Přenos se aktualizuje automaticky

Domácí tým tedy po zásluze vítězí nad Libercem 5:1 a připisuje si tak důležité body do tabulky. Nejlepší hráči: Za domácí tým střelec dvou branke Jan Buchtele, za hosty to pak je Michal Bulíř.
60:00
Konec zápasu.
59:59
Ránu Jana Koláře II od modré Pinc lapil do své lapačky.
59:43
Domácí tým si ještě zahraje krátkou přesilovku. Dvě minuty totiž dostává Kopic za faul kolenem.
59:37
Pardubice kombinují na vlastní polovině, když dostal od levého mantinelu přihrávku dnes velmi dobře hrající Sičák.
59:06
Domácí v pohodě drží puk na svých hokejkách a od obranného pásma začnou jednu z posledních akcí.
58:35
Nahození od modré v podání Dernera končí bohužel pro hosty pouze na zadním mantinelu.
58:10
Dnešnímu utkání přihlíží 8857 diváků.
57:42
Nadějnou rozehru Liberce zastavuje dobrým obranným zákrokem domácí bek Václav Benák.
56:45
Boj v rohu kluziště na útočné polovině domácích málem znamenal šestou branku! K puku se totiž dostával Semorád, který však před Pincem pálí pouze do hostujícího strážce brankoviště.
55:43
Štich se ve středním pásmu dobře zbavil domácích hráčů, ale poté místo konstruktivní rozehrávky pouze nahazuje za branku Růžičky.
54:52
Liberec se ještě snaží o zakončení, ale na hranici útočného pásma ho zastavuje ofsajd.
53:48
Pardubice právě vstřelily branku! Pátá branka domácího celku přichází hned vzápětí. LUKÁŠ RADIL prošel po nahrávce od Buchteleho na pravé křídlo, odkud neomylnou ranou do levého horního rohu prostřeluje Pince! Asistence: Jan Buchtele a Aleš Píša.
53:02
Pardubice právě vstřelily branku! Po vhazování v útočném pásmu domácí utíkají již o tři branky! Od modré čáry pálil Benák, do jehož rány vložil pěkně a hlavně úspěšně hůl TOMÁŠ ZOHORNA. Účinná teč domácího brankáře zaskočila Pince, který nemohl reagovat.
52:56
Pinc úspěšný i proti ráně Martina Barteka, který to prozměnu zkoušel od pravého mantinelu.
52:22
Krásně prošel i s trochou štěstí do útočného pásma domácích Lukáš Radil, který si následně dobře připravil kotouč a vypálil. Špička betonu Marka Pince však jeho pokus vyráží!
51:45
Píša nepřesně rozehrál přesně na hůl Krejčíka, který však bohužel pro hosty pálí pouze do připraveného Růžičky! Následnou dorážku již hostující útočník poslal pouze do boční sítě.
50:38
Pinc efektně zaseknul puk před Radilem a nechal si jej projet mezi betony. Následně v klidu rozehrává na spoluhráče. Pěkný moment od hostujícího brankáře pobavil tribuny ČEZ Areny.
49:41
Kousalovu ránu od pravého mantinelu nešťastně tečoval Trončinský, ale naštěstí pro něj Pinc vyráží. K dorážce se cpal Buchtele, ale chybělo mu pár centimetrů.
49:25
Hosté hrají v plném počtu.
49:10
Kolář I pálil z mezikruží, jenže bohužel pro domácí vysoko nad. Vhazuje se ve středním pásmu.
48:48
Stejná situace panuje i po dalších třiceti vteřinách.
48:18
Domácí tým sice úspěšně drží útočné pásmo, ale Pinc zatím nemusel zasahovat.
47:25
Přesilovka pro Pardubice. Lukáš Vantuch dostává dvě minuty za faul kolenem na Tomáše Zohornu.
46:28
Bartovičův průnik po pravém křídle zkoušel zastavit vracející se útočník Kolář I a úspěšně. Vloženou holí do rány hostujícího forvarda puk odskakuje na zadní mantinel.
45:22
Po nepřesnosti v domácí rozehrávce tu máme zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravici Martina Růžičky.
44:42
Borerova pumelice od modré trefila Pince do masky. Hostující brankář poté lehce otřesen polehává v brankovišti, ale ve hře by měl pokračovat.
44:22
Vak hledal zpoza branky Šticha, jenže ten na puk nedosáhl. Domácí tým je následně v plném počtu.
43:27
Dobrá práce Pardubic v oslabení nepouští hosty do útočného pásma.
42:59
Na levé straně se k puku dostal Bulíř, ale po obkroužení branky zakončit nedokázal.
42:21
Přesilovka pro hosty. Za podražení je vyloučen Jan Kolář II.
42:01
Trončinského napálil z levého křídla Zohorna, a tak půjde do útoku Liberec.
41:07
Nahodil dostal z obranné třetiny výborný puk a ujížděl na Pince. Do zakončení mu však pohotově skočil Derner, který tak odvrací nebezpečnou možnost Pardubic.
40:32
Tu začal s pukem na hokejkách domácí tým, ale hned první akce končí nepřesně. Lépe řečeno zakázaným uvolněním, po kterém se vhazuje po levici Růžičky.
40:01
Začala třetí třetina.
Třetí třetina začne asi v 18:48.
Třetina, která jasně patřila domácím končí tak, jak začala. Pardubický tým hned v úvodu srovnal, díky brance Koláře I a nastoupeném trendu pokračoval. Aktivní hrou se tlačil před Pince a zásluhou Buchteleho se dostal do vedení. Ten samý hráč poté pár vteřin před sirénou zaskočil táhlou ranou Pince, který tak kapituloval potřetí. Střely ve druhé třetině : Pardubice - 17 střel, Liberec - 4 střely.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:41
Pardubice právě vstřelily branku! Velká šance hostů brankou neskončila, a tak se s branky raduje domácí tým! Na druhé straně totiž táhlou ránou z levého křídla překvapuje Marka Pince umístěným pokusem JAN BUCHTELE, který tak dnes přidává již svou druhou trefu. Asistence: Lukáš Nahodil.
38:54
Liberec již byl v plném počtu, když se v šanci zjevil Koukal. Ten dostal zpoza branky dobrou přihrávku, jenže puk v poslední chvíli netrefil.
38:04
Zohorna ještě vybojoval v útočném pásmu na Kočího, ale tomu rána nesedla. Liberec následně vyhazuje do středního pásma.
37:14
Bartek vyjel zpoza branky a z mezikruží vypálil přízemním pokusem na Pince. Ten ránu domácího střelce pravým betonem vyráží.
36:48
Přesilovka pro domácí tým. Za vysokou hůl je vyloučen Jaroslav Kudrna.
36:02
Teď už to měl domácí brankář složitější! Po ráně od modré totiž těsně před ním tečoval Bortňák, jenže pouze do připraveného Růžičky, který v sedě vyráží.
35:39
Náznak útočné akce hostů jistý zákrokem Růžička, který v poklidu chytá nahození z levého křídla.
35:04
Před Sičákem se v útočném pásmu otevřelo okno, do kterého domácí bek vpadl a následnou ránou potrápil Pince. Ten výborně zasahuje proti dělovce lapačkou.
34:13
Z pravého křídla pálil Kolář II a Pinc měl dost starostí, aby stačil holí odvrátit skákající puk před dojíždějícím Nahodilem.
33:20
Na levé straně se dostal do dobré příležitosti Jan Starý, ale toho vychytává v leže výborný Marek Pinc!
33:08
Liberec v plném počtu, ale stále uzamknut v obranném pásmu, kde dominují domácí.
32:23
Domácí tým nastěhovaný v útočném pásmu, ale ani další rána Kočího branku netrefuje.
31:39
Sičák dobře nahazuje puky na Pince, který přes houštinu těl nemůže vidět, ale ke svému štěstí kotouč dvakrát jeho klec minul.
31:08
Pardubický tým si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za hákování Petra Koukala vidí Lukáš Vantuch. Ten domácího kapitána zastavil ve velké šanci, a tak je trest absolutně v pořádku.
29:56
Radil přenechal na Buchteleho, který se v útočném pásmu dobře uvolnil, jenže své zakončení poslal pouze do chráničů zadáka Šticha.
29:25
Po nahrávce od Nahodila pálil Bartek, ale bohužel pro domácí vysoko nad.
28:44
Průnik Vantucha do útočného pásma dobře zastavuje Sičák, který následně nahrává na svého obranného kolegu Benáka. Ten vyváží puk do středního pásma, kde začne útok Pardubic.
28:07
Oba týmy již hrají v plném počtu.
27:23
Kousal našel Borera, který z levé strany ještě předkládal na Buchteleho, jenže ten se bohužel pro domácí již k puku nedostal. Přesto je ve druhé třetině na výkonu Pardubic viditelné jasné zlepšení.
26:38
Pěkná akce domácích, při které zakončoval z druhé vlny Zohorna je přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Pinc i tak vyrazil ránu Zohorny mimo své tyče.
26:06
Po závaru před brankou Liberce se bude vylučovat. Na dvě minuty odchází za hákování domácí Jan Kolář I a za hosty Lukáš Derner za hrubost.
25:27
Pardubice právě vstřelily branku! Krásná akce domácích mladíků dostává Pardubice do vedení 2:1! Kousal ze středu hřiště posunul na Borera, který našel u pravé tyče našel Radila. Ten z jednoho doteku ještě vyšperkoval situaci pro JANA BUCHTELEHO, který Marka Pince neomylně prostřeluje. Asistence: Lukáš Radil a Casey Borer.
24:18
Na levé straně s k puku v domácím dresu dostal Lukáš Nahodil, který si ještě zlepšil střeleckou pozici, ale následným bekhendem pálí pouze do připraveného Pince.
23:24
Pardubice již hrají v plném počtu.
23:16
Po vpádu do útočného pásma zakončoval od levého mantinelu Vak, ale netrefil přesně. Jeho pokus se jen otírá o boční síť.
22:30
Pardubicím se druhá polovina oslabení daří a nepouštějí Liberec do svého obranného pásma.
22:12
Domácí tým ale o pár vteřin později vyhazuje kotouč.
21:44
Od modré pálil Trončinský, ale Růžička jeho ránu ztlumil. Liberec přesto zůstane v útočném pásmu, kde se bude vhazovat.
21:24
Přesilovka pro hosty. Dvě minuty dostává za hrubost Tomáš Zohorna.
20:40
Pardubice právě vstřelily branku! Je vyrovnáno! Po Píšově chytrém nahození se puk dostal přesně na hůl JANA KOLÁŘE I, který nelenil a bleskovou ranou k pravé tyči skóruje. Asistence: Aleš Píša a Petr Koukal.
20:35
Hosté v plném počtu.
20:17
V pokračující přesilovce domácích tu byla velká šance! Píša ideálně našel Starého, který se dostal před Pince, ale tam z dobré pozice branku netrefuje!
20:01
Začala druhá třetina.
Druhá třetina začne asi v 17:55.
Aktivnější domácí tým jde z první třetiny za nepříznivého stavu. Šance Pardubic zatím celkem v pohodě likviduje Pinc, který se v brankovišti rozchytává k velkému výkonu. V závěru třetiny navíc Kousal z trestného střílení netrefil branku. Liberec šel do vedení díky brance Bulíře, ale kromě velké šance Bartoviče moc Růžičku nezaměstnal.
20:00
První třetina skončila.
19:54
Sičákovu ránu hostující brankář vyráží mimo svoji klec.
19:42
Robert Kousal z něj však branku nedává! Před Pincem chytře zaseknul, jenže svoji následnou ránu posílá těsně vedle pravé tyče!
19:42
Kousal vpadl výborně do útočného pásma, kde v pádu zakončoval. Dorážku Zohorna poslal mimo branku, ale domácí tým může být přesto spokojen. Uvidíme totiž trestné střílení.
19:17
A povedlo se to i potřetí. Pardubice začnou svoji akci od zadních řad.
18:57
Hostům se daří dvakrát rychle vyhodit z vlastní třetiny.
18:35
Přesilovka pro Pardubice. Za hrubost je vyloučen hostující David Štich.
18:19
Na druhé straně to je prozměnu ofsajd hostů, který znovu přerušuje hru.
18:05
V posledních minutách už nevidíme tak atraktivní hokej, jako tomu bylo v úvodu. Po boji o puk za brankou Pince se bude vhazovat po levici hostujícího brankáře.
17:41
Ofsajd domácích zavinil Zohorna, který vjel do útočného pásma dříve, než je povoleno. Vhazuje se ve středním pásmu.
17:00
Obránce Liberce Pavlů zkusil dalekonosnou nahrávkou najít svého spoluhráče, který startoval ve středním pásmu, ale s razancí to přehnal, a tak se hra po zakázaném uvolnění stěhuje před Pince.
16:12
Působení hostů v útočném pásmu brankou neskončilo, když Štich místo nahození puku za branku vyhodil do zámezí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
15:09
Kopicovu ránu od modré Růžička nejistě vyrazil, ale ke svému štěstí se k dorážce nikdo v bílém dresu nedostal.
14:38
Pardubice i nadále o něco aktivnější, ale teď tým trenérů Hynka a Lubiny do zakončení neprojde. Na útočné modré ho totiž zastavuje ofsajd.
13:43
Brejk domácích dva na jednoho volal po brance! Z pravé strany našel Starý kapitána Pardubic Petra Koukala, ale ten brankový prostor netrefuje.
12:58
Nahodil zpoza branky našel Koláře II, ten ale branku svojí prudkou ranou nenašel.
12:27
Bartek u zadního mantinelu tělem odstavil protihráče a z rohu si nášlápl do zakončení. Jeho ránu však pozorný Pinc chytá.
11:50
Působení domácích v útočném pásmu střelou na Pince neskončilo, a tak se do útoku dral Liberec. Nahrávka na Šticha však nebyla přesná, a tak tu máme zakázané uvolnění.
10:49
Vhazování v útočném pásmu Liberce dostalo k puku Miroslava Kopice, který se pokusil ihned z otočky vypálit na Růžičku. Tečovaná rána však bohužel pro hostujícího hráče končí nad brankou.
10:24
Po nahrávce od zadního mantinelu pálil na Pince zadák domácích Benák, ale svým projektilem branku o pár centimetrů minul.
09:54
Tlak hostů v útočném pásmu už žádnou další tutovku nenabídl, a tak je Zohorna na ledě.
08:58
Málem už to bylo o dvě branky! Z pravé strany hledal Vak před brankou Bartoviče, který však před prázdnou klecí puk netrefil!
08:12
Trončinský nevystřelil přesně a k puku se tak dostal domácí Kolář II. Ten po chvilce rozmýšlení napálil kotouč přes celé hřiště.
07:54
Další přesilovka pro Bílé Tygry. Dvě minuty za držení dostává Tomáš Zohorna.
06:58
Odpověď domácích měla jméno Martin Bartek, ale domácí útočník ranou z levého křídla Pince nepřekonal.
06:22
Liberec právě vstřelil branku! Hosté svoji první přesilovou hru bleskově využívají a jdou do vedení 1:0! Ve středu hřiště dostal po přihrávce od Čakajíka hodně prostoru MICHAL BULÍŘ, který svoji táhlou ranou k pravé tyči překonává Růžičku. Asistence: Martin Čakajík a Marek Trončinský.
06:01
Přesilovka pro Liberec. Jiří Půhoný dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
05:51
Kolář II pálil od modré po dobré práci Kousala u mantinelu, jenže Pinc zasahovat nemusí. Rána šla do beka hostů, který následně vyhazuje na zakázané uvolnění.
04:22
Vytrvalý souboj o puk v útočném pásmu Liberce mohl vyřešit Sičák, který dobře zahrál tělem, ale puk nevybojoval, a tak se následně píská kvůli přihrávce rukou.
03:40
Bulíř po nahrávce od mantinelu zkusil překvapit domácího brankáře, ale ten prudkou ránu v klidu vyráží.
03:05
Domácí brankář znovu v pohotovosti, když se před něj dostal a následně zakončil Bartovič. Bekhendem však mířil pouze do betonů připraveného Růžičky.
02:07
Růžička zasahuje proti ráně Dalibora Bortňáka od levého mantinelu.
01:56
Po přistrčení Kousala se k ráně mohl dostat Kolář II, ale ten místo střely ještě nahrával, a to byla chyba.
01:26
Průnik Nahodila do útočného pásma zakončil domácí útočník nevýraznou střelou, kterou Pinc v klidu chytá.
00:45
Po následné nepřesnosti Pardubic tu máme zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Martina Růžičky.
00:18
První ránu zkusil na Pince bek domácích Kočí, ale branku netrefuje.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy: HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, Kočí, Sičák, Borer, Kolář II, Benák, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – Bartek, Nahodil, Zohorna – Radil, Kousal, Buchtele – Půhoný, Nosek, Semorád. Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) – Čakajík, Výtisk, Trončinský, Derner, Ulrych, Pavlů, Holub, Štich – Bartovič, Bulíř, Kudrna – Vantuch, Vak, Bárta – Krejčík, Špaček, Bortňák – Kopic, Jonák, P. Urban. Trenéři: Jiří Kalous, Filip Pešán a Miroslav Kapoun Rozhodčí: Homola, Jeřábek - Barvíř, Blümel.
Vítejte u Tipsport extraligy! Domácí HC ČSOB Pojišťovna v dnešním utkání vyzve Bilé Tygry z Liberce. Pardubický tým v pátek ve Vítkovicích ztratil deset vteřin před koncem jistý bod, když se v závaru před brankou trefil Jan Káňa. Svěřenci Pavla Hynka a Ladislava Lubiny tak jdou na dnešní mač z osmé pozice. Hostující Liberec v posledním kole také prohrál, když nestačil na Třinec. Bílí Tygři jsou přesto na výborné druhé pozici, když na první Spartu, která má však ještě zápas k dobru, ztrácejí jeden bod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud