Ode mne je to prozatím vše, loučím se s vámi, znovu se vám přihlásím z duelu Ufa - Omsk, který startuje ve 14:00.
Je dobojováno! Donbass potvrzuje předzápasové prognózy a na hřišti Amuru vítězí. Zároveň tak posiluje své šance na účast ve vyřazovacích bojích.
60:00
59:40
Hosté se již nikam neženou a jen nahazují puky pryč od Laca.
59:02
Hosté kontrolují své vedení, hra se prakticky již jen dohrává.
58:05
Gusev se však z ničeho nic zjevil sám před Lacem, hostující gólman se ale roztáhl po brankové čáře a zamezil brance!
57:47
Hosté drží puk na svých holích, nic nenasvědčuje žádnému dramatu.
56:37
Hosté usazeni před Kuzněcovem a zlobí domácí obranu.
55:50
Hytonen zkoušel překvapit u pravé tyče Laca, hostující gólman byl pozorný.
55:30
Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.
54:29
Oba kohouti putují na trestnou lavici za hrubost.
54:29
Stěpanov se dostal do křížku s hostujícím bekem Wilsonem. Bitka však rychle končí zásahem rozhodčích.
53:47
Na domácích není moc vidět, že by se snažili s výsledkem ještě něco udělat. Puk mají více na holích hosté z Donbassu.
52:53
Hytonenovu ránu z plného počtu již drží Laco v lapačce a přeruší hru.
52:48
52:22
Rána Guseva od modré zblokována Kovářem mimo.
52:02
Další puk putuje pryč z pásma.
51:23
Hosté posílají puk pryč, z tribun se ozývá pískot, diváci jsou s výkony domácího celku nespokojeni.
50:46
Vyloučen hostující Wilson za držení.
50:35
Domácí mají ponechanou výhodu.
48:54
Doněck právě vstřelil branku!
Přečíslení tři na nikoho teď předvedli hráči hostujícího Donbassu! Hosté jasně vyšachovali domácí obranu a po ose Nedorost - Dadonov se puk dostal až k TUOMASU KIISKINENOVI, který dopravil puk za rozhozeného Kuzněcova. Zdá se, že o výsledku dnešního zápasu je rozhodnuto: Asistence: Jevgenij Dadonov, Václav Nedorost.
48:25
Znovu Nedorost, který se obkroužil kolem brány, napodruhé však již na Kuzněcova nevyzrál.
48:00
Na domácích není vidět patřičná jiskra a odhodlání dorovnat výsledek.
47:02
Kuzněcov si povyjel z brankoviště a chytl do lapačky vysoko letící puk.
46:50
46:19
Další vyhození Amuru.
45:58
Hosté kombinovali v pásmu, ke střele se ale nedostali. Puk putuje pryč z pásma.
44:59
Domácí šetří vteřiny a následně vyhazují.
44:47
Orlov (CHA) vyloučen za podražení. Přesilovka pro hosty.
44:27
Ožiganov pálí ze středního pásma mimo. Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu.
43:20
Gusev se také ke střele nedostal, puk rychle sbírají hosté a obracejí hru.
42:07
Domácí se dostali k zajímavé situaci v útočném pásmu, Stěpanov však se střelou otálel příliš dlouho, až byl o puk připraven.
41:32
Wirtanenovo nahození od modré končí po teči v ochranné síti.
40:23
Nedorosta brzdí v útočném snažení postavení mimo hru.
40:01
Hráči jsou již na ledě, třetí třetina bude moci začít.
Hosté přidali ve druhé třetině jednu branku a jsou ještě o krok blíže k dalším třem bodům, které by je výrazně přiblížili k účasti v play-off. O výsledku však ještě není rozhodnuto, čeká nás ještě poslední třetina.
40:00
39:50
Třetina se již dohrává.
39:13
Tarasov hledal zpoza brány některého ze svých spoluhráčů, nenašel však nikoho.
38:51
Další icing hostí, kteří si v poklidu brání svůj náskok. Domácí jsou zatím proti Donbassu bezzubí.
37:46
Donbass pod krátkodobým tlakem nic neřeší a vyhazuje na icing.
