Nižněkamsk - Čeljabinsk | ONLINE | 22.9.2012 15:00 | KHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

Traktor Čeljabinsk tak vítězí a připisuje si důležité body do tabulky. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek dne.
Ve třetí třetině domácí tým nejprve snížil a snažil se vybojovat body hrou bez brankáře, ovšem toho využili akorát hosté a přidali třetí trefu do prázdné branky.
60:00
59:41
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
ANDREJ KOSTICIN střílí puk do prázdné branky a pojišťuje tím vítězství svého týmu. Bez asistence.
59:28
Domácí to zkoušejí bez gólmana!
56:55
Traktor je kompletní.
56:10
Neftěchimik tlačí soupeře v pásmu, ovšem do nebezpečnější akce se zatím nedostal.
54:55
Šance pro domácí! Vyloučen Rjabykin (CLJ) - 2 minuty za sekání.
54:41
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Necelých šest minut před sirénou jsme se dočkali snížení. Po spolupráci s Martinem Cibákem se prosadil OSKAR OSALA. Asistence: Martin Cibák, Jegor Milovzorov.
Dnešní utkání sleduje 5500 diváků.
50:02
Třetina poměrně chabá na šance. Nižněkamsk přidal další střely, avšak stav zůstává stále stejný.
43:15
Domácí by konečně rádi našli recept na Garnetta. Vypálili na něj v této třetině již čtyři puky, ale gólman zůstává stoprocentní.
40:01
Další třetina začne přibližně v 16:35.
Ve druhé periodě jsme branku neviděli. Oba celky si zahrály početní výhodu, ty však zůstaly nepotrestány. Na střely vedou domácí 24:19.
40:00
35:30
Ani soupeř přesilovku nevyužívá.
33:30
Cibák (NIZ) - 2 minuty za hru vysokou holí.
31:21
Traktor se opět ubránil. Rjabykin je zpět na ledě.
29:21
Domácí celek si zahraje dnes druhou přesilovku. Na trestnou lavici usedá Rjabykin (CLJ) - 2 minuty za nedovolené bránění.
24:15
Hra je zatím vyrovnaná. Oba celky měly po třech střelách, avšak gólmani včas zasáhli.
20:01
Další třetina začne přibližně v 15:48.
V první třetině měli více ze hry hosté, kteří se rychlým gólem na začátku dvacetiminutovky dostali do vedení. V průběhu přidali ještě jednu trefu a před startem další třetiny si drží slušný náskok.
20:00
16:49
Ani soupeř výhodu nezužitkoval.
14:49
Přesilovka pro hosty. Vyloučen Chochrjakov (NIZ) - 2 minuty za nedovolené bránění.
13:18
Nižněkamsk svoji šanci nevyužil. Vasilčenko je na ledě.
11:18
Domácí mají šanci s nepříznivým výsledkem něco dělat. Potrestán Vasilčenko (CLJ) - 2 minuty za hákování.
10:02
MAXIM POPOV střílí další gól Traktoru! Asistence: Andrej Popov, Anton Glinkin.
03:48
A máme tu první branku! Po necelých čtyřech minutách se prosazuje STANISLAV CHRISTOV. Asistence: Dmitrij Rjabykin, Jan Bulis.

Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton (Sokolov) - Běrezin, Blochin, Selujanov, Mamašev, Rozin, Rybnickij, Plechanov, Bělov N. - Cibák, Osala, Milovzorov - Subbotin, Vorobjov, Koukal - Jakupov, Polygalov, Komaristy - Chochrjakov, Alševskij J., Alševskij S.

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) - Quint, Rjabykin, Bělov V., Vasilčenko, Katičev, Razin, Šinin, Nestěrov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Kosticin - Zakijev, Sajustov, Suglobov - Popov, Glinkin, Karpov.
00:01
Oba celky dělí v tabulce Charlamovové divize sedm bodů. Lépe je na tom Nižněkamsk, avšak soupeř má dva zápasy k dobru.
Pěkné odpoledne. KHL pokračuje dalšími zápasy a Nižněkamsk přivítá na své půdě Čeljabinsk. Domácí v posledním kole porazili po nájezdech Novgorod 3:2, naopak hosté podlehli Kazani 2:6.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.