Medveščak - Jaroslavl | ONLINE | 25.1.2014 17:30 | KHL 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
60:00
59:15
Hosté budou hrát bez brankaře, tedy 6 vs 4.
59:15
Oddechový čas pro hosty.
59:15
Velká komplikace pro domácí. Na trestnou lavici si půjde sednout Matt Ellison (ZAG) – 2 minuty za hákování.
57:13
Hosté se zatím nemůžou dostat přes špatně prostupnou obranu domácích.
56:00
Vhazování před Sanfordem.
55:40
Hosté kombinují ve středním pásmu.
54:38
Domácí se pokusili o rychlý přechod do útočného pásma, následná přhrávka Thomase, však nikoho ze spoluhráčů nenašla.
54:20
Střela Platta z velkého úhlu končí na hrudi Dekaniše.
54:12
Hostům už moc času na srovnání stavu nezbývá.
52:47
52:21
Redhlins poslal velmi tvrdou střelu na Dekaniše, ten ale dokázal puk vyrazit před sebe a následně skrýt.
51:16
Hra se dostává do nudnější pasáže. Domácí se začínají soustředit spíše na obranu a hosté nechtějí udělat nějakou větší chybu, která by mohla rozhodnout zápas.
48:11
A mohlo být vyrovnáno!! Střelu Holose ještě tečoval bruslí Plotnikov, ale Dekaniš předvedl pohotový zákrok a stav je tak stále 1:0.
48:03
Střelu Gorokhova ted skvělým zákrokem vytěsnil do ochranné sítě Dekaniš.
47:45
A bude se vylučovat na trestnou lavici si půjde sednout Matt Ellison (ZAG) – 2 minuty za hru loktem.
47:11
Kronwall znova zkusil pozornost Dekaniše, ale jeho střela tentokrát neskončila ani mezi třemi tyčemi Dekanišovy branky.
46:40
Kronwall je dnes velmi aktivní. Jeho střela z levé strany kluziště, však končí pouze na hrudi Dekaniše.
45:39
Hned po vyhraném vhazování vypálil Plotnikov, jeho střela však byla sražena do ochranné sítě.
44:13
Velká šance hostů mohla znamenat vyrovnání. Janis Sprukts poslal na Dekaniše skvělou střelu, ten ji ale vyrazil, jenže znova před Spruktse, který nedokázal z následné dorážky usměrnit puk do odkryté brány.
43:40
Kapusti s Apalkovem se pokusili prolomit obranu Medvědů, ale neúspěšně.
42:23
Začátek třetí třetiny je velmi opatrný.
41:02
Thomas si nabruslil do středu a pak střelou švihem vypálil, jeho pokus skončil mezi betony Sanforda.
40:51
Kronwall vypálil od modré, ale z jeho pokusem neměl Dekaniš žádné problémy.
40:01
Statistky po první třetině

Střely na branku: 23-23
Vyhrané buly: 32-16
Vyloučení: 4-2
Další třetina začne přibližně v 19:20.
Druhá třetina je za námi. V ní jsme mohli vidět první gol utkání o který se postaral v druhé minutě pohotovou střelou Mike Glumac. Hosté měli v úvodu druhé třetiny taky velké šance, ale díky skvěle chytajícímu Dekaniši je stav zápasu 1:0.
40:00
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:18
Po pěkné kombinaci domácích se k puku dostal Bill Thomas, ten ještě prodloužil na Jonathana Cheechooa, který okamžitě vypálil, jeho pokus však skvělým zákrokem vyráží Sanford.
37:00
Domácí drží útočné pásmo, ale do stálejšího tlaku se zatím nedostali.
36:40
Domácím už zbývá jenom minuta přesilové hry.
36:27
Střela Elisona končí na hrudi Sanforda.
35:45
Igor Musatov (JAR) si půjde odsedět dvouminutový trest za hrubost.
35:27
Vhazovaní před Sanfordem.
35:01
Domácí skvěle napadají a nedávají hostů možnost dostat se do útočného pásma.
34:21
33:30
Platt se vřítil do útočného pásma, naznačil střelu a následně přihrál na modrou Kronwallovi, ten vystřelil, ale jeho pokus vyráží Dekaniš ramenem.
33:06
Jenže skvělá obrana domácích je k ničemu většímu nepouští.
33:00
Hosté tak mají možnost jak srovnat stav zápasu.
32:21
Kurtis Foster(ZAG) si půjde odsedět dvouminutový trest za hru vysokou holí.
31:10
Iggulden přihrál volnému Glumacovi, ten si ale nedokázal puk zpracovat a následně o kotouč přišel.
30:00
Na druhé straně Dimitrij Maltsev selhal, když se řítil sám na Dekaniše.
28:52
Mike Glumac mohl vstřelit svůj druhý gol, ale v cestě mu stál Sanford, který brilantním zákrokem likviduje Glumacovu střelu ze středu hřiště.
28:07
Domácí fanoušci se ted snažili pokořit rekord arény v hluku, který činí 140dB, jenže i přes skvělý výkon jim bylo naměřeno pouze 130dB.
26:40
Apalkov se pokusil o rychlý protiútok, jeho pokus však zablokovala obrana domácích.
26:38
Murley našel přesnou přihrávkou Cheechooa, který poslal na Sanforda tvrdou střelu, jeho pokus však končí mimo tři tyče Sanfordovy branky.
26:59
Hlasatel právě ohlásil, že dnešní utkání sleduje 15200 diváků.
26:18
Domácí znovu přebírají kontrolu nad hrou.
25:11
Gol samozřejmě nebyl uznán, a tak se bude pokračovat dál.
25:11
Černikov udělal několik rychlých kroků a následně vystřelil, jeho střela však zasáhla pouze tyč. Rozhodčí si jdou ještě zkontrolovat svůj verdikt k videu rozhodčímu.
24:14
Domácí publikum konečně ožilo a žene své miláčky do útoku.
24:04
Vhazovat se tak bude před Sanfordem.
24:04
Zakázané uvolnění hostů.
21:55
Medveščak právě vstřelil branku!
MIKE GLUMAC se prosmýkl podél levého mantinelu, přihrál Ryanovi, který svedl boj o puk před Sanfordem, Glumac mezitím objel branku a dostal se k odraženému puku, který bez větších problému poslal do odkryté branky hostů. 1:0 !
Asistence: Michael Ryan
21:16
Střelu Petrova z pravé strany vyráží Dekaniš.
20:57
20:02
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál celek domácích.
20:01
Hráči jsou již na ledě a druhá třetina začne za malou chvíli.
Statistiky po první třetině

Střely na branku: 14-13
Vyhrané buly: 20-8
Vyloučení: 3-1
Další třetina začne přibližně v 18:30.
Prozatím je na ledě mírně lepší hostující mužstvo, ale své větší gólové šance Jaroslavl využít nedokázala. Jaroslavl v úvodu utkání nepředváděla prakticky vůbec nic a až v druhé části třetiny několikrát ohrozila brankáře Dekaniše.
20:00
19:33
Domácím se zatím nedaří dostat se do útočného pásma.
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
18:57
Pašin(JAR) dostane dvouminutový trest za hru vysokou holí.
17:55
Medvědi se dokázali znova ubránit a stav je tak stále 0:0.
17:51
17:20
Kronwall zkusil překvapit Dekaniše střelou od modré, jeho pokus však bez větších problémů Dekaniš chytá.
16:29
Po střele od modré zůstali před Dekanišem tři útočníci Jaroslavli, ale ani jeden se rychle nezorientoval a nedokázal puk dopravit do brány domácích.
16:12
Tak máme tu další přesilovku hostů, uvidíme jestli ji tentokrát dokážou využít.
15:51
Foster(ZAG) ted tvrdě atakoval Maltseva a půjde si tak sednou na trestnou lavici – 2 minuty za hrubost.
15:23
Vhazování před Dekanišem.
14:53
Petrov dostal puk na modrou, udělal pár kroků dopředu a vypálil, jeho střela však byla zablokována těly domácích obránců.
14:11
Hostům se přesilovka zatím moc nedaří a domácí znova vyhazují puk.
13:20
Domácím se podařilo vyhodit puk a ušetřit tak nějaký čas.
12:53
Saša Martinovič (ZAG) si půjde odsedět dvouminutový trest za hrubost.
12:53
Pašnin vypálil od modré, jeho střela však končí pouze na hrudi připraveného Dekaniše.
12:15
Hosté se pomalu dostávají do hry a nutí domácí dávat si velký pozor na jejich útoky.
12:15
Kvůli posunuté bráně je hra přerušena.
12:15
Kapustin si vzal puk, prosmýkl se podél levého mantinelu a následně zakončil, jeho střelu brankař vyráží.
11:14
11:03
Skvělým zákrokem se ted prezentoval Dekaniš. Kronwall poslal tvrdou střelu na Dekaniše, ten ještě puk vyrazil, ale těsně před Spruktse, který nedokázal z velké blízkosti golmana domácích překonat.
10:57
Poslední sekundy přesilové hry.
10:27
Střela od modré Lyjubškina končí na hrudi Dekaniše.
10:05
Hosté vyhráli buly a rozjíždějí další útočnou akci.
09:47
Po ofsajdu hostů se bude vhazovat ve středním pásmu.
09:40
Hosté jsou již v útočném pásmu, ale do souvislejšího tlaku se jim dostat zatím nedaří.
09:14
A máme tu první vyloučení. Na trestnou lavici si půjde sednout Mikel Ryan (ZAG) – 2 minuty za podražení.
08:48
Hra se nám začíná pořádně přiostřovat.
07:29
Velká šance domácích. Vesce nahodil puk před Sanforda, tam ho ještě tečoval Linglet, ale skvělý Sanford vyráží. Následný zmatek vyřešil vyhozením Kronwall.
06:45
Linglet objel Sanfordovu branku a následně se pokusil zakončit, jeho střela však byla zablokována Fosterem.
06:14
06:14
Střelou od modré se prezentoval Katič, ale Sanford včas zakročil a puk skryl do své lapačky.
04:45
Domácí v útočném pásmu.
04:25
Střela Cheechoo byla ještě tečována jedním z forvardů Záhřebu, ale připravený Sanford bez větších problémů chytá.
04:25
Vhazovat se bude před Sanfordem.
03:46
Rychlý útok domácích byl zastaven připravenou obranou hostů.
03:17
Bjorstrand vypálil jedovatou střelu z pravého křídla, jeho pokus však skončil mimo tři tyče.
03:15
Domácí jsou v úvodu aktivnější a hrnou se do útoku.
01:57
Ellison se protáhl mezi dvěma obránci Jaroslavli a bekhendem zakončoval, jeho pokus však skončil na bruslích jednoho z obránců Jaroslavli.
00:56
Averin přihrával na střed volnému Plotnikovu, který okamžitě vypálil. Dekanich, však bez větších problémů chytá.
00:10
Domácí dnes budou hrát v dresech modrých, hosté v dresech bílých.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál celek domácích.
00:01

KHL Medveščak Zagreb: Dekanich – Popovic, Martinovic, Švarný, Foster, Klubertanz, Katic, O´Connor, Nystrom – Cheechoo, Murley Thomas – Linglet Vesce, Ellison – Glumac, Ryan, Iggulden – Murray, Kane

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford – Gorokhov, Lyjubuškin, Kronwall, Jakovlev, Holos, Peretyagin, Pašnin, Vasilejev – Apalkov, Averin, Plotnikov – Sprukts, Redlihs, Platt – Petrov, Černikov, Galimov – Musatov, Kapustin, Maltsev

Rozhodčí: Zacharov Anatolij, Kadyrov Raphael – Alexander Shelyanin Sergey.

Jaroslavl – Podolsk 1:0

Zagreb má po čtyřiceti osmy odehraných zápasech na kontě osmdesát jedna bodů za dvacet pět výher a dvacet tři proher s celkovým skórem 128:114. Se svým počtem bodů se Záhřeb sedmém místě.

Jaroslavl má po čtyřiceti sedmy odehraných zápasech na kontě sedmdesát dva bodů za dvacet čtyři výher a dvacet tři proher s celkovým skórem 89:89. Se svým počtem bodů se Jaroslavl nachází na osmé příčce.