Tomáš Fleischmann (Florida Panters) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:39
Tři hvězdy utkání:
1. Drew Stafford (Buffalo Sabers) 2+1
2. Ed Jovanovski (Florida Panters) 1+1
3. Steve Ott (Buffalo Sabers) 1+1
Máme za sebou vypjatý zápas ve kterém měla přece jenom o trochu víc ze hry Florida. Sabers dvakrát vedli, avšak hosté vždy srovnali krok. Poté se dostali do vedení a to už nepustili. K vidění bylo spoustu soubojů i šancí. Dnes ale Panteři podruhé za sebou okrádají domácí tým o body a vítězí v poměru 3:4
60:00
59:15
Domácí ale ne a ne něco vymyslet a stále se jen bojuje o puk.
58:30
Buffalo to zkouší bez brankáře!
55:18
Ani z však gól nepadl a týmy pokračují v plném počtu.
55:03
Ta nic zajímavého nepřinesla a vrátil se i Omark a Buffalu začíná zkrácená přesilovka.
54:47
Jovanovski se vrací a začíná opět hra čtyři na čtyři.
54:00
Domácí teď mačkají obranu Floridy jako citrón, ale bez efektu.
53:18
Vzápětí přichází další trest pro Boyese za hru vysokou holí a domácí hrají početní výhodu čtyři na tři.
53:03
Jenže přesilová hra je tatam. Dvě minuty totiž dostává i Omark a máme tu hru čtyři na čtyři.
52:47
Matt Moulson dostal složitou přihrávku před brankoviště a tak zkusil vystřelit zadovkou a byl přitom zahákován. Dvě minuty pro Jovanovskeho.
52:33
Zakázané uvolnění Panterů, ti teď nemohou vystřídat.
51:06
Individuální akce i zakončení Hodgsona, pálí však mimo.
48:36
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí nakonec využívají přesilovou hru. Před Thomasem vznikla velká mela, ve které se nejlépe zorientoval STEVE OTT a uklidil kotouč do odkryté brány dezorientovaného brankáře hostů. Asistence: Brian Campbell a Tom Gilbert
46:59
Menší trest pro Winchestera.
46:05
Shawn Matthias se dostal k odraženému puku v levém kruhu útočného pásma Panterů a nebezpečně ohrozil domácí branku!
44:20
Hra je znovu bez výraznějších okamžiků a soupeři si neúmyslně prohazují puk mezi sebou.
42:00
Přečíslení domácích dva na jednoho vyřešil dnes velmi aktivní Stafford střelou a Thomas vyráží!
40:01
Druhá třetina nám přinesla méně gólů, místo toho více bojovnosti. Domácí trošku nešťastně inkasovali poté co měli optickou převahu i slibné šance. Dva góly jsou však stále hratelný rozdíl a já už s napětím očekávám, co nám přinese závěrečná třetina, která startuje zrhuba v 3:01.
40:00
38:50
Tvrdá střela od modré v podání McBaina! Těsně vedle.
36:12
Florida právě vstřelila branku!
Po individuální akci podél mantinelu si protáhl puk NICK BJUGSTAD a z prostoru levého kruhu propálil Millera. Bez asistence.
35:10
Florida vyhazuje a Kulikov se vrací z trestné lavice.
33:50
Thomas zatím kryje všechny nikterak nebezpečné pokusy Buffala.
33:10
V tuhle chvíli Florida tahá za kratší konec a to přináší ovoce Buffalu, které vyvíjí tlak a Panteři si tak museli pomoct faulem. Menší trest dostal Kulikov za držení.
32:40
V přečíslení Sabers Stafford těsně minul puk, který stačilo jenom usměrnit do prázdné branky!
32:10
McNabb to zkusil z mezikruží, ale těsně míjí branku Panterů!
31:05
Ville Leino se teď pokoušel dorazit nahozený puk za záda Thomase, ovšem neúspěšně.
30:00
Nyní offside na druhé straně! Hra je plná nepřesností.
29:30
A ještě jeden.
29:10
Offside Panterů.
28:16
Na ledě si teď oba soupeři nenechávají ani centimetr prostoru a bojuje se o každý puk.
26:30
Offside Panterů, následuje komerční přestávka. Obraz hry se výrazně umírnil a nikdo nechce inkasovat.
25:29
Florida opět v 5 mužích v poli.
25:02
A znovu vyhazují. Buffalu se přesilová hra zatím vůbec nedaří..
23:50
Panteři vyhazují.
23:29
Scottie dostává 2 minuty a Sabers dostávají možnost početní výhody.
22:16
Začátek druhé třetiny je značně opatrnější než začátek té první.
20:01
V první třetině jsme viděli atraktivní hokej, který přinesl i spoustu branek. Buffalo 2x ztratilo vedení a panteři ke konci třetiny zcela obrátili průběh zápasu. Jistě se máme na co těšit ! Bude padat stále tolik branek ? To se nechme překvapit. Druhá třetina začíná zhruba v 2:06.
20:00
18:56
ED JOVANOVSKY otáčí vývoj zápasu To jsou věci! Bez asistence.
18:04
Skóre je opět srovnané! SEAN BERGENHEIM si to vzal na starost! Asistence: Tom Gilbert a Aleksander Barkov
17:10
Zakázané uvolnění hráčů Sabers.
17:00
Offside v podání panterů.
16:40
Schrumáž před Millerem ale ten si tyhle situace dnes hlídá.
14:40
Fleischmann pálí mimo.
14:20
Bjugstad to zkoušel mezi kruhy backhandem ale Miller v pozoru !
13:50
Florida nyní uzamkla domácí v jejich obraném pásmu.
12:30
Nic z toho a Sabers rozehrávají v klidu z obraného pásma, hra se nám poněkud zklidnila.
12:00
Nyní se bojuje v útočném pásmu Floridy.
09:50
Sledujeme velmi útočný hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.
09:32
Panteři se tlačili do brány ale gólová radost z toho nebyla. Buffalo v plném počtu
07:32
2 minuty za držení si odpyká Meyers. Přesilovka pro Floridu.
06:16
DREFF STAFFORD si dnes připisuje druhou branku a vrací vedení na stranu Buffala ! Asistence: Tyler Ennis.
04:06
JESSE WINCHESTROVI se to ale moc nelíbí a téměř obratem srovnává na 1:1! Asistence: Ed Jovanovski a Jonathan Huberdeau.
02:23
DREFF STAFFORD proměňuje přesilovou hru střelou zápěstím. Asistence: Steve Ott a Linus Omark.
00:56
Kulikov dostává 2 za vysokou hůl.
00:30
Miller si připisuje první zákrok po střele Fleischmanna.
00:01

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Ehrhoff, Pysyk, Myers, Weber, McNabb, McBain – Stafford, Ennis, Moulson – M. Foligno, Hodgson, Ott – Girgensons, Leino, Flynn – Scott, Konopka, Ellis.

Florida Panthers: Thomas (Clemensen) – Gilbert, Campbell, Jovanovski, Gudbranson, Weaver, Kulikov – Upshall, Bjugstad, Fleischmann – Boyes, Barkov, Bergenheim – Hayes, Goc, Huberdeau – Winchester, Shore, Matthias.
Poslední 2 vzájemné zápasy

Buffalo-Florida 10.01.2014 1:2 P (0:0,1:0,0:1)
Florida-Buffalo 26.10.2013 1:3 (1:0,0:1,0:2)
Florida Panthers

Pánové z Floridy na tom nejsou o moc lépe, když jsou ve Východní konferenci pouze o příčku výš než jejich dnešní soupeř. A ve stejném pořadí jsou i v Atlatické divizi – předposlední. Nicméně tady by se dalo spekulovat o probozející se formě Panterů potom co si vyšlápli na první tým Východní konference, tučňáky z Pittsburghu, kde překvapivě vyhráli 1:5. Nejproduktivnějším hráčem hostů je Aleksander Barkov s 23 body a nejlepším střelcem je Brad Boyes s 12 góly.
Buffalo Sabres

Trápící se Buffalo se potácí na posledním místě Východní konference, stejně tak jako v Atlatické divizi. Za dosavadních 47 zápasů posbírali 33 bodů. V posledním zápase Sabres padli po samostatných nájezdech doma proti Columbusu 3:4. Nejproduktivnější hráčem domácích je Cody Hodgson s 24 body a zároveň se dělí o nejlepšího střelce Tylerem Ennisem, oba mají na kontě 10 přesných zásahů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.