Nejlepší hráči utkání:
1. Nathan Horton (BOS)
2. Teddy Purcell (TBL)
3. Patrice Bergeron (BOS)
Boston se na ledě Tampy ukázal ve formě, téměř po celé utkání byl o krok vpředu a nakonec zvítězil 4:2. Dvěma góly se na devátém vítězství medvědů podílel Nathan Horton.
60:00
59:30
Domácí zkoušejí hrát bez brankáře.
58:00
Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny...
56:17
Boston je kompletní a přibližuje se k dalšímu vítěznému zápasu.
54:15
McQuaid podrazil Carla a domácí mají jednu z posledních možností na to, aby s dvoubrankovou ztrátou něco udělali.
42:33
Bruins právě vstřelili branku!
Medvědi opět odskakují do dvoubrankového vedení. Podruhé v zápase se trefuje NATHAN HORTON. Asistence: Zdeno Chára, Dougie Hamilton.
41:40
Chára je zpět na ledě a Boston hraje v pěti.
40:01
40:00
39:35
Zdeno Chára nabídl bleskům druhou přesilovku v utkání. Verdikt rozhodčích zní - 2 minuty, hrubost.
33:58
Boston vrací do vedení BRAD MARCHAND svou devátou brankou v sezóně. Asistence: Tyler Seguin, Patrice Bergeron.
29:00
Tampa právě vstřelila branku!
Tampa vyrovnává, autorem srovnávacího gólu je CORY CONACHER. Asistence: Teddy Purcell, Steven Stamkos.
20:01
20:00
8:13
Domácí se dostávají zpátky na dostřel. Jedenáctý gól v sezóně vstřelil STEVE STAMKOS. Asistence: Teddy Purcell, Marc-Andre Bergeron.
6:07
4:07
Po faulu Dougieho Hamiltona na Conachera si domácí zahrají první přesilovou hru. Hráč Bostonu si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.
3:50
Hosté už vedou o dvě branky. Autorem gólu je PATRICE BERGERON. Asistence: Brad Marchand.
1:11

Medvědi se dostávají rychle do vedení. Jako první se v utkání střelecky prosazuje NATHAN HORTON. Asistence: Dougie Hamilton.
00:01
Všem fanynkám fanouškům hokeje přeji krásný dobrý den. Vítejte u sledování zápasu z NHL, konkrétně mezi Tampa Bay Lightning a Boston Bruins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.