Jakub VVoráček (PHI) 0+0, 4střely, čas na ledě 18:48
Zdeno Chára (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 22:26
Andej Meszároš (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:01
David Krejčí (BOS) 1+1, 4 střely, čas na ledě 16:41
3. Loui Eriksson (BOS)) 0+4
60:00
59:40
Bruins právě vstřelili branku!
Ve hře bez brankáře dostávají letci pátý gól. CHRIS KELLY se zhostil tohoto úkolu a dopravil puk do prázdné brány. Asistence: Loui Eriksson, Zdeno Chára.
58:44
Puk je za bránou hostů, o osudu dnešního utkání už je rozhodnuto.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:24
56:42
Za Emerym zvoní tyč.
56:06
Eriksson se dostal ke střele z mezikruží, ale minul.
55:24
Claude Giroux je vyloučen za podražení. Domácí medvědi mohou definitivně rozhodnout toto utkání.
54:25
Hosté se zapomněli v útočném pásmu a domácí ujeli ve čtyřech na dva obránce. Puk šel po ose Smith-Krug-Lucic. MILAN LUCIC vystřelil a jeho střela končí až za Emerym. Asistence: Torey Krug, Loui Eriksson.
53:54
Krásně sehrané buly od domácích hráčů! Bergeron vyhrál vhazování přesně na hůl JOHNYHO BOYCHUKA, který střelou příklepem zamířil přesně k tyči a dává prozatím rozdílovou branku. Asistence: Patrice Bergeron.
53:52
Emery rozehrál přímo na hokejku Bergerona, který neumístil kotouč do odkryté brány.
52:32
Chára vysílá svou jedovku od modré čáry, Emery opět chytá.
51:54
Emery si připisuje důležitý zákrok! Krejčí dostal střílenou přihrávku přesně před bránu, nasměřoval puk na bránu, ale v cestě mu stála lapačka hostujícího brankáře.
51:19
Coburn dostal zpětnou přihrávku a vypálil z první, Rask jeho střelu viděl a v pohodě zasáhl vyrážečkou.
50:54
Emery nyní nezakročil přesvědčivě, puk mu vypadl z lapačky, čehož se snažili využít marně domácí.
50:03
Thornton hledal spoluhráče v plné rychlosti, ten však nezpracoval rychlou přihrávku.
48:56
Krejčí ukazuje šikovné ruce. Prokličkoval ze středního pásma až za bránu, odkud vysílá přihrávku na modrou čáru. Krugova střela už je nepřesná.
48:34
Hartnell clonil Raskovi, který přes něj neviděl střelu od modré, naštěstí pro domácí šla mimo.
48:02
Emery měl opět plné ruce práce po závaru domácích medvědů.
47:06
Voráček opět předvádí svou dravost, celkem jednoduše přešel přes dva obránce a dostal se do střely, ale byl už v příliš ostrém úhlu, takže jeho střela mířila mimo.
45:36
Lucic našel Krejčího, který si to namířil z poza brány přímo před ní a bekhendem natlačil puk do Emeryho.
44:53
Skákavý kotouč ukrývá pro jistotu Rask ve své lapačce.
43:12
K Paillovi se odrazil kotouč na levý kruh. Domácí útočník vystřelil svižnou střelu, která skončila těsně vedle pravé tyče.
42:26
Emery chytá kotouč po nahození Pailla.
41:29
Simmondsův pokus o střelu přes obránce skončil na zmíněném obránci.
40:31
Bergeron se ocitl na začátku třetí třetiny v jasné šanci po přihrávce Krejčího, ale Emery je pozorný a chytá.
40:01
Také druhá třetina nám přinesla strhující hokej, v kterém dominovali útočné řady, ale první polovina druhé třetiny ještě gól nepřinesla. Až v přesilové hře se prosadil Simmonds, na jeho branku rychle odpověděl Lucic. Tři a půl minuty před koncem opět srovnal dorážkou Rosehill. Rozuzlení nám tedy musí přinést třetí třetina, či prodloužení.
Další třetina začne přibližně v 20:59.
40:00
39:50
Boychuk dokázal ještě pár vteřin před koncem vyslat tvrdou ránu, která končí na Emersonových chráničích, stejně jako dorážka.
38:53
Read dostal přesnou přihrávku mezi kruhy, ale při zakončení byl tísněn, takže puk končí v rohu kluziště.
37:21
Bergeron našel Cháru, který nabízel puk spoluhráčům na teč, ale nikdo se netrefil, a tak puk končí v moci Emeryho.
36:21
Philadelphia právě vstřelila branku!
Gólové hody pokračují. JAY ROSEHILL předvedl důraz na brankovišti a dorazil střelu Raffla za záda Raska. Asistence: Michael Raffl, Andrew MacDonald.
35:13
A mohlo to být o dva góly! Bergeron se prokličkoval mezi obránci a řítil se sám na Emeryho, ten ho však neskutečně vychytal.
34:55
Nerozhodný stav dlouho nevydržel. David Krejčí dokázal obrat Coburna za hostující bránou a přihrát přímo na hůl MILANA LUCICE, který z první trefil šibenici. Asistence: David Krejčí, Loui Eriksson.
34:36
Mark Streit dlouho váhal na modré čáře zda vystřelit, když už se odhodlal ke střele, minul bránu, ale puk se odrazil přímo k WAYNE SIMMONDSOVI, který dorazil do prázdné brány. Asistence: Mark Streit, Claude Giroux.
34:07
Letci s těží drží útočné pásmo, až nyní se dostal k dobré střele Voráček.
33:10
V oslabení unikl philadelphské obraně Marchard, vyslal jedovatou střelu, která minula bránu.
32:44
Torey Krug je vyloučen za přelomení hole Voráčka.
32:39
Neskutečná chyba Kruga! Ten poslal puk přímo na Voráčka, který jel sám na Raska, Voráček byl však podražen.
31:20
Smith hledal Marcharda na druhé straně hřiště, jeho přihrávku dokázal vystihnout obránce letců.
30:40
Bergeron prohrál sprinterský souboj, což znamená zakázané uvolnění.
29:59
Voráček si říkal o přihrávku do jízdy, když ji však dostal byl už pokrytý.
29:30
Bouychuk dobruslil kotouč za bránu hostí a nahrál na volného Pailla, ten vyslal tvrdou střelu, která však mířila přímo do hrudi Emeryho.
28:44
Read se příliš nerozpakoval a po přejezdu modré čáry tvrdým golfem vyzkoušel Raska.
28:16
Za domácí nyní vyslal svou jedovku Chára. Ani on nedokázal usměrnit kotouč mezi tři tyče.
27:25
Nahoru, dolů. Tak nyní vypadá hra. Hostující útočník se dostal do samostatného úniku, ale ani on nevyzrál na Raska.
26:46
Na druhé straně ujížděli do přečíslení domácí. Krejčí nabil Bergeronovi, který prověřil Emeryho.
26:35
Grossman svou střelou od modré přestřelil bránu.
26:11
25:51
Ovšem Boston hraje v obrovské pohodě a opět v klidu vyhazuje až za Emeryho.
25:18
Hosté se konečně dokázali rozestavit a kombinují.
24:38
Domácí se osvobozují.
24:11
Patrice Bergeron je vyloučen za nedovolené bránění, Philadelphia si zahraje druhou přesilovou hru.
24:00
Zakázané uvolnění hostů, kteří jsou nyní pod silným tlakem.
23:33
Útočník Philadelphie stál v ofsajdu.
22:01
Eriksson se opět dostal do gólové šance, po něm také Krejčí, ale Emery hasí tento závar.
21:00
Hosté vstupují do druhé třetiny aktivně.
20:01
První třetina nám ukázala, že dnešní duel rozhodně nebude nuda. Hned v první minutě si vybojovali hosté přesilovou hru, kterou však nedokázali využít, ale dokázala je nabudit, a tak první půlku třetiny byli jasně lepší. Bostonští medvědi se dokázali vzpamatovat a převzít iniciativu na svou stranu. Výsledkem byl gól v šestnácté minutě zápasu, kdy se prosadila první, nejproduktivnější, lajna domácích.
Další třetina začne přibližně v 20:05.
20:00
19:20
A mohlo to být 2:0! Parádní "ťukec" první lajny skončil Erikssonovou střelou z první, kterou Emery vyrazil jen s vypětím všech svých sil.
19:08
Rask opět přerušuje hru.
18:42
Girouxova lajna dostala domácí pod tlak, ke střele se dostal Grossman, avšak jeho střela z první byla příliš nepřesná.
18:02
Cambell dostal nabito na modrou čáru, ale jeho střela prosvištěla kolem pravé tyče hostující brány.
17:22
Hosté se ihned snaží srovnat, ale rána Voráčka končí v náručí Raska.
15:56
DAVID KREJČÍ založil akci ve středním pásmu, našel volného Erikssona, který z mezikruží napálil kotouč do Emeryho, puk se odrazil zpět k českému šikulovi, který už jednoduše zasunul kotouč do odkryté brány. Asistence: Loui Eriksson, Milan Lucic.
15:30
Smith se zamotal do vlastních kliček a ztratil kotouč.
14:17
Paille se ocitl v jasné pozici. Uháněl sám na Emeryho, dokázal obejít brankáře a poté nedokázal zasunout kotouč do prázdné brány!
13:37
Luke Schenn obral o kotouč Söderberga, našel najetého spoluhráče, který však stál v ofsajdu.
12:47
Smith se snažil najít Bergerona, ten byl však pokrytý a z rodící se šance nevzniklo nic.
11:52
Krejčí dojel puk za bránou hostů, nahrál na modrou, odkud vyšla tvrdá střela, která se otřela o boční oblouk brány.
10:46
A je to tady. Thornton s Rosehillem shodili rukavice a vyříkali si to jako chlap s chlapem. Za vítěze lze určit hostujícího Rosehilla, který povalil soupeře. Oba hráči jsou vyloučeni na pět minut.
10:43
Na druhé straně se do přečíslení tři na dva dostali domácí, Marchand nic nevymýšlel a vystřelil, jeho střela zaduněla o beton Emeryho a zamířila do rohu, před bránou poté vznikla menší šarvátka.
10:23
Giroux našel napravo rozjetého Voráčka, který střelou tahem prověřil Raska.
09:26
Hra se uklidnila, puk je za bránou hostí a obě strany střídají.
08:23
Bergeron stál zcela sám mezi kruhy,přihrávka na něj však byla zblokována.
07:21
Jeho první zákrok byl však hned z kategorie těžších, kdy se na něj v plné rychlosti řítil Iginla s Lucicem. Druhý jmenovaný střílel bekhendem, ale Emery zakročil vyrážečkou.
07:00
Máme za sebou sedm minut utkání a domácí zatím nevyslali jedinou střelu na hostujícího brankáře Emeryho.
06:02
Střela Wayne Simmondse míří přímo do hrudi Tukky Raska.
05:50
Emery zastavuje nahození domácích a rozehrává puk na svého obránce.
05:30
Simmonds kličkoval na modré čáře, z čehož vznikl ofsajd.
04:40
Luke Schenn podruhé, tentokrát si vybruslil od pravého kruhu na střed, avšak jeho střela šla mimo bránu.
04:06
Střela Luka Schenna byla vyražena do ochranné sítě.
04:02
Rask zaváhal při rozehrávce za vlastní bránou, naštěstí pro domácí se stačil ihned vrátit a zamezil gólu.
03:22
Readova zpětná přihrávka nenašla svého adresáta, i přesto stále drží hosté útočné pásmo.
02:51
Domácí v plném počtu, ale hosté pokračují v náporu.
02:10
Rask si připsal dva těžké zákroky proti střele a následné dorážce.
01:27
Po půlminutě kombinování ztratili hosté útočné pásmo a musí začínat z poza vlastní brány.
00:51
A právě Lucic je vyloučen za hrubost. První přesilová hra pro Philadelphii.
00:51
Neuběhla ani minuta a na ledě už jsou k vidění emoce. Rinaldo tvrdě srazil Lucice, který si ni nenechal líbit a chtěl vyprovokovat bitku.
00:25
Voráček se hnal dravě za nahozeným kotoučem, ale jeho hokejka byla zablokována těsně před kotoučem.
00:01
Stadionem zní státní hymny, utkání začne za okamžik.

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Chára, Hamilton, Krug, Boychuk, Miller, Meszároš – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, Smith – Kelly, Eriksson, Caron – Paille, Campbell, Thornton.

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Coburn, Grossman, Streit, Schenn L., MacDonald – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Schenn, McGinn – Raffl, Couturier, Read – Hall, Lecavalier, Rinado.

Rozhodčí: Herbert, Pochmara – Henderson, Murphy.
Zranění hráči

Hostům by měli chybět Chris Pronger a Steve Downie, na domácí straně si nejspíše nezahrají Marc Savard, Adam McQuaid, Dennis Seidenberg a Carl Soderberg.
BOSTON BRUINS

Bostonu se daří doslova fantasticky a jsou jedním z velkých adeptů na zisk Stanley cupu. Už dlouho se drží na příčce nejvyšší, aktuálně jim k tomu dopomáhá zisk 111 bodů. V posledních zápasech nejspíše trochu polevili a šetří si síly na play-off. Během pěti zápasů třikrát vyhráli, avšak v úplně posledních dvou prohráli. Jejich přemožiteli se stali Toronto a Detroit.

PHILADELPHIA FLYERS

Začněme jako vždy nejprve s hosty. Letci stále bojují o play-off a nemají nic jisté. V současné době se sice drží na postupových pozicích, aktuálně jsou na 6. pozici s 87 body, avšak na deváté Toronto mají náskok pouhé tři body! V posledních zápasech se jim ale příliš nedaří. V pěti utkáních se radovali jen jednou, po výhře nad Torontem.

Wayne Simmonds – 55 bodů (25+30)
Zdravím všechny fanoušky nejlepší hokejové soutěže světa! Mé jméno je Tomáš Hála a provedu vás atraktivním utkáním mezi celky Boston Bruins a Philadelphia Flyers. Pojďme si oba týmy představit o něco blíže. Start utkání je naplánován krátce po 19 hodině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.