2. Pekka Rinne (26 zásahů, 96,2% úspěšnost)
3. Patric Hornqvist (1 + 1)
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: 18 – 10.
Viděli jsme podprůměrné utkání, ve kterém nakonec domácí potvrdili roli favorita a získali dva body. Protože Florida dnes dokázala zvítězit, tak se Colorado propadlo na úplný chvost celé NHL. uvidíme jestli to fanoušky nenáviděný trenér Sacco ustojí.
59:46
Nashville právě vstřelil branku!
Nakonec Colorado kotouč ztratilo ve středním pásmu a ten se dostal k úplně volnému PAULU GASTAUDOVI a ten již neměl problém trefit prázdnou branku. Asistence: Kevin Klein, David Legwand.
59:27
Hosté s kotoučem ve vlastním pásmu.
59:10
Hosté hrají powerplay.
58:46
Domácím se závěrečný tlak vyplatil. DAVID LEGWAND zpoza branky nejdříve trefil beton Giguera, následnou dorážku již poslal do branky. Asistence: Taylor Beck.
Oddechový čas pro hosty.
58:32
Domácí stupňují tlak a hosté pouze vyhazují na zakázané uvolnění.
58:06
Josi tvrdě vypálil od modré a Giguere měl co dělat, aby si s jeho střelou poradil.
56:40
Malone dostal přihrávku mezi kruhy, vystřelil však mimo branku.
56:15
McGinn chtěl nahodit kotouč na branku, obrana jej však tečuje do ochranné sítě.
55:12
Hosté teď čelí stupňujícímu se tlaku domácích. Naštěstí mají v brance Giguera, který všechny střely spolehlivě kryje.
53:42
Tentokrát zahrozili domácí, kteří se opět snažili kotouč spíše dotlačit do branky. Giguere však po kotouči skočil a schoval jej pod lapačkou.
53:08
Hosté obléhali domácí branku. Z tlaku však vytěžili pouze zblokovanou střelu Landeskoga.
51:43
Hosté jednoduše nastřelili kotouč na Rinneho a rychlým dobruslením vybojovali vhazování v útočné třetině.
50:50
landeskog šikovně našel z druhé vlny najíždějícího Hunwicka, kterému však kotouč přeskočil hůl a z šance nakonec nic nebylo.
50:06
Po dalším závaru v hostujícím brankovišti skončil puk v brance spolu s Giguerem, ale rozhodčí okamžitě rozpažuje a branku neuznáva.
49:21
Branky nám konečně probudili domácí publikum, které hlasitě povzbuzuje svůj tým.
Branka platí.
48:23
Domácí přesilovku blekově využívají. Po buly se dostal kotouč do skrumáže v brankovišti a najdnou se ocitl v brance. Branka je připsána PATRICKU HORNQVISTOVI. Rozhodčí ještě ověřuje zda nedošlo k porušení pravidel a branka nebyla odsažená kopnutím. Asistence: Taylor Beck, Shea Weber.
48:01
Bartley inkasoval holí do obličeje od Maloneho a domácí si zahrají přesilovou hru.
47:35
Domácí se snaží o vyrovnání, ale zatím narážejí na dobrou obranu hostů a pozorného Giguera.
46:51
Icing Colorada a hra se přestěhuje zpátky před Giguera.
46:37
Po závaru před Giguerem již nekteří diváci zvedali ruce. Hostující brankář však kotouč přilehl a do branky nepustil.
46:07
Johnson se snažil uvolnit Parenteaua, jenže jeho přihrávka k útočníkovi Colorada neprošla.
45:10
V přesilovce evidujeme na ledě Johnsona. Hostující obránce tak bude asi v pořádku.
45:02
43:55
Duchene se snažil prokličkovat mezi třemi obránci, ti jej od puku odstavili a posílají jej až k Giguerovi.
43:02
Nepříjemnost pro domácí. Mueller zasáhl Barrieho vysokou holí a inkasuje dvě minuty.
42:40
Hosté opět útočí. Domácí však brání v pěti hráčích a tentokrát se ubránili.
41:33
Duchene je při chuti. Tentokrát si na Rinneho nepřišel.
41:01
Colorado právě vstřelilo branku!
Nedáš, dostaneš. Nejdříve si domácí neporadili v situaci 3 na 1, po které jim ujel MATT DUCHENE a přesnou trefou mezi betony Rinneho otevírá skóre. Asistence: PA Parenteau, Matt Hunwick.
40:01
Střely na branku ve 2. třetině: 9 – 9.
Další třetina začne přibližně v 03:54.
I ve druhé třetině jsme viděli podprůměrný, místy až nudný, hokej. Za zmínku stojí pouze zranění Erika Johnsona, který vlastním tělem zastavil tvrdou střelu a posledních 6 minut se na ledě neobjevil. Uvidíme jestli zasáhne do třetí třetiny. Jinak by to byla pro hosty velká ztráta. Colorado má již teď 6 zraněných hráčů ze základní sestavy.
40:00
39:58
39:10
giguere musel dvakrát zasahovat po střelách od modré čáry, následně jeho spoluhráči posílají kotouč do středního pásma.
38:24
Zatím to tak nevypadá. Domácí jsou s kotoučem za svou brankou.
37:58
O´Byrne dostává dvě minuty a domácí mají výhodu přesilové hry. Dočkáme se v ní první branky?
37:54
Giguere předvedl dva pěkné zákroky proti střele a následné dorážce Legwanda.
36:45
Barrie šikovně hledal zpoza branky spoluhráče před brankou, tomu však domácí obránci zablokovali hůl a z šance Colorada tak nic nebylo.
36:18
Gill zastavil Barrieho průnik na modré čáře a hosty tak vystavil do ofsajdu.
35:25
Rinne teď chytá tečovanou střelu od modré čáry.
33:56
Johnson vlastním tělem blokoval střelu od modré čáry a v bolestech odchází do kabiny. Uvidíme jestli jej ještě v zápase uvidíme.
33:53
Giguere přitiskl levý beton k tyčce a nedovolil domácím kolem něj procpat kotouč do branky.
33:39
Icing Colorada.
32:38
Kosticyn při přechodu modré čáry zasáhl do tváře Parenteaua. Naštěstí pro domácí si toho rozhodčí nevšimli.
31:48
Hosté se opět na chvíli usadili v útočném pásmu a domácí se brání pouze za cenu zakázaného uvolnění.
29:36
Hosté jsou momentálně o něco aktivnějším celkem. Stále však čekáme na první branku utkání.
28:40
Po nahození od modré ležel kotouč u Rinneho betonu. Naštěstí pro Predators si jej obránci všimli dříve než útočníci a poslali jej do středního pásma.
28:06
Nepřesná přihrávka domácích znamená další icing.
27:35
Zanon vypálil od modré čáry, jenže takové střely brankář v NHL chytit musí, což se potvrdilo.
27:18
McLeod hledal zadovkou O´Reillyho, našel však pouze domácího hráče.
26:01
Nepříliš pohledný hokej z obou stran zatím diváky nenadchl a tak je na stadionu slyšet skoro každý povzdech.
25:06
Zanon se z obrany vydal do útoku, ale jeho výlet končí pouze střelou do Rinneho.
24:09
Další snahu Colorada zastavuje ofsajd.
23:48
Landeskog se znovu probíjel po pravé straně, pak ale nenašel žádneho ze spoluhráču před Rinneho brankou.
23:14
Giguere přikry lapačkou kotouč, který se odrazil od zadního mantinelu.
-132:00
Icing domácích posílá hru před Rinneho.
21:17
Josiho nahození od modré šlo nad branku Giguera.
20:32
Landeskog ujiížděl s O´Reillym do situace 2 na 1, kterou hostující kapitán vyřešil nepřesnou střelou.
20:01
Střely na branku v 1. třetině: 11 – 7.
Další třetina začne přibližně v 03:00.
První třetina nám připomněla poslední vzájemný souboj, ve kterém převládala spíše obrana nad útokem. Věřím, že dnes nebudeme čekat na první branku až do prodloužení.
20:00
19:31
LAndeskog se snažil ujet do protiútoku, ale dobře jej zastavil vracející se Legwand.
18:29
Další technický přestupek domácích. Tentokrát icing.
18:06
Ofsajd zastavuje útočnou akci domácích.
17:49
Viděli jsme krátkou zápasníckou vložku v podání Maloneho a Cluna. Po pár vteřinách v objetí se oba složili na zem a dostávají trest za rvačku.
17:39
17:21
Teprve až teď vystřelil od modré Josi. Giguere na střelu viděl a bez problémů chytá.
17:08
Domácí zatím mají tlak, ale zatím bez střely na branku.
16:30
Domácí jsou usazeni v útočném pásmu.
15:38
Zároveň dvě minuty za krosček dostává Brad Malone a domácí si zahrají přesilovku.
15:38
Weber střílel od modré pouze do lapačky Giguera. Reklamní přestávka.
15:07
Hornqvist si dokázal položit Giguera na zem, ale sám se dostal trochu z úhlu a z těžké pozice nedokázal trefit odkrytou branku.
14:35
14:08
Domácí opět vyjazují.
13:33
Hosté v ofsajdu. Hra se přesouvá do středního pásma.
13:06
Domácí se zatím úspěšně brání a vyhazují kotouč přes všechny čáry.
12:35
První přesilovou hru zápasu si zahrají hosté po vyloučení Legwanda za podražení.
12:22
Domácí se snažili protlačit kotouč do branky i s Giguerem. Ten však opřel beton o tyčku a kotouč do branky nepustil.
11:23
Palushaj rozjel útočnou akci, kterou nakonec i zakončil nepřesnou střelou.
09:40
Totožná situace na druhé straně. Oba celky zatím hlavně pozorně brání.
08:55
Hosté jsou sice nastěhováni v útočném pásmu, ale posílají si kotouč pouze kolem maantinelu.
08:00
Rinne musel zasahovat po slabé střele od modré čáry. Reklamní přestávka.
06:26
O´Reilly našel v levém kruhu volného Johnsona. Jeho střelu blokuje domácí obrana.
05:46
Vzájemné vyloučení. Dvě minuty dostávají Giguere a Clune.
05:40
Po střele z brankové čáry již za Giguerem svítilo červené světlo, ale byla to pouze levá tyč hostující branky.
05:17
Rinneho přerušil hru po slabé bekhendové střele jednoho z hostujících hráčů.
04:33
McGinn se po levé straně neprosadil, ale domácí po získání kotouče pouze přesouvají hru do středního pásma a střídají.
03:31
Halischuk tvrdě stříel z pravého kruhu, ale trefuje pouze připraveného Giguera.
02:18
Mitchell málem ukradl kotouč rozehrávajícímu obránci. Naštěstí pro domácí se mu to nepovedlo, jinak by jel sám na branku.
00:53
Giguere musel řešit nepřehlednou situaci po nahození Josiho, když se po puku sápali dva domácí hráči. Nakonec kotouč uzmula obrana lavina poslala jej do středního pásma.
00:27
Landeskog nepříjemně střílel na vyrážečku, Rinne byl pozorný.
00:09
Hornqvist se okamžitě po vhazování přetlačil až před Giguera a ten musel pokrýt kotouč lapačkou.
00:01
Stadionem zní státní hymna USA.
Akutální informace. Colorado Avalanche před chvíli vyměnili Carenona Gaunce za českého útočníka Tomáše Vincoura z Dallasu. Stars se tak zbavili i druhého českého hráče.

Nashville Predators: Rinne – Weber, Josi, Klein, Bartley, Blum, Gill – Erat, Gaustad, Kosticyn – Beck, Legwand, Mueller – Hornqvist, Smith, Clune – Halischuk, Spaling, Yip

Colorado Avalanche: Giguere – Johnson, Hunwick, O´Byrne, Hejda, Barrie, Zanon – McGinn, O´Reilly, Landeskog – Parenteau, Duchene, O´Brien – Bordeleau, Olver, McLeod – Palushaj, Malone, Van Der Gulik

Rozhodčí: Wes McCauley, Brian Pochmara – Scott Cherrey, Jean Morin.
Potřetí v sezoně proti sobě nastoupí dva týmy, které jsou momentálně z formy. Hosté z posledních deseti utkání zvítězili pouze dvakrát, z toho jednou právě proti Predators, které v sobotu zdolali 1:0 v prodloužení. Ani to jim však nepomohlo, aby se dostali z posledního místa v Západní konferenci. Naopak jejich šance na postup do playoff je prakticky nulová. To domácí na playoff ještě můžou pomýšlet. Nesmí však ztrácet zápasy proti celkům jako je Colorado.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:05.