1. Jake Muzzin (0 + 2)
2. Jarret Stoll (1 + 0)
2. Jay Bouwmeester (Čas na ledě: 23:21)
Střely na branku ve třetí třetině: 7 - 9
V poslední třetině Calgary hodně zabralo a dokázalo zásluhou Backlunda zdramatizovat závěr zápasu. Nakonec však všechny body zůstavají v Los Angeles a Calgary z tohoto dvouzápasu s Kings odjíždí bez bodu ze skóre 3:9.
60:00
59:34
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Co se nepovedlo Kopitarovi, to se povedlo o pár vteřin DUSTINU BROWNOVI, který definitivně rozhoduje o dnešním vítězi. Bez asistence.
59:25
Kopitar netrefuje prázdnou branku.
58:59
Powerplay pro Flames.
58:39
Carter nahodil kotouč ze středního pásma a ten překvapivě nadělal problémy MacDonaldovi. Nakonec je z toho buly po jeho levici.
58:18
Další útok Calgary končí kvůli přihrávce rukou a hra je vykázaná do středního pásma.
57:15
Puk teď poskakoval v domácím brankovišti. Jako první se k němu dostali obránci a poslali jej pryč od své branky.
57:00
Icing domácích posílá hru před Quicka.
55:55
Penner jel sám na branku Calgary. V posledním momentě byl možná zahákován a tak nedokázal zakončit. Sudí posoudil zákrok jako čistý.
54:38
Calgary právě vstřelilo branku!
Ještě to bude zajímavé. MIKAEL BACKLUND projel s pukem kolem Martineze a poslal kotouč mezi betony Quicka do branky. Asistence: Alex Tanguay
53:41
Muzzin střílel od modré mezi betony MacDonalda. Ten byl připraven.
52:53
Po nedorozumění Cartera s Richardsem se píská zakázané uvolnění.
52:18
Hostující trenér do třetí třetiny promíchal útočné formace. Iginla teď hraje s Backlundem a Tanguayem.
51:50
Backlund střílel po přihrávce od Iginly. Quick bez problémů vyráží.
51:04
Williams nedokázal pro domácí udržet útočné pásmo.
50:10
Carter nepříjemně střílel zpoza obránce. MacDonald jeho pokus betonem vyráží.
50:03
Další nepovedený pokus hostů o rychlý přechod do útoku končí zakázaným uvolněním.
49:54
Puk teď skončil na střídačce Calgary.
48:59
Hudler chtěl nahrát mezi kruhy, ale obránce jeho pokus zblokoval směrem do branky. Quick byl pohotový a puk zachytil.
48:35
Richards na modré vypíchl kotouč obránci Flames a odjíždí střídat.
47:53
Domácí se nikam neženou. Pouze nahodili puk na MacDonalda a střídají.
46:52
Giordano šikovně vypíchl kotouč Kopitarovi, který by se jinak dostal do slibné příležitosti.
46:07
Zakázané uvolnění Calgary.
45:57
Doughty tvrdě pálil od modré čáry. Jeho pokus končí v ochranné síti.
45:25
Iginla obkroužil domácí branku, puk se mu do ní zasunout nepovedlo.
44:02
43:54
Tyčka teď zvonila za Quickem po střele z pravého kruhu.
43:29
Flames znovu s pukem za vlastní brankou.
43:17
Cammalleri pouze nahodil na Quicka, který puk přikryl lapačkou a oba celky můžou vystřídat.
42:23
Stoll rybičkou skočil po puku a posílá jej do středního pásma.
42:02
Hosté již mohli zakončit do prázdné branky, jenže sudí předtím píská a posílá na trestnou lavici Doughtyho. Hosté si zahrají 27 vteřin 5 na 3.
41:24
Domácí si můžou vydechnout. Puk je za brankou Flames.
41:13
Flames svírají svého soupeře.
40:42
Hudler vyjel s pukem zpoza branky, ale nepovedlo se mu zakončit.
40:29
Útočným faulem se prezentoval Brad Richards a oslabuje tak domácí celek.
40:01
Kings mají z posledních jedenácti zápasů skóre ve třetích třetinách 20:5.
Střely na branku ve 2. třetině: 8 - 7
Další třetina začne přibližně v 04:48.
Hosté ve druhé třetině pořádně zabrali a místami byli lepší celkem než domácí. Jejich snaze však chybí to nejdůležitější a to branky. Uvidíme jestli je přinese třetí třetina.
40:00
39:05
Hostující obrana teď doslova po hlavě zabránila domácím dostat se k zakončení.
38:08
Doughty nahazoval před branku kotouč, který žádný z jeho spoluhráčů nedokázal tečovat.
37:29
Ofsajd Calgary.
37:25
Comeau dostal kotouč před branku domácích, ale nedokázal přesně zakončit.
35:42
Další útok Calgary končí zakázaným uvolněním.
35:13
Flames jsou znovu nastěhovaní před Quickem. Z jejich tlaku však nevzešla žádná střela na domácího brankáře.
33:51
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
31:15
Domácí zásluhou Pennera vyrazili do nebezpečného protiútoku, který jen díky nepřesné mušce Pennera nekončí brankou.
30:47
Calgary poprvé ve druhé třetině nastěhováno v útočném pásmu.
30:01
Comeau se dostal do rychlého protiútoku a jeho tvrdou střelu zkrotil Quick nadvakrát.
29:21
Richards pouhým nahozením puku udělal obrovské zmatky před hostující brankou, které nakonec řeší MacDonald.
28:54
MacDonald podržel kotouč před dotírajícím Kingem.
28:15
Ofsajd Calgary přináší reklamní přestávku.
27:53
Stoll po průniku z levé strany posílal nepříjemný kotouč na branku, kam si najížděl jeho spoluhráč.
27:39
Domácí dovolují hostům vydechnout když puk posílají na zakázané uvolnění.
27:00
Kopitar sám před brankářem při pokusu o stahovačku puk ztratil.
26:14
Po buly se ke střele dostal Kopitar, MacDonald vyráží.
26:10
Chyba v rozehrávce Calgary znamená icing a vhazování před MacDonaldem.
25:34
25:01
Domácí se znovu osvobozují.
24:53
Pokus Cammaleriho končí po teči v ochranné síti.
24:10
Domácí vyhazují.
24:05
Puk se do odkryté branky snažil ze vzduchu trefit Iginla, což se mu nepovedlo.
23:49
Widemanův pokus od modré blokuje obrana.
23:34
Za hru vysokou holí je vyloučen domácí Clifford.
22:47
Williams se přes obranu hostí neprobil.
21:59
Zakázané uvolnění Flames.
21:41
Stoll střílel od levého mantinelu nepřesně.
20:53
Okamžitě po buly pálil Brodie. Quick chytá.
20:50
Znovu je na ledě Červenka když kotouč končí v hledišti.
20:01
Střely v 1. třetině: 7 - 8
Další třetina začne přibližně v 04:00.
V první třetiny byli domácí ve všech aspektech hry lepším týmem než soupeř a zaslouženě vedou. Z hostujícího týmu je vidět pouze lajna kolem kapitána Iginly. Uvidíme jestli hosté dokáží něco vymyslet nebo si ze Staples Centre odvezou další prohru.
20:00
19:34
Fraser zády přebíral přihrávku od obránce, ale vystavil se tím sám do ofsajdu.
19:28
18:47
Iginla příklepem trefuje pouze zadní mantinel.
18:14
Calgary se nedokáže dostat do útočného pásma.
17:45
Domácí vyhazují kotouč z vlastní třetiny.
17:28
Domácí dávají špatným střídáním hostům výhodu přesilové hru. Trest odsedí Justin Williams.
16:57
Jiří Hudler z mezikruží netrefuje branku.
16:23
Doughty vyslal rychlou střelu švihem. MacDonald chytá.
16:10
Dnes se hraje rychlý hokej s minimem přerušení.
15:31
Brown nahodil puk do pásma a snažil se jej dojet, jenže hostující obrana byla o hodně rychlejší.
13:48
Iginla mohl jít do brejku jenže kotouč se mu zamotal mezi nohami a tak kapitán Flames pouze nahodil kotouč do pásma a jel střídat.
12:51
Na druhé straně MacDonald přikrývá nahozený kotouč.
12:17
Giordanův pokus od modré Quick vyráží.
12:09
Brodie objel domácí branku a bekhendem se snažil zakončit. Quick byl připraven a kotouč chytá.
11:05
Calgary se pokusilo dostat do útočného pásma, jenže po přechodu modré čáry o kotouč přišlo.
09:40
Výborný začátek od domácích. Jake Muzzin zachytil puk na modré, nahrál mezi kruhy JARRETU STOLLOVI, který přesnou střelou dává druhou branku domácích. Asistence: Jake Muzzin
07:51
Domácí jsou při chuti a nadále zatápí hostující obraně.
05:39
Napodruhé se DUSTIN BROWN dočkal. Slava Voynov jej nádherným křížným pasem vyvídl ke skórování do prázdné branky a Brown nikým nekrytý s tím neměl problém. Asistence: Slava Voynov, Jake Muzzin.
05:24
Dobrý zákrok předvedl MacDonald po střele Voynova a dorážce Browna.
05:09
Domácí si zahrají přesilovku po faulu Giordana na Pennera.
04:34
Giordano poslal vysoký kotouč na Quicka, který jej zachytil na prsou.
04:07
Znovu Červenka při puku a ten opět končí mezi diváky.
03:34
Ofsajd zastavuje útok Calgary.
03:20
Muzzin si rukou zpracoval vysoký kotouč a vystřelil přímo do betonů MacDonalda.
02:45
Clifford se dostával za obranu, Sarich jej však zastavil dobrým obranným zákrokem.
02:17
Po střele od levého mantinelu Quick vyráží pouze před sebe. Naštěstí jeden z jeho spoluhráčů puk rychle uklidil před najíždějící dvojici protihráčů.
01:30
Domácí v první útočném výpadu. Hosté je k ohrožení MacDonalda nepustili.
00:58
Dobrý pokus Brodieho od modré vyráží tečuje Červenka do ochranné sítě.
00:18
Iginla se do zápasu pustil s vervou a u mantinelu čistým hitem srazil protihráče.
00:01

Los Angeles Kings: Quick - Doughty, Muzzin, Voynov, Scuderi, Martinez, Ellerby - Brown, Kopitar, Wiliams - Carter, Richards, Penner - King, Stoll, Lewis - Nolan, Fraser, Clifford

Calgary Flames: MacDonald - Bouwmeester, Giordano, Wideman, Butler, Sarich, Brodie - Tanguay, Stempniak, Stajan - Iginla, Červenka,Hudler - Glencross, Comeau, Camalleri - McGrattan, Begin, Jackman

Rozhodčí: .
Narozdíl od posledního utkání dnes domácí nastoupí v tradičních černých dresech.
Na stadionu ve Staples Centre probíhá předzápasová show.
Před chvílí byl Jeff Carter vyhlášen direktoriátem NHL třetí hvězdou minulého týdne v lize. Carter v něm v průběhu 4 zápasu vstřelil 6 branek, z toho dvě vítězné. Navíc proti Nashvillu zaznamenal hetrik.
Po dni volna se oba celky znovu utkávají a znovu na ledě v Stamples Centre. V minulém utkání domácí hosty přehráli 6:2 a v Calgary se po zatím nepříliš přesvědčivých výsledcích mluví o další sezoně bez playoff. V poslední třetině minulého utkání přesunul kouč Flames do prvního útoku k Hudlerovi s Iginlou Romana Červenku a ten byl v okamžitě vidět v pár zajímavých situacích. Uvidíme jestli se dnes dokáže prosadit, protože zatím nepředvádí to, co se od něj očekává. Naopak daří se Jiřímu Hudlerovi, který je již stabilním členem první formace.
Domácí spoléhají hlavně na Kopitara s Carterem a Richardsem, kteří již nasbírali dohromady 58 bodů. V obraně se spoléhají na velmi dobře hrajícího Slavu Voynova, který se zařadil mezi top beky NHL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.