To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Tomáš PLEKANEC (MTL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 25:47
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Anaheim Ducks: 42

Montreal Canadiens: 31
Skončilo velmi pohledné utkání, z něhož si bonusový druhý bod odvezou hosté, kteří uspěli v samostatných nájezdech. Bonusový bod navíc zajistil svým proměněným nájezdem Rus Markov. Zajímavostí je, že o jednom z nájezdů, konkrétně o nájezdu domácího Palmieriho, musel nakonec rozhodnout až video, které prokázalo, že puk nepřešel přes brankovou čáru a i to možná rozhodlo dnešní utkání.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
Je to tak! ANDREJ MARKOV také nic nevymýšlel, všiml si mezery mezi lapačkou a betonem a přesně tam poslal puk, čímž rozhoduje o tom, že Canadiens dnes na ledě nejlepšího týmu NHL vítězí 4:3 po nájezdech.
Za hosty Andrej Markov může rozhodnout!
Slušně provedený nájezd, ale chtělo to zvednout puk nad pravý beton Tokarskiho.
Jak odpoví domácí Saku Koivu?
Toho ale rozhodčí nejprve zastavili, takže český centr musel jet svůj nájezd znovu a neuspěl.
Mezitím se již připravoval na svůj nájezd Plekanec.
Ano, přesně jak bylo napsáno, puk se odrazil od jedné tyčky do druhé a nakonec nepřešel celým svým objemem a není to gól!
Stále probíhá komunikace s videocentrem, všichni netrpělivě očekávají verdikt.
Vypadá to, že puk se tam od jedné tyčky odrazil do druhé a od ní pak dopal na brankovou čáru, ovšem tam možná nepřešel celým svým objemem!
Jeden z rozhodčích ukázal do branky, druhý naopak rozpažil, tak uvidíme.
Tak pozor, rozhodčí ještě konzultují předchozí nájezd s videocentrem, puk tam totiž "poletoval" po brankové čáře!
Doslova prostřelil Tokarskiho a znovu svůj tým přiblížil k druhému bodu.
Kyle Palmieri za Anaheim.
Ne, Hiller má puk někde ve své výstroji, nájezdy pokračují!
Gallagher může rozhodnout.
Ale Getzlafova střela míří nad branku Canadiens.
Za Anaheim jede nájezd Getzlaf.
A udělal to parádně, také on svůj nájezd zvládl a udržel svůj tým ve hře o bonusový bod navíc!
Daniel Briere musí dát!
Corey Perry si s ničím hlavu nelámal, vystřelil pod lapačku Tokarskiho a puk končí v brance.
Jak zareaguje Corey Perry?
Desharnais měl trochu problémy, puk mu sjel z hole, ale nakonec dobře provedeným bekhendem dává gól!
David Desharnais za Canadiens, publikum píská.
Silfverberg zkouší střelu, ale netrefuje branku.
Jakob Silfverberg za Anaheim.
I Alex Galchenyuk se pokoušel o něco podobného, ale na Hillera s blafákem do bekhendu nevyzrál.
Za hosty pojede jako první Alex Galchenyuk.
Bonino krásně "vymáchal" Tokarskiho a proměňuje svůj nájezd.
Jako první pojedou nájezd domácí, a to Nick Bonino.
Samostatné nájezdy začínají.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, samostatné nájezdy začnou za malý okamžik.
Československá stopa v utkání – po prodloužení:
Tomáš PLEKANEC (MTL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 24:52
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – prodloužení:

Anaheim Ducks: 3

Montreal Canadiens: 2
Je konec. Ani po pětašedesáti minutách neznáme vítěze tohoto utkání, což znamená jediné – následují samostatné nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:27
Getzlaf znepříjemňoval nyní "život" obraně Canadiens, ale nakonec se hosté osvobozují.
64:00
Poslední minuta prodloužení.
63:46
Ze všeho ale domácí vytěžili "pouze" nepřesnou střelu Koiva.
63:29
Cogliano získává puk v útočném pásmu a čeká na to, až mu dostřídají spoluhráči.
63:05
Palmieri v ofsajdu na útočné modré.
62:36
Icing Anaheimu, hra se stěhuje před Hillera.
62:30
Jsme přesně v polovině pětiminutového prodloužení, padne v jeho druhé půli rozhodující gól?
62:12
Lavička Montrealu reaguje na tlak Anaheimu oddechovým časem.
62:12
A Tokarski chytá další střelu Perryho.
61:58
Oba týmy střídají, v sestavě domácích na ledě Perry, Getzlaf, Beauchemin a Lindholm. Za hosty Plekanec, Gionta, Jemelin a Markov.
61:38
Montreal zkouší něco vymyslet ve třetině soupeře, ale všechny akce končí soubojem u mantinelu.
61:08
Od brusle Markova se nyní odrazila střela Fowlera z levé strany.
61:02
A po střele Silfverberga z pravé strany přerušuje na druhé straně hru Tokarski.
60:32
Plekanec zaváží puk do třetiny Anaheimu, ale v souboji s Lindholmem, u mantinelu, o něho zase přichází.
60:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, prodloužení za malý okamžik začne.
Československá stopa v utkání – po třetí třetině:
Tomáš PLEKANEC (MTL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 22:47
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

Anaheim Ducks: 7

Montreal Canadiens: 9
Ve třetí třetině branka nepadla, to znamená, že o vítězi se bude muset rozhodnout v prodloužení, případně v samostatných nájezdech.
60:00
59:57
Tři vteřiny před koncem třetí třetiny ještě Brian Gionta zakončuje těsně před Hillerem, ten dokázal svým tělem zabránit puku v cestě do branky Ducks!
59:29
Tokarski chytá střelu Beauchemina od modré, z levé strany.
59:08
Bonino s pukem za brankou Tokarskiho, ale dobře zasáhl obránce Subban.
59:00
Posledních šedesát vteřin třetí třetiny.
58:15
Již to vypadá, že se dnes v Honda Center dočkáme prodloužení.
57:47
Getzlaf vystrašil Tokarskiho svým výpadem, kdy těsně před branou tečuje střelu Palmieriho.
56:55
55:48
Puk za brankou Hillera, ale Bonino vyhazuje ze třetiny.
55:32
Desharnais pálí z levé strany, ale Beuachemin jeho střelu zablokoval.
54:55
Komerční přestávka.
54:55
Těch vyloučených je již opravdu nějak moc, nyní putuje na trestnou lavici domácí S. Koviu.
54:20
53:39
Před Silfverbergem zasahuje Tokarski, který přerušuje hru.
53:28
Střela Beuachemina z pravé strany zablokována, přesto domácí zůstávají u puku.
53:14
Hosté dostávají puk do třetiny Anaheimu.
52:57
Puk ve třetině Canadiens, zatím se ale domácí do žádných šancí nedostali.
52:20
A tentokrát právě Bourque vyloučen, to znamená, že domácí si zahrají přesilovou hru.
51:18
Beauchemin se nyní "řítí" na Tokarskiho, Anaheim zvyšuje tlak!
50:59
Cogliano směřuje přihrávku před Tokarskiho, ale tam zapracovala obrana Canadiens.
50:00
Poslední desetiminutovka třetí třetiny, sledujeme skvělý hokej!
49:37
Až nyní Perry zakončuje, ale jeho pokus z levé strany míří pouze nad branku.
49:20
Getzlaf s Perry v protiútoku, ale druhý jmenovaný se nedostal ke střele.
48:30
48:09
Silfverberg nyní vyhazuje puk ze třetiny.
47:48
Další vyhozený puk ze třetiny Ducks, hosté posílají jinou přesilovkovou formaci.
47:30
Domácí se brání se čtveřicí Lovejoy, Cogliano, S. Koivu a Beauchemin.
47:10
Hiller nyní podržel svůj tým, Anaheim dostává puk ze třetiny.
46:55
Na ledě pětice Gallagher, Desharnais, Pacioretty, Subban a Markov.
46:45
Canadiens v útočném pásmu.
46:30
To vše ale až po komerční přestávce.
46:30
Vylučuje se, na trestnou lavici putuje domácí Allen za faul na Bourqueho a hosté si zahrají přesilovou hru.
44:38
Palmieri přebírá puk na levém křídle, proniká do třetiny soupeře, ale je tam osamocen, obrana Canadiens získává puk.
42:48
Jackman může nyní vyvézt puk ze třetiny Anaheimu.
41:29
Hosté opět v útočném pásmu, Montreal vstoupil do třetí třetiny o něco lépe, než domácí tým.
41:06
Ano, rozhodčí potvrzují své předchozí rozhodnutí, Gallagher hrál vysokou holí a gól Canadiens tak neplatí.
41:06
Gallagher dokázal dopravit puk za záda Hillera, ale rozhodčí rozpažují, Gallagher hrál vysokou holí, komunikace s videocentrem.
40:55
Montreal v útočném pásmu.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 6:06 hodin.
Československá stopa v utkání – po dvou třetinách:
Tomáš PLEKANEC (MTL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:39
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Anaheim Ducks: 19

Gólově velmi bohatá druhá třetina právě končí a byť do ní hosté vstupovali s vedením 2:0, nakonec po brankách Jackmana z 28. minuty, Beauchemina ze třicáté a Winnika z předposlední minuty druhé třetiny, prohrávali již 2:3! Naštěstí pro Canadiens dokázal šestatřicet vteřin před koncem druhé dvacetiminutovky srovnat skóre pohotovou dorážkou Gallagher. V poslední části se tak můžeme těšit na velmi zajímavý hokej!
40:00
39:24
Montreal právě vstřelil branku!
Znovu bylo na začátku všeho vyhrazené vhazování ve třetině Anaheimu, hosté nahodili puk na Hillera a vrhli se na dorážku, z nichž ta poslední BRENDANA GALLAGHERA končí v síti a je vyrovnáno. Asistence: P.K. Subban a Travis Moen.
39:15
Po odrazu se dostává k brance, kde Hiller zakročuje, puk chytá do své lapačky a přerušuje hru.
39:10
Hosté se snaží o kontr, ale střela od modré končí na zadním mantinelu.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:11
Anaheim právě vstřelil branku!
To se dalo čekat! Ne dlouho po návratu vyloučeného Lovejoya se domácí dostávají do útoku, po pravé straně zaváží puk Beleskey, který nakonec i pálí a byť Tokarski jeho střelu vyrazil, na dorážku z levé strany najíždějícího DANIELA WINNIKA již nestačil a domácí vedou 3:2. Asistence: Matt Beleskey a Ben Lovejoy.
37:48
37:10
A spíše útočí domácí, Bonino měl nyní dvě střelecké šance na pravé straně, těsně před Tokarskim, který chytá.
36:49
Za minutu vlastní přesilové hry se hosté nedokázali dostat do útočného pásma.
36:10
Takticky zatím dobře sehrané – Montreal vyhazuje puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
36:03
Po akci Getzlafa se ke střele, při vlastním oslabení, dostává Allen, jehož rána nakonec končí na ochranné síti, Ducks získávají útočné pásmo.
35:48
Tentokrát rozhodčí vylučují domácího hráče, Lovejoy již sedá na trestné lavici, hosté si zahrají přesilovou hru.
35:00
Poslední pětiminutovka druhé třetiny, hosté se musí strachovat o to, aby nedostali třetí gól v této části.
34:17
Další komerční přestávka.
34:05
Puk míří do třetiny Ducks, hosté ve druhé části pouze brání.
33:12
Getzlaf nahazuje na branku Tokarskiho, kde se snaží dorážet Palmieri, ale marně.
32:57
Domácí kombinují ve třetině Montrealu.
31:54
Následuje komerční přestávka.
31:54
Jenže hosté hrají vysokou holí a rozhodčí přerušují hru.
31:45
Hosté s pukem na holi přechází přes útočnou modrou.
29:57
Hiller se nyní zaskvěl proti tvrdé dělovce Markova od modré, puk mu však více méně "vlétl" přímo do nastavené lapačky.
29:07
FRANCOIS BEAUCHEMIN nyní dokonale ztrapnil gólmana Canadiens Tokarskiho, který spěchal za nahozeným pukem za svou branku, ten se však nečekaně odrazil od bočního mantinelu a zamířil si to do branky, překvapený Tokarski pak již nestihl zareagovat a Beauchemin tak skóruje střelou z červené čáry! Asistence: Hampus Lindholm a Jonas Hiller.
28:59
Důležité je, že hosté stihli prostřídat.
28:30
Ale pozor, dva hráči v červenobílém v protiútoku, nakonec se tam Pacioretty dostal ke střele, ale Hiller vyráží.
28:14
Ducks v přesilovkovém rozestavení.
27:39
Alexej Jemelin znovu oslabuje svůj tým, tentokrát to však bylo hodně diskutabilní, holej ruského "bohatýra" se sotva dotkla pronikajícího Bonina, který se zřítil k zemi, jako by ho podťali a rozhodčí pískají podražení...
27:23
27:08
Luca Sbisa pálí do modré, z pravé strany a těsně před Tokarskim stojí osamocený a nikým neatakovaný TIM JACKMAN, který holí jemně střelu Sbisy tečuje za záda gólmana Canadiens a domácí snižují na 1:2. Asistence: Luca Sbisa a Nick Bonino.
26:08
Desharnais v útočném výpadu po pravém křídle, ale Hillera překonat nedokázal.
25:24
24:55
A hosté se osvobozují, unavená čtveřice Canadiens spěchá na střídačku.
24:38
Ani Getzlaf se nedokázal prosadit, byl v dobré pozici, ale netrefil branku.
24:17
Přesto se domácí drží v útočném pásmu.
23:59
Getzlaf nahazuje puk na branku Canadiens, Palmieri se však nedostal do zakončení.
23:24
Znovu se vylučuje, hosté jsou zatím hodně nedisciplinovaní, Alexej Jemelin za držení dostává dvě minuty.
22:25
Perryho střelu z pravé strany Tokarski vyráží mimo branku.
21:29
Paciorettyho střelu chytá Hiller a přerušuje hru.
21:21
21:10
20:39
Icing Canadiens, bekhendová střela Tomáše Plekance míří přes všechny čáry.
20:05
V úvodu druhé třetiny pokračuje ještě více, než jednu minutu, hra ve čtyřech na obou stranách.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 5:10 hodin.
Československá stopa v utkání – po první třetině:
Tomáš PLEKANEC (MTL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 7:24
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Anaheim Ducks: 13

Montreal Canadiens: 10
V první třetině se z gólů radovali pouze hokejisté Canadiens, kteří svého dnešního hostitele přehrávají ve všech činnostech. Ducks jako by hráli snad na "půl plynu", hosté jsou lepší a po zásluze vedou 2:0! Skóre utkání otevřel v 9. minutě Gionta, který se prosadil těsně po vyhraném vhazování Tomáše Plekance. Na 2:0 zvýšil o čtyři minuty později Pacioretty a více gólů již této části nepadlo. Anaheim má v přestávce mezi první a druhou třetinou o čem přemýšlet, výkon je zatím hodně matný.
20:00
19:51
Tokarski ještě musí zasahovat, Cam Fowler se tam dostával do zakončení, ale gólman Montrealu chytá zatím parádně.
19:21
Přesilová hra Duck končí, Perry za sekání dostává také dvouminutový trest, poměr sil na ledě se vyrovná.
19:10
A ještě se bude vylučovat, a to v sestavě Canadiens. Briéra za podražení Fistrica dostává dvouminutový trest, přesilová hra Anaheimu.
19:00
Jedna minuta do konce první dvacetiminutovky.
18:26
Ofsajd Palmieriho na útočné modré.
18:12
Hosté hrají v defenzivě zatím velmi spolehlivě.
17:51
Beleskey bojuje o puk ve třetině Canadiens, neúspěšně.
16:52
16:52
Tokarski lapil bekhendový pokus Bonina a přerušuje hru.
15:33
Winnik v dobré pozici, ale na pravé straně nedokázal trefit odkrytou část branky soupeře a poslal puk pouze vedle branky!
15:15
14:20
Subban pálí od modré, Hiller musí zasahovat a přerušit hru.
14:15
Canadiens v přesilovkovém rozestavení.
13:45
Pacioretty dokázal zpracovat těžký pas od modré a z pravé strany vypálit, Hiller chytá.
13:27
Vůbec první přesilová hra hostů v tomto utkání.
13:15
Opět se bude vylučovat, tentokrát se rozčiluje domácí Fistric, který fauloval hostujícího Whita.
12:36
MAX PACIORETTY si na pravé straně najíždí na přesnou přihrávku Desharnaise a střelou "z první" a v pokleku, překonává Hillera. Asistence: David Desharnais a Brendan Gallagher.
12:01
11:49
I po dorážce Maroona drží Tokarski čisté konto.
11:32
Ještě téměř půl minuty se budou hosté bránit ve čtyřech.
11:29
Dobrý pokus Bonina z pravé strany, střelu z voleje však včas přesouvající se Tokarski chytá a přerušuje hru.
11:05
Za více, než minutu přesilové hry, předvedli domácí pouze jednu střelu.
10:51
Perry pálí od modré, ale střela byla zablokována.
10:01
10:01
Vylučuje se, na trestnou lavici míří hostující Subban, domácí si zahrají druhou přesilovou hru v tomto utkání.
09:27
Tokarski musel na druhé straně zasahovat po střele Fowlera.
09:06
Zasloužené vedení Montrealu, který je zatím o něco aktivnější, než domácí tým.
08:23
Tomáš Plekanec vyhrál v souboji s Koivem vhazování po pravici Hillera, okamžitě nahodil puk na branku, kde doráží BRIAN GIONTA, hosté vedou 1:0! Asistence: Tomáš Plekane.
08:03
08:04
Hiller zasahuje proti dorážce Paciorretyho, to byl parádní zákrok!
07:03
06:38
Ale jen na chvíli, nyní již puk znovu míří do středního pásma.
06:28
Anaheim v přesilovkovém rozestavení.
05:39
Plekanec vyhazuje puk ze třetiny Canadiens.
05:03
Parros ale dostává dvouminutový trest navíc, to znamená, že Anaheim má přesilovou hru!
05:03
Oba bitkaři odjíždí na trestnou lavici kde si pobudou pět minut.
05:03
První bitka v utkání, domácí Jackman a hostující Parros.
04:38
Za brankou Hillera došlo k poškození plexiskla, bude se muset opravovat, ale nebude to trvat dlouho.
04:15
Canadiens drží puk na svých hokejkách ve středním pásmu.
02:50
Ofsajd Canadiens na útočné modré, bude se opět vhazovat ve středním pásmu.
01:25
A Hiler musí po zasahovat, na levé straně nepříjemně doráží Briere.
01:16
Druhý icing v krátké době po sobě, opět se vhazuje po levici Hillera.
00:23
Domácí vstupují do zápasu zakázaným uvolněním.
00:01

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Beuachemin, Lindholm, Lovejoy, Fowler, Allen, Sbisa – Palmieri, Getzlaf, Perry – Beleskey, Bonino, Selänne – Winnik, S. Koivu, Cogliano – Maroon, Slifverberg, Jackman

Montreal Canadiens: Tokarski (Budaj) – Gorges, Subban, Markov, Jemelin, Murray, Tinordi – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Galchenyuk, Plekanec, Gionta – Bourque, Briere, Weise – Moen, White, Parros

Rozhodčí: Hasenfratz, Rooney – Wheler, Galloway.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž Anaheim Ducks přivítá na svém ledě Montréal Canadians.
Předpokládané sestavy:

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Beuachemin, Lindholm, Lovejoy, Fowler, Allen, Sbisa – Palmieri, Getzlaf, Perry – Beleskey, Slifverberg, Selänne – Winnik, S. Koivu, Cogliano – Maroon, Bonino, Jackman

Montreal Canadiens: Budaj (Tokarski) – Gorges, Subban, Markov, Jemelin, Murray, Tinordi – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Galchenyuk, Plekanec, Gionta – Bourque, Eller, Brier – Moen, White, Weise.
ANAHEIM DUCKS
Ducks jsou aktuálně jasně nejlepším týmem celé základní části. Z dvaašedesáti zápasů nasbírali jedenadevadesát bodů! V tvrdé konkurenci Západní divize to znamená tříbodový náskok před druhými St. Louis Blues. V pořadí celé ligy paik třetí Pittsburgh ztrácí bodů pět, stejně jako čtvrté Chicago.
MONTREAL CANADIANS
Montreal se po šestatřiceti odehraných zápasech základní části drží na skvělém druhém místě v Atlantické divize. Na svém kontě mají Canadians sedmapadesát bodů a v aktuálním¨pořadí Východní divize jsou třetí.
Češi na ledě:
Jediným Čechem v dnešním zápase by měl být Tomáš PLEKANEC, který by neměl chybět v sestavě Montrealu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:10.