Jiří Hudler (CGY) – 1+1, 20:56 čas na ledě, 2 střely
Michael Frolík (WPG) – 1+0, 17:52 čas na ledě, 1 střela
Tři hvězdy zápasu:

1. Kris Russell (CGY) – 1+0, 23:56 čas na ledě, 3 střely
2. Michael Frolík (WPG) – 1+0, 17:52 čas na ledě, 1 střela
3. Sean Monahan (CGY) – 1+0, 1924 čas na ledě, 4 střely
Závěrečná třetina vyšla lépe Winnipegu, který se zásluhou premiérové trefy Paula Postmy v letošní sezóně dostal do vedení. Jednobrankový náskok poté bránil a při power-play soupeře stvrdil výhru svého týmu Wheeler. Winnipeg tedy zakončil sezónu vítězně, Calgary ještě čeká jeden duel.
60:00
59:45
Ještě jeden pokus v podání Russella, Hutchinson si ale jeho střelu pohlídal.
59:03
Winnipeg právě vstřelil branku!
BLAKE WHEELER získal na modré puk, podél mantinelu si nabruslil do střelecké pozice a ranou do prázdné klece pojistil dnešní výhru Winnipegu! Asistence: Olli Jokinen.
58:48
Enström se vrátil na led.
58:25
Ramo míří na střídačku, Calgary to zkusí v šesti!
57:19
Giordanova střela skončila ve výstroji Hutchinsona.
56:48
Enström (WPG) nabízí Calgary možnost na srovnání, jelikož je na dvě minuty potrestán za držení.
56:21
Úplně sám se zjevil u branky Monahan, trefil však jen připravenou lapačku Hutchinsona.
55:42
Glencross se snažil překvapit střelou z úhlu, Hutchinson ale prostor u své levé tyče upevnil.
54:58
Calgary se dostává do mírného tlaku, Winnipeg se naopak soustředí na precizní obranu.
53:42
Billins měl dostatek prostoru, proto zkusil vystřelit, klec ale netrefil.
52:12
V plném počtu už je i Winnipeg.
52:07
Byron je na ledě.
51:14
Ihned z protiútoku se dostal Glencross se spoluhráčem do přečíslení, vzal to na sebe a branku minul!
50:48
Pardy se proháčkoval až před branku, jeho klička do forhendu ale minula svůj cíl!
50:12
Bude se hrát ve čtyřech. Za podražení si odpočine Eric O´Dell (WPG).
50:07
Paul Byron (CGY) je potrestán za sekání.
49:06
Znovu zafungovalo staré a známé nedáš, dostaneš! Cornier vyhrál buly pro Peluseho, který vyvezl kotouč až k modré čáře, kde ho přenechal PAULU POSTMOVI a ten tvrdou ranou poslal kotouč do sítě. Pro tohoto obránce z Winnipegu se jedná o premiérovou branku v této sezóně, vybral si tedy poslední možnost, kdy tento milník zaznamenat! Asistence: Anthony Peluso a Patrice Cornier.
48:57
Cyhybu v rozehrávce mohl potrestat Glencross, branku však trestuhodně minul!
47:58
Redmond se dostal až do útočného rohu, jeho zpětná přihrávka ale nebyla přesná.
47:02
Zápas se přelívá z jedné strany na druhou, ani jeden z týmů si však nevypracoval zajímavou šanci.
46:24
McGrattan vypálil hodně mimo.
45:13
Hudler se dostal do velkého úhlu, proto ještě nahrál Giordanovi, jeho rána od modré však byla nepřesná.
43:58
Jokinen prováhal správnou chvíli, kdy vystřeli, proto Ramo nemusel vůbec zasahovat.
42:39
McGrattan dostal na levé straně dost prostoru, rychle se k nému ale vrátil obránce a včas mu kotouč vypíchl.
41:48
van Brabant se ocitl sám v levém kruhu, trefil ovšem jen clonícího obránce.
41:00
Úvodní minuta třetí části naznačila, že to bude ještě boj.
40:01
Během druhých dvaceti minut se toho odehrálo poměrně dost. Už v 22. minutě snížil přesnou tečí Jiří Hudler, o chvilku později ovšem vrátil Winnipegu dvoubrankové vedení Carl Klingberg. V polovině třetiny se nechali hosté dvakrát vyloučit a Calgary toho náležitě využilo. Nejdříve sehráli domácí parádní akci při přesilovce pěti proti třem, kdy se puk dostal přes Glencrosse a Hudlera až k Seanu Mohananovi a ten už měl lehkou práci. O pár sekund později vypálil přesně Kris Russell a bylo vyrovnáno. Nerozhodný stav vydržel až do přestávku, nic není ještě rozhodnuto, třetí dějství tak bude hodně zajímavé.
40:00
39:15
Do zakončení se prodral Hudler, branku to ale nepřineslo.
38:44
Z veleje pálil Stajan, puk však příliš podebral a ten zamířil nad branku.
38:10
Jokinenův pokus z velkého úhlu byl hodně nepřesný.
36:54
Ránu z voleje Brodieho zastavil jeden z obránců na brankovišti, Hutchinson poté přerušil hru.
36:34
Calgary hraje v plném počtu.
35:49
Calgary navíc kotouč vyhodilo až za branku Hutchinsona.
35:24
Hosté se nemohou dostat ke střele.
34:34
TJ Galiardi (CGY) úplně zbytečně podrazil Halischuka, musí tedy na trestnou.
32:10
Calgary právě vstřelilo branku!
Hráči Calgary dokonale trestají oba fauly protihráčů. Při normální přesilovce zachytil puk na modré KRIS RUSSELL, uvolnil se a přesnou ranou do horního růžku srovnal! Asistence: Paul Byron a Mark Giordano.
31:46
Domácí sehráli parádní přesilovku pěti proti třem! Glencross přihrál mezi kruhy volnému Hudlerovi, který se neukvapil a ještě vylepšil pozici pro SEANA MONAHANA. Ten si položil brankáře a s klidem snížil! Asistence: Jiří Hudler a Curtis Glencross.
30:58
Winnipeg vyhodil.
30:48
A hosté půjdou do tří. Hudler se parádně prosmýkl mezi dvěma obránci, Mark Stuart (WPG) ho při tom trefil do obličeje.
30:19
Olli Jokinen (WPG) je podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za podražení.
28:48
Cornier na sebe navázal dva obránce a vybojoval puk pro CARLA KLINGBERGA, který se rychle otočil kolem svatyně a stejně rychle zakončil za překvapeného Rameho! Asistence: Patrice Cornier a Anthony Peluso.
27:51
Stuart dobrým zákrokem nedovolil soupeři dostat se do přečíslení.
27:10
Kaneovi utekl při kličce kotouč příliš daleko.
26:37
Agostino vybojoval puk za branku a ihned nahrál van Brabantovi, který ještě vylepšil pozici přihrávkou najíždějícímu Cunderovi, kterému ovšem střela nesedla, a Hutchinson tak měl lehký zákrok!
25:57
Od modré pálil Cunderi, Hutchinson udržel puk ve výstroji.
25:48
Calgary se dostalo do mírného tlaku, ze kterého se Winnipeg dostal jen za cenu zakázaného uvolnění.
25:15
Před branku nahazoval Russell, nikdo ze spoluhráčů ale na puk nedosáhl.
24:50
Z první pálil Butler, trefil ale jen clonícího obránce.
23:43
Jokinen se vrátil na led, Calgary přesilovku nevyužilo.
22:52
Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu.
21:43
Na dvě minuty je vyloučen Olli Jokinen (WPG).
21:04
T. J. Brodie se už připravoval ke střele, když si všiml volného JIŘÍHO HUDLERA u vzdálenější tyčky. Střílenou přihrávkou ho tedy vybídl ke skórování, což HUDLER parádní tečí využil! Asistence: T. J. Brodie a Matt Stajan.
20:38
První útok Winnipegu se ihned vrhl do útoku, Pardyho špatná přihrávka ale přerušili jejich tlak.
20:01
Je za námi úvodní třetina pohledného zápasu mezi Calgary a Winnipegem. Šťastnější jsou však hráči Winnipegu, kteří si vypracovali dvoubrankový náskok. O první branku se postaral Michael Frolík, který dostal hodně prostoru mezi kruhy. Druhý gól poté přidal jeho spoluhráč z útoku Evander Kane, který zúročil práci celé formace a zakončil celou akci přesnou trefou. Druhá třetina začne přibližně v 4:01.
20:00
19:16
Z delší vzdálenosti prověřil pozornost Rameho Redmond.
18:49
Glencross nahrál volnému Colbornmu, který ještě vylepšil pozici pro Monahana, ten však trefil jen připraveného Hutchinsona!
18:15
Galiardi to vzal zbytečně na sebe a proti přesile nakonec i o puk přišel.
17:58
Nahození Halischuka raději Ramo přikryl pod lapačku.
16:10
Znovu byla k vidění parádní akce v podání prvního útoku Winnipegu. Pardy ve středním pásmu přistrčil kotouč Littlovi, který si najel k levému mantinelu a zadovkou našel volného EVANDERA KANEHO, který už neměl problém přesně zamířit! Asistence: Bryan Little a Adam Pardy.
15:49
Domácí v nouzi vyhodili puk jen na icing.
15:16
Buly vyhráli hosté, kteří tak zakládají útok.
15:10
Ke střele se dostal Agostino, Hutchinson však odolal a vhazovat se bude po levici brankáře Winnipegu.
14:44
McGratten srazil k zemi v rámci pravidel Pardyho.
13:20
Kane v dobré šanci minul o veliký kus branku.
12:25
Paryho ránu lapil v poklidu Ramo.
12:02
Postma branku minul.
09:46
Little prověřil bekhendem brankáře Calgary, ten tentokrát puk nepropustil.
09:35
Ke střele se dostal Giordano, Hutchinson jeho pokus zastavil.
07:23
Hosté sehráli parádní akci, kdy se puk dostal z první až k MICHAELU FROLÍKOVI, který zůstal volný mezi kruhy a s dávkou štěstí prostřelil Rameho! Asistence: Jacob Trouba a Mark Stuart.
06:12
Hudler nemířil přesně, puk mají hráči Winnipegu.
05:12
Pardy odebral o kotouč protihráče a zakládá útok.
04:10
Před brankou dorážel Little, Ramo ale odolal.
02:32
Týmy se příliš nedostávají do zakončení.
00:49
V úvodní minutě se nic zvláštního nestalo, týmy se zatím jen oťukávají.
00:01

Calgary Flames: Ramo (MacDonald) – Brodie, Giordano, Butler, Russell, Cundari, Billins – Byron, Hudler, Cammalleri – Colborne, Monahan, Glencross – van Brabant, Stajan, Galiardi – McGrattan, Bouma, Westgarth

Winnipeg Jets: Pavelec – Stuart, Trouba, Enström, Postma, Pardy, Redmond – Kane, Little, Frolík – Tangradi, Jokinen, Wheeler – O'Dell, Slater, Halischuk – Klingberg, Cormier, Peluso.
Calgary Flames
Calgary je na tom podobně jako jeho dnešní soupeř, ne-li hůře. Na svém kontě mají 77 bodů a v západní konferenci jsou na předposledním místě. Závěr ligy jim ovšem vychází ne jedničku, a kdyby takhle hráli celou sezónu, určitě by jim play-off neuniklo. Hráči Calgary totiž vyhráli poslední čtyři zápasy, když porazili Tampu Bay, Floridu, New Jersey a po samostatných nájezdech Los Angeles. Nejproduktivnějším hráčem je český reprezentant Jiří Hudler, který získal celkem 52 bodů za 16 gólů a 36 asistencí.
Winnipeg Jets
Winnipeg nejspíš nebude letošní sezónu hodnotit úspěšně, jelikož už dlouho vědí, že se do play-off neprobojují. Zbytek základní části tak už dohrávají prakticky jen z povinnosti. Hráči Winnipegu střídají výhry s porážkami. V dubnu vyhráli tři duelu z pěti, když porazili Toronto v normální hrací době a Phoenix s Bostonem po samostatných nájezdech. Prohru poté zaznamenali s Pittsburghem a Minnesotou. Nejproduktivnějším hráčem Winnipegu je Blake Wheelar, který posbíral 68 bodů za 27 gólů a 41 asistencí.
Vítejte u sledování textového on-line přenosu z NHL. V závěru základní části se proti sobě postaví Calgary Flames a Winnipeg Jets. Pro Winnipeg to bude poslední zápas v letošní sezóně, šanci na play-off už totiž dávno ztratili. Naopak Calgary budou mít po duelu s Winnipegem před sebou ještě jedno utkání, na závěr si to rozdají s Vancouverem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.