Třetí třetinu vyhrál Čechov poměrem 2:0, ale to nic nemění na tom, že dnešní utkání vyhrává domácí Chabarovsk a drží si tak výbornou bilanci ve vzájemných zápasech s Čechovem (17 výher, 4 prohry). Amur tak poráží Viťaz poměrem 4:2. To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemnou neděli.
60:00
59:47
Střelu Junkova Lisutin bez větších problémů vyrazil. Skóre se nemění.
59:47
Bylo nařízeno trestné střílení pro domácí.
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:43
Igor Golovkov dostává menší trest za faul kolenem.
58:15
Dnešní utkání sleduje 7100 diváků.
57:26
Čechov právě vstřelil branku!
Na rozdíl dvou branek ještě dokázal snížit MAXIM AFINOGENOV. Bez asistence.
56:42
Komerční přestávka.
55:35
54:27
Amur vyhodil puk přes všechny čáry a hosté musejí znovu zakládat útočnou akci.
53:35
Vladimir Loginov dostává menší trest za sekání.
52:39
Chafizulinn se blýskl pohlednou individuální akci, kterou ovšem už nedokázal úspěšně zakončit.
51:03
Další vhazování v útočném pásmu domácích. Amur nepřipouští žádné komplikace a kontroluje hru.
49:51
Chabarovsk je i nadále aktivnějším týmem, ovšem už se tolik nesnaží dostat až před brankáře hostí a spíše nahazuje puky z větší vzádlenosti.
48:15
Vhazování před Lisutinem.
47:47
46:41
Soloduchin se nedostal ke střele kvůli pískanému postavení mimo hru.
45:47
Vjačeslav Litovčenko dostává menší trest za hákování.
45:07
Oddechový čas pro domácí.
44:22
Hosté snižují. Murygina překonává poprvé až ve 45. minutě DMITRIJ ŠITIKOV. Asistence: Gleb Klimenko.
42:59
Útočná akce domácích nevyšla a dopředu mohou jít hosté.
41:05
40:35
Hosté pokračují ve zkrácené přesilové hře.
40:01
Další třetina začne přibližně v 8:40.
Ve druhé třetině domácí stupňovali svůj nápor a nakonec v ní zcela dominovali. Třemi přidanými brankami zvýšili své vedení už na 4:0 a takové je skóre po dvou třetinách.
40:00
39:05
Alexandr Loginov dostává 2 minuty za podražení.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:17
Střela z levé strany, kterou Lisutin vyráží.
37:27
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Po krásné souhře využívá početní výhodu JAN MURŠAK a domácí vedou již 4:0. Asistence: Timofei Šiškanov.
37:03
Igor Golovkov odchází na 2 minuty na trestnou lavici za hrubost.
36:55
Postavení mimo hru domácích.
36:18
Oddechový čas pro hosty.
36:18
Do úniku z levé strany se dostal JAKUB PETRUŽÁLEK, který prostřelil Lisutinovy betony. Asistence: Dylan Reese.
35:22
Amur stále drží útočnou třetinu a k ničemu svého soupeře nepouští.
34:32
Lisutin teď perfektně zasáhl proti dvěma pokusům domácích a drží stávající skóre.
33:45
Hosté jsou pod tlakem. Amur má ve druhé třetině jasně navrch.
32:58
31:45
Zjazov a po něm Aginogenov zkoušeli překonat Murygina, který je dnes zatím bezchybný.
29:31
Jurij Kokšarov a Jakub Petružálek jsou potrestáni menším trestam za hrubost a za sekání.
28:15
Sergej Smurov prověřil gólmana hostí.
26:32
Na druhé straně ohrozil Murygina Maxim Afinogenov.
25:42
Vladimir Loginov teď dvakrát prověřil gólmana hostí, který oba jeho pokusy vyrazil.
24:29
Za domácí zvyšuje vedení svého týmu JAKUB PETRUŽÁLEK, který překonává Lisutina. Asistence: Jevgenij Korotkov.
23:42
Zakázané uvolnění Čechova.
23:18
Dopředu jdou hosté, kteří nahodili kotouč za Murygina.
22:37
Puk se přesouvá z jedné strany na druhou, ale brankáři zatím nemají příliš práce ve druhé třetině.
21:48
Hraje se poměrně opatrně, zejména ve středním pásmu.
20:58
Útočná akce hostí nevyšla a puk za svou brankou mají domácí hráči.
20:01
Další třetina začne přibližně v 7:50.
V první třetině jsme viděli vyrovnaný hokej, při kterém měli šance ke skórování hráči na obou stranách, ovšem dokázal to pouze Dubinin, jehož střela mezi Lisutinovy betony znamená vedení Chabarovsku po první třetině 1:0.
17:43
Nápor před Lisutinem, ale hosté už vyvážejí kotouč ze třetiny.
17:01
Branislav Mezei dostává 2 minuty za krosček.
17:01
Hostům se ale zatím přesilovka nedaří a domácí teď dokonce donutili Lisutina zakročit a podržet kotouč.
16:12
Dmitrij Tarasov dostává 2 minuty za hákování a přesilovku si vyzkouší také hráči Čechova.
16:12
15:33
A nebezpečná situace pro změnu na druhé straně, po které se Viťaz osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
15:05
Po nebezpečném závaru před Muryginem se vhazuje právě před brankářem domácích.
14:51
Domácí útočník po přechodu útočné modré upadl a toho využívají hosté, kteří spěchají s pukem dopředu.
13:36
Čechov se přesunul do útočného pásma a Murygin teď musel zasahovat pravým betonem proti střele od modré čáry.
13:08
11:37
Další střela už byla nepřesná a Lisutin zasahvoat nemusel.
11:16
Střela od modré čáry, kterou Lisutin chytá a vhazovat se bude v útočném pásmu domácího Amuru.
11:08
Vidíme první vyloučení v dnešním utkání a početní výhodu si zahrají domácí po vyloučení Ivana Ivanova za hákování.
09:50
Hosté rychle přešli do útočného pásma, ovšem útočníkovi Čechova na pravé straně utekl kotouč a dopředu jdou tak domácí.
08:25
Domácí zaznamenali parádní protiútok, při kterém se výborně uvolnil ARŤJOM DUBININ, který prostělil Lisutinovy betony. Bez asistence.
06:53
Domácí hráči se za posledních několik minut dostali pod mírný tlak a teď museli dokonce vyhodit na zakázané uvolnění.
05:59
Postavení mimo hru Čechova.
05:31
Makarenko rychle přešel přes útočnou modrou a švihem vystřelil zpoza obránce, Murygin byl pozorný.
04:12
Amur si vytváří větší nápor před Lisutinem. Petružálkovu střelu gólman vyrazil do rohu kluziště.
03:05
Hráči Čechova posunuli kotouč do středního pásma.
02:31
Domácí stále drží útočnou třetinu.
02:09
Chabarovsk kombinuje za soupeřovo bránou
01:07
Hosté nakonec alespoň vybojovali útočnou třetinu.
00:55
Hra se přesunula na druhou stranu před Murygina, který ovšem nebyl v ohrožení.
00:23
První nahození z pravé strany na Lisutina, který drží kotouč a vhazovat se bude po jeho levici.
00:01

Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – Loginov A., Salcido, Sedunov, Loginov V., Reese, Bykov, Těrjajev – Petružálek Tarasov, Korotkov – Muršak, Stěpanov, Šiškanov – Lugin, Junkov, Litovčenko – Dubinin, Smurov, Klimčuk.

Viťaz Čechov: Lisutin (Ivančik) – Kafizulinn, Pyett, Rozin, Mezei, Golovkov, Seleznjov, Korovkin, Tatalin – Klimenko, Šitikov, Koškarov – Soloduchin, Iggulde, Afinogenov – Mamin, Makejev, Ivanov – Vorobjov, Zjazov, Makarenko.

Rozhodčí: Gusev, Kadyrov – Parfjonov, Sysujev.
Zní státní hymna.
Hráči pomalu vjíždějí na ledovou plochu.
Vzájemná utkání

Ve statistice vzájemných utkání mají jednoznačnou převahu hráči domácího mužstva, kteří z celkových 20 střetnutí s Čechovem dokázali celkem v 16 případech odejít jako vítězové.
Viťaz Čechov

Ani hosté na tom nejsou tabulkově o moc lépe. V Západní konferenci jim patří až 11. příčka, ale bodově jsou o něco úspěšnější a mají po 26 zápasech 34 získaných bodů. Ve svém posledním ligovém klání podlehl Čechov na ledě Novosibirsku 1:3.
Amur Chabarovsk

Domácí Chabarovsk patří v letošní sezóně spíše mezi outsidery. po 25 odehraných kolech má na svém kontě 23 bodů, se kterými náleží Amuru předposlední 13. příčka v tabulce Východní konference. Ovšem v posledním kole se právě Chabarovsk postaral o veliké překvapení, když přerušil sérii 7 porážek v řadě a porazil na svém ledě vedoucí Kazaň vysoko 6:3.
Dobré ráno, dnešní brzký zápas Kontinentální hokejové ligy mezi sebe svádí domácí Amur Chabarovsk, na jejichž hřiště zavítají hosté z Viťazu Čechov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 07:00.