Chomutov - Brno | ONLINE | 29.10.2017 17:50 | Tipsport Extraliga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Brno - 29. října 2017   17:50

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
13:03' Slovák (Tomica, Lauko) • 35:26' V. Tomeček (Grman) • 60:39' Sklenář (Vondrka, Huml)
3:2
(1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Brno
11:37' Zaťovič   • 50:34' Nečas  (J. Krejčík, Gulaši)
Chomutov
Sestavy:
J. Laco (Š. Lukeš) – Mrázek, Flemming, Grman, Valach, Dlapa, Slovák, L. Chalupa – Tomica, V. Růžička, Lauko – Poletín, Huml, V. Tomeček – Sklenář, Skokan, Vondrka – Koblasa, Šťovíček, J. Havel.
Rozhodčí
Pešina, Pražák – Gerát, Hynek.
SD ARÉNA
Brno
Sestavy:
Čiliak (Vejmelka) – Štencel, Barinka, J. Krejčík, Gulaši, Bartejs, Malec – M. Erat, Nečas, Zaťovič – Vincour, L. Čermák, T. Svoboda – H. Zohorna, Hruška, Mallet – V. Němec, Nahodil, Dočekal.

Chomutov - Kometa Brno: Čiliak bez šance! Sklenář vstřelil gól na 3:2

Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy u extraligových onlajnů zase nashledanou,
O bod navíc dnes berou hokejisté Chomutova, kteří byli v utkání spíše šťastnějším celkem. Kometa vedla díky brance Martina Zaťoviče, jenž se prosadil o obránce Tomáše Slováka. Právě Slovák poté vyrovnal, Vojtěch Tomeček následně otočil. Martin Nečas ve třetí části vyrovnal, prodloužení následně rozsekl Jakub Sklenář po necelé minutě.

Střely na branku: 17:23
Hvězdy utkání: Ján Laco (21z.) – Martin Nečas (1+0)
Konec zápasu.
60:39'
Piráti právě vstřelili branku!
Následná akce domácímu celku ovšem vyšla a Piráti vítězí. Kometě nevyšla akce po pravé straně a přišel protiútok. Michal Vondrka si najel před branku, kde našel volného JAKUBA SKLENÁŘE. Tomu se povedlo zakončit do odkryté branky, přesně pod víko. Asistence: Michal Vondrka a Ivan Huml.
60:14'
Michal Vondrka to po vyhrané buly vzal na sebe a dostal se do pásma. Z levé strany pak zakončoval, ale branku Marka Čiliaka trefit nedokázal.
60:01'
Začalo prodloužení.
Závěr třetí třetiny se odehrál v bojovném duchu. Třetí část nabídla jedinou branku, na začátku poslední desetiminutovky vyrovnával parádním pokusem Martin Nečas. Utkání tak dospěje do prodloužení, pro oba celky půjde o druhé nastavení v řadě.
60:00'
Třetí třetina skončila.
58:51'
Michal Vondrka se dostal do útočné třetiny, kde byl ale dobře bráněn bránícím hráčem. Ten následně vyhodil kotouč až k brance Jána Laca.
58:14'
Domácí v plném počtu.
57:38'
Leoš Čermák se ocitl v dobré šanci. Mezi kruhy obešel dva bránící hráče a zakončoval. Svým pokusem ale nakonec trefil jen padajícího bránícího hráče.
56:58'
Za brankou Pirátů se ke kotouči dostal obránce Tomáš Slovák, jenž projektil bekhendem vyhodil. Dobrá práce chomutovského defenzivního hráče.
56:26'
Michal Vondrka se prokličkoval zpoza své branky až do zakončení. Z levého kruhu ovšem připraveného Marka Čiliaka nepřekonal!
56:14'
Velká šance pro Kometu. Michal Poletín míří na lavici hanby za naprosto zbytečné a jasné hákování.
55:52'
Kometa kombinuje za svou brankou a chystá akci, která by je dostala do trháku. Uvidíme, zda se to Kometě povede.
55:07'
Ondřej Dlapa nahazoval na branku ze střední třetiny, kotouč nakonec skončil jen na ochranné síti, a to bez nějaké teče. Vhazovat se tak bude ve středovém kruhu.
54:28'
Nahození ze střední třetiny Marek Čiliak ukryl na svých betonech a hned rozehrával. Následně Kometa vyhodila na icing, a tak musí být hostující brankář připraven.
53:45'
Hra je aktuálně hodně bojovná a hrozí oba celky. Uvidíme, zda se dočkáme třetí branky od jednoho celku ještě ve třetí části hry.
53:04'
V rychlé akci domácích přihrával Michal Vondrka najíždějícímu Sklenářovi, jenž ovšem jeho rychlou přihrávku nezachytil a logicky tak nezakončil.
51:58'
Tomáš Svoboda následně unikal po levé straně a již se dostával do zakončení. Juraj Valach mu ovšem padl pod nohy a puk odehrál mimo nebezpečí domácích.
51:19'
Dávid Skokan na druhé straně vybojoval puk a posouval jej mezi kruhy na Vojtěcha Tomečka. Ten zkoušel bránící hráče prohodit, ale úspěšný nebyl.
50:34'
Kometa právě vstřelila branku!
Nyní se už ale Kometa zaslouženě prosazuje a vyrovnává na 2:2! MARTIN NEČAS se dostal ke kotouči mezi kruhy a milimetrovým zakončení do levé šibenice nedal Lacovi jedinou šanci. Asistence: Jakub Krejčík a Michal Gulaši.
49:56'
