60:00
59:26
Carolina právě vstřelila branku!
Autorem gólu do prázdné branky je JIŘÍ TLUSTÝ. Asistence: Eric Staal a Justin Faulk.
47:25
Autorem branky je JIŘÍ TLUSTÝ. Asistence: Eric Staal.
41:34
Devils právě vstřelili branku!
Autorem branky je RYAN CARTER. Bez asistence.
40:01
40:00
38:29
Autorem branky je JAY HARRISON. Asistence: Justin Faulk a Jeff Skinner.
21:36
Autorem branky je JUSSI JOKINEN. Asistence: Joe Corvo a Joni Pitkänen.
20:01
20:00
15:59
Autorem branky je ILJA KOVALČUK. Asistence: Marek Židlický a Patrik Eliáš.
00:01

New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) - Židlický, Volčenkov, Salvador, Fayne, Larsson, Greene - Kovalčuk, Zajac, Matteau - Clarkson, Henrique, Eliáš - Bernier, Gionta, Carter - Butler, Josefson, Barch.

Carolina Hurricanes: Ward (Ellis) - Faulk, Pitkanen, Gleason, Corvo, McBain, Harrison - Sjoin, E. Staal, Tlustý - Dwyer, J. Staal, Skinner - Larose, Jokinen, Bowman - Nodl, Brent, Wallace.

Rozhodčí: St. Laurent, Kowal - Cameron, Nelson.
V Prudential Center dnes uvidíme skvělou podívanou. Hurricanes se totiž posunuli na první místo Jihovýchodní divize před Tampu a celkově jsou na třetím místě Východní konference. Oproti Devils je to ale slabý odvar. Domácí tým vyhrál pět posledních zápasů a je s devatenácti body nejlepším týmem Východu, navíc je to pro něj nejlepší start do sezony od roku 1993, kdy za stejný počet utkání (12) nasbíral osmnáct bodů.

New Jersey se navíc poprvé od listopadu 2005 podařilo porazit dvakrát v řadě ten stejný tým - tentokrát to odnesl Pittsburgh. V dobré formě jsou i oba brankáři - Martin Brodeur v domácím zápase pochytal 24 střel, Johan Hedberg v Pittsburghu jen o jednu méně.

Carolina do utkání půjde posilněná o skvělé pondělní vítězství nad Islanders. Ještě před začátkem třetí třetiny prohrávala 3:2, během prvních devíti minut poslední části se ale prosadili Tlustý, Sjomin a Staal. Pro ruského útočníka to navíc byla dvoustá branka v kariéře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.