Litvínov - Olomouc | ONLINE | 24.11.2020 17:30 | Tipsport Extraliga 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Olomouc - 24. listopadu 2020   17:30

Ukončeno
Litvínov
00:19' Jarůšek (Demel, P. Zdráhal) • 31:11' Zygmunt (M. Havelka, L. Doudera) • 49:59' Balinskis (V. Hübl) • ' M. Hanzl 
4:3
(1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)

2:1 (SN)

Olomouc
24:04' Kolouch  (Olesz) • 30:17' Kolouch  (Švrček, V. Tomeček) • 52:48' Bambula  (J. Knotek, Burian)
Litvínov
Sestavy:
Godla (Honzík) – Irving, Demel, Balinskis, L. Doudera, Kudla, Ščotka, Březák – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – Myšák, V. Hübl (C), F. Lukeš – Látal, Gerhát, Petružálek – Zygmunt, Helt, M. Havelka.
Rozhodčí
Svoboda, Pražák – Pešek, Gerát
Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
Olomouc
Sestavy:
Konrád (Lukáš) – Švrček, Škůrek, Vyrůbalík (C), Dujsík, Ondrušek (A), A. Rutar, Valenta – Burian, J. Knotek (A), Bambula – J. Káňa, Nahodil, Kucsera – Olesz, Kusko, Valský – Mácha, Kolouch, V. Tomeček.

Litvínov - Olomouc: Bod navíc zařídil domácím v nájezdech Hanzl, 4:3

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.
Střely na branku: 45 – 23
Je dobojováno. Domácí Litvínov urval doma dva důležité body, když houževnatou Olomouc porazil 4:3 po samostatných nájezdech. Ten rozhodující trefil Martin Hanzl. Hosté si tak ze severu Čech odvezou jeden bod.
Konec zápasu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC VERVA Litvínov.
Autorem vítězné branky je MARTIN HANZL.
Jan Knotek musel proměnit, jinak by Verva byla vítěz. A tak se také stalo. Godla Knotka vychytal a bonusový bod navíc bere Litvínov.
Martin Hanzl pověsil puk do hostující sítě a Verva na nájezdy opět vede!
Proti Kuskovi byl Denis Godla úspěšný.
František Gerhát trefuje břevno hostující brány!
Hübl rozhýbal Konráda, ale ten zakročil po jeho střele.
Valský zprava neuspěl bekhendovou střelou proti Godlovi. Ovšem hostující střídačka se domnívá, že Valský Godlu překonal a na řadě je video! Puk se odrazil od konstrukce ven. Uvidíme, jak se celá situace rozuzlí!

