Stav série: 1:2
Mějte příjemný večer a hned u zítřejšího onlajnu se na Vás budu těšit napočtenou.
Třetí zápas čtvrtfinálového souboje je za námi. Byl to boj do posledního konce, v některých chvílích značně přiostřený, ale takové už zápasy play-off bývají. Hosté se ve druhé třetině radovali jako první, ve třetí části však domácí srovnali a dokonce vsítili vedoucí branku, ale Sparta nesložila zbraně a podařilo se jí vyrovnat. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný, a proto se ke slovu dostalo prodloužení. V tom se hrálo ze strany na stranu a oba týmy ta trochu čekali na hrubku soupeře. Na obou stranách se hráči předvedli v akcích, po kterých jedna či druhá strana už už zvedala ruce. Nakonec se však opravdově mohla radovat Sparta a její fanoušci, když po téměř dvanácti minutách čistého času poslal Přibyl svůj tým do vedení v zápase ale také v celkové sérii.
Nejlepší hráči utkání:
HC Vítkovice Steel – Petr Kolouch
HC Sparta Praha – Petr Ton
71:45
Sparta právě vstřelila branku!
Je to tady. Hosté okupovali prostor u domácí branky, jeden z bránících hráčů Vítkovic si lehl u tyče na lem, ale puk se pod ním dostal k brance, DANIEL PŘIBYL jej dokázal prostrčit za brankovou čáru, kterou ani Šindelář neuhlídal – 2:3. Bez asistence.
71:28
Pöpperle ve střehu, chytá puk a zalehává jej.
71:23
Stehlík rozehrává na Koloucha.
71:06
Zakázané uvolnění domácího celku.
70:34
Šance se střídají na obou stranách, čeká se, kdo udělá chybu jako první.
70:00
Káňa v útočném pásmu leží na ledě a plave.
69:41
Šindelář musí zasahovat na několikrát, ale zvládl to.
69:20
Příliš prudká přihrávka končí na zakázaném uvolnění Vítkovic.
69:10
Vítkovičtí se museli semknout u své klece, pražané nebezpečně dotírali na jejich branku.
68:17
.. ale přímo na hůl Piskáčka, toho naštěstí pro domácí obral o puk Kovář.
68:11
Stehlík rozehrává od Šindelářovy klece.
67:48
Probíhá komerční přestávka.
67:29
Sloboda neměl problém odebrat hostujícímu hráči puk.
67:17
Hosté se ujali kotouče, do pásma míří ale jen jeden hráč.
66:49
Káňa v dobré pozici, ale těsně minul.
66:32
Vítkovický Káňa poslal puk na Šedivého, ten před branku na Szturce, ale kotouč byl zblokován nad branku.
66:04
Sparta na skok v pásmu, puk si berou vítkovičtí a ujíždějí do pásma.
65:44
Horlivost domácího celku je pozastavena pro ofsajd.
65:19
Forman číhal u modré na přihrávku, k ní se ale dostal Kovář a bylo po šanci.
64:47
Vítkovičtí s pukem, rozehrávají ze svého pásma.
64:10
Němec poslal puk na Strapáče, polovina haly už křičela gól, ale puk se ocitá mimo branku.
63:49
Němec si zpracovával puk na modré, nakonec to zvládnul.
63:32
Další akce hostů, tentokrát na Šindelářovi ztroskotal Pech.
62:46
Hosté se dostali příliš blízko k brance, hra je přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
62:37
Kotouč se pohyboval u klece pražské Sparty, ale nikdo jej do sítě nedokázal umístit.
60:44
Na opačné straně se podobně vedlo Burgerovi.
60:17
Hosté u domácí klece, ale Rolinek nebyl přesný.
60:01
Prodloužení se hraje klasicky se čtyřmi hráči v poli a brankářem.
60:01
Další třetina začne přibližně v 17:28.
Vítkovičtí dokázali ve třetí části srovnat stav, dokonce strhnout vedení na svou stranu, ale hostům se podařilo srovnat poté, co Vítkovice přestaly trochu hrát, když chtěli poukázat na faul hostujícího gólmana. Každopádně, stav je srovnán a po klasické přestávce se můžeme těšit na dvacetiminutové prodloužení a náhlým gólem.
60:00
59:51
Kotouč zašlápnut za Pöpperleho klecí.
