Zlín - Pardubice: O výhře domácích rozhodl v nájezdech Roberts Bukarts

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.
Dnešní utkání sledovalo 4534 diváků!
Tak, máme dobojováno. Pardubice sice ještě v 58. minutě vedly 2:4, jenže nakonec padly 5:4 po samostatných nájezdech. V těch byl za Pardubice úspěšný pouze David Tomášek, na druhé straně se však dvakrát prosadil Roberts Bukarts, který tak rozhodl o plusovém bodu navíc.
V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
Autorem vítězné branky je ROBERTS BUKARTS.
Máme rozhodnuto, Roberts Bukarts se rozjel, hodil si puk na bekhend a zakončil za položeného Jaroslava Hübla.
David Tomášek se rozjel podruhé, jenže kotouč mu sjel z hokejky i za pomoci Libora Kašíka.
Tentokrát se rozjel druhý Sýkora. Petr Sýkora však nad Kašíkem nevyzrál svým forhendem.
Antonín Honejsek zkoušel vsítit branku forhendovou kličkou, jenže Jaroslav Hübl Honejska vychytal.
Ján Sýkora si položil Libora Kašíka a snažil se přehodit si Kašíka bekhendem, jenže trefil boční síť.
Roberts Bukarts se s ničím nepáral a taktéž prostřelil Jaroslava Hübla mezi betony bez kličky.
Na druhé straně se však rozjel David Tomášek, zamíchal si puk a následně jej poslal mezi nohy Kašíka!
Petr Holík zkoušel přechytračit Jaroslava Hübla, jenže pardubický gólman jej vychytal lapačkou.
Samostatné nájezdy začínají.
I přes obrovský tlak Zlína v přesilovce se Pardubice dokázaly ubránit a nás tak čekají nájezdy. Uvidíme, jestli bude úspěšnější Dynamo, nebo Ševci.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:32
Ondřej Veselý se ocitl na zemi a domácí se vyžadovali faulu, nicméně ten odpískán nebyl. Na druhé straně se pokoušel podruhé dneska prosadit Ján Sýkora, nicméně taktéž neuspěl.
64:12
Nicholas Schaus přispěchal zpět a nyní pomáhá Pardubicím v rychlém protiútoku.
64:09
63:33
Pardubice se ve vlastním oslabení dostaly do šance! Marek Trončinský však střelou z úhlu Kašíka nepřekonal.
63:22
Na ledě teď jakýmsi nedopatřením byly dva puky najednou. Rozhodčí tak musí přerušit hru.
63:01
Petr Holík trefil opět tyč! No, tlak Zlína je nyní vskutku enormní. Pardubice se však zatím brání.
62:32
Obrovský nával před Hüblem dokázaly Pardubice ubránit a vyvézt kotouč!
62:09
Další faul na straně Pardubic. Nicholas Schaus (PCE) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
61:47
Schaus nedokázal najít žádného ze spoluhráčů a dopředu se dostal Popelka, jenže ten taktéž neměl žádného spoluhráče při sobě.
61:21
Následně to byl Antonín Honejsek, který se snažil prosadit před Jaroslavem Hüblem. Jenže neúspěšně.
61:10
Ján Sýkora vybojoval kotouč po buly a rychle přebruslil na druhou polovinu kluziště, jenže zde se hostům nepodařilo usadit.
60:45
Robert Říčka je dnes vyloženě smolařem. Další šanci neproměnil, když stál sám před Jaroslavem Hüblem, jenže než se rozhoupal ke střele, tak jeho projektil blokoval Petr Sýkora.
60:11
Hned v prodloužení začíná útočit Zlín. Konkrétně Petr Holík se dere před branku Hübla.
60:01
Podobný, jen obrácený scénář jsme tu už letos viděli. Minule se vyrovnání z 2:4 na 4:4 konalo v trochu menším časovém rozmezí a hlavně na druhé straně. Ze začátku třetí třetiny vyrovnal na 2:2 Petr Holík ve 46. minutě. Následně to však za dalších 6 minut byl Petr Čáslava, který Pardubicím vrátil vedení. Petra Čáslavu pak napodobil Ján Sýkora, který po své individuální akci upravil na 2:4. Jenže v téže samé minutě snížil Ondřej Veselý a následně 39 vteřin před koncem vyrovnal David Šťastný, když tečoval ránu Kotvana.
60:00
59:41
Hra se na posledních pár vteřin přesouvá před Kašíka.
59:21
Zlín právě vstřelil branku!
Tak dvojnásobná přesilovka byla využita a na stadiónu Luďka Čajky máme vyrovnáno! Jiří Marušák poslal na Kotvana, jehož ránu od modré tečoval DAVID ŠŤASTNÝ za záda Jaroslava Hübla. Asistence: Oldrich Kotvan, Jiří Marušák.
59:00
Tak tady to začíná být zajímavé. Za nedovolenou výstroj si jde sednout na dvě minuty Nicholas Schaus (PCE).
59:00
Další pokus Ševců končí v ochranné síti, kam byla hostujícímu obránci poslána střela Jiřího Marušáka.
58:43
Zlín začíná prudkou ranou od modré, kdy to zkoušel Kotvan. Jaroslav Hübl ho však vychytal.
58:40
Libor Kašík zůstává podle očekávání na střídačce a Zlín hraje v šesti!
58:40
Enormní tlak Zlína vrcholí, v brance je zatím stále Libor Kašík. Zlín si však vzal oddechový čas a vhazovat se bude před brankou Jaroslava Hübla.
58:19
Matějíček udržel pásmo a poslal do šance Zdeňka Okála, kterému se však nepodařilo skórovat.
57:39
Smršť branek pokračuje a Zlín se vrací do zápasu! Po přihrávce od Dalibora Řezníčka se dostal ke střele ONDŘEJ VESELÝ a snižuje tak dnešní skóre svou tečovanou střelou na rozdíl jediné branky. Asistence: Dalibor Řezníček, Roberts Bukarts.
57:15
Dynamo právě vstřelilo branku!
Tak, nyní to bude mít Zlín už hodně těžké. Tomáš Žižka neudržel kotouč na modré čáře a posléze se tak dostaly do útoku Pardubice. Rychlík JÁN SÝKORA se dostal přes Martina Matějíčka do zakončení a bekhendovou střelou dává Dynamu velikou naději na tříbodový zisk. Asistence: Lukáš Nahodil.
56:39
Pardubice se stále drží v pásmu Zlína a kombinují ve snaze upevnit si vedení.
56:15
Pardubice se dostaly do situace 3 na 1! Tomáš Rolinek zkoušel posunout na Petra Sýkoru, jenže jeho přihrávka nebyla nejpřesnější a z hypoteticky gólové akce tak sešlo.
55:38
Roberts Bukarts se snažil o rychlý přechod k brance Hübla, jenže se provinil se spoluhráči ofsajdem.
54:51
Marek Trončinský se propasíroval až k brance Libora Kašíka, jenže zde nic moc nevymyslel.
53:37
Popelka našel Pavla Kubiše, který se snažil elegantně zakončit, nicméně branku ve velmi veliké příležitosti netrefil.
53:20
Petr Sýkora se snažil vysunout Tomáše Rolinka do samostatného úniku, jenže kapitán Dynama na tento kotouč nestačil a vzešlo z toho tak zakázané uvolnění.
52:41
Po vhazování před Hüblem se dostal ke kotouči Petr Chaloupka, který se snažil nalézt Tomáše Kauta, jenže od něj si vzal kotouč Antonín Honejsek a prověřil pozornost Libora Kašíka.
52:08
Odpovědět gólem se snažil Robert Říčka, jenže Jaroslav Hübl si s jeho střelou poradil. Nyní je to ovšem Zlín, kdo diktuje tempo.
51:33
A Pardubice přesilovku využívají! Nicholas Schaus obdržel kotouč od Petra Hubáčka a našel PETRA ČÁSLAVU, který prudkou střelou příklepem navrací Pardubicím vedení. Asistence: Nicholas Schaus, Petr Hubáček.
51:11
Tomášek si s Čáslavou vyměnil kotouč a následně to byl právě David Tomášek, který se snažil prostřelit Kašíka, jenže pálil mimo.
