Colorado: 13

Calgary: 5
60:00
59:42
Když už jsme u toho (ne)chválení, toho se jistě nedočká ani Roman Červenka, který v závěru třetí třetiny oslabuje Calgary a za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty.
57:16
55:16
Shane O´Brien nyní rozhodně chválu od své lavičky nesklidí - sotva naskočil z trestné lavice, budou se domácí muset znovu bránit v oslabení díky jeho faulu - držení hole.
54:48
52:48
Shane O´Brien (COL) jde za hrubost na dvě minuty na trestnou lavici, přesilovou hru si zahrají hosté.
50:52
Colorado právě vstřelilo branku!
Avalanche otáčí zápas! Třemi brankami v prvních deseti minutách třetí třetiny otočili domácí hokejisté stav z 2:4 na 5:4! Pátou branku dává MATT DUCHENE. Asistence: Jamie McGinn, Pierre-Alexandre Parenteau.
46:34
PAUL STASTNY dává vyrovnávací branku. Hosté sice přečkali oslabení, nakonec ale přece jenom inkasovali po jejím skončení a začínáme "od nuly". Asistence: Gabriel Landeskog, David Jones.
44:45
42:45
Colorado si zahraje další přesilovou hru, Bouwmeester jde na dvě minuty na trestnou lavici.
40:23
Vstup do třetí třetiny se lépe vyvedl domácím, GABRIEL LANDESKOG dává střelou zápěstím třetí branku Avalanche a snižuje náskok soupeře na rozdíl jediné branky. Asistence: Jan Hejda.

38:02
Derek Smith je vyloučen na dvě minuty za držení, domácí si zahrají v závěru druhé dvacetiminutovky přesilovou hru.
33:16
Calgary právě vstřelilo branku!
JAROME IGINLA střelou zápěstím překonává Varlamova v bráně Avalanche, hosté využívají přesilovou hru a znovu odskakují domácímu týmu na rozdíl dvou branek. Asistence: Jiří Hudler, Alex Tanguay.
32:38
Za napadení je vyloučen domácí Patrick Bordeleau, hosté budou hrát druhou přesilovou hru v této dvacetiminutovce.
29:54
Náskok Flames se ztenčil již pouze na jednu branku, DAVID JONES překonává MacDonalda a dává druhou branku Avalanche. Asistence: Gabriel Landeskog, Paul Stastny.
27:30
25:30
Radost ze vstřeleného gólu zchladil nyní hlavní sudí, který O´Byrneho vylučuje za vyhození puku mimo hřiště.
25:11
Avalanche snižují náskok Flames díky přesné střele RYANA O´BYRNEHO. Asistence: Matt Duchene, Pierre-Alexandr Parenteau,
22:23
20:23
Hned v úvodu druhé třetiny se bude vylučovat, na trestnou lavici odchází Mark Giordano (CGY), přesilovou hru si zahrají domácí hokejisté.
20:01
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 1. třetina:

Colorado: 8

Calgary: 11
20:00
19:06
JAROME IGINLA zvyšuje vedení Flames již na 3:0 a to je pro Colorado nepříjemné - gól do šatny! Asistence: Matt Stajan, Jiří Hudler.
15:43
13:43
Jan Hejda oslabuje Avalanche, je vyloučen na dvě minuty za hrubost, Calgary si zahrají přesilovou hru.
05:01
Téměř po půl minutě zvyšují hosté svůj náskok! Druhou branku Flames dává MICHAEL CAMMALLERI. Asistence: Lee Stempniak.
04:28
Hosté přečkali oslabení a dávají vedoucí branku! JAY BOUWMEESTER střelou zápěstím překonává Varlamova a Flames vedou na ledě Avalanche 1:0. Asistence: Sven Baertschi, Jiří Hudler.
03:11
01:11
Jarome Iginla fauluje brankáře Varlamova, domácí si zahrají přesilovou hru.
00:01

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) - Hejda, Barrie, Hunwick, O´Byrne, O´Brien, Zanon - Landeskog, Stastny, Hejduk - McGinn, Duchene, Parenteau - Mitchell, Olver, Jones - McLeod, Kobasew, Palushaj

Calgary Flames: MacDonald (Talyor) - Giordano, Bouwmeester, Brodie, Wideman, Butler, Sarich - Tanguay, Stajan, Iginla - Glencross, Cammalleri, Stempniak - Hudler, Comeau, Baertschi - Aliu, Begin, Jackman

Rozhodčí: Jackson, Watson - Grandt, Cameron.
V utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Calgary Flames.
Colorado Avalanche
Colorado je aktuálně poslední v pořadí Severozápadní divize, když v osmnácti odehraných utkáních sedmkrát vyhrálo a třikrát prohrál v prodloužení. Osmkrát odešli hráči Avalanche z ledu poraženi bez bodu a celkem tak nasbírali sedmnáct bodů, což je o bod méně, než má čtvrtý Edmonton a třetí Calgary. Na první Vancouver ztrácí Colorado sedm bodů.
Calgary Flames
Calgary je v aktuálním pořadí Severozápadní divize o něco lépe, než jeho soupeř, když z osmnácti odehraných utkání sedmkrát vyhrálo a čtyřikrát prohrálo v prodloužení. Sedmkrát odešli hráči Flames z ledu bez bodu a nasbírali tak osmnáct bodů, což jim stačí na třetí místo v divizi, ovšem je to jen o bod méně, než má Colorado. Na první Vancouver ztrácí Calgary šest bodů.