To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
2. Drew DOUGHTY (LAK) 1+0
3. Michael CAMMALLERI (CGY) 1+1
Československá stopa v utkání:
Jiří HUDLER (CGY) 0+2, 1 střela, čas na ledě 23:35
Domácí to v závěru ještě zkoušeli v šesti, ale hosté si již velice cenné vítězství pohlídali, Kings mohou hořekovat nad zbytečným vyloučením Kopitara v samém závěru zápasu, neboť Flames dnes všechny své gól, včetně toho posledního, dokázali dát při hře v početní převaze! V zápase se blýskl i Čech Jiří Hudler, který si připsal dva body za dvě výtečné přihrávky.
60:00
59:30
Calgary právě vstřelilo branku!
T.J. BRODIE napřáhl zhruba metr za modrou čárou a po skvělé bekhendové přihrávce od Jiřího Hudlera zpoza branky se hned "z první" opřel do střely a dává gól! Asistence: Jiří Hudler, Lee Stempniak.
59:05
Puk ve středním pásmu, hosté nedokáží udržet puk delší dobu v útočném pásmu.
58:42
Znovu výborná práce bránícího Lewise, který získal napadáním puk od Widemana.
58:28
Oddechový čas pro hosty, je důležité nechat odpočinout elitní přesilovkovou formaci.
58:28
Quick zasahuje proti střele Monahana.
58:15
Ale domácí rychle přistupovali k soupeři a nakonec vyhazují ze třetiny.
58:00
Flames v přesilovkovém rozestavení.
57:48
Kopitar oslabuje v závěru třetí třetiny svůj tým, zbytečné hákování ve středním pásmu!
57:35
Ale nyní se již bude vylučovat, rozhodčí signalizují vyloučení na straně Kings.
57:05
Rämö na zádech, byl poražen jedním z hráčů Kings, nepíská se, hraje se dál.
56:55
Střelu Carcilla z levé strany chytá Rämö do své lapačky.
56:30
Puk ve středním pásmu, ale jak to tak vypadá, pouze na okamžik.
56:22
Další pokus Richardse, znovu pozorný Rämö chytá. Kings mají doslova drtivý tlak!
56:10
Rämö nyní reflexivně vyráží pokus Richardse.
55:48
Kings nyní doslova "svírají" svého soupeře před jeho brankou.
54:44
Znovu pískán ofsajd Kings, což rozlítilo Williamse, ale můžou si za to domácí sami, takto v posledních minutách končí celá řada útočných akcí!
54:05
Vzápětí pálí Galiardi, ale trefuje pouze plexisklo za brankou Kings.
53:40
Hosté se snaží zaútočit ve třech, Beartschi se dostává do zakončení, ale netrefuje branku.
52:56
Stempniak se dostal ke střele zpoza obránce, z pravé strany, ale Quicka překonat nedokázal.
51:30
Puk ve středním pásmu, Hudlerovi ale "utekl" puk, získává ho Muzzin.
51:02
Po zakázaném uvolnění Flames se domácí dostanou téměř "zadarmo" před Rämö.
50:45
Rozhodčí přerušují hru a vykazují Kings ze třetiny Flames.
50:15
Hosté pouze vyhazují puk na zakázané uvolnění, vhazování po levici Rämö.
49:35
Střelu Clifforda z levé strany Rämö v pohodě vyráží, každopádně domácí nyní jasně svého soupeře přehrávají.
49:18
Kopitar objíždí branku a snaží se protrhnout letošní střeleckou smůlu, kdy ještě neskóroval (!!!), ale Rämö měl pevně přitisknutý svůj levý beton u tyče.
49:01
Rämö se nenechal rozhodit kombinací Kings a pokus Vojnova, byť to nebyl úplně jistý zákrok, dokázal chytit.
48:37
48:07
Poslední půl minuta přesilové hry Flames, hosté bojují o puk ve třetině Kings.
47:27
Kopitar se i ve vlastním oslabení dostává ke střele, ale Rämö je pozorný.
46:59
Rozhodčí přerušují hru, bude se vhazovat po levici Quicka.
46:37
Carter fauluje a hosté si zahrají přesilovou hru.
45:18
Kopitar v šanci, jeho střelu z levé strany ale Rämö chytá.
45:05
Brown nahazuje puk do útočného pásma.
44:12
Ano, na hokej se dnes do Staples Centra přišel podívat i David Beckham s celou svou rodinou.
43:40
Muzzin nahazuje puk do třetiny Flames, domácí získávají útočné pásmo.
43:18
Carter se tlačí z levé strany před Rämö, ale byl dobře ubráněn.
42:20
Ani tentokrát nedokázali Flames rozehrát, na ledě čtvrtá pětka Calgary.
41:55
Kings výrazně aktivnější v úvodu třetí třetiny.
41:16
Flames ve své třetině, problémy s rozehrávkou.
40:28
Richards celou dobu hledal spoluhráče na přihrávku, nakonec sám zakončuje, přímo do Rämö.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začne přibližně v 6:29 hodin.
Ve druhé třetině jsme zaznamenali celkem tři góly, nejprve za Flames vyrovnal ve 23. minutě Cammalleri, jenž se prosadil v přesilové hře. Hned při té další, to bylo ve 34. minutě, se prosadil také Monahan a hosté se dostali do vedení. I přesto, že měli po vedoucím gólu další přesilovou hru, gól už vstřelit nedokázali. Naopak, sami při přesilové hře inkasovali, když se ve 37. minutě trefil Carter, který tak stanovil na konečných 2:2 po dvou třetinách.
40:00
39:52
A nakonec ještě musí Quick zasahovat a přerušit hru.
39:35
Flames jsou ale vytlačeni ze třetiny Kings, přesto stále drží puk.
39:18
Hudler dojíždí nahozený puk Galiardim.
39:00
Je před námi závěrečná minuta druhé třetiny, domácím se podařilo při vlastním oslabení vyrovnat a vypadá to, že oba týmy půjdou do kabin za nerozhodného stavu.
38:39
Po střele Kopitara z levé strany zazněla branková konstrukce!
38:26
37:56
Až nyní se hosté dostávají do třetiny Kings.
36:40
Los Angeles právě vstřelilo branku!
JEFF CARTER zavezl puk do útočného pásma, po pravém křídle, přihrál před branku, kde se natlačil do zakončení Michael Richards, který svým důrazem nakonec předčil bránícího hráče Flames a puk skončil za zády Rämö. Ač byl tento gól v oslabení původně připsán právě Richardsovi, po prozkoumání záznamu je patrné, že ten se puku vůbec nedotkl, gól dává Carter, je vyrovnáno. Asistence: Michael Richards.
36:26
Ale Kings si dlouho hru v plném počtu neužívají, na trestnou lavici totiž odchází Robyn Regehr za podražení!
36:12
36:02
Až nyní domácí vyhazují a zdá se, že tuto přesilovou hru přečkají bez úhony.
35:45
Přesto se Flames drží ve třetině soupeře.
35:15
Giordano těsně přejel modrou, rozhodčí to bystrým okem postřehl a vykazuje Flames do středního pásma.
34:55
34:16
K využití obou přesilových her stačily Flames tři střely, parádní produktivita!
34:12
Rozhodčí přerušují hru a opět vylučují a opět na straně Kings, na trestnou lavici míří Carcillo, první přesilovková formace Flames bude mít nyní komerční přestávku k tomu, aby nabrala síly!
33:39
Nakonec si elitní přesilovková formace svůj pobyt na ledě prodoužila a po přihrávce Cammalleriho se prosazuje SEAN MONAHAN a také druhou přesilovou Flames využívají! Šestý gól Monahana v posledních sedmi zápasech! Asistence: Michael Cammalleri, Mark Giordano.
33:10
Flames ztrácejí útočnou třetinu a na led pravděpodobně naskočí druhá přesilovková formace.
32:59
Střelu Giordana z levé strany Quick v pohodě chytá.
32:40
Flames svou první přesilovou hru využít dokázali, co tu druhou?
32:28
Doughty dostává dvě minuty za držení a přesilovou hru si zahrají Flames.
32:05
Rämö drží svými výkony Flames ve hře, parádní výkon!
31:10
Kings pokračují v mírném tlaku a nyní Flames přehrávají.
30:45
Hudler inkasoval tvrdý "hit" uprostřed hrací plochy, je v pořádku.
30:21
30:10
Blíží se závěr přesilové hry, Kings se nedaří získat útočné pásmo.
29:12
Puk ve středním pásmu, domácí se snaží dostat přes modrou čáru.
28:45
Williams se dostal před Rämö, kterého ale nedokázal blafákem do bekhendu překonat.
28:21
Kings alespoň vybojovali přesilovou hru, Sven Beartschi dostává za sekání dvouminutový trest.
28:19
Muzzin si sjíždí od modré čáry blíže k bráně, jeho střelecký pokus ale obětavým pádem zablokoval jeden z bránících hráčů Flames.
27:57
Další útok Kings směřuje na branku Flames, hosté se brání.
27:35
Až Carcillo se dostal do zakončení, ale Rämö jeho pokus z mezikruží chytá.
27:10
Kopitar nedokázal zpracovat těžkou přihrávku a hosté ztrácí pásmo.
26:32
Vhazování ve středním pásmu, hosté úspěšnější.
26:12
Cammalleri a po něm i Stempniak nedokázali překonat v dobrých pozicích Quicka.
26:00
Flames po vyrovnávacím gólu mírně aktivnější.
25:15
Lewis zkouší pozornost Rämö střelou z pravé strany, gólman Flames vyráží do rohu.
24:24
Nakonec ale musí zasahovat Quick na druhé straně, po nahození Backlunda.
24:08
Kings bojují u puk ve třetině soupeře.
22:52
MICHAEL CAMMALLERI využil volného prostoru na pravé straně, kde dostává puk po přihrávce od Jiřího Hudlera a z voleje, z pokleku, přesnou střelou překonává Quicka a i hosté využívají přesilovou hru! Asistence: Jiří Hudler, Mark Giordano.
22:20
Kings vyhazují puk ze třetiny.
22:14
Až po více než dvou minutách hry rozhodčí pískají a to kvůli vyloučení, na trestnou lavici usedá domácí Clifford a hosté si zahrají přesilovou hru.
21:18
V dresu Flames na ledě mj. i Jiří Hudler, ale hosté se musí nyní bránit.
20:45
Kopitar zavezl puk do třetiny Flames a celá první pětka odchází střídat.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začne přibližně v 5:32 hodin.
Po první dvacetiminutovce platí, že Kings díky využité přesilové hře a gólu Doughtyho vedou 1:0, ač jsme sledovali hodně vyrovnané utkání a téměř celou dobru se hlavně bruslilo. Na nějaké velké šance byla první třetina vskutku skoupá, tak doufejme, že se to v dalším průběhu zápasu změní!
20:00
19:32
Hosté mají puk na svých hokejkách, snaží se udržet útočné pásmo.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:36
DREW DOUGHTY využívá přesilovou hru Kings, když si sjíždí z pravé strany blíže na střed a z mezikruží parádní střelou zápěstím překonává Rämö. Dobrou práci tam odvedl i Kopitar, který těsně před gólmanem projel a zastínil mu výhled. Asistence: Dustin Brown, Justin Williams.
18:19
Kings v přesilovkovém rozestavení.
17:42
Stejně jako při střele Kopitara, kdy si ale již puk odráží do středního pásma a oba týmy střídají.
17:30
Ani po střele Doughtyho nemusí Rämö zasahovat.
17:05
Střela Cartera zablokována, ale hostům se nepodařilo vyhodit puk ze třetiny.
16:52
Ale rozhodčí přerušují hru, Lee Stempniak dostává za podražení dvouminutový trest a domácí si v závěru první třetiny zahrají přesilovou hru.
16:40
Flames neohrozili branku soupeře, Kings přechází do útoku.
16:11
Quick musí "krotit" vysoký puk tak, aby mu nezapadl do branky, zvládl to, bude se vhazovat po jeho pravici.
15:45
Střela Carcilla z levé strany, Rämö v pohodě vyráží.
15:25
Následně Stempniak v ofsajdu, při přechodu do útočného pásma, vhazování ve středním pásmu.
15:09
Na ledě elitní lajna Kings, Regehr pálí od modré, z levé strany, Rämö vyráží.
13:55
Ale Russell střílí od modré vedle branky a hosté ztrácí pásmo.
13:45
Jiří Hudler má puk na pravém křídle, ve třetině Kings.
13:20
Rämö nyní vylekal příznivce Flames svým výletem za branku, ale zvládl se vrátit, nyní mají již puk hosté.
13:02
Ofsajd Flames při přechodu přes útočnou modrou, vhazování ve středním pásmu.
12:38
Vhazování pro Kings, kteří drží útočné pásmo.
12:27
Icing Calgary Flames, hra se stěhuje před Rämö.
11:55
Mitchell pálí od modré, Rämö vyráží. Kopitar se ještě snaží dorazit, ale byl zablokován.
10:58
Lewis pálil z otočky, vedle.
10:35
Kings nahazují puk do útočného pásma.
10:00
První desetiminutovka za námi, zatím je utkání velmi vyrovnané, na první gól stále čekáme.
09:20
Hraje se sice velmi svižný hokej, ale téměř bez šancí, bez střel.
08:50
Rämö vyráží nahozený kotouč soupeře, hosté mají puk na svých hokejkách.
08:11
Ale ke střele se dostávají na druhé straně Kings, střelu Mitchella z levé strany Rämö chytá a přerušuje hru.
07:45
Hosté nahazují puk do třetiny Kings.
06:47
Richards v samostatném úniku, ale je stíhán Widemanem, tak nakonec musí zakončovat "pouze" bekhendem, Rämö vyráží!
06:05
Parádní střela Butlera z levé strany, Quick ale tuto ránu z voleje chytá.
05:07
Glencross hned po návratu z trestné lavice mohl zakončovat při přečíslení dva na jednoho, ale nedokázal pořádně zpracovat přihrávku z levé strany.
04:53
04:38
Kopitar to zkouší individuálně z pravé strany, trefuje ale pouze Rämö.
04:20
Posledních čtyřicet vteřin z přesilové hry Kings, kteří jsou nyní sice v útoku, ale nedokáží se rozestavit.
03:48
Ani tentokrát se Kings nepodařilo získat útočnou třetinu, hosté se zatím v pohodě brání.
03:11
Ofsajd Kings při přechodu do pásma Flames, vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:53
Ale nakonec Glencross fauluje a dostává dvouminutový trest, Kings si zahrají první přesilovou hru.
02:38
Jeden z hráčů Kings je bez hokejky.
01:52
Nepřesná rozehrávka hostů, zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Rämö.
01:16
Přesto domácí zůstali před Rämö, Carter střílí z pravé strany, finský gólman Flames chytá.
00:57
Na druhé straně střela Doughtyho zablokována.
00:36
Cammalleri se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, ale Quick stál přesně tam, kde to bylo zapotřebí a chytá.
00:26
Poprvé zasahuje Quick, který krotí střelu Monahana z levé strany, bude se vhazovat.
00:01

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Regehr, Doughty, Mitchell, Vojnov, Muzzin, Greene – Brown, Kopitar, Williams – Carcillo, Richards, Carter – King, Stoll, Lewis – Frattin, Clifford, Fraser

Calgary Flames: Rämö (MacDonald) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Butler, O´Brien – Glencross, Cammalleri, Stempniak – Galiardi, Backlund, Bouma – Baertschi, Monahan, Hudler – McGrattan, Colborne, Street

Rozhodčí: Larue, Sutherland – Lazarovwich, Pancich.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Los Angeles Kings přivítá na svém ledě Calgary Flames.
LOS ANGELES
Kings se po nepovedeném úvodu sezóny začínají zvedat a stoupat tabulkou Pacifické divize. Aktuálně jim patří čtvrté místo, když v devíti utkáních nasbírali dvanáct bodů. Nebýt prohry na ledě Tampy Bay, mohlo by se Los Angeles pochlubit skvělou bilancí – čtyřmi výhrami v řadě! V posledním utkání dokázali Kings na svém ledě porazit omlazený Dallas Stars hladce 5:2!
Kanadské bodování Kings vede Anze KOPITAR, který má na svém kontě osm bodů za osm asistencí, což ho řadí na devětačtyřicáté místo v lize. Druhým nejproduktivnějším hráčem klubu je Jeff CARTER, jenž nasbíral šest bodů za čtyři góly a dvě asistence a v pořadí celé NHL mu patří jedenasedmdesáté místo.
CALGARY FLAMES
Flames nemají úplně nejhorší vstup do sezóny, ve srovnání s tou loňskou. Ze sedmi zápasů nasbírali osm bodů a i když josu v pořadí Pacifické divize "až" šestí, týmy před nimi mají o dva zápasy navíc. Ztráta na pátý Vancouver, jenž má dokonce o tři zápasy navíc, je pouze čtyřbodová. V sedmi zápasech vyšlo Calgary bodově naprázdno pouze dvakrát a to lze jistě považovat ze velmi dobrou bilanci! V posledním utkání Flames podlehli nejlepšímu celku základní části, San Jose, na jeho ledě 3:6.
Nejproduktivnějším hráčem Flames je Jiří HUDLER , který nasbíral devět bodů za čtyři góly a pět asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená dvaadvacáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Flames je Sean MONAHAN, který má na svém kontě osm bodů za pět gólů a tři asistence, aktuálně mu patří třiatřicáté místo v bodování NHL.