Hynek Zohorna v další šanci hostů, nyní zakončoval z levé strany. Ján Laco i nyní ovšem zůstal klidný a zakončení hostujícího útočníka ukryl na svých prsou.
49:08'
Po ofsajdu Komety a icingu Pirátů se bude vhazovat po levici Jána Laca, který je v posledních minutách pořádně zaměstnáván.
48:41'
Před hosty se následně zjevila odkrytá branka. Jeden z hostů tak měl na hokejce vyrovnání, svým zakončením ale trestuhodně napálil pouze brankovou konstrukci!
48:14'
Michal Gulaši se následně dostal do střelecké pozice, Jakub Lauko ale pokus nadzvedl nad branku obětavým zákrokem.
47:45'
Útok domácího celku byl následně zakončen tvrdým projektilem Ondřeje Dlapy. Chomutovský obránce ovšem trefil jen betony připraveného Čiliaka.
46:53'
Tomáš Vincour se na pravém kruhu dostával ke střele a byl v luxusní pozici pro branku. Na poslední chvíli byl ovšem jeho pokus sražen bránícím hráčem nad branku.
46:37'
Ke střele napřahoval Tomáš Bartejs, který ovšem s pukem zajel až do střední třetiny. Pokračuje se tak vhazováním ve středním pásmu.
46:02'
Hraje se bez přerušení i šancí. Oba celky se sice snaží, ale nic z toho prozatím není. Nyní Kometa projela do ofsajdové pozice, pokračovat se bude po pauze.
44:54'
Piráti se následně dostávali po levé straně do útoku, jenž ovšem nakonec zakončen nebyl. O kotouč se poté bojovalo za brankou, nakonec se k němu dostali hosté.
44:04'
Kometa se pokouší něco vymyslet, ale zatím se jí nedaří dostat se do nějaké šance. Hosté jsou každopádně aktivnějším na puku.
43:15'
Nahození Ondřeje Dlapy od modré čáry nakonec minulo branku. Piráti se ovšem do pásma dostali rychle a určitě mohli vytěžit z celé situace více.
42:34'
Martin Dočekal byl dalším, kdo se pokoušel překonat Jána Laca. Jeho pokus od levého mantinelu ovšem nebyl důrazný a slovenský brankář si s ním poradil.
42:12'
Od pravého mantinelu nahazoval do brankoviště hostující Jan Hruška, jenž se pokoušel překonat Jána Laca. Ten ale kotouč viděl a ukryl jej v lapačce.
41:38'
Hned po vhazování zakončoval bekhendem mezi kruhy Hynek Zohorna. Jeho pokus ovšem nebyl důrazný a skončil jen vedle branky Chomutova.
41:30'
Piráti následně zahráli zakázané uvolnění, hra tak bude pokračovat vhazováním před brankou Jána Laca.
41:16'
Petr Koblasa se dostal k dorážce po střele od modré čáry. Marek Čiliak byl ovšem nalepený u své tyčky a střelecký pokus zneškodnil.
40:58'
Aktivně si do pásma najel Jakub Sklenář, kterému se ovšem nepovedlo zakončit. Piráti ovšem i tak pokračují v útočném snažení.
40:21'
Parádní akce hostujícího celku, který se po krásní kombinaci dostal do obrovské šance. Martin Nečas dostal přihrávku před odkrytou branku, kde zakončoval. Laco se ovšem přesunul a puk zachytil!
40:01'
Začala třetí třetina.
Třetí třetina začne přibližně v 19:35.
Druhá třetina je minulostí. Domácí celek byl aktivnějším a lepším celkem, nakonec se mu povedlo vstřelit také vedoucí branku. Zatím rozdílová trefa padla v šestatřicáté minutě, kdy zakončoval ťukec domácího celku Vojtěch Tomeček první trefou v sezoně.

