Domácí rozhodli o výhře ve druhé třetině, kterou vyhráli 3:0 a dali zápasu jasný ráz. Výhra je zasloužená, hosté byli horší a po zásluze prohrávají. Pro dnes vše, příště se těším na shledanou.
60:00
59:28
Philadelphia právě vstřelila branku!

Hosté ještě ke konci korigují stav. Trefuje se TYE MCGINN! Asistence: Kurtis Foster, Ruslan Fedotěnko.
Toronto právě vstřelilo branku!

JAMES VAN RIEMSDYK navyšuje již na 5:1! Asistence: Phil Kessel, Tyler Bozak.
40:01
Toronto ve druhé třetině přejelo nepřipravenou Philadelphii a zaslouženě vede již 4:1. Hosté by museli ve třetí části pořádně přidat, aby mohli myslet na body...
40:00
33:31
Osobní desetiminutový trest dostává Holzer.
31:23
Za hákování vyloučen Grabovski.
26:15

JAMES MACARTHUR navyšuje již na 4:1! Asistence: Nazem Kadri, Matt Frattin.
22:33

MATT FRATTIN zvyšuje již na 3:1! Asistence: Cody Franson.
22:05

COLTON ORR navyšuje na 2:1! Asistence: Frazer McLaren, Cody Franson.
20:01
V první třetině se trefili Phaneuf se Simmondsem, stav je tak 1:1. Zatím to byl vyrovnaný hokej.
20:00
16:44
Giroux vyloučen za naražení na hrazení.
15:20
Knuble vyloučen za krosček.
14:49

DION PHANEUF srovnává! Asistence: Leo Komarov, Nikolaj Kulemin.
00:38

WAYNE SIMMONDS otevírá skóre utkání. Asistence: Luke Schenne, Danny Briere.
00:01
Philadelphia se po bídném startu zvedá. Naposledy doma zdolalo Carolinu 4:3 v prodloužení, to když rozhodoval Danny Briere. Z posledních šesti duelů vytěžila rovných sedm bodů. Jak si povede dnes? Sledujte onlajn reportáž...
Toronto jede. Z posledních šesti duelů vytěžilo osm bodů, to díky čtyřem výhrám. Postupně porazilo Washington (2x), Winnipeg a Montreal. Jak si povede dnes?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.