Hvězdy utkání:

1. Halpern
2. Markov
3. Price
Je konec, Montreal poráží Carolinu 4:1. Dvěma brankami se o to zasloužil Pacioretty, trefili se i Markov s Halpernem. Za hosty kontroval jen J. Staal a to nestačilo. Domácí vítězí zcela zaslouženě, Carolina byla dnes bez šance.
60:00
59:31
Montreal právě vstřelil branku!
Do prázdné branky se trefuje MAX PACIORETTY, je dokonáno... Asistence: Francois Bouillon.
58:29
Hosté odvolávají gólmana!
58:27
Rychlý útok kapitána Staala kryje Price.
57:55
Montreal nedovoluje hostům jakýkoliv náznak tlaku a jde si za přesvědčivým vítězstvím.
55:48
Hosté musí začít riskovat. Domácí jeli dva na jednoho. Eller se rozhodl pro střelu, domácí borec ale přestřelil.
54:28
Hostům moc času nezbývá, rychlý útok po pravém křídle zkolaboval na nepřesném pasu.
52:20
Peters drží puk, vhazuje se v obranném pásmu Hurrianes.
50:58
A tento útok končí brankou! MAX PACIORETTY si sjel od mantinelu k brance a vystřelil po ledě. Peters puk jen vyrazil a domácí útoční doráží puk do sítě! Letos je to jeho 10. trefa do černého. Asistence: Francois Bouillon.
50:40
Domácí zakládají útok zpoza vlastní branky.
49:58
Jokinen se octl těsně před brankou s pukem a vystřelil, puk letí po zásahu Price těsně nad břevno!
49:08
Domácím se daří vyhodit.
48:18
Bouillon vyloučen za držení.
48:18
Pacioretty našel dobrou přihrávkou od mantinelu Desharnaise před brankou, fantastický Peters vyráží!
47:05
Ofsajd Canadiens.
45:15
Obrovská šance domácích, Pacioretty ale nahrával před branku nepřesně a akce volající po gólu brankou nekončí.
44:46
Na ledě se bolestí svíjí Armstrong, domácí hráč se srazil s jedním ze soupeřů a nyní je ošetřován lékařem.
43:31
Třetí třetina zatím hodně postrádá tempo, což je trochu neobvyklé. Hosté jsou stále v zápase, zatím ale nebezpeční nejsou.
42:40
Carolina v pěti, tato přesilovka se Canadiens nevydařila.
42:16
Puk mají domácí a zakládají útok.
40:41
E. Staal je následně vyloučen za nedovolené bránění.
40:30
Staal trefuje pravou tyč!
40:01
Domácí přidali ve druhé třetině druhou branku a zaslouženě vedou, zatím jsou lepší. Třetí třetina začne cca v 3:28.
40:00
39:27
Domácí kompletní.
38:52
Domácí vyhazují. Carolině se dnes v přesilovce nedaří.
37:26
Subban znovu vyloučen, tentokrát za držení. Domácí mají štěstí, že jsou tak dobří v oslabení...
37:14
Ofsajd hostů.
35:59
Rychlý brejk Hurricanes končí na nepřesnosti.
34:30
Price měl teď štěstí, společně s obranou uklidili nebezpečně odražený puk do bezpečí.
33:43
Hosté posílají puk sem a tam po útočné třetině, domácí ale zatím brání dobře.
32:44
Subban vyloučen za hrubost.
31:29
Puk mají domácí v útočném pásmu a kombinují...
29:27
Jsme v půlce utkání, domácí vedou zaslouženě 2:1. Nyní se vhazuje před domácím gólmanem.
27:23
Ani jeden z týmů si nyní šance nevytváří, zřejmě se jedná o ticho před bouří – oba umí, když trochu přidají.
25:59
Vhazuje se ve středním pásmu, domácí mají nyní mírně navrch.
24:30
Domácí v pěti.
23:25
Přesilovky se dnes ale hostům nedaří, Montreal hraje v oslabení výborně.
22:31
Za hru vysokou holí vyloučen Galchenyuk.
21:46
Domácí jdou z kraje druhé části do vedení! K volnému puku v mezikruží se nejrychleji dostal JEFF HALPERN, jehož pohotová střela nad beton končí v brance! Asistence: Nathan Beaulieu.
20:56
Price chytá střelu Tlustého do lapačky a nechává spoluhráče rozjet útok.
20:01
Vyrovnaná první třetina končí, díky brankám Markova a Staala za stavu 1:1. Druhá třetina začne cca v 2:32.
20:00
19:45
19:26
Staal pálí z pravého kruhu těsně vedle!
18:38
Ofsajd hostů, přesilovka se zatím vůbec nedaří.
17:45
Desharnais vyloučen za držení.
16:59
Peters vyráží střelu z pravého kruhu ramenem nad!
16:10
Canes rozehrávají další útok...
15:03
Domácí tým využívá přesilovou hru! Puk putoval od modré čáry na pravý kruh, odkud vypálil "dělo" ANDREJ MARKOV, jenž prostřelil vše a puk končí v síti! Asistence: P. K. Subban, Paul Gallagher.
14:52
Přesilovku si zahrají znovu domácí – vyloučen je Bowman za hákování.
13:36
Peters vyráží dorážku Desharnaise z bezprostřední blízkosti!
12:43
Hurricanes v plném počtu.
12:05
Montreal si vypracoval velký tlak, Peters musel vyrážet sérii rychlých puků na jeho branku. Byl ale úspěšný a hosté vyhazují.
10:42
Westgarth vyloučen za nedovolené bránění, domácí si zahrají přesilovku.
10:42
Buly před Petersem.
09:18
Gallagher pálí tahem přes beka, dvanáctý letošní gól ale nepřidal, puk je ztečován nad.
08:00
Domácí se zatím nemohou dostat do tempa, hosté domácím pomáhají alespoň icingem.
06:35
Carolina neudržela útočné pásmo, těsně vedle po brejku domácích pálí Subban.
05:00
Puk mají domácí a přecházejí do útočné třetiny.
03:38
Carolina právě vstřelila branku!
JORDAN STAAL proklouzl mezi dvěma obránci Canadiens a přesným zakončením dostává puk za Price! Asistence: Patrick Dwyer.
02:33
Na druhé straně zasahuje i pozorný Price.
01:15
Po střele domácích z pravého kruhu zasahuje Peters.
00:01
Sledujte i dnešní zajímavý duel díky podrobně psané onlajn reportáži...
Carolina hrála dlouho dobře, nyní se ale Hurricanes nedaří. Tým měl sérii proher, forma se nelepší ani v posledních duelech. Po prohře s Rangers, Floridou, Devils, Winnipegem a Torontem přišla konečně výhra – 3:1 v ucházejícím Winnipegu. V tabulce Východní konference je tým desátý, na play-off ztrácí jediný bod.
Se současnou formou je favoritem Montreal. Patří k elitě celé NHL, navíc má stále dobrou formu. Z posledních šesti zápasů vyhrál třikrát, jednou prohrál po prodloužení. Naposledy hrál doma s NY Rangers, zvítězil jasně – 3:0. V tabulce Východní konference je druhý, sedm bodů za Pittsburghem.
Příjemnou noc s NHL, dnes nás čeká souboj domácího Montrealu proti Carolině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.