50:48
Nahození Davida Tomáška zkoušel dorážet Matěj Beran, jemuž do úspěšného zakončení moc nechybělo!
50:34
Šance pro Pardubice na navrácení si vedení. Zdeněk Okál (ZLN) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
50:22
Po střele Popelky se dostal k dorážce Kubiš a zazvonila tyč!
49:44
U kotouče se stále oba celky střídají. Aktuálně se hraje v pásmu Pardubic, kde si však puk drží Dynamo.
49:23
49:10
Robert Říčka a následně i Petr Holík měli obrovskou šanci, nicméně branku netrefili!
48:39
Pardubice se znovu osvobozují poté, co Lukáš Nahodil dostal sporným zákrokem do ruky a doprošoval se odpískání faulu, nicméně sudí byli proti.
48:25
Nicméně Zlín se dostal rychle zpět a Jaroslav Hübl musel vší silou zasahovat pro střele Antonína Honejska.
48:01
Zásluhou Marka Trončinského se ovšem Pardubice osvobozují a mají na chvíli klid od nátlaku Zlína v jejich vlastní třetině.
47:23
A skutečně je tomu tak. Petr Čáslava (PCE) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.
47:23
Pavel Kubiš přišel o helmu v souboji s Petrem Čáslavou a vypadá to, že pardubický Čáslava bude vyloučen. Mezitím se z ochozů ozývají i různá jiná oslovení na asistenta kapitána Pardubic.
47:03
46:42
Roberts Bukarts místo střelby hledal Pavla Kubiše, jenže tomu ve střelbě zamezil Karel Nedbal.
46:17
Prudkou ránu Matějíčka sice Hübl jen tak tak vytěsnil, nicméně i přes to se Zlín udržel v pásmu Pardubic a nadále hostující Dynamo zaměstnává.
45:30
Vracíme se tak do klasické přesilovky 5 na 4. Zlín kombinuje v pásmu Pardubic a snaží se otočit zápas. Nicméně nyní střelu Marušáka vychytal Jaroslav Hübl.
45:08
Tak, to netrvalo moc dlouho. Po vhazování se dostal ke kotouči Roberts Bukarts, který našel volného PETRA HOLÍKA. Ten svou vyrovnávací trefou vymetl pavučiny v růžku branky Jaroslava Hübla. Asistence: Roberts Bukarts.
45:03
Ale pozor, Zlín má přesilovku 5 na 3! Nicholas Schaus (PCE) je vyloučen za sekání na 2 minuty. Pardubice teď tak čekají krušné chvilky.
44:33
Zlín usazen v pásmu Pardubic se snaží kombinovat a dostat se do dobré střelecké pozice. Pardubice se však zatím dobře brání.
44:19
Roberts Bukarts se dostal do dobré šance, jenže byl faulován. Karel Nedbal (PCE) si jde odsedět 2 minuty za hákování.
44:04
Další akce vzešla jen do zakázaného uvolnění Pardubic.
43:53
A opět aktivní Robert Říčka, kterému dneska štěstí zkrátka nepřeje. Jeho ostrou ránu dokázal Jaroslav Hübl zastavit, i když už se pár zlínských fanoušků připravovalo na oslavu vyrovnávací branky.
43:08
David Tomášek vybojoval kotouč ze spárů Matějíčka a snažil se usadit se v pásmu domácích, nicméně Žižka kotouč následně poslal pryč.
42:35
Patrik Poulíček se dostal přes Kotvana a nahrál Schausovi na střelu z voleje. Americké stálici v pardubické defenzívě však tato střela nesedla.
41:34
Nahodil ztratil ve středním pásmu puk a Honejsek s Bukartsem se málem dostali do přečíslení, jenže právě Antonín Honejsek o kotouč vzápětí přišel.
41:06
Po nepovedené útočné akci Ševců se podél mantinelu vydal dopředu Nicholas Schaus, který pak taktéž od mantinelu z ostrého úhlu pálil. Jeho střelu Libor Kašík zneškodnil.
40:31
Špirkovi se nepodařilo prorazit do třetiny a ke střele se tak dostal Petr Holík. S jeho projektilem si Jaroslav Hübl poradil.
40:09
Hned po začátku třetí periody nahazují Pardubice kotouč ke Kašíkovi.
