Přenos se aktualizuje automaticky

Skončilo velmi dramatické střetnutí, které nabídlo hokej vysoké extraligové úrovně. Hosté ve třetí třetině dvěma brankami Dragouna snížili na rozdíl jediné branky, ale víc nedokázali. Vůbec se jim nepovedla power play, a tak Oceláři nakonec uhájili domácí led po vítězství 4:3.
60:00
Konec zápasu.
59:33
Třinečtí drží puk v útočném pásmu.
59:07
Jágr byl na modré zastaven Bonkem, ale ten pak odrazem od mantinel vyhodil jen na zakázané uvolnění.
58:42
Kladno je bez brankáře v šesti v poli.
58:42
Kladno si vybralo oddechový čas.
58:42
Majeského sražená rána končí v ochranné síti.
58:32
Květoň získal puk a vyvezl z pásma.
57:58
Kladno ještě nesložilo zbraně a dál se snaží o útok.
57:19
Rytíři se pokusili o bleskurychlou protiakci, tu ale zastavil ofsajd.
57:00
Třinecká třetí formace se dlouho držela před Cháberou, hostujícího brankáře ale ohrozit nedokázala.
56:11
Ke střele se nakonec odhodlal Patera. Jeho pokus ale byl zpomalen, Hamerlík proto bez problému zasáhl.
55:53
Rytíři zvyšují svůj tlak. Kotouč je v třinecké třetině, zatím se drží na hostujících hokejkách...
55:08
Před Hamerlíkem se v nebezpečné pozici objevil Jágr. Hostující osmašedesátka nejprve udělala kličku do středu hřiště, pak vystřelila po zemi. Kotouč trefil Hamerlíkův beton.
54:28
Po kratším intermezzu u Hamerlíka se ke střele dostal Klesla, který ale trefil jen Cháberovu lapačku. To byla také poslední akce v třinecké přesilovce.
53:43
Třinečtí jsou opět před Cháberou, ani teď se ale Růžička ke střele nedostal. Třinecký forward prováhal nejlepší moment, poté přišel o puk.
52:59
Hosté mohli udeřit ve vlastním oslabení! Třinecký Růžička nejprve při střele zlomil hůl, do protiakce se poté dostala dvojice Plekanec - Tlustý. Zakončoval druhý jmenovaný, kotouč letěl nad branku!
52:28
Oceláři si mohou oddychnout od kladenského tlaku. Slezané si zahrají přesilovku, na trestnou lavici usedl kladenský kapitán Pavel Patera. Ten se provinil podražením.
52:13
Utkání sleduje 5 200 diváků, letos je tedy v Třinci poprvé vyprodáno!
52:06
Další parádní zákroky Petera Hamerlíka, tentokráte na něj ani natřikrát nevyzrál Jaromír Jágr. Oceláři poté odpálil puk na icing.
51:20
Štěstí opět pomohlo domácím! Od levého mantinelu se k tvrdé střele napřáhl Tomáš Plekanec, kotouč mířil mezi Hamerlíkovy betony! Třinecký gólman sice puk zastavil, ten mu ale vypadl a Hamerlík o tom nevěděl! Naštěstí pro Slezany poblíž byli jen domácí obránci, kteří uklidili neposednou gumu pod Hamerlíka.
51:03
Rytíři dlouho drželi Oceláře pod tlakem, na Hamerlíka šla ale jen jedna střela, kterou domácí brankář vyrazil. Ke kotouči se poté dostal Zíb a nahodil ho na Cháberu. Hostující gólman raději přidržel puk před dojíždějícími Oceláři.
50:24
Vše posvětil videorozhodčí, Plekanec trefil jen tyč.
50:24
Rozhodčí opět telefonuje kolegovi u videa, nejspíš chce přezkoumat situaci po Plekancově pokusu.
50:24
Hamerlíkovi teď při jednom ze zákroků vypadl kotouč z lapačky, naštěstí pro domácí poblíž stál Klesla, který odpálil puk přes všechny čáry!
50:02
Přesilovka hostů je minulostí, Rytíři i nadále zůstávají před Hamerlíkem...
49:47
Třinečtí dokázali ustát kladenský tlak a osvobodit se
49:03
Obrovské štěstí na straně domácích! Hamerlík nejprve fantastickým zákrokem zastavil tečovanou střelu Židlického, po Plekancově dorážce ho zachránila pravá tyč!
48:33
Tlustý směřoval přihrávku na Jágra, ten ale v momentě střely zlomil hůl. Třinečtí se osvobodili.
48:02
Domácí čekají těžké chvíle. Oceláři jdou do čtyř, nepovoleným způsobem hrál Jiří Polanský, který trefil jednoho ze soupeřů do obličeje.
47:20
Kladno právě vstřelilo branku!
Radují se naopak Rytíři a ze zápasů se stává pořádné drama! Menších zmatků v domácí obraně dokázal využít hostující MICHAL DRAGOUN, který střelou pod horní tyč nedal Hamerlíkovi žádnou šanci! Asistence: Jiří Kuchler, Ivan Majeský.
46:46
Radost domácích byla předčasná, kotouč se zastavil před brankovou čarou.
46:46
Vše může být jinak! Před Cháberou vznikla velmi nepřehledná skrumáž, domácí hokejisté se radují ze vstřelené branky! Sudí si vše zkontroluje u videa!
46:30
Před Cháberou operuje Polanského formace, zatím bez gólového efektu...
46:05
A utkání mohlo být ještě dramatičtější! Před Hamerlíkem dostal kotouč Jiří Bicek, jenž se bekhendem pokusil překonat třineckého gólmana mezi betony! Hamerlík ale dokázal včas srazit nohy k sobě a zabránit tak další brance ve své síti!
45:39
Kladno právě vstřelilo branku!
Hra se poté přesunula na opačnou stranu a Rytíři vsítili svou druhou branku! Hamerlík sice dokázal zastavit dva pokusy Jiřího Kuchlera, nakonec ale nestačil na dorážku MICHALA DRAGOUNA! Asistence: Jiří Kuchler.
45:11
Na druhé straně mohlo zahrozit duo Orsava - Rákos, třinečtí útočníci se ale do zakončení nedostali.
44:30
Jágr našel Tlustého, ten před Hamerlíkem pro změnu Plekance. Centr první kladenské formace se dostal ke střele z těžkého úhlu, puk minul domácí branku.
44:02
Slezané si svým aktivním napadáním vynutili střeleckou příležitost. Od modré střílel Roth, před Cháberou tečoval Peterek. Hostující brankář tento pokus dokázal zastavit.
43:22
Oceláři se pokusili o rychlý přechod střední třetiny. To se jim sice povedlo, ale bez kotouče.
43:10
Domácí přesilovka je minulostí, kotouč u Hamerlíka.
42:49
Kotouč poté poletoval z jedné strany kladenské třetiny na druhou. Na konci celého snažení domácích bylo nahození Rotha, které skončilo v Cháberově lapačce.
42:05
Třinečtí začali přesilovku s rozpaky, dlouho se nemohli dostat před Cháberu. Nakonec se to Slezanům povedlo, Květoň ale trefil jen vyrážečku hostujícího brankáře.
41:15
Přesilovka pro domácí, na trestnou lavici usedl David Růžička, který dostal dvě minuty za podražení.
41:01
Na druhé straně Cháberu prověřil Růžička, třinecký ostrostřelec ale trefil jen Cháberův beton.
40:38
Tlustý se dostal za modrou a vystřelil. Kotouč letěl do levého rohu, Hamerlík zasáhl ramenem.
40:01
Začala třetí třetina.
Zásahy brankářů ve druhé třetině: 10:6.

Střely na branku ve druhé třetině: 8:10.

Střely na branku v utkání: 27:17.

Třetí perioda začne přibližně v 18:49.

Mám za sebou čtyřicet minut parádní hokejové podívané. O tři branky úspěšnější jsou zatím domácí Oceláři, kteří ve druhé dvacetiminutovce navýšili své vedení o dva přesné zásahy. Nejprve se nádherně trefil David Květoň, později ho neméně pěknou akcí napodobil Václav Varaďa.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:50
Černého nesmyslu se nakonec zmocnili Oceláři, ti ale odpálil kotouč jen na zakázané uvolnění.
39:40
Kotouč se drží v rohu kluziště, ani za nic se mu někam jinam nechce.
39:20
Běží poslední minuta druhé periody, v tlaku jsou stále hostující Rytíři....
38:29
Po chybě domácí obrany se tváří v tvář Hamerlíkovi ocitl Jiří Tlustý. Hostující forward zvolil střelu mezi betony, slovenský brankář ve službách Třince ztečoval puk mimo svou svatyni!
37:48
Do protiakce se za domácí dostali Polanský s Rákosem, třinečtí útočníci ale Cháberu ohrozit nedokázali.
37:26
Na třineckou branku šlo několik střel, všechny ale mířily mimo tři tyče.
37:00
Rytíři dostali Oceláře pod tlak, Hamerlík zatím nemusí zasahovat...
36:20
Na konci šance domácích byla střela Martina Růžičky, Chábera byl připraven.
36:10
Před Hamerlíkem se zjevil Plekanec. Hostující forward se ale místo střely rozhodl pro kličku kolem branky a to se mu nakonec stalo osudným. Plekanec přišel o puk, Oceláři jdou do protiakce...
35:37
Oceláři opět ohrozili Cháberu, tentokráte si hostující gólman dokázal poradit. Hra bude pokračovat po reklamní pauze.
34:50
Hosté mohli snížit a bylo by to způsobem kuriózním! Jan Hlaváč nahazoval kotouč do brankoviště, tam ho Galvas tečovat směrem do třinecké branky! Černá guma se nakonec odrazila od pravé tyči domácí branky!
34:10
Třinec právě vstřelil branku!
Třinečtí jdou do tříbrankového trháku! V tomto případě se osvědčilo známé rčení: Nedáš, dostaneš! Před čtvrtým gólem domácích šli Tlustý s Plekancem do přečíslení, Hamerlík tuto šanci zastavil bravurním zákrokem! Puk se poté dostal k Martinu Růžičkovi, který našel na útočné modré stojícího VÁCLAVA VARAĎU, jenž přesnou střelou do rohu branky posílá Oceláře do komfortnějšího náskoku! Asistence: Martin Růžička, Lukáš Zíb.
33:01
Hosté pokračují v aktivitě. Od modré pálil Piskáček, jeho střelu ještě někdo před Hamerlíkem tečoval. Třinecký brankář dokázal reagovat na změnu letu kotouče a vyrazit puk do rohu kluziště.
32:22
Hosté se na chvíli dostali před Hamerlíka, vystřelit však nedokázali. Kotouč se poté dostal k Zagrapanovi, ten ale už potřeboval střídat, a tak jen nahodil kotouč do útočné třetiny.
31:34
Bonk našel volného Růžičku, ten se rozjel proti samotnému Kamešovi. Martin Růžička nakonec zvolil střelu přes obránce, gólman Chábera kotouč dokázal zastavit.
30:45
Za hostující obranu se dostával Jakub Orsava. Třinecký mladík už chtěl jet sám na Cháberu, v tom ho ale odzbrojil Kuchejda.
30:15
Hosté se dokázali vymanit z třineckého tlaku a ohrozit Hamerlíka. Dvě střely, které šly na třineckou svatyni, však mířily mimo tři tyče.
29:36
Oceláři pokračují v útočných choutkách! Cháberu nejprve prověřil Zagrapan, se svým pokusem poté neuspěl Peterek.
28:44
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři odskakují na rozdíl dvou branek! To, co se nepovedlo Zagrapanovi, se podařilo DAVIDU KVĚTOŇOVI! Třinecký forward se dostal mezi kruhy, odkud vystřelil! Kotouč se po odrazu od obou tyčí zastavil o síť hostující branky! Asistence: Jiří Polanský, Marek Zagrapan.
28:30
Do útočných pozic se teď postavili domácí. Peterek hledal Zagrapana, ten netrefil branku.
27:47
Do šance se dostal kladenský Kuchejda, který se pokusil o střelu z otočky. Jeho pokus ale byl zblokován, kotouč skončil za brankou.
27:14
Tempo hry trochu opadlo, kotouč se pohybuje mezi modrými čarami...
26:29
Třinečtí se poté dostali ke kotouči, odpálil ho však jen na icing. Hra bude pokračovat po reklamní pauze.
26:18
Jágr vyzkoušel stejnou kličku jako při své brance, tentokráte ale přestřelil.
25:30
Na druhou stranu mířil Plekanec. Ten ale vystřelit nedokázal, o kotouč ho obral Zíb
25:10
Hosté jsou kompletní, u kotouč stále Oceláři. Ti si ale zatím nedokázali vypracovat střeleckou pozici...
24:45
Nepovedlo se to ani teď Květoňovi s Polanským, přesilovka domácích se blíží svému konci.
24:07
Hosté hrají oslabení aktivně, Oceláři mají problémy s přechodem neutrální zóny.
23:41
Oceláři dlouho drželi útočnou třetinu, Cháberu ale neohrozili. Rytíři se poté dostali ke kotouči a poslali ho do středního pásma.
22:57
Druhá přesilovka pro Oceláře. Na trestnou lavici usedá David Kuchejda, který zasáhl Varaďu do obličeje. Kuchejda dostal dvě minuty za vysokou hůl.
22:07
Druhá třetina nabízí řadu šancí! Teď mohl úřadovat Roth, jeho střela švihem ale jen vyprášila Cháberovy betony.
21:39
Obrovská šance Davida Růžičky! Kladenský bek se nejprve dostal ke střele, tou ale netrefil branku. Jenže kotouč se od zadního mantinelu odrazil zpět na hůl hostujícího Růžičky, ten svou dorážkou ale trefil jen přesunujícího se Hamerlíka!
20:45
Na druhé straně mohl skórovat Plekanec, hostující forward ale netrefil branku.
20:19
Oceláři mohli vést o dvě branky! Střelu Hrabala od modré Chábera nedokázal zastavit, následná dorážka Radko Bonka skončila na tyči!
20:01
Začala druhá třetina.
Zásahy brankářů v první třetině: 7:16

Střely na branku v první třetině: 19:8

Druhá dvacetiminutovka začne přibližně v 18:00.

Máme za sebou dvacet minut dnešního střetnutí a vyprodaná Werk aréna si zatím nemůže stěžovat! Nechybí krásné hokejové akce, ale ani vypjaté souboje. Do vedení nejprve šli hosté, když Jaromír Jágr projel celé kluziště a zavěsil. Oceláři kontrovali po uplynutí poloviny periody. Nejprve srovnával Martin Růžička, na 2:1 poté krásnou akcí upravil David Květoň.
20:00
První třetina skončila.
19:49
Ve velké šanci se ocitl Radek Bonk, kterého hledal Rákos. Třinecký kapitán mohl pálit bez přípravy, kotouč mu ale v rozhodujícím okamžiku přeskočil hokejku!
19:40
Domácí jsou kompletní a pustili se do útoku...
18:44
Jágr poslal puk do brankoviště, Hamerlík ho odrazil do rohu. Třinečtí se poté dostali do rychlé protiakce, Varaďa ale neuspěl proti trojici soupeřů.
17:47
Jágr nabil Židlickému, ten z první trefil jen Hamerlíka. Třineckému brankáři však kotouč vypadl k Plekancovi, hostující forward ale místo střely zvolil přihrávku, která skončila ve střední třetině.
17:20
Přesilovku si zahrají také kladenští Rytíři. Daniel Rákos se tak snažil vybojovat kotouč, až při svém počínání podrazil Pavla Pateru. Rákos si odsedí dvě minuty.
16:57
Třinec právě vstřelil branku!
Slezané otáčejí vývoj zápasu! I hráč formátu Tomáše Plekance může udělat chybu. Plekanec se snažil rozehrát od vlastní branky, trefil však jen hokejku DAVIDA KVĚTONĚ! Třinecký forward udělal kličku do středu hřiště a střelou pod horní tyč posílá Oceláře do vedení! Bez asistence.
16:12
Martin Růžička šel do akce jeden proti jednomu, třinecký snajpr se rozhodl pro střelu skrz obránce. A nadělal brankáři Cháberovi pořádné starosti! Kotouč se totiž otřel o hokejku bránícího hráče, Chábera zastavil černý nesmysl jen s vypětím všech sil!
15:35
Hostující hráči si chtěli co nejvíc usnadnit přechod přes modrou čáru, nakonec se ale sami vystavili do ofsajdu.
14:59
Obrovská šance Ocelářů! Po střele Rostislava Klesly kotouč prošel Cháberovi za záda, těsně před brankovou čarou ho však odpálil jeden z hostujících beků! Puk však přistál na čepeli Martina Růžičky, který tvrdou střelou ale trefil jen masku brankáře Rytířů!
14:08
Růžička chtěl skrz brankoviště najít volného Bonka, hostující gólman jeho úmysl vystihl, málem si ale při zákroku srazil kotouč do vlastní sítě!
13:32
Varaďa našel Růžičku, ten se pokusil vystřelit z bezprostřední blízkosti. Růžička se pokusil trefit prostor pod horní tyčí, jeho střela ale šla nad branku.
12:43
Oceláři si zahrají početní výhodu. Pronikající Orsava byl na modré zastaven Vladimírem Kamešem. Jeho počínání si u rozhodčích vysloužilo dvě minuty za podražení.
12:05
Klesla s Peterkem chtěli do akce vysunout rozjetého Adamského. Třinecký rychlík ale dostal kotouč na paty, zastavil ho ofsajd. Hra bude pokračovat po reklamní pauze.
11:32
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři srovnávají krok! Třinečtí se po šarvátce pustili do neskutečného tlaku, pramení z toho vyrovnávající branka! Kotouč se dostal na modrou odkud pálil Lukáš Galvas! Chábera tuto střelu ještě dokázal vyrazit, proti dorážce MARTINA RŮŽIČKY už ale byl krátký! Asistence: Lukáš Galvas, Jan Peterek.
10:42
Na trestnou lavici usedají:
Za hosty Ivan Majeský (2 min - vysoká hůl + 2 min - hrubost) a David Růžička (2 min - hrubost).
Za domácí Josef Hrabal (2 + 2 min - hrubost) a Václav Varaďa (2 min hrubost).
10:42
Rozhodčí budou vylučovat, před Cháberou se strhla potyčka mezi všemi hráči.
10:30
Oceláři se ale dokázali udržet v útočné třetině a ohrozit brankáře Cháberu. Lukáš Zíb dostal nabito od Polanského, třinecký bek střílel bez přípravy. Tvrdá střela mířila do středu branky, Chábera dokázal zasáhnout.
10:08
Orsava se nejprve ubránil nájezdu Plekance, pak ale nedokázal skrz dvojici protihráčů přihrát volnému Rákosovi.
09:36
Květoň dostal kotouč na červené čáře, projel do útočného pásma a vystřelil. Bohužel pro domácí tým kotouč šel mimo tři tyče.
08:42
O kotouč si na útočné modré říkal Orsava. Rozehrávající Klesla ho ale nepostřehl a poslal puk na opačnou stranu.
07:44
Patera hledal volného Hlaváče, skákavou přihrávku dokázal na poslední chvíli zastavit Galvas. Peterek se poté pokusil o rychlý přechod střední třetiny, hosté ho ale zastavili.
07:06
Rytíři poté otočili hru a dostali pod tlak domácí hráče. Ti se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
06:33
Třinečtí se po buly dokázali dostat do šance. Martin Růžička si vybruslil k modré čáře odkud střílel. Chábera jeho pokus nedokázal zkrotit, k dorážce se dostal Bonk. Hostující gólman si poradil i s tímto pokusem.
06:21
Jágr se ve vlastním pásmu dostal pod tlak dvou Ocelářů, hostující osmašedesátce nezbylo nic jiného, než poslat kotouč přes všechny čáry. Hra bude pokračovat po reklamní pauze.
05:39
Kladenští se dokázali dostat do útočné třetiny, ale jen na chvíli. Eberle se pokusil zadovkou najít své spoluhráče, našel však jen hokejky Slezanů.
05:01
Třinečtí drží Rytíře pod tlakem. Duo Peterek - Růžička dokázalo v rohu kluziště vybojovat kotouč pro volného Květoně. Forward Ocelářů pálil bez přípravy, Chábera dokázal kotouč zastavit.
04:12
Oceláři se pokusili o rychlou odpověď, střela Jakuba Orsavy ale trefila jen připraveného Cháberu.
03:47
Kladno právě vstřelilo branku!
Rytíři otevírají skóre zápasu! JAROMÍR JÁGR převzal na vlastní modré kotouč, projel skrz čtyři bránící hráče a střelou švihem vymetl pavučinky v Hamerlíkově svatyni! Asistence: Marek Židlický.
03:18
Plekanec se dostal ke kotouči a namířil si to přímo mezi dva beky domácích. Třinecká družina dokázala zastavit kladenského centra jen za cenu faulu. Hosté hrají ve výhodě.
03:02
Na ledě opět elitní formace Ocelářů. Ta si proti čtvrté kladenské lajně vynutila tlak, hosté se osvobozují jen za cenu icingu.
02:26
U kotouče opět hosté, tentokráte za Hamerlíkovou svatyní. Puk dlouho vedl Bicek, který ale nakonec nedokázal přesně přihrát.
01:35
Utkání začíná v trochu vlažnějším tempu. Kotouč je převážně mezi modrými čarami, brankáři ještě nemuseli zasahovat.
01:01
U kotouče byli Rytíři. První formace hostů se snažila přejít modrou čáru, domácí defenzíva jim to ale znemožnila.
00:17
V první akci domácí Oceláři. Martin Růžička objel Cháberovu branku, pak chtěl najít Hrabala. Hosté se ale dokázali zmocnit kotouče, ne však na dlouho. Přihrávka na rozjetého Jágra nebyla přesná, sudí píská icing.
00:01
Utkání právě začalo.
Hráči jsou na ledové ploše, utkání začne za pár okamžiků!
Úvodní sestavy:

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) - Zíb, Hrabal, Galvas, Roth, Ovčačík, Klesla, Klouček, Lojek - Růžička, Bonk, Varaďa - Zagrapan, Peterek, Květoň - Rákos, Polanský, Orsava - Adamský, Podešva, Klimenta

Rytíři Kladno: Chábera (Cigánek) - Židlický, Kameš, Růžička D., Majeský, Piskáček, Procházka - Tlustý, Plekanec, Jágr - Hlaváč, Patera, Bicek - Kuchler, Dragoun, Kuchejda - Eberle, Melka, Lukáč

Rozhodčí: Husička, Blecha - Bryška, Novák.
Poslední vzájemný zápas
Přes šest a půl tisíce diváků sledovalo 3. října na Kladně souboj týmů na špičce tabulky. Ocelářům se podařilo dokonale pokrýt první formaci s Jágrem, Plekancem a Tlustým, avšak tím víc prostoru měl zbytek kádru Rytířů. Kladenští třemi brankami mezi 39. a 49. minutou rozhodli o osudu zápasu, za Třinec snížil ostrostřelec Růžička až v samotném závěru. Šlo však o jedinou branku, a tak si Slezané v osmém kole připsali teprve druhou porážku v ročníku 2012/13.
Slezané sehráli poslední duel před vlastní publikem, jasným způsobem přehráli pražskou Spartu. Na vítězství 6:1 se nejvíce podílel první útok, který zařídil čtyři branky. Získané tři body posunuly Oceláře na třetí místo, čtyři body za druhé Rytíře.
Kladenští Rytíři po třech prohrách v úvodu soutěže zatím spolehlivě sbírají body. Hlavní příčinou spanilé kladenské jízdy je první pětka složená z hráčů z NHL. Elitní formace Středočechů ale již není kompletní, na Kladně dál nepůsobí Tomáš Kaberle.
První reprezentační přestávka je minulostí, nejvyšší hokejová soutěž pokračuje. Pondělní předehrávka jednadvacátého kola přinese opravdovou lahůdku. Mezi mantinely Werk arény se představí hvězdami nabité Kladno!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud