
Liberec

Jihlava
2:1
- 01:07'Redenbach
- 49:44'Ševc
- 29:35'Hamill
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Liberec
- 01:07'Redenbach
- 49:44'Ševc
Jihlava
- 29:35'Hamill
Další informace:
- Rozhodčí
- Šír, Pražák – Barvíř, Zavřel
- Stadion
- Home Credit Arena, Liberec
- Návštěvnost
- 4 929 diváků
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 52 | 172:123 | 107 |
2 | ![]() | 52 | 146:101 | 99 |
3 | ![]() | 52 | 143:122 | 92 |
4 | ![]() | 52 | 157:119 | 92 |
5 | ![]() | 52 | 148:121 | 90 |
6 | ![]() | 52 | 128:139 | 76 |
7 | ![]() | 52 | 132:138 | 76 |
8 | ![]() | 52 | 129:136 | 75 |
9 | ![]() | 52 | 121:140 | 74 |
10 | ![]() | 52 | 140:150 | 71 |
11 | ![]() | 52 | 132:155 | 68 |
12 | ![]() | 52 | 118:139 | 65 |
13 | ![]() | 52 | 106:139 | 57 |
14 | ![]() | 52 | 118:168 | 50 |
- Play-off
- Předkolo Play-off
- Baráž
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek úterního večera.
Liberečtí si berou zpět své vedení! Ladislav Šmíd přihrál na modrou MARTINU ŠEVCOVI, který využil clony před Škarkem a poslal puk do sítě. Asistence: Ladislav Šmíd, Tomáš Filippi.
Bílí Tygři Liberec: 9 (26)
HC Dukla Jihlava: 7 (13)
A je vyrovnáno! ROBERT ZACHARY HAMILL si od modré sjel až do kruhu pro vhazování odkud svižnou ranou ke vzdálenější tyči překonal Romana Willa. Asistence: Matěj Stříteský.
Bílí Tygři Liberec: 17
HC Dukla Jihlava: 6
Tygři se krátce po začátku zápasu dostávají do vedení! Ke sražené střele Marka Kvapila se v pravém kruhu dostal TYLER REDENBACH, který svižnou ranou z otočky překonal Jakuba Škarka. Asistence: Marek Kvapil.
Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Kolmann, Šmíd (A), Jánošík, Derner – Jašek, P. Jelínek (A), L. Krenželok – Bulíř, Redenbach, M. Kvapil – Bakoš, Filippi, Lakatoš – J. Stránský, Bližňák, Ordoš.
HC Dukla Jihlava: Škarek (Kořenář) – Šidlík, Stříteský, de la Rose, Suchánek, Bryhnisveen, J. Zdráhal – Čachotský (C), Zeman, F. Seman – Straka, Skořepa (A), Jiránek – Rabbit, Hamill, Anděl – Žálčík, R. Hubáček, Diviš (A).
Rozhodčí: Šír, Pražák – Barvíř, Zavřel.
Základní část se chýlí ke svému konci a jak Severočeši, tak Dukla stále mají o co hrát. Liberečtí se stále mají možnost ucházet o přímý postup do play-off, na šestý Zlín totiž ztrácí pouhé dva body.
Hokejisté Jihlavy už nemůžou postoupit ani do předkola, jejich hlavní motivací je vyhnout se baráži a rádi by před play-out, které má pouhých šest kol, stáhli náskok Mladé Boleslavi, který ovšem činí jedenáct bodů.
Liberec se s Jihlavou utkal již včera a dohrávku jedenáctého kola ovládl domácí tým, tedy Tygři. Ti měli prakticky celé utkání pod kontrolou a nakonec zvítězili zaslouženě 4:1. Dnes obě mužstva čeká v Home Credit aréně odveta.
Dva zápasy ve dvou dnech jsou spíše záležitostí zámořské NHL, v české extralize není tzv. back-to-back game vůbec obvyklá. Kvůli nabitému programu Tygrů, kteří se v Lize mistrů probojovali až do semifinále, muselo dojít k menší výjimce.
Bílí Tygři Liberec vs. HC Dukla Jihlava 4:1
Branky a nahrávky: 4. L. Krenželok (Jašek, Šmíd), 15. Šmíd (Lakatoš), 35. M. Kvapil, 60. Ordoš (Derner, Bližňák) – 24. Jiránek (D. Váňa, Zeman)
Bílí Tygři Liberec: Will – Pyrochta, Ševc (C), Kolmann, Šmíd (A), Jánošík, Derner – Jašek, P. Jelínek (A), L. Krenželok – Bulíř, Redenbach, M. Kvapil – Bakoš, Filippi, J. Vlach – Lakatoš, Bližňák, Ordoš.
HC Dukla Jihlava: Kořenář – Šidlík, Kajínek, de la Rose, J. Zdráhal, Bryhnisveen, Suchánek, D. Váňa (C) – Čachotský, Zeman, Jiránek – Rys (A), Skořepa, F. Seman – Žálčík, Hamill, Anděl – Rabbit, R. Hubáček (A), Diviš.