San Jose: 8
60:00
59:32
San Jose právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Hosté vyhazují puk a ten přes celou šíři kluziště míří do prázdné brány! Ostrostřelcem je DAN BOYLE. Asistence: Joe Pavelski.
59:25
S. Koivu vyhrál vhazování, Ducks zůstávají v útočném pásmu, drama až do posledních vteřin!
59:16
Oddechový čas pro domácí.
59:16
Sharks vyhazují na zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Niemiho.
59:00
Začíná poslední minuta utkání.
58:48
Domácí hrají bez brankáře, Fasth již sedí na lavičce.
58:20
Anaheim právě vstřelil branku!
COREY PERRY se dočkal, nabruslil si zpoza branky na pravou stranu, odkud nadvakrát překonává NIemiho, domácí snižují náskok soupeře! Asistence: Bobby Ryan.
57:10
Střela Souraye, někdo před Niemim dokázal puk zalehnout.
56:43
Hosté vyváží puk až před Fastha, to jim v závěru bude stačit.
55:00
Začíná poslední pětiminutovka, domácí stále musí dohánět manko soupeře.
54:36
Další snaha Ryana, obrana Sharks nebezpečí odvrátila.
53:35
Blíží se závěr utkání a Ducks přejímají aktivitu.
52:41
Ryan se snaží o střelu z levé strany, ale výborný obranný zákrok Demerse mu to znemožnil.
52:01
Ryan nemůže do útočného pásma, hrát mohou hosté.
51:22
S. Koivu vybojoval puk v útočném pásmu, hosté vyhazují pouze na zakázané uvolnění.
50:32
To je pro domácí hokejisty "studená sprcha"! Bude zajímavé sledovat, jak si s touto situací poradí.
50:04
JAMES SHEPPARD svým prvním gólem v sezóně vrací hostům dvoubrankové vedení, když při jeho střele z levé strany skvěle stínoval před Fasthem Martin Havlát a již to vypadalo, že ještě puk tečoval, podobně jako při neuznaném gólu Couture, i tentokrát si musí rozhodčí ověřit branku videocentrem – gól platí! Asistence: bez asistence.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka, povede se domácím vyrovnat?
49:15
49:10
Před koncem oslabení musí Ducks ještě přečkat vhazování po levici Fastha.
48:30
Hosté pokračují v přesilové hře, nicméně nepříjemné čekání na rozhodnutí je možná vyvedlo z míry.
47:56
Pavelski střílí od modré z levé strany, puk ještě přizvedl před Fasthem Logan Couture a je to gól! Ale nakonec rozhodčí, po konzultaci s videocentrem, branku neuznává!
47:35
Boyle přihrává na pravou stranu Thorntonovi, ten střílí z voleje, vedle.
47:15
Corey Perry je vyloučen za podražení, hosté si zahrají přesilovou hru.
47:02
Burns proniká po levém křídle, ale do zakončení se nedostává, na druhé straně proniká domácí Perry, ale rozhodčí hru přerušují.
46:10
Zakázané uvolnění Anaheimu, vhazování po pravici Fastha.
45:30
45:15
Ducks ale opět dostali puk do středního pásma, toto oslabení zřejmě přečkají bez úhony.
44:47
Boyle nahazuje puk od modré, ale obrana Ducks vyhazuje, za pukem sprintuje Lovejoy, ale marně.
44:20
Znovu hra ve středním pásmu, Sharks se přesilová hra nedaří.
43:50
Domácí vytěsňují hru do středního pásma.
43:30
Sbisa fauluje Burishe při obranném zákroku, domácí budou hrát v oslabení.
42:52
Getzlaf to zkouší sám z levé strany, ale Niemi má prostor u své tyče dobře pokrytý.
42:15
Hosté poprvé "na návštěvě" v útočném pásmu, ale bez střelecké příležitosti, hrají opět domácí.
41:32
Bude zajímavé sledovat, jak se hostům bude dařit bránit, již pouze jednobrankový, náskok.
40:58
Domácí i po návratu Marleaua z trestné lavice zůstali v útočném pásmu, puk se dostal od Getzlafa k FRANCOISU BEAUCHEMINOVI, který střeloiu z mezikruží překonává Neimiho. Asistence: Ryan Getzlaf, Corey Perry.
40:28
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 5:00 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Anaheim: 9

San Jose: 21
I po druhé třetině platí, že hosté vedou o dvě branky, tentokrát ale 3:1, když nejprve třetí branku Sharks dal na začátku třetiny Havlát. Za domácí snížil o osm minut později Etem a tento stav již zůstal až do konce třetiny. V úvodu té třetí budou domácí dohrávat přesilovou hru při vyloučení Marleaua.
40:00
39:48
Getzlaf nachází Beauchemina u pravé tyče, ten "plácl" do puku, ale Niemi chytá.
39:28
Tato přesilová hra se domácí daří mnohem lépe, než ta první, kdy nevystřelili na branku.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:55
Lovejoy nahazuje před Niemiho, ale Getzlaf se nedostal k zakončení.
38:28
Opět se vylučuje, Marleau fauluje a přesilovou hru si zahrají domácí hokejisté.
38:07
Nahození puku Gomezem zastavuje pro spoluhráče za brankou Fasth.
37:22
Souray skvělým pasem nachází Ryana, ten přenechává na pravé straně lépe postavenému Getzlafovi, který střílí, spolehlivý Niemi chytá.
36:28
A pozor, v samostatném úniku je Sheppard, před Fasthem zabrzdil, zkouší kličku do levé strany a zvednout puk, ale domácí gólman úspěšný!
36:18
Palmierimu sjel puk z hokejky při pokusu o střelu z pravé strany, ani S. Koivu se poté neprosadil.
36:02
Sharks nyní s obtížemi vyhazují puk do středního pásma.
35:20
Niemi dokázal vychytat střelu Selänneho z levé strany, skvělý zákrok!
34:50
Selänne přihrává na pravé straně Sbisovi, ten ale o puk v útočném pásmu přichází.
34:21
34:00
Nahození puku pomohlo, Sharks na okamžik získává útočnou třetinu, ovšem domácím se povedlo znovu vyhodit.
33:22
Minuta přesilové hry Sharks je za námi, zatím ji hosté hrají výtečně, ovšem nyní se jim vůbec nedaří zavézt puk do třetiny.
33:05
Až nyní domácí vyváží puk do středního pásma.
32:47
Nejprve Thornton a poté i Marleau z pravé strany, nedokázali překonat Fastha, hosté zůstávají v útočném pásmu.
32:27
Boyle si nabruslil z pravé strany na modré čáře blíže ke středu, střílí, Fasth chytá.
32:21
Přesilovou hru si zahrají hosté, na trestnou lavici za držení odchází domácí Lovejoy.
31:33
Za pukem spěchá do útočného pásma Etem, aby z toho nebyl icing, stihl to, domácí mohou hrát.
31:12
Selänne rozehrává, ale ztrácí puk ve středním pásmu.
30:00
Jsme v polovině utkání, domácím se podařilo před okamžikem snížit náskok soupeře, dočkáme se obratu?
29:37
A domácí jako by pokropila živá voda, Perry se dostává do další obrovské šance, kdy se k němu zpoza branky Sharks dostal puk, ovšem z bezprostředí blízkosti nepřekonává Niemiho.
28:16
EMERSON ETEM pronikl po levém křídle až před Niemiho a nahazuje puk na bránícího Stuarta, který si při obranném zákroku sráží nešťastně puk do branky. Asistence: Ben Lovejoy, Cam Fowler.
27:34
Burns přebruslil obranu Ducks po pravém křídle, dostává se před Fastha, zkouší blafák do levé strany, ale domácí gólman chytá.
26:55
Couture střílí z levé strany, Fasth chytá, vhazování po jeho pravici.
26:05
Zakázané uvolnění Sharks, vhazování před Niemim.
25:42
Domácím se vůbec nedaří kombinace, hosté jim odebírají puky ve středním pásmu.
24:55
Fasth není vůbec jistý, po střele Coutureho z levé strany se jen tak ohlédl do branky, zda puk někudy nepropadl za jeho záda.
24:47
24:21
Pavelski s Marleauem zaměstnávali nyní rozehru domácích, cenné vteřiny.
23:50
Puk po střele Getzlafa opouští ledovou plochu, rozhodčí vykazují hru do středního pásma.
23:02
Ale první šanci si vypracovává P. Marleau, Fasth obtížně, ale chytá!
22:47
Vylučuje se, na trestnou lavici odchází Justin Brown, který se všemožně snažil zastavit Perryho v blízkosti své branky.
22:10
Selänne za brankou San Jose, přihrávkou hledá někoho ze spoluhráčů, ale puk opouští třetinu.
21:30
Na druhé straně skvělý zákrok Niemiho proti střele Winnika.
20:34
MARTIN HAVLÁT korunuje svůj dobrý výkon v dnešním utkání, když doráží, po střele Irwina z levé strany od modré, do brány Fasthem odražený kotouč, zaváhali Perri s Palmierim. Asistence: Matthew Irwin, Brent Burns.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 4:02 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Anaheim: 8

San Jose: 10
První třetina je za námi. Možná pro někoho překvapivě, vedou zatím hosté, kteří vedou zásluhou branky Burnse ze šesté a Pavelskiho z osmé minuty 2:0. Hokejisté Anaheimu toho v první dvacetimunutovce příliš nepředvedli a nakonec mohou být, i díky dvěma přečkaným oslabením, rádi za to, že prohrávají zatím "pouze" o dva góly.
20:00
19:46
19:22
A je z toho dokonce vhazování po pravici Niemiho, to je pro Ducks dobré.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny, Sharks se sami připravili o útočnou třetinu nepřesnou přihrávkou na modré.
18:50
Domácím se nyní nevede vyhodit puk ze třetiny.
18:17
Thornton zkouší střílet z pravé strany, ale puk letí mimo, Sharks ztrácí pásmo.
17:59
Tentokrát pomohlo hostům vhazování, díky němuž se udrželi v útočném pásmu.
17:46
Opět se vylučuje a opět to bude někdo z domácích, Sbisa dostává za podražení Coutureho dvě minuty, San Jose si opět zahraje přesilovou hru.
17:25
Nicméně je z toho pouze icing, hra se stěhuje před Fastha.
17:05
San Jose nahazuje puk do útočného pásma, hrají však domácí.
16:31
16:10
Ani nyní se hosté nedokázali usadit v útočném pásmu, hodně dobře odehrané oslabení v podání Anaheimu!
15:27
A je to dokonce zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Niemiho, cenné vteřiny pro Ducks.
15:00
Ducks se zatím velice dobře brání, hosté musí rozehrávat zpoza vlastní branky.
14:31
První vyloučení v utkání, na trestnou lavici usedá domácí Lovejoy, hosté si zahrají přesilovou hru.
13:47
Ofsajd Anaheimu, Sbisa byl příliš rychlý při přechodu do útočného pásma, vhazovat se bude ve středním pásmu.
12:52
Galiardi se probíjí za branku Ducks, ale domácí obrana vybojovala puk, přesto o něj záhy přichází a je to znovu Galiardi, který se k němu dostává, střílí z pravého kruhu pro vhazování, Fasth chytá.
12:28
Až Holland bleskově střílí z levé strany od modré, Niemi ale chytá.
12:09
Ducks se těžko prosazují do útočného pásma soupeře.
10:44
Selänne ztrácí puk v útočném pásmu, Burns však vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.
10:00
Je za námi první desetiminutovka dnešního utkání, která vyšla hostům náramně, když po dvou gólech vedou na ledě Ducks 2:0.
09:38
Cogliano nahazuje puk do útočného pásma, ale obrana Sharks ho zase vyváží.
09:00
Lovejoy střílí z levé strany od modré, Niemi nemusí zasahovat, puk míří mimo bránu.
08:02
To není dobrý vstup domácích do dnešního utkání.
07:10
Ale góly dávají zatím pouze hosté, JOE PAVELSKI svým osmým gólem sezóny dostává hosty do dvoubrankového vedení, když si "našel" puk, odrážející se od zadního mantinelu a pohotovou otočkou z mezikruží překonává Fastha. Asistence: bez asistence.
06:50
Palmieri se dostává do zakončení z levé strany, výborný zákrok Niemiho.
06:23
Sharks nepřesně rozehrávají, zakázané uvolnění.
05:46
BRENT BURNS nyní vytěžil ze skvělé práce Martina Havláta, který na sebe v levém rohu navázal dva bránící hráče Ducks a předložil skvělou přihrávku, kterou dokázal Burns využít ve vedoucí branku Sharks. Asistence: Martin Havlát, Joe Thornton.
04:37
Zakázané uvolnění Ducks.
02:55
Vhazování ve středním pásmu, puk získávají hokejisté San Jose.
01:43
Vhazovat se bude po pravici Niemiho, hosté vyváží puk do útočného pásma, kde se dostává ke střele Pavelski, Fasth chytá.
00:53
Havlát se dostává do zakončení z pravé strany, ale skvělý zákrok Fastha mu zabránil ve vstřelení branky.
00:01
Předpokládané sestavy:

Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) – Souray, Beauchemin, Fowler, Lydman, Sbisa, Lovejoy – Ryan, Getzlaf, Perry – Palmieri, Holland, Selänne – Winnik, S. Koivu, Cogliano – Beleskey, Steckel, Etem

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Irwin, Boyle, Braun, Stuart, Vlasic, Demers – Marleau, J. Thornton, Burns – Couture, Pavelski, Havlát – Galiardi, S. Gomez, Wingels – Sheppard, Desjardins, Burish.
Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž Anaheim Ducks přivítá na svém ledě San Jose Sharks.
Jeden z nejzajímavějších zápasů si NHL nechala na samý konec dnešního programu. Přestože poměrně jasným favoritem jsou Ducks, Sharks nejsou lehkým soustem, ač se jim zrovna dvakrát nedaří. Z letošních tří vzájemných zápasů vycházejí lépe hráči Anaheimu, kteří zvítězili dvakrát.
Češi na ledě
Za Anaheim Ducks nenastupuje žádný český legionář, což se ale může brzy změnit, neboť Ducks podepsali na jeden rok smlouvu s Radkem DVOŘÁKEM! Ten ale do dnešního utkání nenastoupí.
V utkání se může v dresu San Jose představit dvaatřicetiletý útočník Martin HAVLÁT.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ve tři hodiny.