Střely na branku: 12:14
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:01'
Domácí celek pokračoval v aktivní hře, ale k zakončení již nedošlo. Kometa následně vyhodila na icing a pokračovat se bude před brankou Marka Čiliaka.
38:37'
Hosté v plném počtu.
38:16'
Piráti následně nic nevymysleli a nějakých patnáct sekund se již bojuje o puk za brankou Marka Čiliaka. Toto hosté nejspíše již přežijí.
37:07'
Piráti dlouho kombinovali, ale nakonec nic nevymysleli. Juraj Valach na modré čáře nepřesně nahrával a Piráti přišli o útočné pásmo.
36:37'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Malec – 2 min., držení protihráče).
36:33'
Mário Grman následně v luxusní šanci, kdy dostal kotouč na vrcholek kruhů. Slovenský bek zakončoval po ledě, branku ovšem nedokázal trefit.
35:51'
Martin Dočekal nyní ujel po levé straně a zakončoval do betonů Jána Laca. Puk následně poslal do sítě rukavicí, toto platit opravdu nemůže.
35:26'
To bylo rychlé, branka platí a Piráti vedou 2:1.
35:26'
Ale pozor! Rozhodčí bude vše konzultoval na videu.
35:26'
Piráti právě vstřelili branku!
A přišla odplata! Parádní akci domácího celku. Mário Grman dostal přihrávku na levý kruh, odkud stříleně přihrával do brankoviště. VOJTĚCH TOMEČEK byl na zadní tyčce sám a puk poslal do branky! Asistence: Mário Grman.
35:11'
Tomáš Malec založil útok Brna atakem na Michala Vondrku. Hynek Zohorna následně na pravé straně zakončoval, Ján Laco si ovšem připsal výborný zákrok!
34:46'
Podobná situace i na straně druhé. Piráti poslali kotouč na icing a hra se tak dostává před Jána Laca.
34:27'
Rozehra zpoza branky brněnské Komety nebyla vůbec přesná. Kotouč skončil až za brankou Pirátů, a tak se píská icing. Vhazování opět před Čiliakem.
33:48'
Následně to od modré zkoušel Michal Poletín. Jeho dělovka ovšem skončila jen na zadnici bránícího hráče, ten následně kotouč vyhodil mimo obranné pásmo.
32:58'
Na druhé straně to z pravého kruhu zkoušel Lukáš Nahodil. Jeho pokus sice Lacovi vypadl, do branky se ovšem kotouč nedostal.
32:19'
Michal Vondrka zakončoval přes bránící hráče hned po přejetí modré čáry. Jeho pokus po ledě Čiliak nejspíše moc neviděl, i tak si ale připsal pohotový zákrok.
32:07'
Dlouho měli Piráti kotouč na vlastních hokejkách za brankou, ale dlouho nic nevymysleli. Vše ukončil Jakub Lauko, jehož ránu od modré musel brankář Čiliak vyrážet nad branku.
30:54'
Marek Tomica na druhé straně nestihl zachytit přihrávku přes více jako polovinu hřiště. Píská se tak icing a hra se přesouvá před Jána Laca.
30:12'
Obrovská šance přišla až nyní! Tomáš Svoboda se zjevil sám před Lacem a pokoušel se jej překonat. Slovenský brankář se ale v brankovišti roztáhl a šanci zneškodnil.
29:43'
Hraje se bojovně na obou stranách a moc šancí k vidění opravdu není. Utkání moc branek nejspíše nenabídne...
28:29'
Jakub Sklenář dával parádní přihrávku před branku na Petra Koblasu, jenž se na zadní tyčce natahoval, ale puk do branky nakonec neposlal.
28:12'
Snažení obou celků nebylo nijak využito. Kometa se následně dostala do ofsajdové pozice, a tak se bude pokračovat po vhazování ve střední třetině.
27:33'
Hráči Komety následně poslali kotouč na svojí střídačku. Pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině, vše až po komerční přestávce.
26:49'
Ivan Huml dostal parádní přihrávku od Vojtěcha Tomečka před branku. U pravé tyčky se ale zkušený útočník ke střele nedostal, bránící hráč puk vypíchl.
26:22'
Po sérii dalších nepřesností skončil kotouč na icingu. Hra se tak přesouvá před Jána Laca, vhazovat se bude po jeho pravici.
25:41'
Piráti se usadili v útočném pásmu a k Brettu Flemmingovi se dostával kotouč. Chomutovský bek mohl zakončovat, puk mu ovšem přeskočil hokejku.
24:45'
V posledních sekundách se hraje opravdu nepřesně a ani jeden celek se do ničeho nedostává. Piráti jsou každopádně i nadále aktivnější na kotouči.
23:48'
Na pravé straně se pokoušel obejít Marek Tomica bránící hráče, úspěšný sice nebyl, ale s kotoučem za branku projel. Tam o něj ovšem promptně přišel.
23:02'
Po chybě v domácí rozehrávce se ke střeleckému pokusu dostal Martin Erat. Ten ovšem mířil jen do lapačky připraveného Jána Laca, který hru přerušil.
22:14'
Ivan Huml následně od pravého mantinelu posílal nepříjemný oblouček, který ovšem v brance Čiliaka nakonec neskončil. Šlo ovšem o nebezpečný pokus.
21:37'
Pár sekund se hrálo ve střední třetině. Vše bylo nakonec ukončeno přihrávkou rukavicí, provinili se hosté. Vhazovat se tak bude blíže jejich brance.
21:08'
Následně se do úniku dostal Marek Tomica, který unikal naprosto sám na Čiliaka. Toho ale střelou nad rukavici nepřekonal, slovenský brankář skvěle zasáhl!
20:53'
Hosté v plném počtu.
20:20'
Piráti vyhráli vhazování a hnali se dopředu. Ivan Huml ovšem neměl rychlost a kotouč na modré čáře ztratil. Kometa se dostal ke kotouči a vyhodila.
20:01'
Začala druhá třetina.
Oba celky jsou na ledové ploše, druhá třetina brzy začne. Piráti mají k dispozici necelou minutu z přesilové hry.
Je za námi první třetina, která končí výsledkem 1:1. Hosté se dostali do vedení ve dvanácté minutě, kdy přihrávku Martina Zaťoviče poslal do vlastní branky Tomáš Slovák. Právě slovenský obránce o dvě minuty později ale nahazoval na branku, aby Vladimír Růžička svou tečí vyrovnal na průběžných 1:1.

