Tipsport Extraliga - Základní část - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Třinec - 15. února 2021   17:30

Vítkovice
05:30' Koch (Lakatoš) • 13:21' L. Kovář (Hruška) • 19:12' Lakatoš
3:4
(3:2, 0:2, 0:0)
Třinec
00:48' Martin Růžička  (Hrehorčák, Kundrátek) • 03:33' M. Adámek  (Marcinko, Kurovský) • 21:38' Kofroň  (M. Kovařčík, O. Kovařčík) • 22:49' Martin Růžička  (Hrehorčák, P. Vrána)
Vítkovice
Mrkva, Hejduk – Frodl, Komárek
Ostravar aréna
00 diváků
Třinec
Štěpánek (21. Kacetl) – Gernát, M. Doudera, Freibergs, Kundrátek, D. Musil, M. Adámek – Hrehorčák, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Kurovský, Marcinko, Rodewald – Kofroň, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký (A), Roman, Hrňa – Chmielewski.

Vítkovice - Třinec: Kofroň dorazil sraženou přihrávku Michala Kovařčíka, 3:3

Poslední letošní Moravskoslezské derby v základní části je za námi. Tři body znovu putují do Třince, ale vítkovičtí sehráli se svým rivalem zápas, za který se vůbec nemusejí stydět. Oceláři otevřeli skóre už v první minutě a dvoubrankové vedení zařídil jen o tři minuty později Adámek. Domácí ale nepropadli chmurám a postupně góly Kocha, Kováře a Lakatoše otočili skóre první třetiny ve svůj prospěch. Do druhé části nastoupili třinečtí s Kacetlem v brance a domácím se nedařilo jej překonat. Hosté ale rychle skórovali nejprve Kofroněm a pak Růžičkou, takže znovu strhli vedení na svou stranu. Třetí třetina nepřinesla žádnou branku, pozorně chytající gólmani byli prostě proti. Vítkovičtí zkusili v samotném závěru i hru bez brankáře, ale k prodloužení a bodům jim to nepomohlo.
Mějte příjemný zbytek večera, já se budu těšit už ve středu tady z Ostravar arény opět na počtenou.
Střely na branku:
1/3 – 11:11
2/3 – 7:10
3/3 – 8:8

Celkem – 26:29
59:59'
Střela hostujícího Hrehorčáka končí mimo opuštěnou klec.
59:58'
Hosté se znovu ujímají puku a Hrehorčák si našlápl do pásma.
59:52'
Oceláři posílají puk na zakázané uvolnění.
59:23'
Hrehorčák sprintuje do středního pásma a posílá puk k prázdné brance, domácí jej ale bez problémů zpracovávají.
59:10'
Domácí v přesilovkovém kolotoči, ale Kacetl je ve střehu.
59:02'
Mallet mohl srovnat, ale byl přistrčen a končí na ledě. Třinecká klec se ocitá mimo svou pozici.
58:50'
Mallet s Kalusem bojují u hostující branky.
58:25'
Oceláři ve středním pásmu, domácí vymýšlejí, jak se dostat ke Kacetlovi.
58:00'
Lakatošova střela mířila těsně vedle.
57:43'
Hruška dostal puk podél mantinelu až za hostující branku.
57:26'
Vítkovičtí musejí rozehrát ze svého obranného pásma.
57:15'
Gólman Svoboda zůstává na střídačce.
57:15'
Oddechový čas pro domácí.
57:15'
Vítkovičtí puk v rohu u Kacetlovy branky neudrželi, hosté jej posílají na zakázané uvolnění.
56:49'
56:20'
Kurovský také našel příhodný okamžik, jak se zmocnit puku a ujíždí s ním až za domácí klec.
55:47'
Vítkovice se snažily dostat blíž k brance, ale Roman se dostal k puku a posílá jej do bezpečí.
55:05'
Puk se dostal na hůl Lakatoše napravo, ale Kacetl jeho střelu na hrudi udržel.
54:49'
Na trestnou lavici usedá hostující Rodewald za hákování.
54:20'
Oba týmy svádějí na ledě obrovský boj o kotouč i prostor.
53:48'
Zakázané uvolnění Ocelářů.
53:33'
Koch si najel s pukem až za branku, ale přihrávka před ni na číhajícího Kaluse neprošla přes bránící hůl.
53:08'
Vítkovičtí v pásmu, Dej stínil před brankou, ale puk letěl mimo ni.
52:38'
Po vhazování se puk dostal na modrou ke Kundrátkovi, jeho dělovku Svoboda vytěsnil.
52:33'
Oceláři přidávají na důrazu, puk končí v náruči domácího gólmana. Následuje komerční přestávka.
51:58'
Rodewald si vyšlápl na dva domácí beky, které dokázal obrat o puk, nemířil ale přesně, takže Svoboda příliš práce neměl.
51:15'
Hostující Doudera rozehrává ve spolupráci s Gernátem.
50:53'
Zbrklá rozehrávka končí na zakázaném uvolnění Vítkovic.
50:47'
Svoboda si připisuje další úspěšný zákrok.
50:37'
Nahozený puk stíhal Hrehorčák, ale domácí jej dostali pod kontrolu jako první.
50:22'
Ofsajd pro vítkovické barvy.
50:03'
Třinečtí se znovu usadili u domácí branky, vítkovickým se nedaří dostat puk pod kontrolu.
49:32'
48:59'
Hosté se i nadále drží v pásmu, Michal Kovařčík poslal puk křižně do kruhu na Ondřeje Kovařčíka ale ten těsně minul vítkovickou klec. Ta je teď navíc mimo svou pozici.
48:41'
Oceláři obklopili domácí branku a hledali skulinku ve Svobodově brance, to se jim ale nepodařilo.
47:44'
Irgl se rozjel ze středového kruhu, ale před brankou dlouho vyčkával na pohyb Kacetla, který mu nakonec kotouč vypíchl.
47:44'
Za sekání Hrni je nařízeno trestné střílení, které provede Irgl.
47:44'
Hruška se dostal k puku a vyrazil do úniku, ale byl faulován a branku netrefil.
47:32'
Nebezpečnou akci u své branky hasil Pyrochta, který si ale teď odpyká trest za nedovolené bránění. To vše po komerční přestávce.
47:21'
Třinec v pásmu, ale Svoboda zasahovat nemusel, jeho spoluhráči dostali pukl rychle pod kontrolu.
46:43'
Domácí bojují v pásmu, Kacetl je v pohotovosti.
45:49'
Trochu neuspořádaná hra domácích před třineckou klecí, Krenželok zpoza branky nastřelil spoluhráče Černého, který odpaluje kotouč ramenem.
45:24'
Růžička svou přihrávkou Marcinka nenašel, je pískáno zakázané uvolnění.
44:48'
44:33'
Další pokus o průnik do pásma už vítkovickým vyšel, Kovář si sjel na přihrávku, ale vyprášil jen Kacetlovy betony.
44:18'
Útočnou akci rozehrává Gewiese.
43:49'
Oceláři se brání dobře, zatím nepovolili domácí pětici usadit se u jejich branky.
42:58'
Třinečtí okamžitě odpalují puk za domácí branku.
42:48'
Za držení je potrestán hostující Marcinko.
42:45'
Domácí se protahují do pásma, Hruška se dostává zpět na led a Vítkovice jsou v plném počtu.
42:27'
42:05'
Vítkovice dobře spolupracují u své klece.
41:38'
Závar před domácí brankou, Růžička vystřelil na Svobodu, dorážet zkoušel Hrňa s Marcinkem, ale Svobodu nepřekonali.
41:15'
Vítkovice v pásmu, Irglova střela končí na Kacetlovi.
40:50'
40:45'
Na trestnou lavici usedá domácí Hruška za podrážení.
40:29'
Ofsajd odpískán třineckému mužstvu.
40:17'
Pokus Hrušky končí mimo branku.
40:10'
Vítkovice vyhrávají vhazování a přesunují se do útočného pásma.
40:01'
Domácí dohrávají přesilovku z předchozí části.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:09.
Druhá třetina dopadla lépe pro hosty, kteří nejprve srovnali díky Kofroňovi, po minutě hry pak strhával vedení na stranu svého týmu Růžička. K vidění byl rychlý hokej na obě strany, ani jeden z týmů nechtěl dát tomu druhému nic zadarmo. Jednobrankový rozdíl je, ve hře jakou hokej je, jen malou překážkou pro získání bodů, nechme se překvapit, který z týmů je bude chtít více.
1/3 – 11:11
2/3 – 7:10
40:00'
39:55'
Vítkovičtí bojují v pásmu před Kacetlem.
39:41'
39:29'
Michal Kovařčík se dostal rychle do pásma s Gernátem, ten vystřelil od mantinelu, Svoboda puk přidržel v lapačce.
39:07'
Vítkovičtí bojují v útočném pásmu o puk.
38:50'
Síly na ledě srovnává Hrňa, který bude pykat za držení. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
38:42'
Svoboda chvíli nevěděl, kde je puk, ale stejně jako on se nezorientoval nikdo.
38:37'
Hráči bojují o puk spíše kolem mantinelu.
37:58'
Domácí vyhazují puk do bezpečí.
37:53'
Před brankou číhal Marcinko, ale puk se k němu nedostal.
37:41'
Na trestnou lavici usedá domácí Pyrochta, který se provinil držením.
37:20'
Růžička s Marcinkem se dostali k domácí brance, ale jejich pokusy byly nepřesné.
37:00'
Kundrátek se zmocnil puku, ale couvá s ním ke své brance a uklidňuje hru.
36:34'
Vítkovice mají puk pod kontrolou.
36:14'
Koch s Irglem rozehráli do pásma, s nahozeným pukem měl Kacetl menší potíže, a tak jej nakonec raději přidržel.
35:30'
35:23'
Třinec předvedl rychlý výpad na branku, ale Svoboda měl dobrý výhled.
35:16'
35:00'
Rodewald to zkoušel sám, ale puk do pásma nedostal.
34:33'
Oceláři na skok v pásmu, domácí jim ale berou kotouč a přenášejí hru.
34:03'
Vítkovičtí stále v pásmu, dobře to myslel Irgl, ale puk se odráží od třineckého gólmana.
33:46'
Domácí předvedli rychlý výpad, ale Kacetl byl na místě.
33:30'
Oceláři vystartovali do pásma, celá akce končí vyloučením domácího Flicka, který nedovoleně bránil. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
33:16'
Třetí přesilovka pro domácí v tomto zápase, za sekání bude pykat Freibergs.
32:58'
Puk nahozený třineckými do pásma zpracoval Kocha a posílá svůj tým do útoku.
32:45'
Další pokus vítkovických končí v náruči hostujícího gólmana, následuje komerční přestávka.
32:35'
Domácí se vymanili od mantinelu, Svačina poslal puk po modré na Kováře, který nastřelil Kacetlův beton, Irgl mohl dorážet, ale puk mu ujel.
31:30'
Sérií nahození se vítkovičtí dostali do pásma, ale tam už příležitost něco vymyslet nedostali.
30:51'
Gewiese našel na útočné modré Fridricha, ten vystartoval k brance, ale Kacetl byl připraven.
30:41'
Vítkovickou rychlost zastavuje ofsajd.
30:30'
Třinečtí v pásmu před Svobodou, Freibergsova rána končí na domácím gólmanovi.
30:13'
Mallet se protáhl do pásma, ale jeho spoluhráči zaspali.
29:26'
Na opačné straně to zkoušel Krenželok, ale přestřelil.
29:09'
Růžička s Vránou zahrozili, ale Svobodova náruč byla připravena.
28:59'
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, oba gólmani jsou v nejvyšší pohotovosti.
27:41'
Třetí formace Ocelářů zamotala hlavu domácímu gólmanovi, ale skóre se přesto nemění.
27:17'
Vítkovičtí posílají puk do rohu k hostující brance a urychleně střídají.
26:50'
Pyrochta zastavuje nahozený puk, Marcinko ho ale nenechává v klidu rozehrát.
26:29'
Svačina se s Dejem dostal do pásma, střela druhého z útočníků končí v Kacetlově lapačce. Následuje komerční přestávka.
26:01'
Puk se ocitá ve středním pásmu, oba týmy o něj tvrdě bojují.
25:27'
Galvinš posílá kotouč zpět před Kacetla.
24:39'
Hraje se rychlý hokej na obě strany, hosté se ale postupně usadili před domácí klecí a Svoboda si připisuje úspěšné zákroky.
22'
Kofroň dorazil sraženou přihrávku Michala Kovařčíka, 3:3
22:49'
Třinec právě vstřelil branku!
Hosté strhávají vedení na svou stranu, Hrehorčák si nahrál s MARTINEM RŮŽIČKOU, který překonává Svobodu – 3:4. Asistence: Patrik Hrehorčák, Petr Vrána.
21:38'
Je znovu vyrovnáno!! Hosté si najeli do pásma, Michal Kovařčík našel křižnou přihrávkou DAVIDA KOFRONĚ, na jehož střelu se domácí gólman už nestačil přesunout – 3:3. Asistence: Michal Kovařčík, Ondřej Kovařčík.
21:21'
Flick s pomocí Lukáše Doudery rozehrává pryč od své branky.
21:05'
Třinečtí zamkli vítkovické před Svobodou, ten je ale v pohotovosti a daří se mu eliminovat nebezpečí z hostujících hokejek.
20'
Baseballový vlastenec. Doudera ze vzduchu srazil puk do brány, 3:2
20:12'
Úvodní vhazování vyhrávají domácí.
20:01'
Hosté mění gólmany, do druhé třetiny nastupuje do branky Ocelářů Kacetl.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:21.
Oceláři vstoupili do utkání mnohem lépe, po necelé minutě hry otevřeli skóre, po zhruba třech minutách hry zvýšili vedení na 2:0 a zdálo se, že dnes to bude jednoznačná záležitost. Vítkovičtí se ale oklepali, rychlým průnikem snižoval stav Koch, po vyhraném vhazování srovnával Kovář a v závěru první třetiny využili domácí přesilovku Lakatošem a do kabin odcházejí spokojeněji s těsným náskokem.
1/3 – 11:11
20'
20:00'
19:12'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovičtí využívají přesilovku!! Pokus DOMINIKA LAKATOŠE Štěpánek nejprve vyrazil ramenem, ale neposedný kotouč následně zapadl do klece Ocelářů jako po másle – 3:2. Bez asistence.
18:43'
Kotouč ve středním pásmu, oba týmy střídají.
18:19'
Vítkovičtí se museli znovu dostat do pásma, třinečtí šetří vteřiny dobře.
18:03'
Fridrich chtěl sebrat puk a dostat ho do bezpečí, Hrňa jej ale podrazil a odjíždí za katr.
17:40'
Zakázané uvolnění vyprodukovali teď hosté.
17:33'
Domácí kombinovali v pásmu, Kovářova dělovka z prostoru před kruhem skončila u Štěpánka, Mallet ani Kalus, oba připravení u branky dorážet, šanci nedostali.
17:00'
Irgl si dal krátký sprint pro puk s hostujícím Douderou, ten jej ale odpálil včas ke spoluhráči.
16:34'
Vítkovičtí v pásmu, střelu Gewieseho zastavuje bránící hráč tělem.
16:15'
Oba týmy bojují v rohu u domácí klece o puk, sudí vyčkávají.
15:38'
Bude se vhazovat po pravici hostujícího gólmana.
15:23'
Oceláři se dostali do pásma, ale Svoboda mohl být v klidu.
15:09'
Pyrochta se nedokázal prosadit podél mantinelu pro dvěma soupeřovým hráčům.
14'
Kovář ranou od modré srovnal po vyhraném buly Hrušky, 2:2
14:42'
Vítkovičtí bojují v pásmu, hosté jim ale nedávají žádný prostor.
13:21'
Je vyrovnáno!!! Domácí Hruška vyhrál vhazování, poslal puk na modrou k LUKÁŠOVI KOVÁŘOVI, který vystřelil do vzdálenějšího růžku a nachytal Štěpánka – 2:2. Asistence: Jan Hruška.
13:17'
Vítkovickým se podařilo udržet v pásmu, Štěpánek je ale v pohotovosti a lapá puk. Následuje komerční přestávka.
12:41'
12:38'
Lakatoš ani Svačina nebyli při svých pokusech úspěšní.
12:29'
Vítkovičtí zpět před hostující brankou.
12:15'
Další výpad Ocelářů, Kurovský prověřil zblízka Svobodu, ten v jeho testu uspěl.
11:56'
Hosté vyhazují puk, Růžička jej následuje do rohu.
11:31'
Křižnou přihrávku zachytil Lakatoš, z pozice klečícího střelce vypálil, ale lapačka hostujícího gólmana byla rychlejší.
11:15'
Lakatoš dostal rychlou nahrávku, jeho střela z první končí na zadním plexiskle.
10:58'
Vítkovice rychle rozjely přihrávkový kolotoč, Pyrochtova dělovka končí v náruči Štěpánka.
10:41'
První přesilovku sehrají domácí, za sekání je potrestán Gernát.
10:32'
Oceláři se před domácí brankou činili, ale Svoboda byl pozorný. Hra je přerušena pro vítkovický ofsajd.
09:21'
Další ofsajd odpískán hráčům v modrých dresech.
08:52'
Od modré pálil vítkovický Doudera, ale jen do betonů Štěpánka.
08:33'
Irgl dostal přihrávku na paty, Oceláři toho využívají a přesunují hru do bezpečí.
08:24'
Vítkovičtí se ocitají v ofsajdu, následuje komerční přestávka.
08:14'
Třinec nahodil puk za domácí branku, Svoboda si pro něj sjel a v rychlosti posílá puk do bezpečí.
07:42'
Domácí v pásmu, Schleiss zpoza branky poslal puk na Werbika, ale Štěpánek zapracoval holí dobře.
07:18'
Vítkovicím se nedaří přejít přes střední pásmo.
6'
Slibná sóloakce Kocha vrací domácí do zápasu, 1:2
06:53'
Oceláři mají kotouč pod kontrolou, ale domácí se snaží nedávat jim příliš prostoru.
05:30'
Domácí snižují, Lakatoš nahrál do jízdy PATRIKOVI KOCHOVI, který si od kruhu najel přes bránícího beka až ke Štěpánkovi a těsně před ním zvedl puk a poslal jej do horní části branky – 1:2. Asistence: Dominik Lakatoš.
05:08'
Růžička se dostal do mezikruží, chvíli si počkal, ale skulinku v brance Svobody nenašel.
4'
Adámkovo nahození od modré spatřil Svoboda až v bráně, 0:2
04:31'
Vítkovičtí v pásmu, ale Schleiss neměl komu nahrát, a tak se hosté i s pukem přesunují do středu kluziště.
04:10'
Nápor hostů zastavuje síť za vítkovickou brankou.
03:33'
Oceláři znovu skórují, Marcinko poslal kotouč ke kruhu, MARIAN ADÁMEK se přesunul do výhodnější pozice a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:2. Asistence: Tomáš Marcinko, Daniel Kurovský.
02:50'
Vítkovice si teď připravily dobré šance, Krenželok se sám protáhl k brance, nejprve nastřelil Štěpánka, odražený puk se domácímu kapitánovi také nepodařilo dostat do branky, z druhé vlny si najel Hruška, a i když hostující gólman neměl příliš dobrý výhled, srovnáno není. Hosté posílají následně puk na zakázané uvolnění.
02:17'
Kovář narušil hostující souhru ve středním pásmu, domácí se pokoušejí usadit u Štěpánka.
1'
Hosté bleskově skórovali. Trefa byla připsána Růžičkovi, 0:1
01:52'
Domácí na skok v pásmu, ale hosté se rychlým pohybem dostávají zpět ke Svobodovi.
01:36'
Prudká přihrávka vítkovických končí na zakázaném uvolnění.
01:24'
Oceláři se v rychlosti protáhli do pásma, přes obránce střílel Adámek, ale Svoboda tlumí jeho pokus betony.
00:48'
Tak to byla rychlovka. Hrehorčák našel přesnou přihrávkou MARTINA RŮŽIČKU, který nedal Svobodovi šanci – 0:1. Asistence: Patrik Hrehorčák, Tomáš Kundrátek.
00:37'
Svoboda zatím zasahovat nemusel, puk je u hostující branky, ale Štěpánek přesně rozehrává.
00:11'
Hosté se po vyhraném vhazování dostávají rychle do útoku.
00:01'

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Galvinš, Gewiese, Pyrochta, L. Kovář, Koch, L. Doudera, R. Černý – L. Krenželok (C), Hruška (A), Lakatoš – Svačina, Dej, Irgl (A) – Mallet, Flick, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Schleiss.

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kacetl) – Gernát, M. Doudera, Freibergs, Kundrátek, D. Musil, M. Adámek – Hrehorčák, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Kurovský, Marcinko, Rodewald – Kofroň, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký (A), Roman, Hrňa – Chmielewski.

Rozhodčí: Mrkva, Hejduk – Frodl, Komárek.
Moravskoslezské derby je tímto v základní části letošní sezóny poslední v řadě, Oceláři ve své Werk aréně kralovali, porazili vítkovické 6:0 a 7:1. Z Ostravar arény si ale plný počet bodů neodvezli, vítkovičtí dovedli zápas až k samostatným nájezdům, ve kterých ale svému rivalovi podlehli (1:2 sn). Zda se podaří domácím navázat na poslední úspěšné zápasy a uspět nebo jestli Třinec potvrdí svou formu a sílu a bude to z jeho strany jednostranná záležitost, to teprve uvidíme. Buďte u toho s námi.
Kanadské bodování Třince a také celé Tipsport extraligy vede s třiapadesáti body útočník Martin Růžička (15+38), nejlepším střelcem – jak týmu, tak celé extraligy – je s osmadvaceti přesnými zásahy útočník Matěj Stránský (28+15). Mezi obránci se s čtyřiatřiceti body nejvíce daří Martinovi Gernátovi (10+24) a tento počet bodů mu zajišťuje celkové extraligové prvenství. Zároveň je s průměrným časem 21:35 na ledě nejvytíženějším hráčem týmu. Nejtrestanějším hráčem je s osmapadesáti minutami útočník Matěj Stránský. Týmové bodování Radegast indexu vede se 140 body obránce David Musil. Nejvytíženějším gólmanem je Jakub Štěpánek s jednou vychytanou nulou, průměrem 2,35 a úspěšností 90,06 %.
Nejproduktivnějším hráčem Vítkovic je s jednatřiceti kanadskými body útočník Dominik Lakatoš (17+14), nejproduktivnějším mezi beky je se sedmi body Filip Pyrochta (1+6). Nejvytíženějším hráčem je kapitán Roman Polák s průměrným časem 22:42 strávených na ledě, který ale bude i v tomto utkání s největší pravděpodobností chybět. I přes svou absenci ale vede týmové bodování Radegast indexu se 138 body. Hned osmdesát trestných minut nasbíral v dosavadním průběhu sezóny obránce Patrik Koch. Vytíženějším z dvojice vyrovnaných gólmanů je Miroslav Svoboda, který v posledních zápasech vychytal dvě čistá konta po sobě, připsal si jednu asistenci na branku a jeho průměr je 2,69 s úspěšností 90,96 %.
Vítkovice v posledních pěti zápasech získaly celkem sedm bodů, proti Mountfieldu urvaly bod za prohru po nájezdech, vyšláply si na Kometu, kterou na jejím ledě porazily 4:0, a v posledním domácím zápase porazily na svém ledě Zlín 3:0. Spodní část tabulky je poměrně vyrovnaná, vítkovickým patří 11. příčka, s bilancí 13-4-6-19 a pasivním skóre 95:116 mají na svém kontě 53 bodů, stejně jako desátý Litvínov a deváté Brno. Třinečtí v posledních pěti zápasech plně bodovali hned čtyřikrát, v posledním odehraném zápase je ale dokázala přetlačit Sparta, která na svém ledě vyhrála 3:2. Oceláři se pohybují na opačném konci tabulky než domácí, patří jim 2. místo, za bilanci 25-4-5-8 a aktivní skóre 154:107 si připsali 88 bodů.
V kompletní dohrávce 16. kola se na ledě Ostravar arény svede moravskoslezská bitva, domácí Vítkovice budou čelit Ocelářům z Třince.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.