Hvězdy utkání:

1. N.J C 19 T.ZAJAC
2. N.J G 30 M.BRODEUR
3. N.J R 23 D.CLARKSON
Devils potvrdily roli favorita a vítězí 2:1. Domácí měli v zápase mírně navrch, hosté ale do poslední vteřiny mohli doufat ve vyrovnání, to ale nepřišlo. Za domácí se trefili Eliáš s Clarksonem, za hosty snižoval po hrubce Brodeura Mueller. Obecně se ale dá říci, že vyhrál lepší tým.
60:00
59:25
Hosté ale nedokáží najít cestu do útočného pásma.
58:44
Florida odvolává gólmana!
58:44
Oddechový čas pro hosty.
58:22
Clemensen zasahuje proti bekhendu Berniera a drží puk.
58:00
Hostům schází rovných 120 vteřin...
56:07
Sudí pískají Floridě ofsajd.
55:08
Dobrou šanci měl Clarkson, míří ale nad.
54:26
Florida v pěti lidech.
53:37
Z přesilovky zbývá jen necelá minuta, Florida se brání v klidu.
52:25
Skrumáž hráčů před Clemensenem, ten drží puk pevně ve své náruči.
51:12
Domácí hrají zatím hodně rozvážně, nikam nespěchají.
50:07
Ofsajd domácích.
49:25
Robak poslal Sestita k mantinelu, ten se poté svíjí bolestí. Hráč Floridy dostává pětiminutový trest.
49:02
Kovalčuk nacentroval puk před branku, kotouč ale nikdo tečovat nedokázal. Ruský útočník se poté zranil u mantinelu, zřejmě má něco s rukou. Hra je přerušena.
47:51
Hosté kompletní.
47:11
Hosté se zatím brání bez větších potíží.
46:32
Proti střele Eliáše z mezikruží zasahuje Clemensen.
45:46
Kulikov vyloučen za hrubost, domácí mají přesilovku.
45:30
Puk mají opět hosté a jdou kupředu.
44:53
Hosté přecházejí na útočnou polovinu přes pravé křídlo.
42:27
Puk mají hosté a snaží se v útočné třetině o srovnání, domácí obrana ale šlape na jedničku.
40:01
Devils byli ve druhé třetině lepší a zaslouženě vedou. Kdyby Brodeur neudělal zbytečnou hrubku na konci třetiny, mohlo to být 2:0. Takhle mají hosté do třetí třetiny ještě slušné šance. Třetí třetina začíná cca v 1:50.
40:00
39:51
Florida právě vstřelila branku!
Hodně šťastný gól dávají hosté do šatny Devils. Brodeur si vyjel pro snadný puk za branku. Než ale stihl rozehrát, přijel ho napadat Fleischmann a vybojoval puk, který okamžitě poslal před prázdnou branku na zcela volného PETERA MUELLERA. Ten trefuje z první prázdnou branku. Asistence: Tomáš Fleischmann.
38:21
Clemensen kryje bekhendové zakončení jednoho z domácích ramenem, puk jde nad!
38:08
Proti střele Muellera zasahuje rutinně Brodeur.
36:40
Domácí hrají v plném počtu.
35:15
Hosté se drží v útočné třetině, obrana domácího týmu zatím ale pracuje dobře.
34:40
Domácí jdou do čtyř, Larsson podrazil pronikajícího soupeře a odsedí si dvouminutový trest.
34:10
Hosté jeli dva na jednoho, Brodeur podržel domácí zásahem betonem!
32:55
Brodeur vyráží střelu z mezikruží.
31:03
Devils právě vstřelili branku!
Hodně laciná branka pro Floridu. DAVID CLARKSON vystřelil přes padajícího obránce a následně doráží volný puk! Tuhle situaci nezvládl jak gólman Clemensen, který měl puk podržet, tak obrana Panthers, která nechala domácího útočníka vystřelit a dokonce i dorazit vlastní střelu. Asistence: Travis Zajac.
30:32
Puk mají hosté v útočné třetině, na Brodeura ale zatím nedokáží vyzrát.
29:56
Na ledě se svíjí Matthias, chvilku se nebude hrát.
29:27
Domácím se daří vyhodit.
28:15
Kovalčuk ujel hostům ve vlastním oslabení sám na branku, chtěl zakončit do pravého horního rohu, puk jde těsně nad!
27:49
Židlický vyloučen za podražení.
27:29
Po nepřesnosti hostů icing Floridy.
25:14
Devils tlačí na pilu, momentálně točí hosty v jejich obranné třetině tam a sem, Clemensen zatím odolává.
24:05
Floridě rychlý protiútok nevyšel, výborně se totiž vrátil Salvador.
22:47
Clemensen se snažil rozehrát, neměl ale komu. Vhazuje se tak po jeho levici.
21:24
A je tu první branka, trefují se domácí! Zajac se dostal k puku na pravém křídle, najel si před branku a nahrál na mezikruží na hůl PATRIKA ELIÁŠE, který tečuje kotouč mezi betony Clemensena! Asistence: Tavis Zajac.
20:01
První třetina nabídla vyrovnaný hokej, šancí bylo pomálu. Hosté zatím výborně brání, občas se dokáží dostat i do šance v útočné třetině. Devils dnes působí zdravě odhodlaným dojmem, obrana Panthers dnes bude muset pracovat celých 60 minut... Druhá třetina začne cca v 0:57.
20:00
19:34
První chyba hostů v první třetině, domácí se dostali do úniku dvou na jednoho, ten ale vyřešili nepřesnou střelou těsně vedle pravé tyče!
19:14
Brodeur zasahuje proti střele od modré lapačkou, následují buly.
18:29
Volčenkov si vyměnil s Campbellem pár nevraživých pohledů po zásahu Brodeura, vhazuje se po pravici gólmana domácích.
17:57
Brodeur vyráží kotouč nahozený od modré.
16:11
Panthers dnes zatím za svoji defenzivní činnost zaslouží velkou pochvalu. Domácí tým dostává puk do útočné třetiny jen díky nahození či nastřelení. Tyto puky ale hosté snadno sbírají a nedovolují domácím takřka nic v útočné třetině. Panthers navíc výborně napadají ve středním pásmu, domácí to dnes nebudou mít snadné.
14:14
Icing Devils.
13:12
Výpad domácích zastavuje ofsajd.
11:45
Domácí jsou hodně v pohybu v útočné třetině, Florida zatím ale dokáže akce Devils blokovat. Clemensen tak zatím tolik práce nemá.
10:19
Po střele Kovalčuka se vhazuje v útočném pásmu domácích.
09:26
Hosté se osmělují v útočné třetině, domácímu týmu zatím žádný velký tlak nepovolují.
07:10
Kopecký v první velké šanci Floridy zklamal, z velké blízkosti napálil jen Brodeura, puk se odráží do rohu!
04:51
Zatím to jsou především domácí, kdo se o něco úspěšně snaží. Clemensen zatím ale nemusel čelit žádnému nebezpečnému pokusu Devils.
02:55
Icing domácích.
02:11
Howden vypálil z mezikruží přes obránce, puk jde vedle Brodeurovy branky.
00:57
Puk mají hosté, přes půlku ale neprošli a domácí vyráží do útočného pásma.
00:01
Pro podrobný průběh utkání sledujte onlajn reportáž...
Florida, která loni hrála play-off letos rozhodně nepřipomíná loňský tolik nebezpečný tým. Panthers z posledních šesti duelů zvítězili jen dvakrát. Zároveň je ale třeba zmínit, že to jsou výhry z posledních dvou zápasů, tým se chytil. Po výhře v Carolině vyhráli Panthers i na půdě slavných Rangers v Madison Square Garden. I tak dnes budou favority domácí hokejisté.
Devils vstoupili do sezony velmi dobře, i v posledních zápasech drží solidní formu. V posledních šesti zápasech získali sedm bodů za tři výhry a jednu prohru po nájezdech. Naposledy hráli Devils venku s Carolinou, odtud odvezli tři body za přesvědčivou výhru 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.