To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou.
Philadelphia doma poráží New York 4:2 a připisuje si cenné dva body do vyrovnané Východní konference. Rangers nedokázali navázat na povedený výkon z domácího zápasu proti mistrům z Chicaga, Flyers naopak odčinili vysokou domácí porážku se San Jose z minulého utkání. Zápas se rozhodl v první třetině, kterou domácí ovládli v poměru 2:0.
59:50
10 vteřiny do konce, puk mají Rangers ve svém obranném pásmu.
59:32
Brayden Schenn se proti třem soupeřům neprosadil, hosté to tak mohou naposledy zkusit.
58:41
Richards nahazoval puk z pravého kruhu, domácí situaci zvládli a dostávají puk ven z pásma.
58:00
Do konce třetí třetiny zbývají 2 minuty.
57:38
Lundqvist byl odvolán na střídačku, hosté hrají v šesti.
57:27
Rangers kombinují v útočném pásmu, k zakončení se ale hosté nedostávají.
56:15
Philadelphia právě vstřelila branku!
Zdá se být rozhodnuto. Rangers se dostali pod velký tlak, kterému nakonec neodolali. Lundqvist nejprve dokázal vyrazit nepříjemnou střelu Hartnella z první, která přilétla z levého kruhu, na dorážku obránce LUKA SCHENNA byl však již krátký. Asistence: Scott Hartnell, Claude Giroux.
55:38
Richards nasprintoval od mantinelu k brance Masona a pokusil se o forhendový blafák, gólman domácích však vyráží.
54:22
Philadelphia nevyužila přesilovou hru, naděje týmu z Manhattanu tak stále žije.
53:39
Rangers se však brání s bravurou a vyhazují další kotouč.
52:22
Brassard vyloučen za podražení, situace se hostům stále více komplikuje.
52:05
Rangers začíná utíkat čas rychle, v útočném pásmu nyní však kombinují Flyers.
50:58
Flyers kombinují v útočném pásmu, zatím však bez lepšího zakončení.
50:00
Polovina třetiny je pryč, domácí drží jednobrankové vedení. Nyní se hraje v obranném pásmu Flyers.
48:44
Domácí zdaleka jen nebrání, Raffl pořádně zavařil Lundqvistovi, ten však puk kryje.
47:45
Lundqvist vyráží střelu Girouxe z mezikruží ramenem!
47:30
Z levého kruhu vypálil domácí útočník, Lundqvist byl ale připraven a puk kryje na svém plastronu.
46:43
Po střele Callahana zasahuje Mason, hra je přerušena.
45:16
Hraje se v obranném pásmu Flyers, Mason ale zasahovat nemusel.
44:26
Hosté kompletní, z rychlého brejku se Hagelin neprosadil.
44:10
Meszároš nahazoval puk na teč, Brayden Schenn puk ale netrefil.
43:35
Hodně blízko teď byli domácí, Lundqvist ale dvěma senzačními zákroky drží Rangers nad vodou. Puk už byl na brankové čáře, Henrik ale ukazuje, proč si odvezli Švédové ze Soči stříbro...
43:09
Lundqvist se nyní musel činit, nebezpečnou teč Hartnella ale vyrazil.
42:19
Brassard vyloučen za sekání.
41:58
Girardi vybojoval puk v obranném pásmu Rangers a založil útočnou akci.
41:02
Lecavalier vyzkoušel pozornost Lundqvista z levého kruhu, Švéd v bráně hostů však máchl lapačkou a puk snadno kryje.
40:01
Rangers ve druhé třetině snížili na 3:2, jednu branku navíc sudí hostům neuznali. Pouliot se totiž trefil vysokou holí. Zápas je vyrovnaný, rozhodne třetí třetina.
Druhá třetina začne cca ve 21:05.
40:00
39:00
Minuta do konce třetiny, Rangers kontrolují puk.
38:00
Po zásahu Lundqvista proti Simmondsově střele se strhla potyčka, nejedná se však o něco výraznějšího.
37:16
Pomalu se blíží konec třetiny, domácí se snaží především neinkasovat.
36:27
Stepan nahazoval puk z levého křídla, Mason zasahovat tentokrát nemusel.
35:09
Vhazuje se po pravici Masona, hra má opět nový náboj.
33:23
Domácí tým využívá přesilovou hru a jde opět do vedení. Po Timonenově přihrávce překonává Lundqvista WAYNE SIMMONDS. Asistence: Kimo Timonen, Brayden Schenn.
31:42
Rangers právě vstřelili branku!
Je srovnáno. Rangers vystupňovali tempo a zaslouženě se radují. Gól si po rychlé střele k tyči připisuje DERICK BRASSARD. Asistence: Brad Richards, Henrik Lundqvist.
31:05
Flyers vyhazují puk až za Lundqvista.
30:17