Puk nepřešel brankovou čáru a nájezd je tak neúspěšný.
Nyní neuspěl proti Konrádovi Jakub Petružálek.
Knotek nabral rychlost a nekompromisně zakončil a je na nájezdy vyrovnáno.
Jan Ščotka neuspěl bekhendovou střelou.
Denis Godla vychytal Lukáše Nahodila.
Richard Jarůšek zakončil nad branku hostů.
Petr Kolouch se před Konrádem neprosadil.
Jako druhý jel František Gerhát, jenž zblízka zakončil mezi betony Konráda.
Vilém Burian se rozjel na Godlu a poté zakončil jen vedle jeho pravé tyče.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani nastavení nerozhodlo o tom, kdo se stane vítězem tohoto zápasu. Po komerční přestávce a krátké úpravě ledové plochy tak budeme svědky dovednostních soutěží, a sice samostatných nájezdů.
65'
Bod navíc zařídil domácím v nájezdech Hanzl, 4:3
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:55'
Jan Knotek ještě prověřil pozornost Denise Godly, který jeho pokus ukryl do lapačky. A už to vypadá, že se nedočkáme rozuzlení zápasu ani po nastavené hrací době.
64:30'
Obránce Dujsík si převzal puk do své moci a poté vystřelil, ale jeho pokus šel jen vedle tyče domácí branky.
64:00'
Hraje se poslední minuta prodloužení.
63:55'
A po chvilce pálil Richard Jarůšek a za Konrádem zvoní tyč!
63:28'
Jan Ščotka dostal puk na Martina Látala, který se z prostoru mezi kruhy dostal do nebezpečné střely, ale ta nekončí za Konrádovými zády!
62:44'
Demel získal puk, na který nedosáhl Jan Bambula, nakonec ho útočník Olomouce sebral zpět, ale k zakončení před Denisem Godlou nedošlo.
62:32'
A ten hned zakročil proti teči Balinskise a raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
62:06'
Valský neprostřelil Godlu a další šance Olomouce tak nebyla úspěšná. Teď už spěchají domácí zase před Branislava Konráda.
61:23'
Jarůšek hledal přihrávkou Patrika Zdráhala, ten ale na levé straně kotouč nedostal. Hned na to pak hru na druhou stranu otáčejí hosté.
60:50'
Jiří Ondrušek se zblízka neprosadil před Godlou a u puku jsou znovu domácí hráči, kteří pomalu míří před hostující klec.
60:10'
Litvínovští jsou u kotouče a od vlastní branky se ho snaží dostat do pásma Olomouce. Trojice Hanáků ale ve středním pásmu touš získala na své hole.
60:01'
Začalo prodloužení.
Střely na branku: 42 – 20
Je to tak. Šedesát minut hry nepoznalo vítěze a utkání tak jde do prodloužení. Pokud ani v něm se nerozhodne, tak budeme svědky samostatných nájezdů.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:37'
Helt to ještě zkoušel dostat se před branku soupeře, ale obrana ho o puk obrala a už to vypadá, že základní hrací doba vítěze neurčí.
58:58'
Bambula objel domácí branku a chtěl se dostat před ní, Uvis Janis Balinskis ale zakročil a nedovolil Bambulovi jakkoli ohrozit Denise Godlu.
58:30'
Patrik Demel poslal kotouč před hostující branku, kde ho sebral Branislav Konrád a dostal ho do bezpečí.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:19'
Patrick Kudla nahodil z obranného pásma puk do teritoria Olomouce, ale poté se nikdo z domácích nedokázal před brankou Branislava Konráda prosadit.
56:41'
František Lukeš po pasu od Viktora Hübla střílel na Konráda, ale hosté ubránili i tuto nebezpečnou akci litvínovské Vervy.
56:18'
Domácí se neustále snaží strhnout vedení opět na svou stranu, hosté jsou ale proti. A sami se pak Knotkem dostali do zakončení, které bylo nepřesné.
55:49'
Švrček nahodil puk před domácí branku, kde ho ale získali domácí a hned se vydali před olomouckou branku.
55:34'
Jan Káňa nyní v pádu narazil do brankové konstrukce a s bolestivou grimasou skončil na hrací ploše. Vypadá to ale, že bude v pořádku, jen je otřesen.
55:15'
František Gerhát pálil z levého kruhu a jeho pokus srazil Konrád do bezpečí.
54:22'
Jan Bambula se opět vysunul před Godlu a vyslal na něho nebezpečný pokus. Ten ale domácí brankář vyrazil vyrážečkou a dostal puk na hole spoluhráčů.
54:05'
Valentovo nahození chtěl těsně před Denisem Godlou tečovat Petr Kolouch, ale ani tentokráte svůj hattrick nezavršil.
53'
Knotka ještě Godla vychytal, na dorážku Bambuly byl ale bezmocný, 3:3
53:52'
Na řadě je komerční přestávka.
53:20'
František Lukeš pálil po přihrávce od Viktora Hübla, ale Branislav Konrád byl připraven s dalším zákrokem a hra je přerušena. Bude se tak vhazovat před jeho brankou.
52:48'
Olomouc právě vstřelila branku!
Moc dlouho se z vedení Litvínov neradoval a je opět vyrovnáno. Jan Knotek pálil jen do betonu Godly, od kterého se kotouč odrazil k JANU BAMBULOVI a ten už neměl problém ho usměrnit do částečně odkryté Godlovy klece – 3:3. Asistence: Jan Knotek a Vilém Burian.
52:25'
Patrik Zdráhal dostal puk do útočné třetiny, ale nakonec se před Konrádem nedokázal střelecky prosadit.
49:59'
Litvínov právě vstřelil branku!
Velmi rychle domácí využívají přesilovou hru a jdou znovu v utkání do vedení. Od modré čáry pálil UVIS JANIS BALINSKIS, Ščotka šikovně clonil před Konrádem a ten na ránu Balinskise nestačil zareagovat – 3:2. Jan Ščotka hned hledal puk v síti hostů, aby ho mohl vzít právě pro Balinskise, pro kterého to byla v novém působišti první branka. Asistence: Viktor Hübl.
49:38'
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Vilém Burian – 2 min., krosček).
49:11'
Olomouc se dopustila zakázaného uvolnění a dění na ledové ploše se tak stěhuje před Konrádovu branku. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
48:35'
Mácha prodloužil puk do pásma Litvínova, kde ale byli hráči Vervy připraveni a převzali ho do své moci. Následně pak vyslali pokus na Konráda, který byl opět pozorný.
48:20'
Na řadě je další komerční pauza.
47:30'
Richard Jarůšek číhal u bližší tyče na kotouč. Toho se ale nedočkal a rázem pak Olomouc otočila hru na opačnou stranu.
46:09'
Richard Jarůšek přenechal pasem puk Martinu Hanzlovi, v akci Litvínova však zabránil Jan Bambula, jenž pomohl obraně a dostal puk z pásma ven.
45:25'
Pawel Zygmunt málem potrestal Vyrůbalíkovu chybu z prostoru mezi kruhy, jeho pohotová střela ale skončila jen těsně nad brankou Branislava Konráda.
44:16'
Série nepřesností na obou stranách. Nyní už mají puk domácí a Látal ho zaváží do útočného pásma, kde se Litvínovští pokusí znovu ohrozit Branislava Konráda v brance Olomouce.
43:32'
Viktor Hübl si stáhl puk na osu hřiště, ale nepovedla se mu následná střela. Domácí ještě zůstali v pásmu soupeře, ale už se před Konrádem neprosadili.
42:44'
Richard Jarůšek švihl do kotouče na pravém kruhu a jeho pokus srazil do bezpečí po obranném zákroku Adam Rutar.
42:15'
Mácha se dostal ke skákavému kotouči a získal ho na svou stranu, ale poté se nedostal před branku domácích a zakončení se tak nekonalo.
41:44'
Litvínovští se jali ke střele před Konrádem, ale ten byl pozorný a kotouč za svá záda nepustil. Následně pak míří do akce olomoučtí hráči.
40:59'
Káňa se dostal před branku Litvínova, jeho pokus se ale neujal.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:18.
Střely na branku: 31 – 16
Také prostřední část je u konce. Hosté se po dvou gólech Petra Koloucha dostali nejprve k vyrovnání a poté otočili stav zápasu na svou stranu. Ovšem Litvínovští vyrovnali zásluhou Pawla Zygmunta a před třetí třetinou tak na ukazateli skóre svítí nerozhodný stav 2:2. Třetí třetina tak bude ještě hodně zajímavá.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:28'
Patrik Zdráhal se dostal do nebezpečného zakončení a dokonce už zvedal ruce nad hlavu. Konrád ale bravurně zakročil a má kotouč ve své moci!
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:46'
Litvínov je v plném počtu.
38:38'
Po nepřesné střele Jana Káni končí puk znovu na becích Litvínova, kteří ho vyhazují opět až před branku Branislava Konráda.
37:58'
Znovu se domácí dostali k puku a poslali ho až před branku Olomouce. Šetří cenné vteřiny ze svého oslabení.
37:06'
Jakub Valský zblízka nevystřelil, puk mají stále hosté a kombinují před Godlou. Zatím se jim nedaří svou přesilovou hru využít a domácí se pak osvobozují.
36:46'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Lukáš Doudera – 2 min., hrubost).
36:46'
Lukáš Doudera dostal puk na svoji hůl a poté Verva rozjížděla další akci. Ale sám Doudera se dopustil faulu a půjde na trestnou lavici.
36:20'
František Lukeš se dostal ke střele mezi kruhy, ale nedokázal Branislava Konráda prostřelit. Ten kryje další pokus i po další střele Vervy a nyní hru přerušuje.
35:20'
Patrik Zdráhal se vezl na zádech Martina Vyrůbalíka, poté sebral puk a vystřelil, ale obrana Olomouce byla opět proti.
34:38'
Pawel Zygmunt na nic nečekal a na branku hostů vyslal další nebezpečný pokus, který vykryl Branislav Konrád a ten poslal puk do rohu obranného pásma.
34:23'
Následuje další komerční přestávka.
34:23'
Jan Švrček zpracoval puk a poté od modré čáry z nápřahu vystřelil a Denis Godla znovu zakročil. Sklapl betony a kotouč do nich ukryl. Záhy pak hru zastavuje.
33:38'
Jan Ščotka nabil kolegovi na modré čáře a Patrick Kudla pak z první pálil. Jeho pokus ale obrana olomouckého týmu srazila do bezpečí.
33:11'
Zakázané uvolnění Olomouce stěhuje hru znovu před Branislava Konráda.
32'
Domácí srovnali krok. Zygmunt tečoval ránu Havelky, 2:2
32:57'
Aaron Irving nahodil kotouč před Konráda, ale obrana Olomouce dostala vše pod kontrolu a posílá puk do neutrální zóny.
32:35'
Balinskis vyslal hodně štiplavou ránu od modré čáry, ale Branislav Konrád opět zakročil. Následně pak poslal puk spoluhráčům a ti jdou směrem dopředu.
31'
Kolouch otáčí skóre. Náramně zvedl bekhend, 1:2
31:59'
Petr Kolouch se opřel do střely, která končí na Denisi Godlovi. Zatím se mu nepovedlo zkompletovat hattrick.
31:11'
Litvínov právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno a začíná se opět od začátku. Martin Havelka napálil puk směrem k hostující brance, kde ho poté tečí usměrnil za Branislava Konráda PAWEL ZYGMUNT – 2:2. Asistence: Martin Havelka a Lukáš Doudera.
31:02'
Janis Uvis Balinskis nadvakrát netrefuje hostující klec, nicméně domácí nadále operují před brankou Branislava Konráda.
30'
Zahozený nájezd. Nahodil trestuhodně poslal puk do Godly
30:17'
Olomouc právě vstřelila branku!
O chvilku později už ale hosté strhávají vedení na svou stranu. PETR KOLOUCH se dostal k odraženému kotouči, sebral ho a poté bekhendovou střelou pověsil puk do domácí sítě – 1:2. Asistence: Jan Švrček a Vojtěch Tomeček.
29:38'
K exekuci samostatného nájezdu se postavil Lukáš Nahodil, který si sjel na levou stranu a pokusil se zakončit mezi betony Denise Godly, ale kotouč zůstal jen na nich. Hosté tak trestné střílení nepřetavují ve vedoucí branku.
29:38'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Denis Godla – trestné střílení, podrážení).
29:38'
Ve velké šanci se zjevil Jan Bambula. Bekhendovým blafákem už měl před sebou odkrytou klec, ale nezakončil přesně. Ale nakonec to byl faul a hosté pojedou trestné střílení!
28:58'
Patrik Demel nahodil puk před branku, kde bleskurychle zakončil Richard Jarůšek. Ovšem Branislav Konrád připsal další zákrok a vůbec nevěděl, kde ho má. Nakonec ho vyklepal z výstroje a hra je přerušena.
28:24'
Znovu jeli hosté dva na jednoho, na levé straně zakončil Jakub Valský, ale o několik centimetrů branku domácí Vervy minul.
27:44'
Pawel Zygmunt střílel na branku soupeře, Branislav Konrád zakročil a hned poté poslal kotouč svým spoluhráčům, kteří už se derou do další útočné akce.
27:01'
Litvínovští se museli rychle vracet před vlastní branku, když se před Denise Godlu hnali hosté. Nakonec domácí vše zvládli a rychle otočili hru na opačnou stranu.
26:48'
Nyní je na řadě další komerční přestávka.
26:32'
Richard Jarůšek vypíchl puk a z obranného pásma se dostal do samostatného úniku. Proti jeho střele pak zakročil Branislav Konrád a opět tak svůj tým podržel.
25'
Kolouch vzal brejk v oslabení na sebe. Je srovnáno, 1:1
25:35'
Po vyrovnávací brance hosté ožili a znovu se dostali do zakončení před brankou Denise Godly, ale nebylo z toho nic stejně tak jako na druhé straně po Petružálkově střele.
25:10'
Po zákroku Denise Godly byla hra přerušena a vhazuje se po jeho pravé ruce.
24:04'
Olomouc právě vstřelila branku!
Hostující oslabení se už chýlilo ke konci a vypadalo to, že se Olomouc ubrání. Ba co víc, Hanáci se ve vlastním oslabení prosadili a srovnávají stav. V tandemu dva na jednoho jeli Rostislav Olesz a PETR KOLOUCH, který poté vše vzal na sebe a z hrany pravého kruhu zaskočil Denise Godlu – 1:1. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Rostislav Olesz.
23:06'
Patrik Zdráhal pálil tvrdou ranou na branku Olomouce, jeden z beků Kohoutů však obětavě zakročil a hned na to se olomoucký celek osvobozuje.
22:55'
A další zákrok Konráda. Viktor Hübl střílel z pravého kruhu, před jeho brankou chtěl ještě tečovat František Lukeš, leč neúspěšně.
22:36'
Domácí se už nastěhovali do pásma soupeře, Jan Ščotka se dostal do zakončení zblízka Konrádově brance, ale ten znovu kryje pokus domácích.
22:09'
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Silvester Kusko – 2 min., podrážení).
21:58'
Jakubu Valskému nesedla střela a kotouč tak získala obrana domácích. Ti se dostali do další útočné akce a navíc mají ponechanou výhodu. Pokud se netrefí, zahrají si další přesilovou hru.
21:41'
Hosté jsou v plném počtu.
21:21'
Pawel Zygmunt si vybral přihrávkou Richarda Jarůška, druhý jmenovaný se neprosadil, ale Konrád po zákroku opět hru přerušil.
21:00'
Viktor Hübl byl dalším domácím hráčem, který ohrozil Branislava Konráda. Gólman Hanáků tak znovu své spoluhráče podržel.
20:43'
A znovu je hra zastavena po dalším zákroku Branislava Konráda, vhazuje se po jeho levé ruce.
20:36'
A znovu Jakub Petružálek si sjel těsně před Konráda, ale nakonec k dorážce puku nedošlo, neboť brankář Olomouce kotouč udržel ve své výstroji a znovu je přerušeno.
20:19'
Verva dohrává svou přesilovou hru, kterou přerušila první siréna. Petružálek střílel zblízka, ale Branislav Konrád byl na místě připraven. Hra je pozastavena.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:19.
Střely na branku: 8 – 7
První dějství je minulostí. Už po devatenácti vteřinách poslal Vervu do vedení Richard Jarůšek a hosté museli dotahovat manko. Nakonec se ale už skóre v první třetině neměnilo a Verva tak půjde do druhé třetiny s vedením v zádech a bude ho chtít navýšit. Hanáci naopak prahnou po vyrovnání. Čeká nás tak zajímavý další průběh hry.
20:00'
První třetina skončila.
19:49'
František Lukeš pálil z první na levém kruhu, ale netrefil menší skulinku v brance hostů. Kotouč poté Olomoučtí poslali do bezpečí a už se zcela jistě nic nestane.
19:41'
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Martin Vyrůbalík – 2 min., sekání).
19:26'
Další zákrok Branislava Konráda a hra je přerušena. V závěru prvního dějství se tak ještě bude vhazovat po jeho pravé ruce.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:48'
Nyní byla k vidění další akce Olomouce, ale Hanákům se nepovedlo srovnat stav zápasu. Stále tak Verva vede nejtěsnějším možným náskokem.
18:04'
Jakub Valský se málem dostal do úniku před litvínovskou klece. Ale nestalo se tak, Patrick Kudla zakročil a dostal kotouč do středního pásma.
17:24'
Petr Kolouch vybojoval puk, zavezl ho za domácí branku a snažil se ho pak přihrát před Denise Godlu. Ale tam nebyl nikdo z hostů, kdo by mohl zakončit.
17:11'
Joshua James Mácha se snažil ve středním pásmu zpracovat puk rukou, ale nakonec ho u sebe neudržel a záhy ho i ztratil.
16:34'
Martin Látal prodloužil puk do útočného pásma, před Konrádem se zjevil Jakub Petružálek, ale nakonec ho nedokázal prostřelit.
16:15'
Před Konráda si sjížděla litvínovská hokejová dvojčata František Lukeš a Viktor Hübl, ale znovu byl Konrád mezi třemi tyčemi pozorný a po získání puku hru přerušil.
15:19'
Na hranici brankoviště dostal přihrávku navrátilec z trestné lavice Richarda Jarůšek, jeho sklepnutí ale pokryl Branislav Konrád a hned posílá puk svým spoluhráčům.
14:54'
Richard Jarůšek je na ledové ploše a Litvínov je kompletní.
14:31'
Obrana Litvínov získala puk a okamžitě ho poslala až před branku Branislava Konráda. Už to vypadá, že tohle oslabení Litvínovští zvládnou.
13:55'
Hosté se rozestavěli v pásmu Litvínova a kombinují v přesilové hře. Zatím se jim však nedaří obelstít obranu Vervy. Domácí hráči zuby nehty brání svůj těsný náskok.
13:24'
Vojtěch Tomeček vyslal střelu z hrany levého kruhu, tu brankář Vervy vyrazil před sebe a následně pak ho do bezpečí poslal Martin Hanzl.
12:54'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Richard Jarůšek – 2 min., hákování).
12:17'
Lukáš Doudera poslal od modré čáry puk před branku hostů, tam byl na teč připraven Martin Hanzl, ale znovu se předvedl Branislav Konrád, který pohotově zakročil.
12:11'
Následuje další komerční přestávka.
11:28'
Litvínovští se opět natlačili před Konráda, z druhé vlny si do zakončení sjel Lukáš Doudera. Hostující brankář sklapl betony a nepustil puk za svá záda.
10:59'
Lukáš Nahodil se snažil prokličkovat obranou Litvínova, to se mu po chvilce povedlo, ale se zakončením před Denisem Godlou to už bylo horší.
10:29'
Jan Knotek na opačném konci kluziště vystřelil z prostoru mezi kruhy, ale i Denis Godla byl ve své brance pozorný a dostal touš pod kontrolu.
09:48'
Balinskis se zblízka snažil procedit puk mezi betony Branislava Konráda, avšak hostující brankář si poradil a nic takového nedovolil.
08:56'
Hosté chybovali v rozehrávce a puk se dostal k Richardu Jarůškovi, jenž si po levé straně sjel ke kruhu, ale jeho pokus byl sražen mimo. Následně pak se nepovedl pokus Patriku Zdráhalovi.
08:34'
Na řadě je nyní první komerční přestávka tohoto duelu.
08:27'
Icing také na litvínovské straně, tentokráte se hra přestěhovala před Denise Godlu. Buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.
08:02'
Nakonec se hosté nedostali do žádného nebezpečného zakončení a znovu se Verva dostala před Konráda. Richard Jarůšek pak svou přízemní střelu poslal jen vedle Konrádovy branky.
07:23'
Domácí hráči neudrželi útočnou třetinu, byli obráni o puk a hosté se pak vydali před Denise Godlu, který se už ve svém brankovišti připravuje k případnému zákroku.
06:58'
Zakázané uvolnění Olomouce stěhuje hru před Branislava Konráda, vhazovat se bude po jeho levé ruce a Litvínov tak získal zadarmo útočné pásmo.
06:05'
Aaron Irving se vydal na útočný výlet do olomouckého teritoria, sjel si na pravý kruh a vystřelil. Jeho pokus byl sražen mimo a následná dorážka stejného hráče se pak neujala.
05:21'
Jan Švrček nahodil kotouč do pásma Litvínova, tam ale nikoho neměl a Lukáš Doudera si pak puk sebral a poslal ho do neutrální zóny.
04:05'
Rostislav Olesz vyslal nebezpečnou střelu směrem k Denisi Godlovi, ale ten ji dokázal zachytit a zapsal další důležitý zákrok. Následně pak se stejný hráč dostával do pásma znovu a dopustil se postavení mimo hru.
03:22'
Domácí se však nedostali do ohrožení hostující klece a i vyloučený Jan Káňa se už vrací na led. Oba celky jsou tedy v plném počtu.
02:53'
Jan Myšák je na ledové ploše a Litvínov je kompletní. Začíná jeho zkrácená přesilová hra.
02:31'
Janis Uvis Balinskis zavezl puk do pásma Olomouce a znovu Verva před Konrádem chvíli hrozila. Nakonec ale o puk přišla a ten míří do teritoria Litvínova.
02:06'
A po jeho zákroku byla hra přerušena a vhazovat se tak bude po pravé ruce domácího brankáře.
1'
Blesková trefa! Jarůšek se prosadil z první akce utkání, 1:0
01:46'
Litvínovští se natlačili do pásma Olomouce, kde se snažili o kombinaci, která by mohla vést ke druhé přesné trefě. Hosté však kotouč získali na své hole a okamžitě se s ním vydali před branku Denise Godly.
01:22'
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Jan Káňa – 2 min., hrubost).
01:22'
Jan Káňa ale vyrovná stav na ledové ploše, protože bude také vyloučeni.
00:53'
Hosté mají hned šanci srovnat stav, když si jako první zahrají přesilovou hru. Jan Myšák dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
00:53'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jan Myšák – 2 min., nedovolené bránění).
00:19'
Litvínov právě vstřelil branku!
Velmi rychlá branka domácích. Po devatenácti vteřinách posílá přesnou střelou zblízka kotouč za záda Branislava Konráda RICHARD JARŮŠEK a hosté tak musejí hodně brzy dohánět jednobrankové manko. Asistence: Patrik Demel a Patrik Zdráhal.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Godla (Honzík) – Irving, Demel, Balinskis, L. Doudera, Kudla, Ščotka, Březák – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – Myšák, V. Hübl (C), F. Lukeš – Látal, Gerhát, Petružálek – Zygmunt, Helt, M. Havelka.

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Švrček, Škůrek, Vyrůbalík (C), Dujsík, Ondrušek (A), A. Rutar, Valenta – Burian, J. Knotek (A), Bambula – J. Káňa, Nahodil, Kucsera – Olesz, Kusko, Valský – Mácha, Kolouch, V. Tomeček.

Rozhodčí: Svoboda, Pražák – Pešek, Gerát.
Utkání se vzhledem k opatřením kvůli šíření nemoci Covid-19 odehraje samozřejmě bez diváků.
Vzájemná utkání

V uplynulé sezóně se oba celky utkaly tradičně čtyřikrát a pokaždé se z výhry radovala Olomouc, která Litvínovu nepovolila ani bod. Zajímavostí je, že hned tři ze čtyř společných duelů skončily shodným výsledkem 3:1 pro Olomouc.

Litvínov – Olomouc 3:4
Olomouc – Litvínov 3:1
Litvínov – Olomouc 1:3
Olomouc – Litvínov 3:1
HC Olomouc

Hokejisté Olomouce jsou v tabulce o patro výše než jejich soupeř z Litvínova. Jsou desátí se ziskem deseti bodů, takže oba celky dělí jediný bod. Kohouti porazili doma pražskou Spartu 4:1 a získali tak cenný skalp, jelikož pražskému celku se daří a nachází se v elitní čtyřce. Jenže hned v dalším vzájemném duelu, který se konal o dva dny později v Praze, už na svého soka nestačili. V O2 aréně totiž prohráli vysoko 1:7. Na tento debakl už ale určitě nemyslí a připravují se na další bitvu o důležité body. Na severu Čech se tak pokusí zlepšující se Vervu o nějaký ten bod obrat. Čeká nás zajímavý duel, který si nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Lukáš Kucsera 3+2
Jan Knotek 2+3
Jan Káňa 3+1
HC VERVA Litvínov

Hokejisté litvínovské Vervy se před restartem nevyšší tuzemské soutěže nacházeli na posledním místě tabulky, tedy na čtrnácté pozici. Nyní už jsou na tom o něco lépe, když jsou s devíti body jedenáctí a pomalu stoupají výše. Minulý týden si připsali vůbec první výhru na domácí půdě v letošním ročníku a to je nakoplo. Ve svém teritoriu porazili Zlín těsně 1:0 a na tyto body pak navázali v Liberci, kde vyloupili led favorita po výhře 2:1 po samostatných nájezdech, které rozhodl produktivní obránce Jan Ščotka. Naposledy se ale Litvínovu nedařilo, když na ledě hradeckého Mountfieldu prohrál 1:4. Dnes by proti sousedovi v tabulce rád uspěl.

Nejproduktivnější hráči

Jan Ščotka 2+4
Martin Hanzl 2+2
Tomáš Pospíšil 2+2
Patrik Zdráhal 2+2
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Hokejová Tipsport extraliga má dnes na programu další zápasy a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2020/2021
Z V VP PP P Skóre B
1. Třinec 48 30 4 5 9 176:119 103
2. Sparta 48 29 3 6 10 176:109 99
3. M. Boleslav 48 23 6 7 12 153:113 88
4. Mountfield 48 25 4 3 16 133:113 86
5. Liberec 48 22 7 5 14 139:111 85
6. Plzeň 48 21 6 6 15 148:123 81
7. Pardubice 48 19 6 4 19 125:136 73
8. Brno 48 18 5 5 20 136:138 69
9. K. Vary 48 16 8 4 20 136:161 68
10. Vítkovice 48 17 4 6 21 114:131 65
11. Litvínov 48 14 8 5 21 117:135 63
12. Olomouc 48 14 4 5 25 97:138 55
13. Zlín 48 10 3 4 31 99:160 40
14. Č. Budějovice 48 6 4 7 31 122:184 33
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
Články odjinud