Z naší strany je to pro dnešek vše a budeme se těšit na další zápasy KHL zase někdy příště. Příjemný zbytek večera a dobrou noc!
V dnešním zápase mezi Kazaní a Spartakem Moskva vyšel vítězně domácí celek, a to i díky skvělým zákrokům Garipova, který si připisuje další nulu do sbírky. Spartak trápila nepřesná koncovka a skvěle chytající Glass nakonec na dvě střely nestačil.
60:00
59:50
Vincourovu střelu do prázdé brány zblokoval Jevgenij Kulik!
59:10
Glass opouští branku a Spartak to zkouší v šesti hráčích v poli.
58:12
Lukajonov se snažil dorazit puk do branky, ale Glass mu to nepovolil.
57:44
Spartak v pěti hráčích.
57:32
Volkov vypíchl přihrávku na Tokranova, po dlouhém výletu přes celé hřiště se ale ke střele nedostal.
56:05
Kazaň hraje v plném počtu.
55:44
Andersson teď vyloučen za podobný zákrok jako Vincour a odpyká si 2 minuty za vysokou hůl.
55:40
Spartak nadále ohrožuje branku domácích!
55:10
Quintova tvrdá střela sražena obránci Kazaně.
54:05
Vyloučen Tomáš Vincour za vysokou hůl.
54:10
Lukajonov trefuje ve vyložené šanci tyč!
53:14
Vincour vybojoval kotouč za bránou soupeře, následně ho předal na Pesonena, ale jeho střelu bez přípravy Glass chytá.
52:31
Kazaň znovu vyhazuje na icing.
52:20
Anderssonovu střelu příklepem schoval Garipov mezi betony.
51:41
Znovu vidíme mnoho tvrdých hitů, které rozdává hlavně Alexandr Burmistrov.
50:24
Quint si vybruslil k levému kruhu, nahrával před bránu, ale jeho nahrávka nenašla přijemce.
49:20
Střela Denise Bodrova letí mimo.
48:23
Střelu, kterou vyslal Tokranov zblokovala obrana Spartaku.
48:00
Spartak vyhazuje na zakázané uvolnění.
46:35
Kazaň vstřelila branku!
Kazaň využívá přesilovou hru a navyšuje skóre zápasu na 2:0. TIM STAPLETON přijmul přihrávku od Burmistrova a v koncovce se nemýlil. Asistence: Alexandr Burmistrov, Michail Varnakov
44:48
Kazaň si zahraje přesilovou hru. Vyloučen Michail Mamkin za úder kolenem.
43:21
Po kombinaci Kazaně střílel z mezikruží Svitov, ale přestřelil hostující svatyni.
42:07
Po nahození Kazaně střílel z ostrého úhlu Burmistrov a Glass předvedl další zákrok lapačkou.
41:40
Spartak zatím nepouští Kazaň moc často ke kotouči.
40:54
Garipov si připisuje první cenné zákroky v třetí třetině. Tentokrát skvěle vychatal Špirka betonem!
40:21
Špirko se prodíral domácí obranou, ale ta ho nepustila příliš daleko.
40:01
Ve druhém dějství jsme viděli jednu branku, o kterou se postaral Kirill Petrov, když střelou mezi betony překonal Glasse. Musíme pochválit výkony obou gólmanů, kteří jsou velkými oporami svých týmů a aktuální stav je tím důkazem. Hraje se velmi tvrdý hokej plný tvrdých střetů.
40:00
39:45
Nesterov byl na hranici pravidel zastaven při samostatném úniku Zacharčukem.
38:26
Máme zde první branku zápasu, kterou vstřelil domácí celek. Konkrétně to byl KIRILL PETROV, který se rozjel po přihrávce od Heshka a prostřelil Glasse mezi betony. Asistence: Shaun Heshka, Alexandr Osipov
37:54
Glass likviduje další pokusy domácích.
37:12
Obuchov vystřelil hned z buly, ale jeho střelu chytá pohotově Glass.
37:03
Quint vyhazuje na zakázané uvolnění.
36:37
Spartak v plném počtu.
35:54
Ilja Nikulin napřáhl na modré, ale ani jednou ze dvou pokusů netrefil hostující branku.
34:37
Michail Varnakov se obtačil kolem brány, vystřelil a následně dorážel Stapleton, který byl ale faulován, a tak si odsedí dvě minuty Andrej Sergejev za hákování.
34:01
3 na 2 se teď řítili domácí útočníci na branku Spartaku, ale Sergejev zblokoval přihrávku na střed.
33:10
Petrov dostal nádhernou přihrávku na modrou čáru od Ilji Nikulina, ale v koncovce nevyzrál nad zatím skvěle chytajícím Glassem.
32:15
Varnakov si vyjel před bránu, ale netrefil ji!
31:47
Burmistrov teď nadvakrát prověřil Glasse, který oba jeho pokusy vyrazil.
31:21
Po dvou střelách Kazaně vyhazuje moskevská obrana na zakázané uvolnění.
30:32
Kazaň v pěti.
30:31
Bodrov přestřelil domácí branku a Kazaň se tak osvobozuje ze sevření Spartaku dlouhým vyhozením.
30:12
Garipov výrazně pomáhá svému týmu při oslabení skvělými zákroky.
29:24
Sergejevovu střelu vyráží Garipov beronem.
28:32
Arťom Lukojanov vyloučen za sekání a Kazaň posílá do tří hráčů.
28:32
Spartak aktivně střílí, ale Garipov je zatím pozorný.
27:34
Kazaň se již podruhé provinila šesti hráči na ledě a Spartak si tak zahraje druhou přesilovou hru.
27:22
Po zavezení puku do útočného pásma střílel Krutov, ale jeho střelu vyrazil Garipov vyrážečkou.
26:55
Varnakov nahodil puk od modré čáry, před bránou ho tečoval Stapleton, ale Glass se natáhl co to šlo a střelu vyrazil levým betonem!
26:21
Spartak si začíná vytvářet nebezpečné šance a je viditelně aktivnější.
25:46
Andersson střílel z oblasti levého kruhu, jeho střela ale letěl mimo.
25:00
Andrej Sergejev už útočné pásmo nezachránil a zajel do ofsajdu.
24:21
Hra se začíná přitvrzovat. Kozlov tvrdě sestřelen na červené čáře.
23:57
Zacharčukova střela letí mimo.
23:30
Kazaň tlačí Spartak. Glass zatím všem střelám odolává a hosté vyhazují na icing.
22:34
Burmistrova střela zblokována.
21:40
Tereščenko se objevil úplně sám před Glassem, ale střela mu vůbec nesedla.
21:17
Střelu Bodrova vyrazil Garipov a domácí obrana vyhazuje na zakázané uvolnění.
20:50
Následný protiútok a střelu Voronina vyráží Garipov.
20:25
Kazaň se usadila na polovině soupeře.
20:01
Začátek první třetiny se hrál velmi opatrně a bylo vidět, že ani jeden z týmů nechce chybovat. Ke konci třetiny jsme ale mohli vidět, že domácí celek tlačil Spartak, ale se všemi jejich pokusy si zatím dokázal poradit Jeff Glass. Hosté hráli v šesté minutě utkání přesilovou hru, kde si ale nedokázali vytvořit větší brankovou situaci, a tak je stav po první třetině vyrovnaný 0:0.
20:00
19:41
Zacharčuk pálil z první do horního rohu branky, ale Glass vytáhl krásný zákrok lapačkou.
18:21
Kazaň je ke konci třetiny výrazně aktivnější. Na Glasse letěly tři nebezpečné pokusy, se kterými si ale dokázal poradit.
17:15
Stapleton dostal pohlednou přihrávku od Varnakova, ale domácí golman si dobře pohlídal svojí pravou tyč a nedovolil mu vstřelit branku.
16:21
Spartak se na chvíli usadil na polovině soupeře, ale všechny pokusy zblokovala obrana Kazaně.
15:21
Krutov příjmal přihrávku od Kozlova, ale tváří v tvář golmanu neuspěl!
14:15
Zatím se ani jeden z týmů nedostává to větších šancí a na obou stranách vidíme velmi opatrnou hru.
13:25
Tokranov střílel úplně nehlídán od modré čáry, ale Glass jeho pokus vyráží.
12:10
Zacharčukovu střelu blokuje moskevská obrana.
11:42
Garipov chytá nenápadnou střelu z úhlu s přehledem.
11:15
Nikulin opět chyboval v rozehrávce, ale následná střela Spartaku letěla těsně vedle branky.
10:42
Nebezpečné nahození teď musel likvidovat Garipov, ale poradil si s ním velmi pohotově.
10:20
Zacharčukovi sjel puk z čepele v blízkosti branky, ale nic z toho nebylo.
09:25
Špirkova střela letí mimo.
08:42
Spartak se tlačí dopředu, ale zatím se často nedostává do koncovky.
07:25
07:20
Lukojonov zblokoval nahození hostů.
06:51
Kazaň opět vyhazuje, Spartak se zatím v přesilové hře nedostal do výraznější šance.
06:23
Quintovu střelu kryje domácí brankář.
05:55
Nikulin osvobozuje Kazaň.
05:25
Nakonec z toho vyplynulo vyloučení Tomáše Vincoura, který odpykává trest za mnoho hráčů na ledě.
05:25
Rozhodčí rozebírá předešlou předbrankovou situaci s domácí lavičkou.
04:31
Burmistrov s Varnakovem nebezpečně operují okolo branky Spartaku.
03:55
Mamkin střílel bekhendem v mezikruží, ale těsně minul.
03:32
Wandellovu střelu vyráží Garipov.
02:35
Kazaň aktivně forčekuje a Spartak má problémy s rozehrávkou.
01:42
Hra se převrací ze strany na stranu, ale bez střel.
00:40
Jeff Glass si připisuje první zákrok, když se Kazaň usadila na polovině Spartaku.