36:55
Další rána od Robitaille, tentokrát však mířila hodně mimo.
35:47
35:22
Hosté se však jednoduše brání a vyhazují.
35:14
Domácí pokračují v přesilové hře.
34:10
Chvíli po naskočení vyloučeného hráče Amuru hosté přidávají další branku - tentokrát ve vlastním oslabení. RANDY ROBITAILLE prchl po levém křídle všem hráčům, natlačil se před Kuzněcova, kterého zkušeně překonává střelou ke vzdálenější tyči. Bez asistence.
33:30
Podhradsky, který ho stíhal, je však vyloučen za hákování.
33:30
Hytonen prchl ve vlastním oslabení všem soupeřům, v samostatném úniku ale na hostujícího Laca nevyzrál.
33:03
Domácí se osvobozují.
32:34
Po střele Podhradskyho vznikl před Kuzněcovem závar, který však domácí gólman ustál.
32:05
Za vražení na hrazení je vyloučen domácí Korovkin.
31:57
Varlamov sám před Kuzněcovem, domácí gólman však s útočníkem zvládl bruslit a zničit mu možnost ke skórování.
30:27
Po několika drobných zmatcích v obranném pásmu Doněcku vyhazují hosté raději na icing.
29:40
Ožiganova rána od modré tečována mimo. Buly před Lacem.
28:44
Wirtanen si povyjel od mantinelu na střed hřiště, jeho dělovka ale nemířila přesně.
28:14
Kašparova rána z levého křídla vyražena Kuzněcovem mimo.
27:51
Lahti střílel z mezikruží, rána mu však ale vůbec nesedla.
27:12
Tereščenko nahazoval od modré, jeho pokus byl však sražen mimo.
26:25
Hra ve druhé třetině zatím postrádá nějaký náboj, oba týmy hrají více defenzivně.
25:05
Na nahození Junkova od pravého mantinelu si nikdo nenajel, u puku hosté.
24:04
Těřeščenko pálí od modré, jeho rána končí na pozorném Kuzněcovi, který na jeho střelu dobře viděl.
23:45
Hosty zastavuje ofsajd.
22:08
Nebezpečné nahození od Jaakoly prosvištělo kolem levé tyče Lacovy brány.
21:30
21:11
Junkov pálí z levého kruhu pro vhazování, Laco raději přeruší hru.
20:45
Ofsajd zastavuje domácí při jejich ofenzivních choutkách.
20:08
Domácí začínají třetinu přesilovou hrou.
20:01
První třetina je minulostí. Domácí se sice dostali do vedení, hosté však do konce třetiny otočili vývoj zápasu a do druhé třetiny vstoupí s jednobrankovým náskokem.
20:00
19:45
Hosté se osvobozují a vyhazují puk pryč z pásma.
19:40
Ožiganov pálí od modré, jeho rána byla tečována mimo.
19:26
Za sekání je vyloučen hostující Wirtanen.
19:10
Hosté usazeni před Kuzněcovem a dále pokračují ve svém tlaku.
18:50
Domácí se rychle snaží zvrátit průběh utkání, hosté jsou však na koni.
17:39
Rychlá druhá branka a obrat je na světě. Kašparovu střelu vyrazil Kuzněcov nešikovně jen vedle sebe, kde u brankoviště stál pohotový SERGEJ PERETJAGIN a doklepl puk do brány. Asistence: Petteri Wirtanen.
17:15
Je vyrovnáno! Hostující kapitán VÁCLAV NEDOROST se zpoza brány vymotal před Kuzněcova a bekhendem mu poslal puk ke vzdálenější tyči. Pěkná individuální akce českého útočníka ve službách Donbassu. Bez asistence.
16:20
Kočetkov pálí na druhé straně z pravého kruhu pro vhazování, Kuzněcov též pozorný.
15:46
Korotkov si nabruslil do střelecké příležitosti, na jejím konci však stál pohotový Laco.
15:04
Kašparova rozehrávka byla moc rychlá - icing.
14:30
Ofsajd zastavuje další útok domácího celku.
13:25
Hosté se snaží usadit v pásmu a zkorigovat výsledek, jejich pokusy jsou zatím bezzubé.
12:54
Alexander Loginov napřáhl na modré, jeho rána byla ztečována mimo.
12:25
12:05
Domácím se daří vyhodit.
11:40
Dadonov se vymotal z rohu, ale přestřelil domácí bránu.
10:49
Napadání Lahtiho málem hostům způsobilo problémy ve vlastním obranném pásmu.
10:29
Domácí se po buly ihned osvobozují.
10:25
Poliščuk (CHA) je vyloučen za podražení. Přesilovou hru si vyzkouší i hosté z Ukrajiny.
08:54
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí rychle využívají přesilovou hru a ujímají se vedení. Osipov našel křižnou přihrávkou na levém kruhu dobře postaveného IGORA OŽIGANOVA, který z první propálil Laca. Asistence: Perttu Lindgren, Dmitrij Tarasov.
08:39
Nakonec ještě vyloučení. Na trestné již sedí Kargalitsky (DOn).
08:39
Kašparův pokus z pravého křídla, Kuzněcov pozorný.
07:33
Po nahození Guseva ze středního pásma přeruší Laco raději hru.
07:06
Gusev se ke střele z levého křídla nedostal, byl připraven o puk.
06:02
Domácí rozjíždí další útok.
05:00
Závar před Lacem, čtvrtá formace domácích uzamkla hosty před Lacem, nikomu z domácích se však nepodařilo zasunout puk za dezorientovaného gólmana Donabassu.
04:41
První minuty jsou mírně aktivnějším týmem domácí.
03:51
Po střele Ožiganova končí kotouč v ochranné síti. Buly před Lacem.
03:25
Gusev pálí z pravého křídla, Laco si na jeho pokus z ostrého úhlu počkal a zasahuje.
03:16
Loginovo nahození od modré končí v lapačce připraveného Laca.
02:45
Wirtanen si z pravého křídla nabruslil do mezikruží, jeho střela švihem však byla sražena mimo bránu Kuzněcova.
02:24
Hostům se nedaří usadit v útočném pásmu, domácí dobře brání.
01:40
Icing domácího týmu.
00:15
Lahti zachytil špatnou rozehrávku hostí a vrhl se do rychlého protiútoku. Laco však jeho pokus tlumí mezi betony.
00:01
Hymny dozněly, můžeme jít na to.
Nejprve ještě hymny obou zúčastněných zemí - ukrajinská a ruská.
Hráči vjíždí na led, hosté nastoupí v bílých dresech, domácí pak obléknou barvy modré.

Amur Chabarovsk: Kuzněcov (Berestnev) – Jaakola, Ožiganov, Loginov A., Loginov V., Korovkin, Poleščuk – Lindgren, Tarasov, Lahti – Hytonen, Junkov, Gusev – Orlov, Litovčenko, Korotkov – Fisenko, Lugin, Malyšev, Stěpanov.

HC Donbass Doněck: Laco (Holt) – Wilson, Podhradsky, Tereščenko, Bartulis, Peretjagin, Kolář – Nedorost, Kiiskinen, Dadonov – Kargalitsky, Robitaille, Kašpar – Varlamov, Kočetkov, Wirtanen – Pettersson, Matoušek, Nikiforov, Kvitčenko.

Rozhodčí: Kulakov , Cyplakov - Michajevič, Nestěrov .
Letošní jediný vzájemný zápas však dopadl příznivěji pro Amur, který svého soka udolal poměrem 3:2. Zápas se odehrál na hřišti ukrajinského Donbassu.
Favoritem dnešního zápasu budou hosté. Ti, posilněni překvapivou výhrou z posledního duelu okupují osmou příčku v tabulce Západní konference KHL a drží tak reálné šance na play-off. To domácím se letošní ročník nedaří, v tabulce Východní konference jim náleží až 11. příčka a ztráta na účast ve vyřazovacích bojích se zdá být již nedostižitelná.
Pěkný den u sledování online přenosu z utkání Kontinentální hokejové ligy. V námi sledovaném duelu spolu síly změří domácí Amur Chabarovsk proti hostům z HC Donbass Doněck. Střetnutí započne již v 9:00 středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.