Střely na branku: 6:8
20:00'
První třetina skončila.
19:57'
V posledních sekundách to z pravého kruhu zkoušel Ivan Huml. Jeho pokus ovšem přes dvojici bránících hráčů neprošel, a tak první perioda končí za stavu 1:1.
19:20'
Michal Poletín v rychlém útoku zakončoval do betonů přesouvajícího se Čiliaka. Michal Vondrka dorážel, ale trefil jen tyčku odkryté brněnské branky!
18:54'
Následně přišel faul Tomáše Malce, který držel pronikajícího Dávida Skokana. Piráti si tak zahrají v závěru první třetiny přesilovou hru.
18:44'
Po hře ve střední třetině se píská přihrávka rukou a vhazovat se bude blíže pásma hostujícího celku. To vše v posledních sekundách první třetiny.
17:53'
Vojtěch Němec to zkoušel od levého mantinelu. Nicméně jeho pokus nebyl důrazný, kotouč byl sražen do ochranné sítě a pokračovat se bude vhazováním po pravici Laca.
16:55'
Následně Kometa svírala domácí celek, střelecký pokus ovšem nepřišel. Hosté i nadále ovšem kombinují a snaží se něco vymyslet.
15:47'
Michal Vondrka měl na hokejce vedoucí branku poté, co dostal přihrávku před kruhy. Pokus do levé šibenice ale Čiliak parádně vyrazil nad branku!
15:29'
Opět se Kometě nepovedlo vymyslet útočný výlet, vhazování před Čiliakem se bude opakovat.
15:05'
Hraje se na obě strany, aktivnější je ovšem stále brněnská Kometa. Ta ale nyní vyhodila na icing, a tak se bude pokračovat vhazováním po komerční přestávce.
13:49'
Po přihrávce zpoza branky byl blízko zásahu Tomáš Svoboda, na přední tyčce ovšem Jána Laca nenachytal. Pokračuje se tak útokem domácího celku.
13:03'
Piráti právě vstřelili branku!
TOMÁŠ SLOVÁK nyní vše parádně nahradil a po jeho pokusu je vyrovnáno! Slovenský obránce se odhodlal ke střele, která nakonec skončila v levé šibenici branky Marka Čiliaka! Asistence: Marek Tomica a Jakub Lauko.
12:47'
Následně Piráti pokračovali v útočném snažení. Ondřej Dlapa nahazoval na branku, kde ale nikdo nebyl. Marek Čiliak i tak ale projektil raději udržel ve své rukavici.
12:15'
Do zakončení se pokoušel dostat Jakub Sklenář, jenž zakončoval z pravé strany. Jeho pokus ale nakonec skončil jen na výstroji připraveného bránícího hráče.
11:37'
Kometa právě vstřelila branku!
Nyní se Kometa prosazuje a jde o hodně šťastnou trefu! MARTIN ZAŤOVIČ se pokoušel přihrát před branku, kde si kotouč do branky srazil obránce Tomáš Slovák. Brno tak využívá svou druhou početní výhodu. Bez asistence.
10:57'
Na trestnou lavici míří Petr Koblasa, který je potrestán dvěma minutami za faul za brankou Jána Laca. Inkasuje trest za držení.
10:46'
Kometa stále domácímu celku nepůjčila kotouč, nyní se ovšem snaží ve vlastní třetině. Uvidíme, zda se jí povede něco vymyslet.
10:08'
Kometa má výhodu a tlačí domácí celek. Brankově ani střelecky se zatím ovšem neprosadila.
09:26'
Tomáš Bartejs poslal do ohně na branku nahazovaný kotouč, který Ján Laco neviděl. Puk ovšem nakonec skončil jen nad brankovou konstrukcí.
08:58'
Hosté v plném počtu.
08:16'
Domácím se v početní výhodě zatím nedaří a hraje se spíše ve středu ledové plochy. Přesilovka Pirátů navíc brzy skončí.
07:35'
Domácí v plném počtu.
07:00'
Hned po buly zakončoval do protipohybu Čiliaka chomutovský Jaroslav Mrázek. Slovenský brankář ovšem kotouč viděl a vyrazil jej svým betonem.
06:58'
Vojtěch Němec byl ve slušné akci, kdy dostal kotouč na pravý kruh. Technickým pokusem se hostující útočník neprosadil, následně hákoval za brankou a jde na trestnou lavici.
06:07'
Kombinační hru hostů zakončoval Jakub Krejčík, který se opřel do kotouče na modré čáře. Trefil ovšem jen Dávida Skokana, jenž následně Piráty osvobodil.
05:35'
Vladimír Růžička bude pykat za svůj zbytečný zákrok za brankou Marka Čiliaka. Chomutovský centr první lajny hákoval.
05:23'
Martin Erat se v nabízené výhodě dostal do luxusní akce, byl sám před Lacem, kterého ale střelou nad beton nepřekonal. Parádní zákrok chomutovského brankáře!
04:14'
Následně se Kometa dostala do dobré pozice po parádní akci. Na jejím konci byl aktivní Martin Nečas, jenž ale Jána Laca nepřekonal. Puk skončil na boční síti.
03:50'
Piráti se nadvakrát pokoušeli obalamutit bránící hráče Komety. Nepovedlo se to ovšem Michalu Vondrkovi ani Jakubu Sklenářovi. U kotouče jsou hosté.
03:05'
Následně do pásma vjel chomutovský Jakub Lauko, který hned po přejetí útočné modré zakončoval. Jeho pokus ovšem přesný nebyl a skončil jen nad brankou Marka Čiliaka.
02:32'
Po objetí branky a otočce to z levého kruhu zkoušel Martin Nečas. Hostující útočník ovšem nijak Jána Laca nepřekvapil, slovenský brankář ukryl puk v rukavici.
01:48'
Piráti se pokoušeli dostat do útoku, ve středu ledové plochy se jim ovšem nic vymyslet nepovedlo. Marek Tomica tak jen nahodil a odešel se spoluhráči střídat.
01:05'
Dávid Skokan založil útok domácích, ale pásmo neudržel. Alexandre Mallet se tak dostával do protiútoku, z pravého kruhu ovšem mířil jen vedle vzdálenější tyčky.
00:32'
Do veliké šance se dostal hostující Martin Zaťovič, jenž unikal po levé straně před branku, aby následně zakončoval. Svým pokusem ovšem trefil jen lapačku připraveného Laca!
00:15'
Buly mladíků obou celků vyhrál nad Jakubem Laukem hostující Martin Nečas. Následně ovšem brněnská Kometa vyhodila na zakázané uvolnění.
00:01'
Utkání právě začalo.
Krásný večer všem fanouškům extraligového hokeje! Na ledě jsou hokejisté obou celků a utkání osmnáctého kola mezi Chomutovem a Brnem brzy začne.
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Mrázek, Flemming, Grman, Valach, Dlapa, Slovák, L. Chalupa – Tomica, V. Růžička, Lauko – Poletín, Huml, V. Tomeček – Sklenář, Skokan, Vondrka – Koblasa, Šťovíček, J. Havel.

