To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou!

Trestné minuty: 6:10
Přesilové hry: 0/5-0/3
Hity: 19:21
Zblokované střely: 10:20

Branky a nahrávky: 34. H. Sedin (D. Sedin, Burrows), 40. Hansen (Raymond, Hamhuis) - 8. Gomez (Vlasic, Stuart), 25. Burish (Stuart), 65. Pavelski (pen.). Rozhodčí: Meier, St. Laurent - Lazarowich, Galloway. Diváci: 18910.

Hvězdy utkání:

1. Dan HAMHUIS (VAN) - 0+1
2. Brad STUART (SJS) - 0+2
3. Jannik HANSEN (VAN) - 1+0
V dnešním utkání ve vancouverské Rogers Areně jsme viděli opravdový boj, po prodloužení svítilo na ukazateli skóre nerozhodné skóre 2:2. Hosté sice už vedli 2:0 zásluhou premiérových branek v ročníku Scotta Gomeze a Adama Burishe, domácí ale ještě do druhé přestávky dokázali srovnat, když se prosadili Henrik Sedin a Jannik Hansen. Do konce prodloužení poté už branka nepadla, rozhodnout tak musely samostatné nájezdy. Ty ukončil ve čtvrté sérii úspěšným nájezdem Joe Pavelski, čímž hostům zajistil veledůležité body!

San Jose právě vstřelilo branku!
Rozhodující samostatný nájezd proměňuje JOE PAVELSKI!
A Pavelski dává! San Jose vítězí!
Rozhodnout může Joe Pavelski.
Niemi jeho pokus kryje.
Začíná čtvrtá série, jede Alexandre Burrows.
Couture dává! Krátkou kličkou do bekhendu s následným zasunutím kotouče mezi betony vyzrál na Schneidera!
Logan Couture musí dát.
...ne! Niemi ještě drží naděje Sharks, Hansen s bekhendovou kličkou nebyl úspěšný.
Ukončí zápas už Jannik Hansen? Nechme se překvapit...
Schneider opět chytá!
Vyrovnat se pokusí Dan Boyle.
Kličkou do forhendu na Niemiho nevyzrál.
Zvýší náskok domácích Alexander Edler?
Schneider pokus slovenského útočníka vyráží.
Za hosty se pokusí vyrovnat Michal Handzuš.
Higgins za pomocí tyče uspěl, Canucks se ujímají vedení 1:0!
Nájezdy načne Chris Higgins.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení rozhodující branku nepřineslo, rozhodnout tak budou muset samostatné nájezdy. Nutno dodat, že domácí měli obrovskou příležitost rozhodnout zápas ještě před dovednostní soutěží, dvouminutovou přesilovku při vyloučení Scotta Gomeze ale nevyužili. Nájezdy začnou za malou chvíli.
64:06
Schneider kryje pokus Demerse od modré čáry.
63:34
Gomez se vrátil na led, hosté hned vyrazili do brejku dva na jednoho, Dan Boyle zkusil vystřelit, Schneider byl ale právě na tento způsob dobře připraven.
63:28
Burrows už mohl střílet, ještě chtěl ale přihrávat na volného Hamhuise, jeho přihrávku ale zachytil Niemiho beton!
63:03
Edler opět tvrdě vystřelil, tentokrát ale nepříjemně zasáhl před brankou stojícího Henrika Sedina, ten se v nepříjemných bolestech svíjí na zemi, po chvíli ale vstává a po svých odjíždí na střídačku.
62:39
Henrik Sedin z úhlu přestřelil.
62:20
Edlerova bomba končí mimo branku!
61:34
Domácí budou mít výhodu 4 na 3! Scott Gomez dorážel natolik na Schneidera, až si vykoledoval dvouminutový trest za nedovolené bránění brankáře.
61:10
Brad Stuart uklidňuje hru za vlastní brankou, hosté jsou v prodloužení zatím pod tlakem.
60:48
Higgins pálil, Niemi vyráží.
60:15
Daniel Sedin ihned vyzkoušel Niemiho pozornost, finský brankář v barvách Sharks byl pozorný.
60:01
Ve třetí třetině jsme branku neviděli, zpočátku periody šlo o hodně rozvážný hokej z obou stran, k vidění bylo mnoho ztrát. Nějakých 7 minut před koncem dostali domácí výhodu přesilové hry, ve které si vytvořili velkou řadu příležitostí, žádnou ale nedokázali proměnit. V poslední minutě poté nastřelil Jason Garrison tyč, utkání ale končí po 60ti minutách 2:2, za malou chvilku tak začne prodloužení.
60:00
59:40
Higgins netrefil puk ze vzduchu po nabídce Kassiana.
59:07
Garrison trefuje tyč!
58:45
Hamhuisovo nahození končí na zadním mantinelu.
57:47
Edler se vrací na led, domácí jsou v plném počtu.
57:15
Clowe měl před sebou prázdnou brankou, gól z jeho střely ale k překvapení všech není!
56:28
Hosté se sami vyhnali do středního pásma.
55:47
Po skvělé přesilovce domácích, která sice brankou neskončila, uvidíme početní výhodu Sharks, za držení je vyloučen Alexander Edler.
55:26
Další pokus Henrika Sedina a následné střely Schroedera a Edlera brankou nekončí, Sheppard se vrací na led.
55:10
Střelu Henrika Sedina Niemi vyrazil pouze před sebe, druhý ze Sedinů ale nedokázal puk dostat do branky!
54:38
Dvě Burrowsovy dorážky z bezprostřední blízkosti nekončí brankou, domácí pokračují ve smrtící kombinaci!
53:45
Hosté vyhazují.
53:26
James Sheppard je vyloučen za zcela evidentní podražení Masona Raymonda.
53:06
Boyle střílel od modré čáry, jeho střela skončila nad brankou.
52:04
Dechberoucí zákrok Coryho Schneidera! Logan Couture pálil z mezikruží z otočky, Schneider ale vytasil svou lapačkou neskutečná zákrok!
51:25
Po velké řadě chyb se puku zmocnili domácí.
50:08
Higgins nepříjemně tečoval střelu Stuarta, jeho spoluhráč v brance Cory Schneider měl hodně práce, aby jeho zkrat napravil, což se mu povedlo.
49:42
Booth pálil z levé strany, branku netrefil.
49:20
Boj o puk za Schneiderovou brankou nakonec vyhráli domácí hráči.
48:13
Ofsajd hráčů Sharks.
47:25
Schneider kryje střelu Jasona Demerse.
47:05
Hostující obránci na poslední chvíli sáhli do kombinace Vancouveru, Tanevova přihrávka tak na Burrowse neprošla.
46:15
Sheppard střílel z bezprostřední blízkosti Schneidera, ten svou branku dokázal uhájit!
45:32
Hosté v ofsajdu.
45:12
Sestito vyhnal své obránce do středního pásma, hraje se dlouho bez přerušení.
44:15
První lajna domácích usazena v útočné třetině.
43:20
Pavelski se pokusil překvapit Schneidera střelou z velkého úhlu, puk byl ale sražen.
42:29
Ofsajd domácích.
42:10
Higgins tečoval Ballardovo nahození od modré, Niemi byl připraven na vše.
41:55
Stuart se vrací na led, Shakrs jsou kompletní.
41:30
41:04
Niemi kryje dorážku Daniela Sedina.
40:40
Schroeder pálil od modré čáry, Niemi vyrazil betonem.

Zblokované střely: 1:6 (celkem 4:10)
Druhá třetina nabídla mnoho událostí, ve 25. minutě šlo San Jose do dvoubrankového vedení zásluhou Adama Burishe, který v oslabení pláchl všem domácím hráčům a suverénním způsobem zvýšil na 2:0 z pohledu hostů. O necelých deset minut později ale snížil Henrik Sedin, který se prosadil z velké blízkosti Niemiho branky a 24 vteřin před sirénou ukončující druhou třetinu se prosadil také Jannik Hansen, po čtyřiceti minutách je tak stav nerozhodný 1:1.
40:00
39:55
Brad Stuart je vyloučen za nedovolené bránění.
39:36
Vancouver právě vstřelil branku!
Dlouhé obléhání hostující branky nakonec končí vyrovnávací brankou! Rogers Arena jako jeden muž vyletěla, když JANNIK HANSEN zpoza dvou clonících hráčů rozvlnil síť za Niemiho zády! Asistence: Mason Raymond a Dan Hamhuis.
39:05
Niemi měl co dělat, aby uhlídal puk před brankovou čarou, nebezpečně na něj dotíral Chris Higgins!
38:50
Domácí se svou kombinací vůbec neuspěli.
37:55
A další postavení mimo hru v podání hráčů Sharks.
37:07
Ofsajd hostů.
36:36
Clowe se vrací na led, hosté hrají v plném počtu.
36:19
Kosatky se i ve vlastní přesilovce provinily zakázaným uvolněním.
36:05
Burrows se snažil střílet bekhendem, Niemi si na jeho pokus počkal.
35:40
Daniel Sedin přihrával napříč celou třetinou, puk proskákal málem až do středního pásma.
34:36
Ryane Clowe je vyloučen za podražení Chrise Taneva.
34:09
Zakázané uvolnění domácích.
33:50
V rohu kluziště u Niemiho branky se teď hodně přiostřilo, vylučovat se nebude.
33:23
Tlak první domácí lajny končí první brankou Canucks! Nahození Daniela Sedina před branku skončila na těle HENRIKA SEDINA, který si počkal až mu spadne puk na led a poté nekompromisně zakončil! Asistence: Daniel Sedin a Alexandre Burrows.
32:54
Tvrdá rána Raymonda končí až v ochranné síti.
32:27
Demersovo nahození končí za brankou.
31:50
Niemi měl velké problémy s vyražením Hansenovy dělovky z pravé strany!
31:15
Higgins přihrával před branku, žádný z jeho spoluhráčů jeho záměr nepochopil.
30:27
Sestitova střela sražena vysoko nad až do ochranné sítě.
29:54
Odpískána přihrávka rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
28:50
Zakázané uvolnění také na druhé straně.
28:09
Icing hostů přesouvá hru před Niemiho branku.
27:15
Sheppard na malou chvíli získal puk v útočném pásmu, poté ho o něj opět připravili domácí hráči.
26:19
Handzuš se vrací na led, domácí nejen, že v přesilovce neskórovali, ba dokonce inkasovali!
25:30
Odpískána přihrávka rukou, domácí jsou vyhnání do středního pásma.
24:43
Henrik Sedin nedobře přihrával v útočném pásmu, puk zachytil Stuart, který ihned vyslal do samostatného úniku ADAMA BURISHE, který prostřelil Schneidera! Asistence: Brad Stuart.
24:19
Opět se bude vylučovat, tentokrát na straně Sharks, Michal Handzuš je vyloučen za držení.
24:01
Booth se vrací na led, Canucks hrají v plném počtu.
23:50
Domácí vyhazují.
23:28
Hosét jsou v přesilové hře hodně nebezpeční, další střela Dana Boylea od modré skončila v lapačce Croyho Schneidera.
23:05
Thornton se dostal k dorážce, ta mířila vedle branky.
22:32
Couture pálil z levého kruhu, Schneider se dobře přesunul.
22:01
Sharks si zahrají opět přesilovku, za sekání je vyloučen David Booth.
21:40
Domácí hráči se na delší chvíli usadili v útočném pásmu, Booth ovšem nic nevymyslel.

Zblokované střely: 3:4
V první třetině jsme měli možnost vidět velký tlak domácích Kosatek, kteří vyslali na Niemiho branku celkem 17 střeleckých pokusů. Jedinou branku zápasu ale zatím zaznamenali hosté ze San Jose, když se v osmé minutě poprvé v sezóně prosadil Scott Gomez! Po prvních dvaceti minutách tak Sharks vedou 1:0.
20:00
07:42
Snad ani neví, kdy naposled skóroval, ale to už je minulostí neboť SCOTT GOMEZ otevírá skóre dnešního utkání! Asistence: Marc-Edouard Vlasic, Brad Stuart.
02:30
Máme tu první vyloučení utkání, za podražení je potrestán dvouminutovým trestem Alexander Edler.
00:01

Vancouver Canucks: Schneider (Luongo) - Hamhuis, Ballard, Garrison, Tanev, Barker, Edler - D. Sedin, H. Sedin, Burrows - Higgins, Raymond, Hansen - Booth, Lapierre, Kassian - Sestito, Schroeder, Weise

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) - Murray, Demers, Stuart, Boyle, Vlasic, Irwin - Couture, Thornton, Kearns - Kennedy, Marleau, Pavelski - Clowe, Gomez, Sheppard - Desjardins, Hanzuš, Burish

Rozhodčí: Meier, St. Laurent - Lazarowich, Galloway.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.