Timonen vyloučen za hákování.
30:19
Hosté jeli dva na jednoho, Kreidrův bekhendový blafák však gólem nekončí.
29:37
Hosté mají v posledních minutách více ze hry, hraje se především v obranném pásmu Flyers.
29:27
Rangers tlačí soupeře, Mason vyráží střelu od modré.
28:37
Opět se vylučuje, hned co se z trestné lavice vrátili hned se na ní vrací – Carcillo s Rinaldem.
27:39
Puk chytá připravený Mason, hra je přerušena.
26:32
Rinaldo s Carcillem se dnes potkávají v soubojích velmi často, nyní oba zamířili na trestnou lavici. Hraje se ve čtyřech.
26:15
Snížení vlilo hostům čerstvou krev do žil, domácí mají co dělat s aktivitou soupeře.
24:59
Tentokrát už v souladu s pravidly, tým z Manhattanu snižuje. Rangers ustáli tlak soupeře a po rychlém brejku snižují. Po lehké teči střely z pravého kruhu skóruje CHRIS KREIDER. Asistence: Rick Nash, Derek Stepan.
24:05
Giroux nerozehrál přesně, domácí to tak musí zkusit znovu.
23:13
Útok hostů zastavuje ofsajd, hra je přerušena.
22:01
Branka Pouliota z Rangers není uznána, útočník hostů zasáhl vysokou holí.
21:35
Z levého kruhu vypálil na Masona Callahan, domácí gólman ale obstál.
20:45
Mason pomáhá domácím s rozehrávkou, puk ale získávají Rangers.
20:01
Rangers nevstoupili do třetiny špatně, navíc hráli i dvě rychlé přesilovky. Ty se však využít nepodařilo, pak začali úřadovat domácí. Za ně se trefil Braden Schenn a Sean Couturier.
Druhá třetina začne cca ve 20:05.
20:00
19:43
Rangers jsou opět kompletní, třetina se pomalu blíží svému konci.
18:42
Timonen vypálil od modré, puk ale branku neohrozil.
18:18
Lundqvist přerušuje hru, Rangers byli pod solidním tlakem.
17:40
Stepan vyloučen za naražení na hrazení.
17:31
Pěknou teč před Masonem předvedl Kreider, domácí brankář však puk vyráží.
17:00
Tři minuty do konce třetiny, tempo se malinko vytratilo. O rozehrávku Flyers se stará Streit.
15:27
Hagelinovi se nepovedla rozehrávka, Rangers se tak dostávají pod tlak.
14:33
Read trefuje z bezprostřední blízkosti břevno Lundqvistovy branky!
14:13
Vhazuje se po levici Masona.
13:52
Klein napřáhl ke střele od modré, Mason však neměl těžkou práci, hra je přerušena.
12:55
Píská se icing hostů.
12:32
Voráček nahodil před branku, puk však končí jen v rohu kluziště.
11:42
Rangers pořádně zvýšili aktivitu, v posledních minutách jsou lepším týmem.
11:11
Dorsett se protlačil k nebezpečnému zakončení, Mason vyráží pravým betonem.
10:16
Stralman vypálil od modré, Mason pohotově vyráží.
09:50
Po střele Hagelina končí puk mimo hrací plochu, vhazovat se bude před Masonem.
09:38
Flyers jsou zatím lepším týmem, když se hraje v pěti, tak se hra odehrává v obranném pásmu hostů.
08:10
Rangers ani nestačili utřít nudli po první inkasované brance a už je to 2:0. Do samostatného úniku se z pravého křídla dostal SEAN COUTURIER, který povedeným forhendovým blafákem překonal Lundqvista. Pro domácího útočníka se jedná o 10. branku v sezoně. Asistence: Matt Read, Kimo Timonen.
07:03
Jako první se radují domácí Flyers. Simmonds vystřelil z pravého kruhu, o úspěšnou dorážku se postaral u pravé tyče stojící centr BRAYDEN SCHENN. Asistence: Vincent Lecavalier, Wayne Simmonds.
06:17
Domácí opět v pěti, Simmonds se stará o ofenzivní činnost Flyers.
05:41
Hra přerušena, puk končí na tribuně. Vhazovat se bude před Masonem.
05:16
Flyers vyhazují puk do bezpečné vzdálenosti od branky Masona.
04:54
Znovu to byl kapitán hostů Callahan,kdo si díky tlaku v předbrankovém prostoru vytvořil šanci, Mason ale i tuto situaci ustál.
04:05
Opět se bude vylučovat a znovu na straně Flyers. Hartnell tentokrát podrážel.
03:15
Nyní už domácí vyhazují puk do bezpečí.
02:43
Velký tlak si vytvořili Rangers, Callahan ale v závaru před Masonem nedokázal puk lépe trefit.
01:57
Hartnell potrestán dvěma minutami za naražení na hrazení.
00:48
Lundqvist si připisuje první zákrok a přerušuje hru.
00:01

Philadelphia Flyers: Mason (Heeter) – Streit, Meszároš, Grossman, Coburn, Schenn L., Timonen (A) – Voráček, Giroux (C), Hartnell (A) – Simmonds, Schenn B., Lecavalier – Read, Couturier, Downie – Raffl, Hall, Rinaldo.

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal M. (A), Klein, Moore – Nash, Stepan, Kreider – Callahan (C), Richards (A), Hagelin – Pouliot, Brassard, Miller – Carcillo, Boyle, Dorsett..
Podrobná onlajn reportáž z utkání začíná v 19:00, nenechte si ji ujít.
Vzájemné duely

Z posledních pěti vzájemných duelů se radovali Rangers třikrát, Flyers dvakrát. Posledním vzájemným výsledkem je výhra Rangers 4:1.
New York Rangers

Rangers jsou v tabulce Východní konference úspěšnějšími sousedy pro Philadelphii. Jsou totiž na 5. pozici s 69 body. V posledních dnech se hodně nahlas mluví o možné výměně kapitána Callahana, jestli se tak opravdu stane, to napoví dny příští. Forma New Yorku není špatná, z posledních sedmi zápasů tým z Manhattanu vyhrál hned šestkrát. Naposledy doma 2:1 nad aktuálním mistrem z Chicaga.
Philadelphia Flyers

Po 60 odehraných zápasech mají Flyers na kontě 66 bodů, což je pasuje do role 6. týmu v rámci Východní konference. Tým kapitána Girouxe však nemá nijak výsadní pozici, náskok na ne-playoffové pozice není výrazný. Z posledních sedmi zápasů Philadelphia pětkrát vyhrála, nebodovala jen dvakrát. První zápas po olympijské pauze se však Flyers nepovedl, doma totiž nestačili na San Jose – 3:7.
Příjemný podvečer s NHL, ve velice příjemném čase nás čeká střetnutí domácí Philadelphie Flyers s New Yorkem Rangers. Pojďme si oba dnešní soupeře přiblížit řečí statistik...
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.