40:01
Je za námi i druhá třetina. Ze začátku třetiny byly o dost aktivnější Pardubice, poté iniciativu přebral Zlín. Nicméně v gól svou aktivní hru proměnilo pouze Dynamo, když se ve 37. minutě trefil Michal Bárta po průniku Lukáše Nahodila. Tak uvidíme, jak to bude pokračovat v poslední třetině.
40:00
39:59
Vypadá to však, že se tuto třetinu už nic nestane. Prudkou ránu Petra Holíka vychytal Jaroslav Hübl.
39:38
Tak třeba ne, neboť rozehrávka Dalibora Řezníčka skončila na zakázaném uvolnění a vhazovat se tak bude v pásmu Zlína.
39:30
Pravděpodobně jeden z posledních útoků Dynama v této třetině překazil ofsajd, když si Lukáš Nahodil najel do pásma Zlína moc brzy.
38:32
David Tomášek našel Petra Hubáčka, jehož rána jen těsně minula branku Libora Kašíka!
37:58
A další šance Dynama! Nicholas Schaus pálil od modré, ovšem i tentokrát jej Libor Kašík vychytal. Po obdrženém gólu hraje Zlín dost zaraženě.
37:18
Patrik Poulíček si dravě najel do pásma Zlína a vybídl ke střele Marka Trončinského, který však Kašíka nepřekonal.
36:51
Pardubice jdou opět do vedení! Lukáš Nahodil se skvěle přes Kotvana dostal před Kašíka a následnou přihrávkou našel MICHALA BÁRTU, který už dokázal uklidit kotouč za záda Libora Kašíka do odkryté klece. Asistence: Lukáš Nahodil.
36:37
U kotouče jsou nyní opětovně Pardubice, které se snaží usadit v pásmu Zlína. Nicméně východočeským hostům se to moc nedaří.
35:21
David Tomášek se přes defenzívu Zlína dral do zakončení, když to Libor Kašík viděl, tak kotouč raději podržel na následné vhazování před ním.
34:41
Rastislav Špirko našel zcela volného Tomáše Rolinka, jenže tomu se taktéž nepodařilo uklidit kotouč do sítě. Po těchto šancích Pardubic se ke kotouči vrací PSG Zlín.
34:23
Ondráček hledal Říčku v mezikruží, jenže kotouč si vzal Rastislav Špirko a rychle přenesl hru před Kašíka. Zde to vyústilo ve střelu Schause, kterou sice Kašík vychytal, nicméně moc jistě nepůsobil.
33:04
K nebezpečné střele se dostal Zdeněk Okál, jenže Jaroslav Hübl si s jeho projektilem poradil. I tak se však drží u kotouče Zlín a aktuálně je to on, kdo má více ze hry.
32:46
To vyústilo ve střelu Jana Starého, nicméně Libor Kašík ji dobře viděl a nečinila mu tak žádný problém.
32:16
Martin Matějíček se přes Michala Bártu dokázal zmocnit kotouče a nahrával jej zpět do pásma Dynama, zde si však berou kotouč hosté a přechází dopředu.
31:50
31:48
Následně se prudkou ránou z kruhu prezentoval Ondřej Veselý, jenže branku Hübla netrefil.
31:13
Po osvobození Pardubic se Zlín vrátil zpět do pásma Dynama. Nyní si i Jaroslav Hübl připsal první úspěšný zákrok v této přesilovce, když vychytal Blaťáka.
30:49
A právě Holíka dobře ubránil Nicholas Schaus, který se podél mantinelu snažil vyhodit, jenže to se mu přes Marušáka nepovedlo. V pásmu tak zůstává Zlín.
30:15
Polovina utkání za námi. Aktuálně je u kotouče Holík, který spolu se svými spoluhráči kombinuje v pásmu Pardubic.
29:50
Přesilovku si teď pro změnu zkusí Ševci. Na trestnou lavici si jde sednout Michal Bárta (PCE) za hákování.
29:40
Nakonec to byl Matěj Beran, kterému se podařilo prorazit. Z jeho průniku však žádná souvislá kombinace před Kašíkem nevznikla.