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Štencel, Barinka, J. Krejčík, Gulaši, Bartejs, Malec – M. Erat, Nečas, Zaťovič – Vincour, L. Čermák, T. Svoboda – H. Zohorna, Hruška, Mallet – V. Němec, Nahodil, Dočekal.

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Gerát, Hynek..
POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ

17.9.2017, 5.kolo, DRFG ARÉNA
HC Kometa Brno 2:3sn. Piráti Chomutov
6. Mallet (H. Zohorna, Dočekal), 52. Zaťovič (J. Krejčík, T. Svoboda) – 21. Sklenář (V. Růžička), 34. Huml (Sklenář, Vondrka), rozh. náj. Poletín.

HC Kometa Brno: Čiliak – Krejčík, O. Němec, Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs – T. Svoboda, V. Němec, Erat – Zaťovič, Nahodil, Vincour – Mallet, R. Zohorna, H. Zohorna – J. Káňa, Dočekal, Haščák – Střondala.

Piráti Chomutov: Laco – Rašner, Flemming, Mrázek, Valach, Dlapa, Slovák, Grman – Tomica, Huml, Vondrka – Sklenář, Růžička, Skokan – Poletín, Chlouba, Koblasa – Chrpa, Lauko, Hlava.
HC KOMETA BRNO (3.)

Obhájce titulu a velký favorit Tipsport extraligy i v letošním ročníku patří mezi to nejlepší, co česká nejvyšší soutěž nabízí. Kometa je aktuálně na třetí pozici, ale má o utkání méně, než ostatní celky. Na první Třinec navíc ztrácí pouhé tři body, které bude chtít ulovit dnes v Chomutově. Brněnský celek naposledy doma nestačil na Zlín, kterému v nájezdech podlehl 2:3. Nejproduktivnějším hráčem je Martin Erat (21 bodů), staronově se Kometa může spolehnout také na Martina Nečase.
PIRÁTI CHOMUTOV (5.)

Chomutovští hokejisté mají v poslední době opravdu špatnou formu, i přes ní se ovšem drží na špici extraligové tabulky. Ztráta dvanáctého na pátý celek ovšem činí pouhých 6 bodů! Piráti po domácí výhře 3:2 nad Pardubicemi naposledy vedli již 3:0 v Jihlavě, kde ale utkání pokazili a nakonec se tak radovali pouze z bodu jednoho. Nejproduktivnějším hráčem Chomutova je s osmnácti body kapitán Michal Vondrka.
Krásný den všem fanouškům kvalitního extraligového hokeje! V rámci osmnáctého kola Tipsport extraligy budeme sledovat utkání mezi chomutovskými Piráty a brněnskou Kometou. Stručně řečeno – půjde o souboj pátého a třetího celku české nejvyšší soutěže. Začínáme v 17:50!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:50.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud