60:00
59:34
Ještě menší rozmíška mezi Nedvědem a Svobodou, po které jsou oba vyloučeni na dvě minuty,.
59:34
Liberec právě vstřelil branku! Z vlastního pásma se trefil do prázdné klece JAN HOLUB. Bez asistence.
59:20
Vondrka zakládá asi poslední útok.
58:56
Slavia hraje bez brankáře!
58:16
Offside domácích. Hra se v závěru utkání hodně kouskuje.
57:50
Icing Liberce. Hra se stěhuje před Pince.
57:41
Hra vysokou holí zastavuje hru a sudí nařizuje vhazování ve středním pásmu.
56:30
56:32
Nadějě Slavie na bodový zisk ze zápasu drží Furch, který teď několikrát zastavil střely Liberce.
55:57
I v oslabení se ale slávisté dostali do šance. Jenže Rothovi při pokusu o střelu z první praskla hokejka.
54:59
Tlak Slavie v závěru se asi konat nebude. Kůrka dostává dvě minuty za podražení.
54:30
V oslabení měl obrovskou šanci Vantuch, který dorážel do odkryté sítě, ale Furch mu do střely zázračně skočil a lapačkou puk vyrazil.
53:36
Slávisté si ale zatím přihrávali jen podél mantinelu, než se puku zmocnili hosté a vyhodili.
52:28
Faul v útočném pásmu oslabuje hosty. Na dvě minuty si sedne Dušek za nedovolené bránění.
51:46
Liberec se už nikam nežene. Přesilovku spíše projezdili ve středním pásmu.
51:20
Nahození útočníka nepříjemně zasáhlo Rotha do oblasti hlavy.
51:01
Utkání sleduje 3297 diváků.
50:01
Svůj tým oslabuje Vašíček, který dostává dvě minuty za podražení.
49:15
Na druhé straně byl v podobné pozici Bartovič a také byl úspěšnější gólman.
48:39
Micka nabral rychlost a ujížděl s pukem na Pince, ale dostal se do příliš ostrého úhlu a trefil jen brankáře.
47:52
A Liberečtí se celkem v pohodě ubránili a už jsou kompletní.
47:15
Hosté vyhazují přes všechny čáry a domácícm tak zbývá už jen půlminuta z přesilovky.
46:48
Slávistům se zatím přesilovka nedaří. Teď je zastavil offside.
45:50
Bárta dostává dvě minuty za sekání.
45:00
Liberec právě vstřelil branku! ANTONÍN DUŠEK se i přes těsné bránění dostal ke střele, která prošla za Furchova záda. Asistence: Špaček.
43:29
Vyloučeni jsou slávisté Micka, Doležal a liberečtí Kudrna a Štich. Všichni na dvě minuty za hrubost.
43:29
Menší bitka se odehrála před Pincem poté, co se hned dva slávisté snažili dorážet nastřelený puk.
42:57
Alinč v dobré šanci minul.
42:05
Vondrka tečí trefil tyč!
41:28
Slavia právě vstřelila branku! Sešívaní srovnávají díky střele VLADIMÍRA ROTHA od modré čáry, kterou přes stínící hráče vůbec neviděl brankář Pinc. Asistence: Doležal.
40:54
Svoboda po přihrávce Alinče neproměnil svou šanci.
40:28
Zakázané uvolnění domácích.
40:01
Druhá dvacetiminutovka nabídla větší množství šancí a hlavně rychlejší a pohlednější hokej. Ujala se však jediná střela z hole Petra Kici, která poslala Liberec do vedení. Další třetina začne přibližně v 19:58.
40:00
38:32
Slavii chybí i trocha štěstí. Puk se málem dostal k volnému útočníkovi, ale nakonec mu přeskočil hokejku.
37:39
Pinc po nedorozumnění mezi obránci raději schoval puk pod lapačku.
36:59
Liberec právě vstřelil branku! Po tlaku domácích přišel z ničeho nic gól z hole PETRA KICA, který se zmocnil puku ve středním pásmu, nabral rychlost a poté přesnou střelou do růžku nedal Furchovi šanci. Asistence: Bulíř.
36:13
Hosté se i tentokrát ubránili a už hrají v pěti.
35:35
Puk se po nepřehledné situaci odrazil od něčí hokejky a doskákal těsně vedle Pincovy tyčky!
35:12
Obránce Trončinský teď sice vyhodil puk z kluziště, ale rozhodčí ho nevyloučí, protože viděli teč o mantinel.
34:23
Téměř hned po buly se dostal do úniku Nedvěd, ale přestřelil.
34:13
Jenže Derner fauloval, a tak se budou Bílí Tygři opět bránit ve čtyřech.
33:46
33:16
Pěknou střelou se prezentoval Sim, ale Pinc ji vyrazil a navíc dokázal poslat puk do bezpečí před dorážejícími slávisty.
32:50
Slávisté sice jsou v pásmu hostů, ale vystřelil zatím pouze Roth a navíc mimo.
31:46
Trončinský dostává dvě minuty za podražení, a tak si přesilovku zahraje opět Slavia.
30:59
Kudrna v dalším nájezdu na Furcha po přihrávce Nedvěda. Tentokrát zkusil bekhendovou kličku, ale opět vyšel ze souboje vítězně Furch.
30:37
Výtisk už se radoval z gólu po střele od modré, ale těsně před tím už bylo pískáno postavení hráče v brankovišti.
30:02
Aktivní Kudrna málem připravil pro spoluhráče další šanci, jenže přihrávku útočník promáchl.
29:36
Svoboda sice rozhodnutí sudího rozporuje, ale i tak si musí jít sednout na dvě minuty za podražení.
28:55
Druhá třetina zatím přináší mnohem rychlejší hokejové tempo, což probouzí i diváky na obou stranách.
27:55
V další šanci byl Kudrna, kterého skvěle vychytal Furch.
27:15
Bílí Tygři ale mohli udeřit z brejku, ale Nedvěd nedokázal přes ležícího beka přihrát na volné spoluhráče.
26:41
Liberečtí jsou pod tlakem, a tak pouze vyhodili na icing.
26:03
25:47
Po další střele domácích se rozvlnila jen boční síť.
25:27
Růžička překvapivě vystřelil zpoza obránce. Pinc zasáhl vyrážečkou.
24:08
Vondrka potřeboval příliš dlouho času na zpracování přihrávky. Kdyby pálil z první, měl by Pinc daleko větší starosti.
24:02
Kudrna dostává dvě minuty za hákování, a tak může pokračovat tlak domácích.
23:40
Po sérii odrazů před Pincem se puk dostal k volnému Mickovi, který ale místo prázdné branky trefil jen tyč!
22:34
Slávisté teď zatlačili Liberec v jeho pásmu. Obránci vyslali několik střel, které sice minuly branku, ale jejich odrazy i tak nadělaly hodně problémů obraně Bílých Tygrů.
22:02
Velkou šanci měli domácí při přečíslení dva na jednoho. Kůrkova přihrávka po hezké stahovačce ale na Sklenáře neprošla.
21:36
Taky slávistům se nepovedla rozehrávka a čárový teď zapískal icing jim.
21:10
Zakázané uvolnění Liberce.
20:25
20:01
První třetina příliš mnoho pohledných momentů nenabídla. Oba týmy sice měly pár šancí, ale brankáři si zatím dokázali poradit. Více práce měl Furch, který si připsal 12 zásahů, Pinc jen 4.Další třetina začne přibližně v 19:06.
20:00
19:35
Až teď vypálil Derner, ale Furch byl pozorný.
19:28
Ani hostům se ale přesilovka zatím nedaří.
18:35
Na konci první části si početní výhodu zkusí také Liberec. Doležal je vyloučen za vyhození puku.
18:15
Vak z dorážky minul odkrytou klec
17:12
Vondrka se neprobil před modrou čáru ani individuálně a šel střídat.
16:45
Nedvěd zblízka pálil nad.
15:59
15:15
V oslabení ale měli velkou šanci také hosté. Bartovič ujel spolu s Vantuchem do přečíslení, ale Vantuch byl nakonec při svém pokusu zablokován vrátivším se Slávistou.
14:37
První velká šance domácích. Roth pálil od modré a před Pincem ještě tečoval volný Sim. Pinc s vypjetím všech sil vyrazil kotouč za sebe a nakonec pokryl i dorážku kanadského útočníka.
13:59
Výtisk už je pořádku, ale se na ledě přílš neohřál - dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
13:44
Slavia se teď marně snaží dostat do útočného pásma. Liberečtí výborně brání střední pásmo, přes které se domácí nemohou dostat do střelecké pozice.
12:49
V probíhající komerční přestávce pozdravil fanklub navrátilce Michala Vondrku povedeným choreem.
11:55
Bartovič ve velké šanci nejprve trefil zpoza obránce Furchův beton, dostal se i k dorážce, při které minul prázdnou bránu!
10:52
Další zásah brankáře Slavie. Střelu Trončinského ale moc neviděl, a tak vyrazil puk se štěstím do rohu.
10:00
Bártovu střelu rovněž Furch zachytil. Tentokrát mu stačilo povyjet, aby zmenšil úhel a skryl puk ve výstroji.
9:07
Zajímavá akce Kudrny skončila na položeném Furchově betonu. Brankář se nenechal u tyčky přetlačit.
8:28
Krenželok nešťastně upadl ve středním pásmu pod nohy Výtiska, který se těžce sbíral z ledu. Vypadá to na problém s kolenem či kotníkem.
7:12
Rothovu střelu z dobré pozice zablokoval obránce.
6:53
Icing hostů. Vhazovat se bude před Pincem.
6:23
Bartovič se neprosadil individuální kličkou přes obránce.
5:34
Sim objel s pukem bránu a zkusil překvapit Pince. Ten se včas přemístil a dokázal chytit i dorážku, která šla od jeho vlastního obránce.
5:14
Souboj hráčů o puk u střídaček rozhodčí raději přerušili.
4:17
Alinč jel spolu se Svobodou na jediného obránce, zvolil střelu, kterou vyrážečkou zastavil Pinc.
3:36
Kolařík upadl při rozehrávce v rohu vlastní třetiny, ale Vašíček mu přispěchal na pomoc a zamezil tak šanci Liberce.
3:10
3:07
Teď navíc Nedvěd vystřelil v oslabení a Furch si připsal první těžší zákrok.
2:45
Domácím se nedaří, hosté výborně brání modrou čáru a nepouštějí slávisty do pásma.
1:58
Alinč si připsal ale jen krátké střídání a jeho útok přepouští místo dalším.
1:20
Přesilovku zahajuje formace Alinč, Růžička, Svoboda.
1:09
Slavia si hned v úvodu zahraje přesilovku. Za celkem nešťastný zásah hokejky ve Vašíčkově obličeji jde na dvě minuty na trestnou lavici Lukáš Krejčík.
0:40
První útoky se neprosadily, a tak oba týmy střídají.
00:01
HC Slavia Praha: Furch - Kadlec, Vašíček, Kuboš, J. Krejčík, Roth, Kolařík, Šulc - Vondrka,SIm, Krenželok - Kůrka, V. Růžička ml., Sklenář - Kalus, Alinč, M. Čermák - Jelínek, Micka, Doležal - T. Svoboda Bílí Tygři Liberec: Pinc - Výtisk, Čakajík, Trončinský, Holub, Derner, Kajínek, Štich, Ulrych - Kudrna, Nedvěd, Bartovič - L. Krejčík, Vak, Vantuch - Bárta, Špaček, Dušek - Bortňák, Bulíř, Kica Rozhodčí: Husička, Souček - Bejček, Charvát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.