To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou!

Trestné minuty: 6:6
Přesilové hry: 2/3-0/3
Hity: 25:28
Zblokované střely: 13:8

Branky a nahrávky: 26. Ovečkin (Ribeiro, Chimera), 42. Ovečkin (Henricks, Schultz), 44. Fehr, 56. Ovečkin (Ribeiro, Bäckström), 58. Brouwer (Ovečkin, Kundrátek) - 40. Kovalčuk (Loktionov, Ponikarovskij). Rozhodčí: Jackson, Pochmara - Barton, Nowak. Diváci: 18506.

Zblokované střely: 2:5 (celkem 13:8)
Zápas jednoho muže! Tak by se dnešní zápas dal popsat. Washington velkou zásluhou Alexandera Ovečkina, který se podílel na čtyřech brankách svého týmu (3+1) vítězí nad Ďábly z New Jersey poměrem 5:1. Asistenci na poslední brance Troye Brouwera si připsal také Tomáš Kundrátek. Capitals se tak odlepují ze samého dna Východní konference, kam poslali Buffalo, New Jersey zůstává čtvrté.
60:00
59:38
Zakázané uvolnění Capitals ještě přesune hru před Holtbyho.
59:10
Už probíhá poslední minuta, hraje se v útočném pásmu Capitals.
58:38
Icing hráčů Devils.
58:00
O vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto, zápas už se nejspíše dohraje v klidném duchu.
57:09
Washington právě vstřelil branku!
Capitals totálně ovládli třetí třetinu, připisují si další přesilovkový gól! Do Ovečkinovy příhry vložil přesně hůl TROY BROUWER, který tak upravuje skóre na 5:1! Asistence: Alexander Ovečkin a Tomáš Kundrátek.
56:35
Gionta ujel i v oslabení, jeho střela ale byla sražena.
55:50
Další vyloučení na straně Devils, opět za vysokou hůl, tentokrát na trestnou lavici míří obránce Adam Larsson.
55:13
Máme tu hattrick! Pokolikáté se v početní výhodě dostal puk k ALEXANDRU OVEČKINOVI, který až při svém čtvrtém pokusu byl úspěšný! Led Verizon Center nyní zaplavili čepice! Asistence: Mike Ribeiro a Nicklas Bäckström.
54:57
Úžasný zákrok Hedberga proti střele Ovečkina!
54:05
Hedberg vyráží střelu Ovečkina.
53:47
Přesilovka pro domácí, za vysokou hůl je vyloučen Stefan Matteau.
53:10
Hosté se snaží rozjet nějakou kloudnou akci.
51:55
Bäckström nabízel přihrávku před branku, tam ovšem nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
50:47
Perreault srazil puk do hlediště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
49:55
Ovečkin prohrál sprinterský souboj s Volčenkovem, po zakázaném uvolnění se tak hra stěhuje opět před Holtbyho branku.
47:15
Hedberg nemohl vidět Alznerovu střelu, i tak ale dobře zasáhl.
46:52
Holtby raději pokryje kotouč ve své lapačce před dotírajícími hostujícími útočníky.
46:04
Holtby kryje pokus Adama Henriqua.
45:06
Ofsajd hostů.
44:14
Erskine je na ledě, Caps hrají v plném počtu.
43:56
Nevídaná chyba v podání Johana Hedberga! Švédský brankář si vůbec nevšiml, že ho presuje ERIC FEHR, v klidu chtěl rozehrát, rychlý domácí útočník mu ale odebral kotouč a pohodlně skóruje do prázdné branky! Bez asistence.
43:45
Kovalčuk se ke střele nedostal, Hendricks opět vyhazuje.
43:00
Bäckström vybojoval puk na Kovalčukovi, domácí tak mohou vyhodit.
42:14
Přesilovka pro hosty, John Erskine míří na trestnou lavici za zdržování hry.
42:02
Do další příležitosti se cpal Brouwer, ke střele se ale nedostal.
41:23
Ruský car má dnes den! V situaci jeden na jednoho se pokusil o střelu přes obránce, která skončila až v brance! ALEXANDER OVEČKIN si tak připisuje svou druhou dnešní branku a opět přelévá vedení na stranu Capitals! Asistence: Matt Hendricks a Jeff Schultz.
41:15
První zákrok si ve třetí třetině připisuje také Holtby, který musel zasahovat proti střele Matteaua.
41:00
Chimera vyzkoušel Hedbergovu pozornost, ta je vynikající.

Zblokované střely: 5:2 (celkem 11:3)
V druhé třetině jsme viděli konečně nějaké branky, skóre otevřel svým typickým způsobem střelou z levého kruhu ve 26. minutě Alexander Ovečkin, vyrovnat poté mohl ve 33. minutě Steve Bernier, který ale z trestného střílení na Holtbyho nevyzrál. Ke slovu se tak 37 vteřin před sirénou přihlásil kanonýr Ilja Kovalčuk, který srovnal skóre na 1:1.
40:00
39:23
Devils právě vstřelili branku!
Stejně jako u branky Capitals, tak i hosté skórují z nenápadného brejku. Loktionov přenechal na modré puk ILJOVI KOVALČUKOVI, jehož projektil skončil až za zády Holtbyho! Asistence: Andrej Loktionov a Alexej Ponikarovskij.
38:40
Po dlouhém obléhání Holtbyho branky se domácí konečně osvobozují vyhozením do středního pásma.
37:55
Clarkson se prodral až ke střele, kterou Holtby bez problému vyrazil.
37:13
Holtby raději stáhl kotouč do své lapačky, aby uklidnil situaci před jeho brankou.
36:10
Wolskiho bekhend končí mimo branku.
35:57
Larsson skáče na led, Devils hrají v plném počtu.
35:25
Capitals dokázali při své vlastní přesilovce stvořit icing.
34:40
Kovalčuk vyváží puk do bezpečí.
33:57
Nyní si přesilovku zkusí zase domácí, Adam Larsson je vyloučen za držení.
34:31
Carlson se vrací na led, Caps hrají v plném počtu.
33:15
Domácí vyhazují.
32:53
Ward skvělým způsobem zablokoval střelu Kovalčuka.
32:31
Bernier se pokusil o střelu, na tuto variantu zakončení byl ale Braden Holtby připraven!
32:31
Bernier se cpal před Holtbyho, ve svém snažení byl ale faulován Potim a je nařízeno trestné střílení!
31:40
Přesilovka pro hosty, John Carlson vyhodil kotouč z obranné třetiny až do hlediště, odpykává si tak trest za zdržování hry.
31:07
Wolski málem přišel o puk na útočné modré, Clarkson se mohl řítit sám na Holtbyho.
30:09
Henrique si nedokázal zpracovat kotouč tak, aby z toho nevznikl ofsajd.
29:21
Domácí s vytvořili menší tlak, Devils posléze vyhazují pouze na icing.
28:14
Zakázané uvolnění Devils.
27:44
26:25
Domácí hráči jsou nyní v dobrém rozpoložení, snaží se navýšit náskok.
25:20
Rychlý kontr domácích, ve kterém puk putoval z hokejek Chimery, Ribeira až na hůl ALEXANDRA OVEČKINA, který ze své typické pozice z levého kruhu otevírá skóre! Asistence: Mike Ribeiro a Jason Chimera.
25:00
Řada tvrdých hitů ve středním pásmu trochu rozproudila diváky na tribunách.
23:56
Hedberg likviduje slabou střelu Beagla.
23:10
Wolski se snažil něco vymyslet zpoza branky, nic ale z jeho snahy nevzešlo.
22:08
Icing hráčů Caps.
21:40
Eliáš skvěle našel Henriqua, který tváří tvář Holtbymu neuspěl!
21:01
Hedberg si připisuje první zákrok ve druhé třetině, střílel na něj John Carlson.

Zblokované střely: 6:1
V první třetině jsme branku neviděli, hrálo se hodně plynule, bylo málo přerušení. Největší šanci měl ve 13. minutě Wojtek Wolski, jenž trestuhodně netrefil z brankoviště úplně prázdnou branku. To je akorát odraz Washingtonu nejen v dnešním zápase, ale v celém dosavadním ročníku.
20:00
19:34
Hedberg kryje Wardův pokus.
19:10
Ofsajd domácích.
18:05
Opět se hraje dlouho bez přerušení, v útoku je Washington.
17:15
Kolvalčuk nahazoval na Holtbyho branku, puk skončil na zadním mantinelu.
15:45
Na obou týmech je znatelná jejich motivace do dnešního utkání, domácí hráči hrají hodně ze zajištěné obrany.
14:50
Hedbergovi propadla tvrdá střela Ovečkina skrz výstroj, puk se ale vykoulel mimo branku.
14:25
Hraje se dlouho bez přerušení, oba týmy přitvrdily.
13:20
Na druhé straně nepříjemně střílel Loktionov, Holtby vše ustál.
12:49
Neuvěřitelné, co nyní neproměnil Wojtek Wolski! Puk se odrazil před prázdnou branku, polský útočník ho ale nedokázal usměrnit mezi tři tyče!
12:03
Holtby měl menší problémy se střelou Fayna od modré.
11:36
Icing domácích posílá hru zpět před Holtbyho.
11:15
Eliáš hrál v ofsajdu.
11:04
Hedberg kryje střelu Alznera od modré čáry.
10:15
Domácí se v útočném pásmu dlouho nezdrželi.
09:35
Nahození Faynea od modré čáry k Holtbymu nedoskotačilo.
08:58
Ďáblové toho moc v početní výhodě nepředvedli, Crabb skáče na led a domácí jsou v plném počtu.
08:00
Domácí se zatím skvěle brání.
06:58
Joey Crabb je vyloučen za nedovolené bránění.
06:19
Hostům byl odpískán úmyslný ofsajd, ve kterém byl načapán Krys Barch.
05:07
Ribeiro s Ovečkinem doráželi na Hedberga, ten vše bez problému ustál.
04:35
Dlouho se hraje bez přerušení, domácí hráči uklidňují hru za svou brankou.
03:30
Clarkson s Eliášem nevymysleli žádnou kloudnou akci, dopředu tak mohou opět hráči Capitals.
02:35
Hedberg likviduje střelu Wojtka Wolskiho.
02:10
Holtby musí být opět v pozoru, hosté kombinují v útočné třetině.
01:20
Ovečkin ztratil puk a ke střele se hnal Henrique, na Holtbyho z velké blízkosti nevyzrál.
00:52
Hedberg si připisuje první zákrok proti střele z pravého kruhu.
00:35
Erksine srazil první střelecký pokus mířící na Holtbyho.
00:01

Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) - Kundrátek, Alzner, Carlson, Erskine, Poti, Schultz - Ovečkin, Ribeiro, Chimera - Brouwer, Bäckström, Wolski - Ward, Perreault, Fehr - Crabb, Beagle, Hendricks

New Jersey Devils: Hedberg (Brodeur) - Židlický, Salvador, Larsson, Greene, Fayne, Volčenkov - Kovalčuk, Zajac, Ponikarovskij - Clarkson, Henrique, Eliáš - Bernier, Gionta, Matteau - Butler, Loktionov, Barch

Rozhodčí: Jackson, Pochmara - Barton, Nowak.
Capital vstoupili do letošního ročníku velmi bídně, špatné výkony, špatné výsledky a špatná forma Alexandra Ovečkina řadí tradičního postupujícího do play off v posledních letech na úplně dno tabulky NHL, s pouhými 11 body vlastně tým z hlavního města USA uzavírá celou tabulku NHL. Devils jsou na tom naopak skvěle, ze sedmnácti utkání dokázali vytvořit 24 bodů, což je řadí na první místo Východní konference. Bodově se daří zejména Davidu Clarksonovi a Patriku Eliášovi.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky dobrého ledního hokeje, NHL pokračuje svým strhujícím tempem, na dnes si nejslavnější hokejová soutěž světa přichystala celkem 12 zápasů, v jednom z nich se utká Washington Capitals a New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.