Chicago vedlo již 3:0 a vypadalo to, že v pohodě dojde k vítězství. St. Louis ale prokázalo kvalitu a domácího favorita v závěru pořádně potrápilo. Na vyrovnání se ale nedostalo a branka Stalberga se tak stala vítěznou.
60:00
54:53
St. Louis právě vstřelilo branku!

Hosté přesilovou hru využívají velmi rychle a křísí šanci na snížení! Na 3:2 snižuje T. J. OSHIE! Asistence: David Perron, Alex Pietrangelo.
54:30
Hjalmarsson vyloučen za držení.
44:40

Hosté ale rychle odpovídají a zápas evidentně ještě nevzdali! Na 3:1 snižuje ANDY McDONALD! Asistence: Alexander Steen, Kevin Shattenkirk.
42:09
Chicago právě vstřelilo branku!

Vypadá to, že dnešnímu zápasu vládnou Blackhawks velmi pevnou rukou. Na 3:0 zvyšuje VIKTOR STALBERG! Asistence: Bryan Bickell, Johny Oduya.
40:01
Chicago pokračuje ve stabilně velmi dobrém výkonu a vítězí i ve druhé třetině 1:0, celkově po čtyřiceti minutách už 2:0. Dovedou domácí Blackhawks zápas k výhře?
40:00
28:21

A je to už 2:0! Přesilovku využívá DUNCAN KEITH! Asistence: Jonathan Toews, Corey Crawford.
26:58
Cole vyloučen za nedovolené bránění.
24:24
Tarasenko vyloučen za podražení.
20:01
Domácí vedou po první části po zásluze 1:0, o jedinou branku se zatím postaral Patrick Kane.
12:40

Chicago jde do vedení, branku vstřelil PATRICK KANE! Pro domácí je to tak skvělé navázání na dvě výhry z venkovních klání. Asistence: Patrick Sharp, Nick Leddy.
00:01
Dnešní duel neporažených sledujte na onlajn reportáži od 2:30...
Souboj Chicaga proti St. Louis nabízí duel dvou letos neporažených týmů - Chicago bude dnes hrát poprvé doma, poslední dva zápasy vyhrálo. 5:2 venku proti úřadujícímu mistrovi - Los Angeles Kings, 6:4 poté ve Phoenixu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.