To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Tampa Bay: 21

3. třetina:

NY Islanders: 12

Tampa Bay: 6
Dnešní zápas je u konce, dva body si za vítězství 4:2 připisují domácí hokejisté, kteří dnešní zápas hlavně "ubojovali". Hosté živili svou šanci na body z tohoto zápasu až do čtyřiapadesáté minuty, kdy byl stav ještě nerozhodný 2:2, ale pak vstřelil vedoucí branku domácí Martin a vítězství ještě pojistil gólem do prázdné brány MacDonald.
60:00
59:46
Islanders právě vstřelili branku!
Na podruhé to již vyšlo, tentokrát ANDREW MACDONALD střílí z vlastní třetiny a puk míří přes celé kluziště do opuštěné branky Tampy, která se tak bude muset obejít bez bodového zisku z dnešního utkání. Asistence: Josh Bailey.
59:25
MacDonald netrefil prázdnou branku Lightnings.
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny, puk ve středním pásmu.
58:31
Hosté hrají bez branáře, s šesti hráči v poli.
58:31
Hosté stupňují tlak, Carle se nyní prohnal útočným pásmem, ale i jeho střelecký pokus je zblokován obranou Islanders.
57:44
Stamkos střílí z pravé strany, ale Bailey dokázal puk tečovat vysoko nad. Vhazovat se bude ve třetině Islanders.
57:05
Hraje se ve třetině Tampy, to nejvíce vyhovuje domácím, kteří brání jednobrankový náskok.
56:13
Tampě se nedaří přejít přes střední pásmo, tam hrají Islanders výtečně.
54:23
Bude zajímavé sledovat, jak si s nepříznivým vývojem poradí hokejisté Tampy, kteří více jak pět minut před koncem třetí třetiny prohrávají o jeden gól.
53:34
MATT MARTIN nyní využil nedůslednosti v defenzivě soupeře, obrana Tampy se rozestoupila, tak si Martin, najíždějící z pravé strany troufnul na překvapivou střelu z mezikruží a puk končí v síti! Asistence: Anders Lee, Mark Streit.
52:46
Střelu Stamkose z pravé strany blokuje MacDonald, puk letí vysoko nad ochranné plexisklo.
52:15
Delší část hry bez střeleckých pokusů na jedné či druhé straně, sledujeme hodně bojovný hokej.
51:49
Višňovský bojuje o puk v levém rohu útočného pásma.
51:20
Islanders ale dobře napadají rozehrávku soupeře a dostávají se k puku.
50:50
Tampa kombinuje ve vlastní třetině a zakládá postupný útok.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny, zatím je stav nerozhodný.
49:10
Tavares již s novou hokejkou nabruslil do třetiny soupeře po pravém křídle, sjel si k brance Tampy, ale Bishop jeho střelu z úhlu vyráží.
48:25
Islanders v útočném pásmu, ale Hamonic ztrácí puk v souboji u mantinelu.
47:02
Tavares při pokusu o střelu z levé strany zlomil hůl, poté jen bezmocně rozpřáhl.
46:30
Stamkos se obtáčí kolem branky Islanders, ale obránce ho nepouští do zakončení.
45:15
Killorn se dostává ke střele z bezprostřední blízkosti, skvělý zákrok Nabokova, který chytá.
44:36
Johensuu okamžitě po buly vyváží puk směrem k Bishopovi.
44:28
Vhazování po pravici Nabokova.
44:00
Tampa právě vstřelila branku!
Stamkos si vybruslil z levé strany na střed, vypálil, jeho střelu ještě Nabokov vyráží před sebe, kde ale pohotově doráží MATTHEW CARLE a hosté opět srovnávají. Asistence: Steven Stamkos, Benoit Pouliot.
43:38
Tampa nyní drží svého soupeře před jeho brankou.
42:55
Cizikas získal puk v útočném pásmu, ale při pokusu o zakončení z mezikruží upadl.
42:23
Vhazování před Bishopem, úspěšnější hosté.
42:02
Gudas se dostává ke střele od modré, Nabokov vyráží.
41:26
Islanders v útočném pásmu, ale střela Panika z pravé strany nezaskočila Bishopa.
40:47
Puk letí až za branku Lightning, ale domácí se k němu nedostávají, hrají hosté.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 2:51 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

NY Islanders: 4

Tampa Bay: 8
Právě skončená druhá třetina skončila nerozhodně 1:1, když nejprve vyrovnával v pětadvacáté minutě Panik, vedení na stranu Islanders vrátil o čtyři minuty později Bailey. Od té doby se již skóre nezměnilo, a tak oba týmy odchází do kabin za stavu 2:1 pro New York Islanders.
40:00
39:23
Islanders nahazují puk do třetiny Tampy, ale puk získávají hosté.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:10
Blíží se závěr druhé dvacetiminutovky, Tampa není v útoku nijak nebezpečná, obrana Islanders soupeře nepouští do zakončení.
37:40
Salo musí rychle rozehrávat za vlastní brankou před najíždějícím Boyesem.
37:18
Puk opouští ledovou plochu, rozhodčí přerušují hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
36:35
Stamkos nezachytil přihrávku uvnitř útočného pásma, hosté se sami o něho připravují.
36:08
Ofsajd Tampy Bay, rozhodčí vykazují hru do středního pásma.
35:28
Islanders vyhazují puk ze své třetiny.
35:02
Bude se znovu vylučovat, na trestnou lavici tentokrát zamíří domácí hráč, je to Joensuu za hru vysokou holí. Přesilovou hru si zahrají hosté.
34:15
Postupná kombinace Tampy nepřináší své "ovoce", puk získává soupeř.
33:38
33:12
Puk opouští třetinu Lightning, přesilová hra Islanders pomalu končí.
32:38
Višňovský se dostává ke střele z levé strany, skvělý zákrok Bishopa.
31:38
Vylučuje se, na trestnou lavici usedá Čech Gudas, Islanders si zahrají přesilovou hru.
31:02
Tampa se nyní nemůže dostat do zakončení, Islanders jsou aktivnější.
30:13
Nepřesná rozehrávka hostů, Islanders se dostávají k puku, ale Bishop je pozorný a všechny střelecké pokusy chytá.
29:28
Islanders podnikají rychlý protiútok, ale obrana Tampy si dokázala poradit.
28:22
Výtečná práce Okposa v útočném pásmu, který si přebruslil obloukem z jedné strany na druhou a z pravého rohu předložil skvělou přihrávku na brankoviště, kde zakončuje JOSH BAILEY, který dává druhou branku Islanders. Asistence: Kyle Okposo, Frans Nielsen.
27:41
Islanders nyní svírají svého soupeře v jeho třetině.
26:55
Tampa rozehrává, puk končí za brankou Islanders, není to zakázané uvolnění, domácí musí hrát.
26:03
Hraje se před Nabokovem, ale sledujeme souboje u mantinelu.
24:44
Domácí si svou nedůsledností a chybami v rozehrávce koledovali o vyrovnávací branku, až se nakonec z levé strany v podřepu prosazuje RICHARD PANIK, který dává do odkryté části branky. Asistence: Vincent Lecavalier, Matt Carle.
24:12
A je z toho střela Lecavaliera z levé strany, Nabokov chytá.
23:56
Nepřesnost v útočné akci Islanders, puk získávají hosté.
23:17
Nabokov drží kotouč po dorážce Crombeena u levé tyčky.
22:49
Hosté rozehrávají zpoza vlastní branky.
22:13
Martínek ustál souboj ve vlastní třetině se Stamkosem a zvládl odehrát puk.
21:23
Aucoin střílí od modré z levé strany ale puk míří vedle branky Tampy.
20:20
Stamkos se v pádu snažil o zakončení na levé straně, ale puk míří vedle branky Islanders.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 2:00 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Tampa Bay: 7
První třetina je za námi. Jedinou branku vstřelil v patnácté minutě Grabner. Hosté si vypracovali nějaké šance až v závěru třetiny, ale Nabokov je zatím bezchybný.
20:00
19:33
Další vyhozený puk dojíždí Grabner, který se následně dostává do zakončení, jeho střelu chytá Bishop.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny, domácí vyhazují puk ze své třetiny.
18:21
Nielsen již sedí na trestné lavici, dvouminutovou přesilovou hru mají k dipozici hosté.
18:16
Nabokov nyní dvakrát zneškodnil dvě dobré šance Tampy, ani Lecavalier, ani Stamkos ho překonat nedokázali.
17:49
Hamonic nepřesně rozehrává, puk získávají hosté ve střední třetině.
17:13
Purcell zaváží puk do třetině Islanders, ale hosté se nedokázali dostat do zakončení.
16:25
Hraje se sice "nahoru – dolů", ale bez střeleckých příležitostí na jedné či druhé straně.
14:45
Blesková akce, MICHAEL GRABNER dává první branku utkání, kdy se domácím vyplatilo napadání rozehrávky soupeř, Grabner získal puk na modré, udělal dva kroky blíže k bráně a střelou z mezikruží překonává Bishopa. Asistence: John Tavares.
13:52
Hra se vrací před Nabokova, o puk se ale bojuje u mantinelu, bez střeleckých příležitostí.
13:08
Lightning v útočném pásmu, ale domácí se osvobozují a sami postupují směrem k Bishopovi.
12:30
Tampa získává útočné pásmo, Nabokov nerozehrál, bude se vhazovat po jeho pravici.
12:07
Na vyloženou šanci zatím stále čekáme.
11:20
Ale hostům se daří dostat puk ven ze třetiny.
10:55
Islanders nahazují puk do třetiny soupeře, Boyes ho za brankou Bishopa získává.
10:15
Domácí nyní ostřelují branku Bishopa, ten zatím odolává všem pokusům.
09:50
Tavares ztrácí puk v souboji s Purcellem.
09:09
BIshop přikryl puk před najíždějícím Beileym, bude se vhazovat ve třetině Tampy.
08:37
08:23
Další vyhozený puk ze třetiny Islanders, dobrá práce Radka Martínka, hostům se tato přesilová hra vůbec nepovedla.
07:42
Connolly ve velké rychlosti nabruslil po pravém křídle před Nabokova, toho ale prudkou střelou nedokázal překonat.
07:02
Purcell nezachytil puk na útočné modré, hosté ztrácí útočné pásmo.
06:37
Stamkos byl ve třetině Islanders nedovoleně atakován, rozhodčí vylučují, na trestnou lavici odchází domácí obránce Hickey, který dostává dvouminutový trest za krosček.
06:22
Další vyhozený puk ze třetiny Islanders, tentokrát již na zakázané uvolnění.
05:56
Obrana Islanders však vyhazuje puk do středního pásma.
05:32
Vhazování ve třetině Islanders, hosté získávají puk.
05:00
Je za námi úvodní pětiminutovka, zatím s minimem šancí na jedné či druhé straně.
03:42
Nielsen si chystal střeleckou pozici na levé straně, ale jeho střela byla zblokována.
03:18
Tampa zatím výtečně odebírá puky na vlastní modré.
02:20
Islander kombinují ve středním pásmu, přechod do třetiny soupeře se nedaří.
01:35
Nabokov raději přikryl puk, bude se vhazovat po jeho levici.
00:57
Puk za brankou Islanders, domácí rozehrávají.
00:01

New York Islanders: Nabokov (Poulin) – Hickey, Višňovský, MacDonald, Hamonic, Streit, Martínek – Joensuu, Tavares, Boyes – Bailey, Nielsen, Okposo – Grabner, Aucoin, McDonald – Cizikas, Lee, Martin

Tampa Bay Lightning: Bishop (Garon) – Salo, Carle, Brewer, Aulie, Gudas, Taormina – Pouliot, Stamkos, St. Louis – Connolly, Lecavalier, Panik – Killorn, Pyatt, Purcell – Tyrell, Johnson, Crombeen

Rozhodčí: Larue, Morton – Morin, Murphy.
Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž New York Islanders přivítá na svém ledě Tampu Bay Lightning.
NEW YORK ISLANDERS
Nejproduktivnějším hráčem Islanders je John TAVARES, který nasbíral devětatřicet bodů za třiadvacet gólů a šestnáct asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená deváté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Islanders je Matt MOULSON, který nasbíral sedmatřicet bodů s bilancí dvanácti gólů a pětadvaceti přihrávek, aktuálně mu patří čtrnácté místo v bodování NHL.
TAMPA BAY LIGHTNING
Nejproduktivnějším hráčem Tampy je Steven STAMKOS, který nasbíral osmačtyřicet bodů za pětadvacet gólů a třiadvacet asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená druhé místo v rámci celé ligy, s osmi bodovou ztrátou na vedoucího Crosbyho. Druhým nejproduktivnějším hráčem Lightning je Martin ST. LOUIS, který nasbíral šestačtyřicet bodů s bilancí devět gólů a sedmatřicet přihrávek, aktuálně mu patří čtvrté místo v bodování NHL.