Přenos se aktualizuje automaticky

Je za námi utkání, na jehož konci se z vítězství a zisku tří bodů raduje Astana, která zdolala Nižnij Novgorod 4:2. V poslední třetině zvýšil na 3:1 zadák Lakiza, ovšem jiskru naděje pro Torpedo vykřesal Immonen. Drama v závěru zápasu pak odmítl gólem do opuštěné klece Boyd. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a u online přenosů z KHL zase někdy na počtenou.
60:00
Konec zápasu.
58:50
Astana právě vstřelila branku!
Vítězství Barysu Astana definitivně potvrzuje gólem do prázdné branky DUSTIN BOYD. Bez asistence.
58:36
Trenér Novgorodu Skudra si vzal oddechový čas a odvolal Kovala z branky! Hosté tak vsází vše na jednu kartu a budou hrát v šesti bez brankáře!
58:31
Z prostoru kruhu pálil Immonen, ale Jeremejev si na jeho střelu počkal a uzmul ji do lapačky.
56:52
Na opačné straně hřiště se technicky provinili proti pravidlům i hostující borci.
55:54
Hráči v modrém teď nezvládli přechod přes modrou čáru, a ačkoliv vehementně protestují, s verdiktem čárového sudího už nic neudělají.
55:04
Teď měli hosté obrovské štěstí! Domácí totiž přidali čtvrtý gól, jenomže v době, kdy padla branka, byly na ledové ploše dva kotouče, což je v rozporu s pravidly. Hráči Barysu se sice radovali, ale rozhodčí gól správně neuznali.
54:38
Hokejisté Torpeda touží po vyrovnání, po nepřesné přihrávce se však sami připravili o útočné pásmo.
53:44
Novgorod se teď nastěhoval do útočného pásma, jenže jak Krasnoslobodcev, tak i Paršin se svými úmysly neuspěli.
52:53
Domácí se teď osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění, hra se tak přestěhuje zpět před Jeremejeva.
52:27
Puk končí po souboji v rohu někde mezi diváky, vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:11
Semjonov zajímavě nahazoval od modré čáry, Koval toho sice moc neviděl, ale kotouč za svá záda nepustil.
50:22
Maxim Potapov při hře inkasoval nějakou ránu a hodně otřesen odešel na střídačku. Snad to nebude nic vážného a hostující hráč bude moci pokračovat v zápase.
48:30
Před Kovalem se po puku nebezpečně natahoval Antropov, naštěstí pro Nižnij Novgorod na něj nedosáhl, a tak hosté přežili tuto situaci bez gólové újmy.
47:52
Jeden z domácích hráčů si teď na hřišti ustlal, ale oba hlavní rozhodčí zůstali naprosto v klidu.
46:35
Novgorod je při chuti, Paršin střílel od mantinelu a Jeremejev musel být opět ve střehu, aby jeho pozdrav zpacifikoval.
44:59
Torpedo právě vstřelilo branku!
Hosté svou přesilovku využívají beze zbytku a znovu se vracejí do zápasu. Salminen poslal puk za branku Paršinovi, který zpoza klece našel v mezikruží stojícího JARKKA IMMONENA, který snižuje na 3:2. Asistence: Denis Paršin a Sakari Salminen.
44:39
Torpedo bude mít dobrou možnost, jak vstřelit kontaktní gól. Poliščuk totiž vyhodil puk mimo výseč a rozhodčí jej za zdržování hry poslali zchladit hlavu.
44:38
Z křídla najížděl před Jeremejeva Maxim Potapov, ale střelou mezi betony si na domácího gólmana nepřišel.
43:52
Ke střele se dostal Krasnoslobodcev, Jeremejev nakonec zasahovat nemusel.
43:09
Před Kovalovem operoval Rachmanov, ale hostující gólman si kotouč pokryl ve výstroji.
41:35
Astana právě vstřelila branku!
Domácí se v úvodu třetí části dostávají do dvoubrankového vedení. Odražený puk se dostal na modrou čáru k ARTEMIJI LAKIZOVI, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Dmitrij Upper a Nikolaj Antropov.
40:35
Střelecký účet poslední třetiny otevřel svým pokusem Boyd, Koval vyrazil jeho střelu do rohu.
40:01
Začala třetí třetina.
Je za námi druhá dvacetiminutovka, v níž byly k vidění dvě branky. Nejprve na 2:0 pro Barys zvyšoval Poliščuk, ale v téže minutě snížil Hietanen. Třetí dějství, které začne přibližně za 12 minut, tak určitě nabídne zajímavou a napínavou podívanou.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:27
V posledních vteřinách druhé části ještě zahrozil Chomickij, Jeremejev si i s pomocí svých obránců nakonec poradil.
38:37
V oslabení dokonce vyrazil dopředu Boyd, ale Kovala nakonec výrazněji neohrozil. Nicméně pro svůj tým nastřádal cenné vteřinky.
38:06
Hosté budou hrát v závěru druhé třetiny přesilovku, za držení odešel na trestnou lavici Anciferov.
37:23
Zajímavou střelu od modré čáry vyslal ze své hokejky Chomickij a Jeremejev se musel hodně natahovat, aby jeho navštívenku zkrotil.
36:15
Jeremejev nejprve přikryl puk před dojíždějícími protihráči, ale vzápětí jej opět vyklepal z lapačky, a tak rozhodčí nemuseli přerušovat.
35:31
Torpedo vyrazilo do rychlého útoku, který nakonec zakončil Immonen. Jeremejev jeho pokus vyrazil ramenem nad tvrzené sklo.
35:09
První útočná formace zle zatopila před Kovalem a hostující strážce svatyně měl co dělat, aby ukryl puk před dotírajícím Dawesem.
33:37
Hráči Novgorodu udělali v obranném pásmu chybu, kterou ovšem zakončující Antropov nepotrestal. Teď měli svěřenci trenéra Skudry štěstí.
33:05
Hráč Novgorodu Brent se znovu dral do koncovky, střelou z mezikruží ale tentokrát Jeremejeva nepřekonal.
32:22
Kovalovu bdělost vyzkoušel Puškarjov, jenže mířil pouze do míst, kde stál připravený gólman Torpeda.
31:15
Černou pryž zavezl do útočné třetiny po křídle Kuljomin, ale jeho akce nakonec skončila ještě v zárodku.
30:22
Hosté vyhodili přes všechny čáry, ale vzhledem k tomu, že byl kotouč ve středním pásmu ještě tečovaný, čároví rozhodčí upažili.
29:25
Místo puku teď v Jeremejevově brance skončil Děnisov, ale sportovně se snažil z klece rychle vymanit a zapojit se zpět do hry. Rozhodčí tak ani nebyli nuceni přerušovat.
28:40
V permanenci nyní musel být i Koval, jehož od modré čáry prověřil Kolesnikov. Po zákroku hostujícího gólmana se bude vhazovat po jeho pravici.
28:02
Bek Hietanen poslal černou pryž do předbrankového prostoru, kde však nestál nikdo z jeho spoluhráčů a Jeremejev tak měl relativně jednoduchou úlohu.
27:21
Z vrcholu kruhu nahazoval puk na Jeremejeva Wolski, ale s tímto propagačním pokusem neměl domácí brankář sebemenší problémy.
26:37
Anciferov sice obkroužil Kovalovu svatyni, ale tísněn obráncem se k zakončení vůbec nedostal.
24:35
Z poměrně velké dálky vystřelil Paršin, Jeremejev se ale na švestkách nachytat nenechal.
23:53
Torpedo právě vstřelilo branku!
Hosté ovšem záhy snižují. Rychlou odpověď přichystal finský obránce JUUSO HIETANEN, který dostává svůj tým zpět do hry. Bez asistence.
23:07
Astana právě vstřelila branku!
Belochvostikov udělal za svoji brankou obrovskou chybu, k puku se lacino dostal Rachmanov, jenž předal touš FJODORU POLIŠČUKOVI, který poslal Barys do dvoubrankového vedení. Asistence: Michail Rachmanov a Alexej Anciferov.
22:34
Alexej Potapov se zmocnil kotouče na modré čáře, vzápětí vystřelil, ale před Jeremejevem operující Točickij kotouč do sítě neprotlačil.
21:35
Útočný výpad podnikl Kuljomin, jehož křížil obránce Savčenko, a tak se hostující forvard k pořádné střele ani nedostal.
20:20
Po přihrávce Wolského se před Jeremejeva tlačil Krasnoslobodcev, jehož ale stačil včas zpacifikovat jeden z obránců Barysu.
20:01
Začala druhá třetina.
Máme za sebou první třetinu, v níž padl pouze jeden gól, o který se postaral přesnou střelou do horní poloviny Kovalovy branky Brandon Bochenski. Druhá část začne přibližně za 12 minut.
20:00
První třetina skončila.
19:10
Hostitelé nyní vyhodili puk přes všechny čáry, ale vzhledem k tomu, že byl ve středním pásmu ještě tečován, zakázané uvolnění se nepíská.
17:45
Astana právě vstřelila branku!
V závěru první třetiny se domácí dostávají do vedení. BRANDON BOCHENSKI objel Kovalovu svatyni a střelou pod víko otevřel skóre. Bez asistence.
17:18
U tyčky nebezpečně dorážel Poliščuk, ale člen čtvrté útočné řady Barysu kotouč přes Kovalův beton nakonec neprotlačil.
16:19
Dopředu se teď hnal Krasnoslobodcev, ovšem i v tomto případě zůstalo jen u pokusu.
15:55
V útočném pásmu se objevil Bochenski, ale z jeho úmyslu nakonec nic nebylo.
14:01
Z poměrně ostrého úhlu zakončoval Žarkov, před Jeremejevem ještě stínili Alexej Potapov a Točickij, ale hostitelé přežili tento nájezd bez gólové újmy.
13:05
Rychlý protiútok podnikl Žajlauov, ale střelou tahem si na Kovala nepřišel. Oba brankáři tak zatím pracují na jedničku.
12:52
Domácí si nerozuměli při rozehrávce a po odpískaném zakázaném uvolnění se hra přestěhuje zpátky před Jeremejeva.
12:43
Nejproduktivnější hráč Novgorodu Salminen oslovil svým pasem Paršina, jehož pozdrav z křídla vyrazil Jeremejev mimo nebezepčí.
11:56
Bochenksi přejel modrou čáru a střelou z poměrně velké vzdálenosti vyzkoušel Kovalovu pozornost.
11:13
Anficerov objel Kovalovu klec, ale touš do ní už zasunout nedokázal. Ani nebezpečně dotírající Puškarjov se k dorážce nedostal.
10:28
Rachmanov postupoval sám přes půlku hřiště, ale jeden z jeho spoluhráčů ztratil trpělivost a vjel do útočného pásma dřív, než tam Rachmanov zavezl kotouč.
09:19
I potrestaný Chomickij skočil zpátky na led, oba týmy tak hrají v plném počtu.
08:57
Vyloučený Litviněnko je na ledě a Barys tak bude hrát krátkou přesilovku.
08:21
Pi přihrávce Puškarjova pálil od modré čáry Semjonov, ale Koval na jeho pokus dobře viděl a schoval jej ve výstroji.
07:15
Početní převaha hostů měla jepičí život, neboť za hákování usedl za katr Immonen. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.
06:54
Hrací předmět opět opustil hrací plochu, tentokrát ho ovšem vyhodil Litviněnko, jenž za zdržování hry odešel na trestnou lavici. Topredo bude hrát první přesilovku.
06:20
Z čista jasna se před Jeremejevem zjevil Wolski, ale někdejší hráč NHL puk do sítě neprotlačil. To byla dobrá šance pro hostující celek!
05:54
Z úhlu zkoušel své střelecké štěstí Paršin, ale Jeremejevovou klec netrefil.
04:58
Před Kovalem teď operovala třetí útočná formace domácích, ale kotouč nakonec končí až mezi diváky. Po odpískání se ještě strhla menší strkanice, ale zdá se, že se tento incident obejde bez vyloučení.
03:50
Černou pryž zavezl do útočného pásma Upper, po jehož individuálním průniku se puku zmocnil obránce Semjonov, ale od modré čáry Kovala nepřelstil.
03:00
Wolski vystihl rozehrávku domácích zadáků, načež předložil puk v úhlu stojícímu Brentovi, na jehož pokus si Jeremejev u tyčky počkal.
02:12
Alexej Potapov od modré čáry nahazoval na Jeremejeva, který si touš pohlídal před dotírajícím Daniilem Žarkovem.
01:18
Bdělost domácího gólmana Jeremejeva vyzkoušel Maxim Potapov, ale ruský brankář se překvapit nenechal a kotouč pokryl.
00:30
Hráči Torpeda si nerozuměli při zakládání útoku a po odpískaném zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Kovalem.
00:18
Bochenski se jako první snažil ohrozit hostujícího brankáře Kovala, ale jeho slabé nahození si Koval pohlídal.
00:01
Utkání právě začalo.
Po zaznění kazašské a ruské hymny zápas začne.
Na ledovou plochu se pomalu trousí hostující tým, který vzápětí bude následovat i ten domácí.
Úvodní sestavy:


Barys Astana: Jeremejev – Litviněnko, Lundin, Savčenko, Lakiza, Semjonov, Kolesnikov, Grebenščikov – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Upper, Rachmanov – Žajlauov, Starčenko, Antropov – Poliščuk, Puškarjov, Anciferov


Torpedo Nižnij Novgorod: Koval – Grigorjev, Děnisov, Hietanen, Valentěnko, Chomickij, Makarov, Belochvostikov – Wolski, Brent, Krasnoslobodcev – Paršin, Salminen, Immonen – Galuzin, M. Potapov, Kuljomin – Žarkov, A. Potapov, Točickij


Rozhodčí: Běljajev, Bukin – Nazarov, Čubykin

Torpedo Nižnij Novgorod


Torpedo nastřádalo na své konto 23 bodů, což mu stačí na třetí příčku v Charlamovově divizi a šestou ve Východní konferenci. Nižnij Novgorod se může chlubit pevnou defenzivou, která inkasovala jen 34 branek, což je v rámci konference třetí nejnižší počet po Kazani a Sibiru.


Nejproduktivnějším hráčem mužstva je Sakari Salminen (5+9).


Družina kouče Peterise Skudry získala v minulých třech duelech pouhé tři body, když zdolala Avtomobilist Jekatěrinburg. Jinak prohrála s Ugrou a Avangardem Omsk.


Ani v Nižném Novgorodu nepůsobí žádný Čech.

Barys Astana


Astana v dosavadním průběhu tohoto ročníku nasbírala 31 bodů a po zásluze vede Černyševovu divizi. V celé Východní konferenci jí pak patří druhé místo. Spolu s Petrohradem se Barys může pyšnit nejlepším útokem v celé soutěži, který nastřílel už 62 gólů.


Nejproduktivnějším hráčem tohoto kazašského celku je Talgat Žajlauov (4+13).


Svěřenci trenéra Ari-Pekky Selina vytěžili z posledních tří zápasů čtyři body, když na nájezdy přetlačili Viťaz a moskevské Dynamo, naopak na Kazaň nestačili.


V klubu momentálně nepůsobí žádný český hokejista.

Příjemné pondělní odpoledne při sledování textového online přenosu z utkání základní části KHL mezi Barysem Astana a Torpedem Nižnij Novgorod. Podle tabulkového postavení jsou mírnými favority domácí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.


Články odjinud