravé ruce.
26:41'
Obrana Litvínova vybojovala puk k sobě a z obranného pásma zamířila do útoku, ale před Hlavajem nikdo nezakončil.
25:59'
Litvínov právě vstřelil branku!
Tlak domácích už nyní přinesl kýžené ovoce a je vyrovnáno. Martin Havelka načasoval přihrávku před brankoviště hostů, odkud ho pak dostal kotouč za záda Hlavaje PAWEL ZYGMUNT – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Martin Havelka a Michal Gut.
25:42'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Marek Baránek – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Marek Soukup – 2 min., hrubost.
25:42'
Domácí to nakoplo a opět se natlačili do zakončení před Samuelem Hlavajem. Hned za jeho klecí se ale strhla další potyčka, která jistě nebyla tou poslední v probíhajícím utkání.
24:44'
Hlavaj nyní skokem zastavil jedovku domácích, která měla gólové parametry. Litvínovu se tak nepodařilo vyrovnat, na druhé straně se pak v šanci neprosadili hosté!
23:44'
Zakázané uvolnění Litvínova stěhuje hru před Mateje Tomka, kde se za chvíli bude vhazovat.
23:11'
Plzeň je v plném počtu.
23:02'
Ve vlastním oslabení ujel Petr Straka a v těsné blízkosti Tomka vystřelil, ale jeho bekhendový pokus šel jen těsně vedle přední tyče, kam ještě holí sáhl Matej Tomek!
22:19'
Hlavaj proti Jaksovi zakročil a puk vyrazil do bezpečí. Následně pak pálil David Kaše, ale jen do tyčky soupeřovy branky. Následně ještě dorážel Matúš Sukeľ, ale jen vedle!
21:38'
David Kaše hledal přihrávkou na zadní tyči bratra Ondřeje, ten ale na kotouč nedosáhl. Nicméně domácí stále drží útočnou třetinu a snaží se o vyrovnání.
21:11'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Adrián Holešinský – 2 min., podrážení.
20:30'
Koblasovi utekl puk z čepele, ale nakonec se k němu dostal zpět. Poté z levé strany střílel Matúš Sukeľ, kapitán Litvínova ale poslal touš jen do hole Samuela Hlavaje.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:29.
Střely na branku: 7 – 11
První třetina úvodního souboje série mezi Litvínovem a Plzní skončila výhrou hostů, kteří potrestali chybu obrany chemiků. Na pravé straně se pak dostal ke střele do prázdné klece Tim Söderlund a poslal hosty do vedení. Na jeho přesnou trefu nikdo nedokázal odpovědět, a tak poprvé do kabin se jde hostům s lepší nálasou.
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
V závěru úvodního dějství se domácí ještě dostali do šance, vyrážečkou ale zakročil Samuel Hlavaj a tím končí tuto část hry.
Liam Kirk si sjel do prostoru mezi kruhy, ale nedostal přihrávku. Nicméně litvínovští hokejisté se stále drží před hostující brankou.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:42'
Patrik Demel uklidnil hru za litvínovskou brankou a chemici poté jdou do postupného útoku před klec Samuela Hlavaje.
18:04'
Litvínov první oslabení zvládl a už je v plném počtu.
17:37'
V oslabení se do zakončení dral Ondřej Kaše, ale zastavili ho plzeňští beci. Následně pak to zkusil jeho bratr David a ten už Hlavaje ohrozil. Ten musel zakročit a také přerušit hru.
17:10'
A další zákrok Mateje Tomka, proti jedovce Jakuba Lva zakročil sklapnutím svých betonů a znovu se poté přerušuje. Buly po pravé ruce brankáře Litvínova.
16:42'
Závar před Tomkem, nakonec se puk dostal k modré čáře před Petra Zámorského, který z nápřahu prověřil pozornost Mateje Tomka, jenž jeho pokus kryje a raději pozastavuje hru.
16:04'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Ondřej Jurčík – 2 min., držení.
15:57'
Tomáš Mertl se zjevil před Tomkem a jeho nepříjemný projektil vyškrábl Matej Tomek do rohu obranného pásma.
15:42'
Na opačném konci kluziště se z ničeho nic dostal k ráně Petr Koblasa, ale jeho nápřah končí zmarem a také další potyčkou mezi oběma tábory.
15:03'
Domácí náznak šance domácích zastavila obrana Plzně a hosté se poté velmi rychle přesouvají před klec Mateje Tomka.
13:15'
Ondřej Kaše si nabruslil do těsné blízkosti Samuela Hlavaje, ale jeho sólová akce končí zmarem. Ve velké příležitosti tak nedokázal překonat hostujícího brankáře. Stále tak platí těsné vedení plzeňských indiánů.
12:44'
Plzeň právě vstřelila branku!
Domácí propadli v obranné činnosti a do šance se pak dostali hosté. Z levého kruhu poslal přihrávku před odkrytou branku Miroslav Indrák a pro TIMA SÖDERLUNDA byla lahůdka zakončit přesně – 0:1. Asistence: Miroslav Indrák.
12:01'
Velká šance domácích a v ní Liam Kirk. Britský útočník si hodil puk na pravou stranu a švihem zakončil, proti ale byl další pozorný zákrok Samuela Hlavaje!
11:34'
Bučkovu střelu srazil Tomek mimo tři tyče, poté si pohlídal i dorážku Soukupa a znovu drží svůj tým. Kotouč pak díky jeho dotyku kotouče končí v ochranné síti a opět se hra přerušuje.
10:22'
Další nahození domácích do útočné třetiny, Havelka se v teritoriu Plzně nedostal do zakončení. Nyní oba celky svádějí souboj o kotouč v rohu obranného pásma indiánů.
09:18'
Samuel Hlavaj tečoval puk do ochranné sítě a hra je přerušena. Buly po jeho levé ruce, Litvínovští drží stále útočnou třetinu.
08:38'
Chemici vytáli puk z obranného pásma až před klec Samuela Hlavaje, kde nechali puk a šli rychle střídat unavenou pětici hráčů.
07:17'
Ondřej Jurčík se snažil tečovat kotouč po nahození Patrika Demela, ale nepovedlo se mu to. Puk končí jen vedle tyče soupeřovy branky. Nicméně akce Litvínova trvá i nadále.
06:51'
Aleksi Laakso na druhé straně vystřelil a ohrozil Mateje Tomka, ten ale vytasil pohotový zákrok a kotouč má ve své moci. Hra je zastavena, buly proběhne v levém kruhu.
06:20'
Demel nahodil puk do ohně, David Kaše na něj znovu nedosáhl a bylo tak po další slibně se rodící akci litvínovských chemiků.
05:55'
Na řadě je první komerční přestávka.
05:40'
Kevin Czuczman pobídl najíždějícího Matúše Sukeľa, druhý jmenovaný to ale měl příliš prudké a sklepnutí před Samuelem Hlavajem tak nevyšlo jak by si přál.
05:02'
Ondřej Jurčík nabruslil po levé straně do útočného pásma, dobře mu však sekundovali beci Plzně, kteří ho také o chvíli později připravili o kotouč.
04:24'
Hosté čelili akci Litvínova, David Kaše napřáhl ke střele, ale Samuel Hlavaj zakročil a má kotouč ve své moci. Poté raději přerušuje hru a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
04:10'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Pawel Zygmunt – 2 min., hrubost,
Martin Havelka – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Tomáš Dujsík – 2 min., hrubost,
Jan Schleiss – 2 min., hrubost.
04:10'
Klasické play-off se vším všudy, znovu se do sebe pustili dva hráči, tentokráte je to Jan Schleiss a Pawel Zygmunt. Znovu se tak bude vylučovat.
03:25'
Hosté jsou v plném počtu.
02:46'
Marek Baránek poslal puk před branku, kde do něho strčil Jindřich Abdul, ovšem ten jen protančil nad břevnem plzeňské klece a je po akci.
02:13'
Domácí se usadili v pásmu Plzně a kombinují před Hlavajem. Obrana Plzně mu ale zatím dobře pomáhá, ovšem indiáni se nedokáží osvobodit.
01:25'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Nicolas Hlava – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Jakub Lev – 2 min., hrubost + 2 min., krosček, odpyká Ondřej Matýs.
01:25'
Nicolas Hlava a Jakub Lev se do sebe pustili a byl z toho krátký souboj. Oba kohouti po chvilce putují na trestnou lavici. Hostující hráč ale dostane o dvojku navíc, takže domácí si zahrají přesilovou hru.
01:08'
Litvínovští se dostávali do útočné akce, ale Ondřej Kaše dojížděl puk pozdě a už to nestihl. Zakázané uvolnění Vervy stěhuje hru před klec Samuela Hlavaje.
00:35'
Jan Schleiss se pokusil o michigan, dal si puk na čepel a snažil se ho dostat zpoza branky Litvínova za Tomka, ale tahle krásná individuální akce končí zmarem, protože touš z "lopaty" hostujícímu útočníkovi sjel. Hezká akce na úvod zápasu.
00:29'
Na druhé straně pak zahrozili hosté a Tomek musel přerušit hru. Poté vznikla v první menší strkanice, ale vše se hned uklidnilo. Vhazuje se po pravé ruce Mateje Tomka.
00:14'
Hned po úvodním vhazování se do akce vrhli domácí hráči, ale nakonec se před brankou Samuela Hlavaje nedostali k žádnému zakončení.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Zajíček) – Zile, Baránek, Jaks, Šalda, D. Zeman, Czuczman, Demel – Koblasa, Sukeľ (C), Kudrna – O. Kaše (A), D. Kaše (A), Hlava – Abdul, Kirk, Jurčík – Havelka, Gut, Zygmunt.
Trenér: Karel Mlejnek

HC Škoda Plzeň: Hlavaj (Klouček) – Zámorský, Laakso, Bučko, Piskáček (A), Dujsík, Kvasnička, Malák – Rekonen, M. Soukup, Pour – Schleiss (C), Mertl, Holešinský – Indrák, Lev (A), Söderlund – Matýs, Jansa, Straka.
Trenér: Petr Kořínek

Rozhodčí: Kika, Cabák – Gerát, Špůr.
Vzájemná utkání

V základní části se oba týmy utkaly čtyřikrát, dvakrát vyhrál Litvínov, dvakrát pak Plzeň. Litvínov ale nasbíral o jeden bod více, protože jednou prohrál až po samostatných nájezdech.
HC Škoda Plzeň

To hosté z Plzně proklouzli do osmifinále play-off jen tak tak, skončili totiž na dvanáctém místě s osmapadesáti body a mohli se tak klidně i obávat o prodloužení sezóny. Nakonec to pro ně dobře dopadlo a už myslí na vyřazovací boje. Základní část hodili za hlavu a nyní se už soustředí na první zápas v sérii s Litvínovem. V ní budou favorité chemici, ovšem play-off je už úplně jiná soutěž a v ní se může stát cokoli. I tento duel určitě nebude jednoznačný a hosté na led Vervy jedou s cílem urvat zde první sériový bod. Jestli se jim to povede, napoví až samotný zápas.

Nejproduktivnější hráči ZČ

Petr Zámorský 11+29
Adrián Holešinský 12+22
Tim Söderlund 11+19
HC VERVA Litvínov

Hokejisté domácího Litvínova zakončili základní část na pátém místě se třiaosmdesáti body. Do poslední chvíle ještě bojovali o elitní čtyřku, ale nakonec to nevyšlo a místo přímého postupu do čtvrtfinále tak musejí odehrát předkolo. A v něm by chtěli projít dále, stejně jako jejich soupeř ze západu Čech. Verva nasbírala osmadvacet výher a čtyřiadvacetkrát pak prohrála. Dost bodů nasbírala na začátku sezóny, kdy měla neuvěřitelně dlouhou výherní šňůru a i díky tomu je v letošním ročník extraligy tam, kde je. Pár let zpátky byla na chvostu tabulky a dokonce se i musela obávat o baráž. Vždy to ale dobře dopadlo. Nyní startují vyřazovací boje a vzhledem k postavení v tabulce má Litvínov výhodu domácího prostředí a dva zápasy po sobě tak odehraje před svými fanoušky.

Nejproduktivnější hráči ZČ

Ondřej Kaše 23+31
David Kaše 14+29
Nicolas Hlava 22+18
Hezký středeční večeř přeji všem příznivcům hokeje. Dnes startuje předkolo play-off extraligy. My se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na sérii mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Škoda Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2023/2024
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 52 33 8 6 5 203:115 121
2. Sparta 52 32 6 3 11 172:119 111
3. Třinec 52 25 9 6 12 172:132 99
4. Brno 52 21 9 5 17 160:139 86
5. Litvínov 52 23 5 4 20 163:165 83
6. Č. Budějovice 52 23 2 10 17 147:149 83
7. Liberec 52 24 3 4 21 174:165 82
8. Mountfield 52 16 8 11 17 135:137 75
9. Vítkovice 52 18 5 8 21 132:138 72
10. Olomouc 52 16 7 6 23 123:155 68
11. K. Vary 52 14 8 3 27 128:146 61
12. Plzeň 52 14 6 4 28 130:155 58
13. M. Boleslav 52 12 6 6 28 106:154 54
14. Kladno 52 7 4 10 31 120:196 39
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud