Slovan Bratislava - Dynamo Moskva | ONLINE | 7.10.2012 17:30 | KHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera.
Bratislava zkusila ještě krátce před třetí sirénou odvolat svého brankáře, ale domácí už si nedokázali vytvořit potřebný tlak a utkání tak končí výsledkem 2:3. Hlavní zásluhu na brankách Moskvy má její první formace v čele s Alexandrem Ovečkinem.
60:00
59:35
Oddechový čas pro domácí.
59:01
Slovanu se nedaří vyvinout závěrečný nápor.
58:01
Začínají poslední dvě minuty třetí třetiny. Domácím se krátí čas.
56:20
Po pokusu Sigaleta zasahuje Jerjomenkova lapačka.
54:46
Slovan právě vstřelil branku!
Domácí Mario Bližňák přejel útočnou modrou a přenechal zadovkou puk MIROSLAVU ŠATANOVI, který tvrdou a přesnou střelou propálil Jerjomenka a domácí snižují na rozdíl jediného gólu.
53:03
52:20
Polovina přesilové hry Slovanu je pryč, domácí stále kombinují v útočném pásmu.
51:03
2 minuty za sekání dostává kapitán hostů, Jurij Baběnko.
49:15
48:20
Hostům se přesilovka příliš nedaří.
47:15
2 minuty za hákování pro Bližňáka.
47:43
Bartovičův pokus, Jerjomenko pozorný.
46:38
O další pokus domácích se postaral Daňo, ale nemířil přesně.
45:20
Sigalet přenechal puk Draveckému, ten moc dlouho váhal se střelou, až mu do ní vložil hokejku jeden z hráčů Dynama.
43:10
Mikúš prověřil Jerjomenka střelou švihem.
41:36
Dynamo právě vstřelilo branku!
Po hrubé chybě jednoho z domácích hráčů a puku se zmocnil nikým nebráněný GRIGORIJ ŠAFIGULIN, který do odkryté klece zvýšil vedení hostujícího týmu. Asistence: Marek Kvapil.
41:31
Janus kryl pokus jednoho z útočníků Dynama a z protiútoku se dostal do samostatného úniku MICHAL VONDRKA, ale ani on v samostatném úniku není úspěšný.
40:17
První zásah Jerjomenka ve třetí třetině.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 19:10.
Ve druhé třetině jsme viděli méně branek, za to více šanci. Jednou z největších byla ke konci druhé třetiny střela jednoho z domácích hráčů, která skončila na tyči Jerjomenkovo klece. Stav je tak po dvou třetinách těsný 1:2.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45
Tyčka teď zachránila hosty. Domácí byli blízko vyrovnání.
38:13
Janus vytáhl další výborný zákrok po střele Kokareva.
37:32
Bartovič od mantinelu prověřil Jerjomenkovu pozornost.
36:13
Hraje se ze strany na stranu, teď další zákrok domácího gólmana.
35:22
Janus znovu zasahuje proti akci Dynama.
34:19
Šťastného pokus chytá Jerjomenko.
32:55
Hostující hráč propadl na modré čáře a dopředu šli domácí, ale ze své šance nic nevytěžili.
32:20
Nepřesná střela jednoho z domácích hráčů a další protiútok Dynama.
31:51
Nepovedená útočná akce domácích a do protiútoku jdou hosté.
30:14
29:15
Domácím zbývá ještě polovina přesilové hry.
28:46
Střela od modré, kterou kryje Jerjomenko.
28:14
Za nedovolené bránění dostává menší trest Jalasvaara.
27:57
27:09
Kontaktní branku dává v oslabení kapitán domácího celku MIROSLAV ŠATAN, který parádní střelou překonal Jerjomenka.
25:57
2 minuty za hákování dostává Bližňák.
25:10
24:20
Přesilovka se hostům příliš nedaří.
23:10
Ölvecký dostává 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.
22:55
Sám na Jerjomenka teď jel Sigalet, ale samostatný únik neproměnil.
22:02
Šafigulinova střela z levého kruhu netrefila branku domácích.
21:10
Střelu Kokareva vyráží Janus.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 18:19.
Na začátku první třetiny jsme viděli pár pohledných akcí ze strany domácích, ale zbytek třetiny už kontrolovalo Dynamo, jehož první lajna v čele s Ovečkinem zařídila oba góly hostů.
20:00
19:02
Volkov se snažil natlačit před brankáře Slovanu, ale Štajnoch jej srazil a poslal přímo do brankáře.
18:27
Další střelecký pokus Moskvy a další dobrý zákrok domácího gólmana.
17:55
Novák teď páli zpoza pravého kruhu, Janus na svém místě.
16:45
Domácí jsou teď pod drtivým tlakem hráčů Dynama.
14:49
Krásně to udělal Michajl Anisin, který naznačil střelu, ale neukvapil se a přihrál na ALEXANDRA OVEČKINA, který propálil vše co mu stálo v cestě.
14:16
Z pravé strany pálil Graňák a Anisin se jeho střelu snažil ještě tečovat. Janus připravený.
13:39
Jonathan Sigalet z domácího týmu dostává 2 minuty za držení a hosté si zahrají první přesilovou hru.
13:00
Statistiky vhazování: Slovan - Dynamo 5:4.
12:15
Ovečkin posunul na Šafigulina, jehož střelu Janus vyráží.
11:30
Hraje se teď hodně ze strany na stranu.
10:24
Další pokus jednoho z hráčů Dynama, který s přehledem chytá Janus.
09:20
V obrovské šanci se ocitli domácí hráči, někteří se už radovali, ale puk trefil pouze spojnici Jerjomenkovo branky.
08:52
Další střela Kokareva! Janus chytá.
06:42
Na druhé straně pálil Bližňák, Jerjomenko vyráží.
05:37
Ovečkin pálil od pravého mantinelu. Janus vyrazil puk pouze před sebe, kde byl nikým nehlídaný DENIS KOVAREV, který vstřelil úvodní branku utkání. Asistence: Alexandr Ovečkin a Filip Novák.
05:04
04:05
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry.
03:35
Tlak domácích, ze kterého vzešla Sigaletova střela.
03:04
2 minuty za napadení dostává Andrej Mironov.
02:25
Miklík nahodil na Jerjomenka, který posílá puk do rohu kluziště.
01:19
Štajnochovu střelu tečoval Dravecký. Jerjomenko vyráží.
00:38
Višňovský zavezl puk do útočného pásma a následně o něj přišel.
00:01
Utkání začne každým okamžikem.
Hrají se státní hymny.

HC Slovan Bratislava: Janus - Sigalet, Višňovský, Sekera, Štajnoch, Švarný, Tabaček, T. Mikúš, Luža - Šatan, Bližňák, Vondrka - Bartovič, Kukumberg, Dravecký - Kytnár, Lipiansky, Miklík - Daňo, A. Šťastný, Ölvecký

Dynamo Moskva: Jerjomenko - Graňák, Novák, Jalasvaara, Solovjov, Gorochov, Mironov, Lukin, Barancev - Gorovikov, Anisin, Ovečkin - Kokarev, Cvětkov, Volkov - Kasjančuk, Baběnko, Kňazov - Kvapil, Šafigulin, Mosaljov.

Rozhodčí: Bělov, Gusev, Gorděnko, Parfjonov.
Dobrý podvečer,

vítejte u dalšího utkání Kontinentální hokejové ligy, ve kterém se podíváme na stadion Slovanu Bratislava. Dnešním soupeřem slovenského celku je Dynamo Moskva.

Tabulkové postavení dnešních soupeřů slibuje velmi zajímavý hokej. Dynamo je po dvanácti odehraných zápasech na druhé příčce v Západní konferenci s 23 body na kontě.

Domácí Slovan má o tři body méně a řadí jej to na 6. postupové místo. Ve svém posledním klání zvítězila Bratislava v Jekatěrinburgu těsným poměrem 1:0 a na svůj stadion se vrací po třech utkáních venku.

Jedná se o vůbec první vzájemný duel těchto soupeřů a tak nemůžem prozatím určitě, kdo má lepší bilanci se svým soupeřem, ale musíme počkat na výsledek dnešního utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.