To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání sledovalo 16 839 diváků.
Zápas skončil a body míří do Kalifornie. Ve třetí třetině se už i přes několik slibných šancí na obou stranách skóre neměnilo a utkání tak končí výsledkem 1:3. Prosadit se v něm dokázal i Tomáš Hertl, jehož trefa byla tou vítěznou.
60:00
59:40
Eberle vystřelil z pravé strany, jenže netrefil branku. Tohle už hosté v pohodě uhlídají.
59:00
Hosté dobře brání a drží soupeře daleko od Stalocka.
58:18
Dubnyk je na střídačce, probíhá power play Oilers!
57:53
Sharks jsou v plném počtu.
57:51
Larsenovi se svezl puk z hole, Marleau opět vyhodil.
57:16
Marleau vybojoval ve vlastním pásmu puk, vyhodil, sám si jej dojel a ušetřil tím poměrné hodně času.
57:04
Jakupovovi vypršel čtyřminutový trest, začíná zkrácená přesilovka Oilers.
56:40
Neuvěřitelné, Boyle opět napálil tyč za Dubnykem!
55:53
Další vyloučení na straně Sharks neboť Scott Hannan dostal dvě minuty za držení.
54:26
Za Dubnykem to jenom cinká, brankovou konstrukci teď trefil Sheppard.
53:44
Jenže je po přesilovce, protože Patrick Marleau se dopustil hákování a síly na ledě se tak vyrovnaly.
53:04
Na ledě teď zůstal Desjardins, je tam krvavý šrám a Nail Jakupov už sedí za svůj zákrok vysokou holí na trestné lavici. Tam si odpyká čtyřminutový trest.
52:07
Zpoza branky se vyřítil Eberle a bekhendem se snažil zakončit. Puk se vykutálel těsně vedle tyčky!
51:52
Nepovedenou střelu v podání Hemského se snažil dorazit Jakupov, obrana Sharks ale pracuje velice dobře a podobné výpady dokáže pohlídat.
50:28
Nieto byl na konci povedené akce a před Dubnykem jemně tečoval nahození od modré. Domácí gólman by na puk nedosáhl, ale mohl si oddechnout, puk šel těsně mimo.
50:13
Nepovedená rozehrávka Oilers končí zakázaným uvolněním.
49:22
Marleau zadovkou přenechal puk Couturemu, jeho střela švihem se zastavila u Dubnyka. Ten měl dokonalý výhled a střela mu nečinila větší problémy.
48:04
Gagnerovu ránu Stalock pouze vyrazil a dorážka šla naštěstí pro hosty vedle.
47:13
Je tam i krev, Gordon má rozseknutý nos. Zásah Nietovou holí ale zůstal nepotrestán.
47:13
Na ledě zůstal ležet domácí Gordon, okamžitě k němu spěchají lékaři.
46:33
Vyhození hostů nakonec nekončí zakázaným uvolněním, puk totiž mířil přesně na Dubnyka.
45:27
Šikovné ruce ukázal Hertl, sám projel středním pásmem, kličkou se zbavil i obránce a po ledě vystřelil. Dubnyk vyrazil betonem do bezpečí.
44:41
Po Hallově nahození od levého mantinelu tečoval puk Nugent-Hopkins, Stalock si trochu krkolomně poradil a puk schoval do výstroje.
44:06
Hra se přelévá ze strany na stranu, po nahozeních se však ani jeden tým nedostává k zakončení.
43:14
Ference napřáhl od modré, ale zamířil pouze do hlediště...
42:25
Couture teď ranou z levého kruhu zacinkal na Dubnykovu branku a byla to přímo zvonkohra. Puk se odrazil od břevna do tyčky a pak ven!
42:07
Na hostujícího gólmana nevyzrál ani Hall, byť Stalock měl s touto ranou velké potíže.
40:53
Hemského ránu vyrazil Stalock do rohu.
41:01
Hertl krásnou přihrávkou vybídl ke střele Wingelse, jeho rána byla sražena do ochranné sítě.

Trestné minuty: 8:4
I po dvou třetinách vedou Sharks o dvě branky. Pokračovala hostující nadvláda a tak logicky přišel i třetí gól. Po rychlém brejku se trefil Marleau. Vypadalo to, že San Jose nemůže nic zastavit, ale Oilers se dokázali zvednout, přidali na důrazu a druhá polovina třetiny patřila jim. Snižující branku a naději do třetí třetiny zajistil Jakupov. Zápas je tak stále otevřený!
40:00
39:26
Stuart se s Hemským nepáral a najíždějícího útočníka poslal nekompromisně na mantinel.
38:27
Sharks ale mohou vyrážet do brejků, tak jako teď, kdy Pavelski přenechal puk Nietovi a jeho rána prolétla jen kousek vedle levé Dubnykovy tyče.
37:59
Oilers jsou teď lepším týmem, hosté se pouze brání.
37:09
Zakázané uvolnění Sharks, vhazovat se bude po Stalockově pravici.
37:42
Jakupov se řítil na Stalocka, zkusil forhendový blafák, na hostujícího gólmana si ale nepřišel.
36:21
Od pravého mantinelu se puk divným způsobem odrazil před Stalocka, ten si toho všiml a zvládl zakročit.
35:18
Edmonton se v celku v poklidu ubránil a už je zase v plném počtu.
35:00
Rána Wingelse z první skončila na Dubnykových betonech.
34:22
Oilers jsou nyní hodně povzbuzeni a tohle oslabení se jim daří dobře bránit a vyhazovat přes všechny čáry.
33:18
Jenže teď je tu přesilovka pro Sharks, Andrew Ference se provinil podražením.
32:48
Edmonton právě vstřelil branku!
Domácí tým se dočkal a po předlouhé době skóroval. Z mezikruží dokonale prostřelil Stalocka NAIL JAKUPOV a zužitkoval sražený Gagnerův pokus. Asistence: Sam Gagner, Aleš Hemský.
32:39
Larsen zachytil puk, dostal se před Stalocka, ten mu ale dokonale zmenšil úhel a jeho střelu schoval do výstroje.
32:07
Domácím utíká puk, musí zahájit svůj útok zcela od nuly.
31:48
Z rostoucího tlaku rezultuje přesilovka pro Oilers. Dvě minuty za krosček dostal Brad Stuart.
31:04
Smyth se opět pokusil skórovat po objetí branky, ani tentokrát neuspěl, Stalock dokonale ucpal všechny mezírky.
30:02
Hosté rozjeli rychlou akci, Desjardins ale dostal přihrávku na paty a nyní se o něj bojuje v rohu za Dubnykem.
28:48
Eberle mířil pod pravou Stalockovu ruku, ten ale dokázal puk zastavit a prodloužil bezmoc domácích.
28:00
Oilers se dostali do přečíslení tří na jednoho, ale tuto akci překombinovali a Vlasic puk odpálil do středního pásma.
27:30
Ani teď se domácí nemohou radovat, střelu Gordona zastavila tyč...
27:19
Domácí se už radovali z gólu, Smyth objel rychle branku a jelikož se Stalock nestačil přemístit, vyl útočník Oilers před prázdnou brankou. Puk ovšem pouze projel po brankové čáře a skončil mimo brankoviště.
26:06
Z velice ostrého úhlu to zkusil Jakupov, Stalock sice puk neudržel, na druhý pokus si ho ale pohlídal.
24:48
Převaha hostů je neuvěřitelná, hráči Oilers mají velký problém se vůbec dostat do pásma, natož vystřelit.
23:45
San Jose právě vstřelilo branku!
Hosté předvedli rychlý přesun na druhou stranu, dokonale rozebrali bránící dvojici a po rychlých přihrávkách překonal PATRICK MARLEAU bezmocného Dubnyka. Asistence: Jason Demers, Joe Thornton.
23:34
Joensuu přes obránce na Stalocka nevyzrál, puk je v rohu.
22:52
Hemský byl sice dobře rozjetý, proti hostující zdi na modré čáře ale neměl šanci.
21:28
Oilers se ubránili a jsou opět v plném počtu.
21:00
Boyle branku taktéž netrefil, pouze se otřáslo plexi za Dubnykem.
20:33
Sharks se hned v úvodu natlačili před Dubnyka a ten se má co ohánět. Marleau ale zblízka mířil vedle.

Trestné minuty: 6:2
První třetina je za námi a spokojenější jsou hosté, ti po dvaceti minutách vedou o dvě branky. Sharks dokonale využili svou herní a střeleckou převahu a po počátečním oťukávání dvakrát udeřili. Nejprve využil Pavelski přesilovou hru a o chvíli později byl na správném místě Hertl a zblízka překonal bezmocného Dubnyka. Trápení Oilers tak pokračuje i v dnešním utkání.
20:00
19:49
Marleau nahodil od modré na Pavelskiho, ten byl ale dobře pokrytý a k dorážce, či teči se nedostal.
19:28
Další vyloučení na straně Oilers, dvě minuty za hákování dostal David Perron.
19:22
Smyth nahodil od mantinelu puk na Stalocka, ten si s pomocí svých obránců poradil a puk je mimo pásmo.
18:52
Hosté jsou opět u puku a tlačí se před branku Oilers.
17:13
Sharks jdou do dvoubrankového náskoku! Thornton vyjel zpoza branky, našel najíždějícího TOMÁŠE HERTLA a tomu stačilo jen nastavit hokejku a usměrnit puk za Dubnyka. Domácí obrana dokonale zaspala. Asistence: Joe Thornton, Tommy Wingels.
16:19
Stalock se stačil rychle přesunout a vyrazit tak Larsenovu střelu z levé strany. Ten byl trestuhodně zapomenutý a volný, a mohl rychle vyrovnat.
15:44
Přesilovka je využita. Marleau ještě z bekhendu neuspěl, ale puk se odrazil tak šikovně, že JOE PAVELSKI střílel do odkryté branky. Asistence: Joe Thornton, Patrick Marleau.
15:23
Pavelski si vybruslil od svého strážce, povytáhl si z branky Dubnyka, ale pak těsně minul.
14:57
Přesilovka pro Sharks, za hákování odešel pykat Ryan Smyth.
14:55
Hannanovu bombu Dubnyk pouze vyrazil, poradil si však i s následnou dorážkou.
14:26
Zakázané uvolnění Oilers, hra se vrací před Dubnyka.
13:52
V posledních minutách se hodně bojuje a není tak k vidění mnoho povedených akcí.
12:45
Stalock si vychutnal střelu Jakupova, vzduchem zasvištěla rychlá lapačka.
11:21
Sharks jeli v brejku dvou na jednoho, Couture to vzal na sebe, ale jeho střela zápěstím minula Dubnykovu branku.
10:44
Hosté jsou při napadání velmi aktivní, teď to ještě vyjádřit střelecky.
09:33
Chyby v rozehrávce využil Hertl, jenže při následné zasekávačce mu trochu poskočil puk a nakonec ani nevystřelil.
08:47
Ferenceho rána dopadla podobně, hosté nakonec srazili puk do ochranné sítě.
08:04
Na Bělovovo nahození Stalock moc dobře neviděl, našel si však dráhu puku a dostal puk mimo svou branku.
07:30
Domácí jsou opět v plném počtu.
06:57
Z mezikruží neuspěl ani Wingels, branku těsně minul.
06:36
Braunova bomba od modré skončila na betonech domácího gólmana.
05:58
Sharks okamžitě rozjeli kolotoč přihrávek a čtveřice elitních útočníků zaměstnává oslabenou obranu Oilers.
05:30
Přesilovku si zahrají i hosté. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Aleš Hemský.
04:26
Marleau obral o puk Larsena a okamžitě vystřelil. Dubnyk si nebyl vůbec jistý a byl rád, že puk skončil těsně mimo.
03:43
Hertlova rána od levého mantinelu Dubnyka nevystrašila, ten ji vyrazil do rohu.
02:58
Sharks jsou opět v plném počtu.
02:27
Puk je u branky Edmontonu a čas z přesilovky utíká.
01:43
Couture se dostal do brejku po pravé straně, chtěl nahrát najíždějícímu spoluhráči, domácí srazili puk těsně vedle Dubnykovy branky.
00:58
První přesilovka pro Oilers. Dvě minuty za hákování dostal Joe Pavelski.
00:50
První zákrok si připsal i Stalock, vhazovat se bude po jeho pravici.
00:19
Hosté do zápasu vlétli bez bázně a hany a hned po dvaceti vteřinách se musel Dubnyk ohánět. Couture dokonce trefil tyčku.
00:01

Edmonton Oilers: Dubnyk (LaBarbera) – Petry, Ference, Larsen, Bělov, Potter, Schultz – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Hemský, Gagner, Jakupov – Perron, Gordon, Smyth – Joensuu, Acton, Gazdic. Trenér: Dallas Eakins.

San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Boyle, Vlasic, Braun, Stuart, Demers, Hannan – Kennedy, Couture, Marleau – Wingels, Thornton, Hertl – Brown, Pavelski, Nieto – McCarthy, Desjardins, Sheppard. Trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Sericolo, Brisebois.
Rozhodně si tedy prodlužte večerku, nebo si nastavte budíky a sledujte náš onlajn. Zápas v Rexall Place začíná ve čtyři hodiny ráno.
Poslední vzájemné zápasy

Týmy se letos ještě nesetkaly, poslední zápasy se tak datují do loňské sezóny.

San Jose Sharks

Hosté jsou na tom o mnoho lépe, momentálně jim patří druhá příčka Pacifické divize s 29 body. Ale ani zde není vše ideální, tým bojuje zejména v nastaveném čase, kde často ztrácí prémiový bod. Prolomit se to ale podařilo včera v noci, kdy Žraloci vyhráli ve Vancouveru 2:1 po prodloužení. Na branku Bieksy odpověděl až minutu před koncem utkání Hertl a v nastaveném čase rozhodl o výhře Boyle, když využil přesilovou hru.

Edmonton Oilers

Domácí nezažívají zrovna výbornou sezonu, momentálně jsou u samého dna Pacifické divize a za dvacet odehraných utkání posbírali pouhých 10 bodů! Poslední čtyři zápasy skončily pro Oilers porážkou, naposledy v Edmontonu uspěl Dallas po výhře 3:0, na které se brankově podíleli Peverley, Seguin a Roussel. Nyní do Rexall Place přijíždí další těžký soupeř, jak do dopadne dnes?

Florida – Edmonton 3:4 pp
Tampa Bay – Edmonton 4:2
Philadelphia – Edmonton 4:2
Chicago – Edmonton 5:4
Edmonton – Dallas 0:3
Dobré, velice brzké ráno u sledování NHL. Dnes se společně podíváme na utkání Edmonton Oilers versus San Jose Sharks, dvou týmů Pacifické divize.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.