28:49
Ondřeje Veselého s pukem ubránil Nicholas Schaus, který následně vyvezl kotouč pryč z pásma Pardubic. Dynamu se aktuálně však nedaří prorazit přes střední pásmo, naposledy to neúspěšně zkoušel Rastislav Špirko.
28:12
Zničehonic se dostal k velmi prudké ráně Miroslav Blaťák, nicméně jeho projektil letěl nakonec mimo branku Dynama.
27:41
U kotouče jsou opět Pardubice, kteří se pokouší o usazení se v třetině Zlína.
27:12
Lukáš Nahodil se pokoušel usadit se v pásmu Ševců, jenže díky Matějíčkovi se mu to nepovedlo. Přes obránce Ševců se kotouč vrací do středního pásma.
26:43
Z voleje pálil Jan Ščotka, jenže Libor Kašík pardubického beka vychytal. Po pár vteřinách se Zlín osvobozuje a přesouvá hru na chvíli před Jaroslava Hübla.
25:58
Pardubice se i nadále drží v pásmu Zlína a aktuálně jsou na ledě tím aktivnějším celkem.
25:27
David Tomášek našel na modré čáře Nicholase Schause, který ovšem trefil pouze Bukartse. I při hře 5 na 5 však pokračuje aktivita Dynama v pásmu Zlína.
24:35
24:26
Žižkovi se přes Tomáška nepodařilo vyhodit a kotouč zůstal v pásmu PSG, nicméně domácí si jej co nevidět převzali zpět.
23:48
David Šťastný nyní potěšil veškeré přítomné ve žlutých dresech, neboť jim svým vyhozením umožnil vystřídat. Střídají nakonec i Pardubice.
23:16
Rastislav Špirko zkoušel zachytit kotouč v předbrankovém prostoru, jenže neúspěšně. Nicméně i tak Dynamo o kotouč nepřichází a drží Zlín v jeho pásmu pod tlakem.
22:46
Rychlou a prudkou ránu Trončinského Libor Kašík jen tak tak vytěsnil! Pardubice se i nadále drží v pásmu Zlína.
22:35
Tak ihned po skončení hry 4 na 4 vidíme další vyloučení. Michal Gago (ZLN) podrazil Karla Nedbala v útočném pásmu a dává tak Pardubicím přesilovou hru.
22:01
Oba týmy hrají v plném počtu.
21:48
Po vyhraném vhazování Antonína Honejska pálil ihned Řezníček, jenže jen do betonů Jaroslava Hübla.
21:36
Před brankou se zčistajasna zjevil Matěj Beran, který se snažil klepnout do kotouče a poslat jej za Kašíka, jenže byl ubráněn Matějíčkem.
20:41
Při hře 4 na 4 jsou zatím aktivnější hokejisté Zlína, kteří zaměstnávají Jaroslava Hübla.
20:01
Vyloučení v týmu PSG Zlín (Roberts Bukarts – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Nicholas Schaus – 2 min., hrubost).
20:01
20:01
Za brankou Jaroslava Hübla se seběhla menší šarvátka po skončení první třetiny. Tak uvidíme, zda-li se nám do druhé třetiny přenese nějaké vyloučení. K vidění byl hodně rychlý a hezký hokej z obou stran. Šance, i góly, byly na obou stranách. Nejprve se prosadil ve 12. minutě Nicholas Schaus, jenže za 3 minuty vyrovnal Roberts Bukarts. Zbývá nám ještě 40 minut základní hrací doby, tak uvidíme, kdo se nakonec bude radovat. Aktuálně se jedná o velmi vyrovnaný duel.
20:00
19:51
Petr Sýkora zkoušel klasickým stahovákem obehrát Marušáka, jenže se mu to nepovedlo a na chvíli se tak do akce dostal Zlín. Nicméně nyní už je u puku opět Dynamo.
19:18
Po mele před pardubickou brankou se dopředu dral Patrik Poulíček ve snaze pomoci Pardubicím usadit se v pásmu soupeře. Ovšem neúspěšně.
18:40
Prudkou ránou od modré čáry se prezentoval Matěj Beran, nicméně ani tato rána se neujala.
18:13
Jan Ščotka si udělal výlet do útočného pásma, kotouč však ztratil. Mrzet ho to ovšem moc nemusí, neboť Zlín se provinil zakázaným uvolněním a vhazovat se tak bude před Kašíkem.
17:27
Antonín Honejsek za brankou Dynama našel pouze Michala Bártu, který přes Jána Sýkoru okamžitě přesouvá kotouč na druhou stranu kluziště.
17:10
Zdeněk Okál nevyslal moc nejlepší přihrávku a vybídl tak Pardubice do útoku. David Tomášek si ovšem taktéž nevedl nejlépe a z šancí obou celků v pár vteřinách nic nevzešlo.
16:18
Další akci hostujícího celku zastavil Tomáš Žižka, který ihned svým dlouhým pasem přesunul hru zpět před Hübla. Zde měl další šanci aktivní Robert Říčka, i tentokrát byl však Jaroslav Hübl připraven.
15:02
Pardubice se snažily rychle přejít do útoku, jenže kotouč jim uletěl a je z toho zakázané uvolnění.
14:38
Z další akce Zlína už je však vyrovnáno! Antonín Honejsek vybojoval puk u mantinelu, skvěle si obehrál Petra Čáslavu a našel ROBERTSE BUKARTSE, který bekhendem prostřelil Jaroslava Hübla. Asistence: Antonín Honejsek.
13:19
Holík našel Davida Šťastného ve výborné pozici, který instantní střelou trefil tyčku branky Dynama!
12:57
Petr Sýkora si najel a vyslal prudkou ránu od modré čáry, branku Kašíka ovšem netrefil. Po této nepovedené střele se dostali k puku domácí, kteří jej vyváží z pásma.
12:17
Pokus Zlína o usazení se v pásmu Dynama končí zakázaným uvolněním. Hra se tak vrací před Libora Kašíka.
11:32
Do vedení se ovšem dostávají hosté! Po vyhraném buly se snažila obrana Zlína zbavit kotouče, jenže kotouč nebyl odpálen nejlépe, tak se k němu ve shluku hráčů dostal NICHOLAS SCHAUS, který ihned vypálil a prostřelil Libora Kašíka. Bez asistence.
11:02
Karel Nedbal nedokázal ubránit Kubiše, který tak připravil možnost střílet pro Popelku. Jaroslav Hübl byl ovšem připraven.
10:39
Robert Říčka vypálil z otočky od mantinelu, branku Hübla ovšem netrefil. Následně se dopředu přes Marušáka dral David Tomášek. Tomu se však nepodařilo projít přes zkušeného beka Ševců.
09:52
Nepřesná rozehrávka Šťastného připravila Zlín o kotouč a dopředu mohly jít Pardubice. Těm však nevyšel přechod přes střední pásmo a k brance Hübla se tak vrací Zlín.
09:08
Patrik Poulíček přišel v souboji s dalšími hráči o kotouč a umožnil tak Jiřímu Ondráčkovi přechod dopředu do pásma Dynama. Zde se ovšem puk dostal do ochranné sítě a nás tak čeká vhazování před Hüblem.
08:39
Ján Sýkora si dovolil prověřit Libora Kašíka z kruhu střelou zápěstím. Gólman Zlína slovenského útočníka ovšem vychytal.
08:08
Další atak Ševců překazil čárový arbitr, který odpískal ofsajd. Hra se tak přesunula do středního pásma, kde však buly opět vyhrál Zlín.
07:48
Střela Zdeňka Okála od modré postrádala potřebnou razanci. Po ztrátě puku se navíc dopředu dostaly Pardubice. Matěj Beran hledal Davida Tomáška v předbrankovém prostoru, jenže neúspěšně.
06:55
Po komerční přestávce se ujal iniciativy opět Zlín. Od modré čáry střílel Martin Matějíček, jeho ránu ovšem blokoval Tomáš Rolinek svým tělem.
06:17
Petr Čáslava nahodil kotouč do pásma Zlína, kde si jej přebral Tomáš Žižka. Ten rychle zahájil protiútok Zlína, který vyústil v šanci Pavla Kubiše! Jaroslav Hübl byl ovšem připraven.
05:24
Po dalším buly se Pardubice ujaly kotouče ve zlínské třetině. Ke střele se dostal stěžejní obránce Pardubic Nicholas Schaus, jehož rána nebyla vůbec špatná. Letěla však velmi těsně mimo.
05:06
Z další akce PSG Zlína vzešlo pouze zakázané uvolnění. Hra se tak vrací před Kašíka.
04:45
Ján Sýkora si zpoza mantinelu našel Jana Ščotku, který ranou z dálky prověřil Libora Kašíka. Tomu kotouč vypadl z lapačky a jen těsně minul odkrytou klec Zlína!
04:09
Další šance Zlína přišla, když Pavel Kubiš zkoušel dorážet kotouč z bezprostřední blízkosti, jenže nemířil přesně. Na druhou stranu se rychle řítil Petr Hubáček, nicméně s jeho vetchým pokusem neměl Libor Kašík sebemenší problém.
03:29
Tomáš Rolinek z levého křídla prověřil Libora Kašíka, ten kotouč vyrazil pouze před sebe. Zde se volného puku však ujali zlínští hráči a překazili Pardubicím možnost dorazit kotouč do branky.
03:00
A znovu Robert Říčka. Tentokrát aktivní útočník Ševců zaměstnal Jaroslava Hübla střelou od modré čáry. Gólman Pardubic byl však pozorný.
02:44
Matěj Beran se snažil projet s kotoučem podél mantinelu přes Řezníčka, jenže se mu to nepovedlo a do rychlého protiútoku se tak dostal Zlín. Tomu se však nedaří udržet se v pásmu Dynama.
01:57
K ostré ráně od modré hned po vhazování se dostal Jan Ščotka, nicméně beton Libora Kašíka jeho projektil zastavil. Následně se do útočné akce dostává Zlín.
01:22
Do protiútoku však rychle přešly Pardubice a vybojovaly vhazování po pravici Libora Kašíka.
00:51
A opět Robert Říčka v akci! Objel branku, otočil se před Hüblem a následně hostujícího gólmana pořádně zaměstnal. Gólman Pardubic však střelu vyrazil ramenem.
00:22
Z první akce Pardubic nic nevzešlo a kotouč dopředu k brance Jaroslava Hübla táhl Robert Říčka.
00:08
Úvodní buly vyhrály Pardubice a hned se derou do útočného pásma Zlína. Oba celky na hrudi zdobí Ivan Hlinka.
00:01

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák (A), Žižka (A), Matějíček, Blaťák, Řezníček, Gazda – Říčka, P. Holík, Šťastný – Kubiš, Popelka, Okál – O. Veselý (C), Honejsek, Bukarts – Gago, Sedláček, J. Ondráček – Ostřížek.

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Trončinský, Nedbal, Čáslava (A), Schaus, Ščotka, Chaloupka, Zajíc – Rolinek (C), Špirko, P. Sýkora (A) – Hubáček, Tomášek, Beran – Bárta, Nahodil, J. Sýkora – Poulíček, T. Kaut, Starý.

Rozhodčí: René Hradil, Oldřich Hejduk – Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan.
Kompletní 45. kolo Tipsport extraligy odehrají týmy ve speciálních dresech k projektu Legenda pomáhá.
PSG Zlín nadále bojuje o postup do předkola play-off a utkání s Pardubicemi je pro tým velmi důležité, aby se drželo na pozicích v první desítce. Zlínu ovšem vůbec nevyšel poslední zápas, když ševci prohráli vysoko 1:7 v Plzni. Aktuálně jedenáctý tým extraligové tabulky nasbíral 58 bodů.
Dynamo Pardubice se nadále trápí a na kontě má pouze 41 bodů. Tým nyní vede Miloš Holaň, který je již třetím hlavním trenérem pardubického týmu. Ač Pardubice dokázaly překvapit na ledě vedoucího Liberce, naposledy zaváhaly na domácím ledě v derby s Hradcem Králové a padly 1:4.
Poslední duel na zlínském ledě skončil výhrou Pardubic v prodloužení. V dramatickém utkání už to vypadalo, že Zlín směřuje k vítězství, jenže v poslední minutě zápasu dokázaly Pardubice srovnat a následně i získat druhý bod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.