To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Bulis vypálil z levého křídla, jeho pokus však chytá do lapačky připravený Sudnitsin.
57:00
Domácím se zatím, ale nedaří dostat do útočného pásma.
56:40
Bude se vylučovat na trestnou lavici si půjde sednout Zdunov – 2 minuty za hákování.
53:15
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
MAXIM RYBIN právě zkompletoval hattrick!! Po krásném protiútoku se dostal puk k Rybinovi, který přešel přes dva obránce a krásnou střelou překonal Garnetta.
50:22
Glinkin z dobré pozice míjí branku.
50:20
Neskutečný zákrok teď předvedl Sundnitsin. Po skvělé střele Bulis se puk odrazil ke Kontiolovi, který z těsné blízkosti nepřekonává Garnetta. To je obrovská škoda pro domácí.
50:15
A je tu další gól MAXIMA RYBINA. Ten se dostal k puku a téměř z nulového úhlu překonává Garnetta.
Asistence: Maxim Berezin, Igor Polygalov
50:00
V neskutečném tempu se teď odehrává třetí třetina, šance střídá šanci, tohle se divákům musí líbit.
48:00
Mamašev mohl poslat Nižněkamsk zpět do vedení, ale Garnett byl proti.
46:10
Neskutečná atmosféra je těď v hale. Domácí diváci šílí a ženou své miláčky k další útočné šanci.
45:50
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Tak to je doslova šílený zápas !! Během chvilky domácí vstřelili druhý gól a stav zápasu je tak 3:3. Autorem branky se stává SEMEN KOKUJOV, který přesnou střelou na branku trefuje pravý horní roh Sudnitsinovy branky. Divácí šílí a drama pokračuje. Asistence: Čistov
44:30
Hned po vyhraném vhazování se puk dostal k ANDREJI KOSTITSYNOVI, který ihned vypálil a přesnou střelou překonává Sudnitsina.
44:09
Kukojov to zkusil jako Koukal, ale jeho bekhendový blafák v brance neskončil.
44:09
Po faulu na Kukojova bylo nařízeno trestné střílení.
42:10
40:10
Traktor bude hrát přesilovku. 2 minuty za faul loktem dostane Kosmačov.
40:15
Bulis v obrovské šanci minul prázdnou branku. To je velká škoda pro domácí.
40:01
Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 24-14
Vyhraná vhazování: 13-24
Vyloučení: 4-7
Další třetina začne přibližně v 13:35.
Druhá třetina přinesla podobnou hru jako předešla třetina, domácí skvěle bruslil a hosté měli velký problém v obraně. Pak ale přišla chvilka hostů a ti dokázali otočit stav utkání z 1:0 na 1:3 po dvou gólech českého forvarda Petra Koukala a Rybina.
40:00
38:22
Zavaruchkin dostane dvě minuty za hákování.
38:20
To je velmi studená sprcha pro domácí !! Hosté byli po celou dobu slabším týmem, ale teď vedou už o dva góly. Po ukázkovém protiútoku se k puku dostal MAXIM RYBIN, který skvělou střelou z pravé strany překonává Garnetta. 1:3
Asistence: Maxim Trunyov.
35:20
Glinkin mohl zkompletovat hattrick. Jeho střelu však perfektním zákrokem likviduje Sudnitsin.
34:04
Vasilčenko vypálil ze středu kluziště, jeho pokus však Sudnitsin vyráží.
33:10
Další vyloučení na straně hostů. Rybin dostane dvouminutový trest za podražení.
32:05
Hosté otáčejí stav zápasu !! PETR KOUKAL skvělou střelou překonává bezmocného Garnetta.
31:30
K trestnému střílení se postavil PETR KOUKAL, který krásným bekhendovým blafákem překonává Garnetta.
Bylo nařízeno trestné střílení pro hosty.
31:40
31:00
Sexton pálil od modré, jeho pokus však Garnett s přehledem chytá.
29:58
Kontiola vypíchl puk jednomu z útočníků hostů a řítil se sám na brankaře, jeho backhendový blafák mu ale Sudnitsin nezbaštil a stav je tak stále 1:0.
29:40
Po dlouhé době si zahrají přesilovku i hosté. Na trestnou lavici si půjde sednout Abdullin – 2 minuty za podražení.
29:01
Traktor kontroluje hru a nepouští Nižněkamsk k puku.
27:15
Domácí pokračují ve svém útočném snažení. Zavaruchkin od modré zkusil překvapit Sudnitsina, ten ale jeho pokus bez problémů chytá.
26:40
Následuje komerční přestávka.
26:35
Netík teď vyzkoušel pozornost golmana z pravého křídla tvrdou střelou , ten však jeho pokus úspěšně zastavuje.
26:10
Kontiola se teď dostal do potyčky před brankou Nižněkamsku.
25:15
Domácí teď kombinují v útočném pásmu, k větší šanci je zatím nepouští pozorná obrana hostů.
24:15
A je tu další přesilovka v krátké době pro Traktor. Na trestnou lavici si půjde odsedět dvouminutový trest Šulakov – 2 minuty za hru vysokou holí.
23:55
23:06
Velká šance domácích na zvýšení stavu. Kontiola přihrál zpoza branky volnému Kondratěvovi, ten ale z velké blízkosti nepřekonává Sudnitsina.
22:41
Domácí rozjíždějí další útočnou akci.
21:55
Traktor bude hrát další přesilovku. Na trestnou lavici si půjde sednout Trunyov – 2 minuty za hrubost.
20:55
Kostitsyn přihrál na střed Kondratěvovi, ten následně vypálil, ale jeho pokus bez větších problémů chytá Sudnitsin.
20:01
Statistiky po první třetině

Střely na branku: 13-5
Vyhraná vhazování: 8-9
Vyloučení: 2-4
Další třetina začne přibližně v 12:45.
Domácí byli v první třetině více aktivní a díky tomu také vedou. O první gól zápasu se postaral Anton Glinkin, který po skvělé kombinaci překonal Sudnitsina. Hosté se v závěru pokoušeli skóre srovnat, ale marně. Domácí obrana zatím pracuje velmi dobře a hosty nepouští k ničemu většímu.
20:00
19:45
Ryjabkin pálil z pravé strany kluziště, jeho pokus však perfektním zákrokem likviduje Sudnitsin. Velká příležitost domácích v závěru úvodní třetiny.
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
18:20
Neftěchimik se pokouší vyrovnat stav zápasu, ale jejich pokusy většinou končí ještě před útočným pásmem.
15:13
A je tu první gól utkání. Kostitsyn poslal na ANTONA GLINKINA krásnou diagonálu, ten vzal puk, udělal tři rychlé kroky a krásným blafákem překonává bezmocného Sudnitsina.
Asistence: Andrej Kostitsyn, Alexej Bondarev
15:02
White vyslal na Sudnitsina tvrdou ránu, jeho střelu však hostující golman vyráží.
14:28
13:35
13:18
Bělousov pronikl podél levého mantinelu a následně se pokusil o střelu, tu ale zablokoval domácí obránce Kondratěv.
12:28
Bude se vylučovat i na druhé straně. Dvouminutový trest za vyhození puku do hlediště si půjde odsedět Popov.
12:55
Domácí drží puk v útočném pásmu a šetří tak potřebný čas.
11:55
Hostům se teď podařilo dostat domácí pod tlak, do větší šance se ale nedostali.
11:35
Klyštov si půjde sednout na trestnou lavici za podražení.
10:00
Kontiola dostal pěknou přihrávku od Kostitcyna, jeho pokus však Sudnitsin vyráží.
09:53
07:53
A je tu další vyloučení. Na trestnou lavici si půjde sednout Netík – 2 minuty za hákování.
07:50
Abdulin pálil od levého mantinelu, jeho střela však končí mimo tři tyče Sudnitsinovy branky.
07:24
Hraje se zatím ve velkém tempu, šance střídá šanci, tohle se divákům musí líbit.
07:02
06:45
Čistov unikl po levé straně a následně vypálil, jeho tvrdou střelu lapil do své rukavice připravený Sudnitsin.
06:30
Kondratěv to zkusil znova z levého křídla, ale jeho pokus znova chytá Sudnitsin.
05:35
Hosté budou hrát ve čtyřech.
05:30
Kondratěv pálil z velké blízkosti, ale nedokázal překonat zatím skvělého Sudnitsina, to byla velkáš šance domácích.
05:02
Dimitrij Kosmačov si půjde odsedět dvouminutový trest za sekání. Bude se tak hrát 5 na 3.
04:36
Domácí se zatím nedaří dostat se do útočného pásma, díky pozorné obraně hostů.
03:35
A je tu další vyloučení hostů. Tentokrát si půjde odsedět dvouminutový trest Kurbatov – 2 minuty za sekání.
03:25
02:48
Kondratěv pálil od modré, jeho pokus ještě před brankou tečoval Vasilčenko, ale Sundnitsin chytá.
02:01
Domácí sice jsou v útočném pásmu, ale do souvislejšího tlaku se jim dostat zatím nedaří.
01:25
Traktor dnešní utkání hraje v černých dresech, hosté v dresech bílých.
01:21
A bude se poprvé vylučovat. Na trestnou lavici si půjde sednout Trunyjov – 2 minuty za hákování.
00:27
O první střelu zápasu se postaral Trunyjov, jeho střela sice byla přesná, ale neměla potřebnou razanci. U puku jsou tak domácí.
00:02
Úvodní buly vyhrál celek domácích a hned se řítili do útočného pásma, jejich pokus však zastavila obrana hostů.
00:01
Hráči jsou již na ledě a zápas začne za malou chvíli.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dnešního zápasu mezi Traktor Čeljabinsk – Neftěchimik Nižněkamsk.

Traktor Čeljabinsk: Garnett – Ryabykin, Bondarev, Vasilčenko, Kondratěv, Borodkin, Katičev, White, Klyštov – Mokin, Glinkin, Popov – Kontiola, Bulis, Kostitcin – Zavaruchkin, Čistov, Kokujov – Osnovin, Abdullin, Valejev – Danilishin

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnitsin – Berezin, Mamašev, Kosmačev, Romanov, Kurbatov, Šulakov, Jefremov, Khochryjakov – Netík, Koukal, Sexton – Taratuchin, Trunyjov, Belousov – Kulikov, Zdunov, Alševskij – Mnichovich, Rybin – Dalton Polygalov

Rozhodčí: Alexey Vasiljev, Konstantin Olenin – Aleshin Peter Alexander Nesterov.
Aktuální forma

Traktor Čeljabinsk: V, P, P, V, V
Neftěchimik Nižněkamsk: P, V, P, V(ET), P( ET)

Traktor Čeljabinsk – Slovan Bratislava 2:1

Nižněkamsk má po čtyřiceti pěti odehraných zápasech na kontě čtyřicet sedm bodů za šestnáct výher a dvacet devět proher s celkovým skórem 102:120. Se svým počtem bodů se Nižněkamsk drží dvanácté příčce s náskokem pěti bodů před třináctým Chabarovskem.

Traktor Čeljabinsk Ufa

Traktor má po čtyřiceti pěti odehraných zápasech na kontě šedesát tři bodů za dvacet jedna výher a dvacet čtyři proher s celkovým skórem 102:121. Se svým počtem bodů se Traktor nachází na osmé příčce, bod před devátým Vladivostokem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.