59:42
Hra u branky sparťanského gólmana.
59:14
Oba týmy střídají puk kontrolují vítkovičtí.
58:37
Postavení mimo hru pro domácí.
58:27
58:02
Sparta znova vyhazuje, vítkovičtí začínají od Šindeláře.
57:37
Pražanům se podařilo vyhodit kotouč až k Šindelářovi.
56:27
Hosté jsou do tří, za krosček je vyloučen hostující Polášek.
55:08
Teď už se sparťanům vyhození podařilo.
55:57
Krejčík chtěl vyhodit, ale trefil jen Romana.
55:34
Puk je ve středním pásmu.
55:21
Domácí usazeni, rozjíždějí kolotoč.
54:56
Kotouč míří na domácí branku, vítkovičtí se musejí za ním vydat.
54:52
Na branku se řítil domácí Szturc, ale byl podražen Piskáčkem, který si za to odsedí trest.
54:45
Sparta nebezpečná u domácí klece, ale Šindelář jejich pokusy odvrátil.
54:14
Na Vandase se u mantinelu snesli hosté jako vosy, tentokrát nebude nikdo potrestán.
54:14
Vandas si sjel do pásma po pravém křídle, vystřelil přes bránícího hráče, ale Pöpperle byl dobře postaven.
53:46
Vítkovičtí brání své pásmo.
53:13
Ton překazil rozehrávku domácího celku, projel až k brance, ale těsně ji minul.
52:59
52:59
V protiútoku domácí Strapáč, ale Pöpperle přikrývá kotouč lapačkou.
52:46
Sparťané se protáhli do útočné třetiny, ale ne na dlouho.
52:21
Od své klece rozehrává Stehlík.
51:47
Pro změnu je zakázané uvolnění na straně domácích.
51:28
Kotouč končí na zakázaném uvolnění Sparty.
50:56
Hala bouří a domácím hráčům se nechce na led.
50:56
Je znovu vyrovnáno. Zdá se, že sparťanský gólman fauloval jednoho z domácích útočníků a vítkovičtí toto reklamovali, hra ale pokračovala dále, hosté se dostali velmi rychle do pásma a jedinou ranou srovnal PETR TON – 2:2. Asistence: Tomáš Rolinek.
50:20
Vítkovičtí se dostali k brance hostů, Pöpperle raději ihned ukrývá puk pod lapačkou.
50:10
Perné chvilky pro domácí, ale dokázali se ubránit sparťanskému tlaku.
49:16
Vítkovice právě vstřelily branku!
Hned po bully postrčil Šedivý puk na JANA KÁŇU, který byl tísněn a tak jen plácnul do puku, který projel Pöpperlemu mezi betony – 2:1. Asistence: Ondrej Šedivý.
49:09
Zcela bez puku se začali rvát Kovář s Kumstátem, oba jsou vyloučeni na 2+2 minuty za hrubost. Hraje se v pěti.
49:03
S dalším vyhozením Vítkovic sparťanům končí přesilovka.
48:45
Kotouč za Pöpperleho klecí.
48:25
Vhazování u vítkovické klece.
48:02
Hosté se ještě k ničemu pořádně nedostali, vítkovičtí brání výborně a daří se jim vyhazovat kotouče.
47:03
Polášek končí na ledě po vzájemné roztržce. Na trestnou lavici však usedá jen domácí Dudáš, jenž je vyloučen za hrubost..
46:50
Polášek nedokázal zbrzdit puk u mantinelu, takže si pro něj musel až do obranného pásma.
46:41
46:41
Kubát nastřelil puk na branku a málem to prošlo.
46:01
Húževka s Burgerem skončili za hostující brankou.
45:50
Zakázané uvolnění pro domácí.
45:37
Hraje se od branky k brance.
44:39
Němec mířil příliš vysoko, nastřelil zadní plexisklo.
44:04
Oba týmy v plném počtu.
43:44
Vítkovice mají kotouč pod kontrolou, ale nedostávají se do pásma.
43:11
Hra ve středním pásmu.
42:48
Sparťané před Šindelářem, ten teď musel předvést jeden ze svých lepších zákroků.
42:25
Vítkovičtí pásmo neudrželi.
42:04
Bude se hrát ve čtyřech, hned po vítkovickém gólu se do sebe pustili sparťanský Philipp a domácí Vandas, oba pykají za hrubost.
42:04
Je vyrovnáno!! Vítkovičtí si již nahrávali v pásmu, od modré se napřáhl LUKÁŠ KOVÁŘ a kotouč propadl do sparťanské klece – 1:1. Asistence: Petr Kolouch, Erik Němec.
41:43
Domácí se dostali nahozením do pásma, ale hosté vyhazují do středního pásma.
41:22
Hostující Pech putuje mezi trestoměřice za sekání.
40:48
Vhazování u domácí klece vyznělo pro vítkovické, ti mohou do pásma.
40:26
Pöpperleho lapačka připravena na střelu Burgera.
40:20
Strapáč to zkoušel zprava, ale nebyl úspěšný.
40:01
Další třetina začne přibližně v 16:26.
Druhá třetina byla bojovnější, než předchozí a také oba gólmani měli dost práce. Gól nakonec padl, a to do sítě Vítkovic, když hosté dokázali využít jednu z nabídnutých přesilovek a necelé čtyři minuty před koncem druhé části překonat Tonem Šindeláře. Teď jsou na řadě domácí, aby srovnali skóre a případně strhli vedení na svou stranu.
40:00
39:49
Hra v útočném pásmu Sparty, ale bojuje se o kotouč.
39:23
Závar také u branky hostů, ale Pöpperlemu se daří ji bránit.
38:56
Hosté předvedli rychlý protiútok, Pech a Buchtetem málem překonali Šindeláře, ale ten si na poslední chvíli dokázal puk přidržet.
38:38
Vítkovičtí stále v pásmu, ale musejí bojovat o puk.
38:22
Domácí se přesunuli před Pöpperleho, ale klubko hráčů v bílém jej nedokázalo překonat.
37:30
Hosté přesunuli hru, od své klece se snaží rozehrát Stehlík.
37:04
Vítkovičtí útočí na sparťanskou klec.
36:34
Tři vítkovičtí hráči si hlídali jediného sparťana, a to Rolinka, který však stačil předat kotouč, PETR TON přichystaný u tyče lehce překonal ležícího Šindeláře – 0:1. Asistence: Tomáš Rolinek, Jaroslav Hlinka
36:19
Kotouč mizí opět v obranném pásmu domácích.
35:50
Z bully putuje puk až k hostující kleci.
35:47
Za sekání je potrestán domácí Káňa.
35:23
Domácí se musejí mít na pozoru, hosté se drží u Šindelářovy klece.
35:00
Sparťané se vrhli k brance, Ivan Rachůnek z otočky poslal puk před branku, ale Klimek nestačil zareagovat.
34:39
Snaha pražanů přerušena pro ofsajd.
34:05
33:58
Vítkovičtí v pásmu, Barinka mířil na branku, ale Pöpperleho lapačka byla na místě.
33:22
Burger na ledě, vítkovičtí mají zkrácenou přesilovku.
33:14
Na opačné straně se dostal do šance Svačina, na Hunu nahrávat nemohl, a tak jeho střela končí na betonech sparťanského gólmana.
33:07
Přibyl se vrací do hry, hraje se 4 na 4.
33:01
Obrovská šance hostů po domácí hrubici, Sičák sprintoval na branku v tandemu se spoluhráčem, rozhodl se ke střele – Šindelář jeho pokus vytěsnil betonem.
32:35
Sparta vytěsnila puk za modrou, domácí se však ihned vracejí.
32:30
Domácí dobře kombinovali, Svačinova rána šla ale vysoko nad.
32:05
Do třetice všeho dobrého a zlého – na trestné lavici znovu Pilař, tentokrát za držení protihráče. Vítkovice mají přesilovku 4 na 3.
32:05
Probíhá komerční přestávka, po ní se bude vylučovat na straně hostů.
32:00
Hra v útočném pásmu Vítkovic.
31:30
Od modré pálil Pilař, bránící Dudáš byl u branky přidržen, ale přesto si Šindelář dokázal poradit.
31:22
Bude se hrát ve čtyřech, velmi přísné vyloučení domácího Burgera, který měl nedovoleně bránit.
31:07
Přibyl putuje na trestnou lavici za vysokou hůl.
31:01
Hned po vhazování končí puk pod Pöpperleho lapačkou.
30:58
Domácí vtrhli do pásma, Pöpperle sklapl betony včas a znovu je u mantinelu chumel hráčů.
30:14
Vítkovičtí se musejí bránit, hosté ale nemají puk zcela pod kontrolou.
29:59
Vítkovice si vybojovaly právo vhazování u sparťanské klece.
29:57
29:46
Húževka posílá pozdrav Pöpperlemu v podobě vyhozeného kotouče.
29:28
Sparťané v pásmu, Hlinka mířil těsně nad.
29:04
Tentokrát je to Roman, který posílá puk daleko od Šindelářovy branky.
28:48
Vítkovičtí ve středním pásmu číhají na soupeře.
28:30
Burger vyhazuje kotouč do bezpečí.
28:17
Domácí těsně u své klece a brání se zuby nehty.
28:07
Puk se ocitá u Šindeláře po ráně Pilaře.
27:57
Za hrubost je vyloučen vítkovický Barinka. Hosté mají k dispozici další přesilovku.
27:57
27:57
Kotouč je plně pod kontrolou domácího gólmana, za jeho brankou se však znovu strhla potyčka.
26:55
26:30
Domácí se osvobozují vyhozením až za Pöpperleho klec.
26:02
Hosté v několika dobrých šancích, nejprve pálil do Šindeláře Krejčík, následně chtěl dorážet Pech, po chvíli se kotouč ocitl znovu u modré, odkud pálil do klubka hráčů Kubát, ale Šindelář skvěle zasáhl lapačkou.
25:27
Strapáč zdatně narušuje sparťanskou rozehrávku ve středním pásmu.
25:14
Krejčík neudržel puk v pásmu.
24:55
Za hákování ujíždí na trestnou lavici domácí Svačina.
24:31
Hosté se dostali po delší chvíli do pásma, Pech to myslel dobře, ale Šindelář jeho úmysl vystihl.
24:05
Zakázané uvolnění pražanů.
23:54
Domácí v dalším útoku, Vandas byl ale tísněn, Kolouch se k puku nedostal.
23:27
Burger si zpracovával puk, z otočky nahrál před branku, kam si sjížděl Němec, ale Pöpperle byl připraven,
23:19
23:08
Útok domácích je zastaven kvůli ofsajdu.
22:48
Hosté už podruhé v krátkém sledu vyhazují, Tomáš Rachůnek si najel do pásma, ale jeho střela byla tečována do ochranné sítě.
21:59
Huna se prosmýkl k brance, ale nemířil přesně.
20:44
Kudělka nahrál Húževkovi, který protáhl Pöpperleho v kleci.
20:23
20:01
Vítkovičtí mají ještě kratičkou přesilovku z první třetiny.
20:01
Další třetina začne přibližně v 15:29.
První třetina se obešla bez branek, což neznamená, že by k vidění nebyly dobré šance na obou stranách. Přesto si tu největší připsaly Vítkovice, když Svačina zblízka nastřelil břevno. Hra je vyrovnaná, oba gólmani musejí být neustále ve střehu. Nechme se překvapit, jestli trenéři pošlou své svěřence do druhé třetiny s jinou taktikou.
20:00
19:54
Pražané posílají puk do bezpečí.
19:46
Sloboda našel přihrávkou Svačinu, ale ten zakončoval špatně.
19:14
Kotouč přece jen mimo pásmo, Sparta si může chvíli vydechnout.
19:01
Klimkovi se nepodařilo vyhodit, Húževka si na modré vedl výborně.
18:42
Vítkovičtí se stále drží v pásmu, ale musejí bojovat.
18:22
Za podražení je potrestán Pilař.
18:22
Vítkovičtí bojovali za brankou o puk, nakonec jen vydoloval Svačina, vybruslil si na úroveň branky, byl faulován, ale jeho nahrávka stejně zmizela do prostoru, ve kterém nikdo nebyl.
17:56
Chumel hráčů před hostující klecí, sparťané se nemohou dostat k puku.
17:36
Vítkovičtí bojují v útočném pásmu o puk.
17:11
Sparta si najela k vítkovické brance, Simon se ujal puku, ale jeho střela z první mezi Šindelářovy betony neprošla.
16:58
Vhazování u sparťanské klece.
16:54
Vítkovičtí si teď připravili několik nájezdů na branku, ale Pöpperle dokázal všechny ustát.
16:23
Hostující střídačka už zvedala ruce, ale puk letěl mimo.
16:09
Sparta se dostala s rozehrávkou jen do středního pásma.
15:52
Svačina dostal výbornou přihrávku za obranu, sprintoval sám na branku, byl tísněn a zblízka nastřelil břevno sparťanské klece!!!!
15:32
Hosté si našláply do pásma, přes hradbu bránících hráčů musel jeden z hostujících útočníků vystřelit už před kruhy, Šindelář lapil kotouč v pohodě, ale sparťané nedokázali zastavit, a tak je vítkovická klec mimo svou pozici...
15:24
Krejčík se vrací pro puk za svou branku, Káňa jej následuje.
15:10
Vítkovičtí bojují o puk.
14:46
Také domácí přežili své oslabení, Němec se může zapojit do hry.
14:40
Vítkovice vyhazují puk do bezpečí.
14:25
Od modré pálil Krejčík, Šindelář si dokázal poradit i s dorážejícím hráčem.
14:07
A už to není pravda, puk míří k Pöpperlemu.
14:02
Pražané zpět v pásmu.
13:48
Stehlík v klidu vyhazuje až za Pöpperleho klec.
13:40
Šindelář má puk pod kontrolou, před brankou drobná šarvátka.
13:32
Sparťané se dobře točí a stahují k brance.
13:10
Hosté v pásmu, Ton hledá spoluhráče.
12:57
Po boji o puk u mantinelu musí Sparta ven z pásma pro přihrávku rukou.
12:46
První přesilovka také pro Spartu, Němec je vyloučen za hru vysokou holí.
12:35
Sparta si nabruslila do pásma, kotouč do něj nahazoval Pech, od modré pak nahrával Pilař, ale nepřesně.
12:16
12:16
Svačina byl proti vyhození puku z pásma, poté si sjel do kruhu a vypálil – Pöpperle byl ale u tyče připraven.
11:57
Vítkovice kombinovaly na zakázané uvolnění.
11:27
Pražané se dlouhými přihrávkami dostali do pásma.
11:12
Vítkovičtí nepřešli přes střední pásmo, navíc je odpískána přihrávka rukou.
10:57
Šindelář má puk pod kontrolou a u vítkovické klece se strhla šarvátka. Není dnes první a nebude zřejmě ani poslední.
10:40
Na ledě jsou k vidění ostřejší zákroky, sudí ale nechávají situace bez povšimnutí.
10:00
Hosté u domácí klece potrápili Šindeláře, skóre se ale nemění.
09:29
Na opačné straně dobrá šance pro Romana, ale puk míjí branku.
09:18
Od modré tvrdě pálil Piskáček, ale vítkovický gólman měl dobrý výhled.
08:57
Tomáš Rachůnek zaváží puk do pásma, vyzkoušel si i střelu, ale Šindelář je na svém místě.
08:46
Káňa pronikl do pásma středem, ale jeho prudká střela končí na Pöpperlem.
08:22
Za domácí brankou došlo k výměně názorů, vše se obejde bez trestu.
08:00
Hosté rozehrávají ze svého pásma, domácí jim to znesnadňují.
07:35
Šindelář lapá kotouč, skóre se nemění.
07:25
Situace dva na dva, Svačina přihrál na opačnou stranu na Hunu, ten ale nastřelil couvajícího hráče.
06:50
Vítkovičtí byli proti, vracejí hru k Pöpperlemu.
06:40
Sparta vyhrála vhazování u své branky a mohou se přesunout do pásma.
06:32
06:08
Hosté u domácí klece, ale Šindelář je pozorný.
05:40
Třetí vítkovická lajna mladíků zamotala hlavy bránícím hráčům i Pöpperleho, Kolouch byl ale přidržen a nemohl střílet.
05:16
Puk v útočném pásmu domácího celku, ale Philipp byl u něj dříve.
05:10
Polášek pálil od modré, ale zlomil hůl.
04:48
04:33
Pechovi se podařilo dostat puk do bezpečí.
04:21
Vhazování po pravici Pöpperleho.
04:13
Barinka pálil od modré, gólman jen vyrazil před sebe, projíždějící Roman puk do branky neposlal.
03:50
Burger si nabruslil mezi kruhy, ale jeho střela zasvištěla nad brankou.
03:38
Vítkovičtí rozjeli přesilovkový kolotoč.
03:15
Pöpperle mimo svou branku, ale Burger toho nedokázal využít!
02:55
Kotouč putuje daleko – až k Šindelářově kleci.
02:48
První přesilová hra pro domácí, Pilař hákoval Káňu a bude pykat.
02:32
Dudáš rozehrává od své klece.
02:00
Vhazování v útočném pásmu Sparty.
01:44
Do protiútoku se dostal Svačina, jeho pokus od mantinelu nebyl přesný.
01:38
Sparta si nabruslila do pásma, ale Šindelář byl v klidu.
01:25
Hraje se ve středním pásmu, domácí mají puk pod kontrolou.
00:38
Vítkovice poslaly puk na Pöpperleho, ten váhal s jeho přikrytím, nakonec rozehrál na najíždějícího spoluhráče.
00:15
Kotouč míří za domácí branku.
00:01
Za obrovského pískotu vjíždějí na hřiště hráči Sparty.
Na ledovou plochu vjíždějí domácí hráči za vydatného potlesku.

HC Vítkovice Steel: Šindelář (Dolejš) – Dudáš, Barinka, Sloboda, Kudělka, Stehlík, Kovář, Bail, Štencel – Strapáč, Burger, Húževka – Huna, Roman, Svačina – Vandas, Kolouch, Němec – Káňa, Szturc, Šedivý

HC Sparta Praha: Pöpperle (Málek) – Piskáček, Pilař, Krejčík, Polášek, Kubát, Philipp, Sičák – Rolinek, Hlinka, Ton – Buchtele, Pech, Kumstát – I. Rachůnek, Simon, Klimek – T. Rachůnek, Přibyl, Forman

Rozhodčí: M. Minář, A. Jeřábek – J. Bláha, E. Kostka.
Dnešní utkání se odehraje netradičně už od 14:30, a to z důvodu kolize utkání fotbalistů Baníku Ostrava, kteří shodou okolností také hostí tým pražské Sparty.
Svěřenci trenéra Jandače mají pro ostravské zápasy připraveno lepší bruslení, kreativitu, ale také je v plánu větší důraz. Pravdou zůstává, že Sparta v odehraných dvou utkáních play-off nepodala takový výkon, na jaký jsou její fanoušci zvyklí ze základní části. A to je na čase změnit.
Vítkovičtí splnili svůj cíl, který si pro utkání v Praze dali – alespoň jeden zápas zdolat ve svůj prospěch. Pro víkendové duely je jejich představa také jasná – navázat na výkony z předchozího utkání, hrát obětavě,disciplinovaně a hlavně důsledně – právě tato poslední představa se sparťanům příliš nezdála a měli proti ní řadu výhrad. V bojích o mety nejvyšší se ale vždy hraje důrazněji, vždyť každý zápas může být tím posledním v sezóně.
Hráči pražské Sparty si v pohodě a s náskokem dokráčeli pro vítězství v základní části a podruhé během tří let získali Prezidentský pohár. Také individuální statistiky vyzněly pro pražany více než dobře, nejproduktivnějším hráčem Tipsport extraligy se stal se sedmašedesáti body Petr Ton (35+32), jenž se stal také nejlepším střelcem, následován s dvaašedesáti body spoluhráčem Jaroslavem Hlinkou (17+45), který se naopak stal nejlepším nahrávačem extraligy. Druhým nejproduktivnějším obránce extraligy se stal Karel Pilař s devětadvaceti body (8+21). Gólman Tomáš Pöpperle byl v pořadí třetím nejúspěšnějším gólmanem s průměrem 1,61 (což je celkový nejnižší průměr) a úspěšností 93,61%.
Celou hokejovou veřejností hýbe událost, která se stala před druhým utkáním, kdy byli údajně hráči týmu Sparty otráveni jídlem v jednom z pražských hotelů a hned pět borců základní sestavy nemohlo nastoupit. V čem byl problém by mělo ukázat šetření na různých úrovních.
Třetím zápasem pokračuje čtvrtfinálová série mezi dnes domácími Vítkovicemi a pražskou Spartou. Po dvou zápasech v pražské Tipsport aréně je stav nerozhodný 1:1 – v prvním utkání zvítězila Sparta poměrem 3:2, ve druhém vystřelil ostravanům výhru 1:0 pouhých 46 vteřin před koncem třetí třetiny mladík Petr Kolouch.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.