Martin Havlát (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:06.
Tři hvězdy utkání:
1. Carter Hutton (NSH) 35 zák., 0 gólů, 100,0 %
2. Partic Hornqvist(NSH) 2+1
3. Roman Josi (tým) 1+0
Zaslouženě vyhrávají hosté. Z 35 střel vstřelili tři branky. Domácí měli 24 střeleckých pokusů, ani jeden však nevyužili.
60:00
58:12
Hutton si kráčí za čistým kontem, obránci mu k tomu pomáhají.
57:24
Utkání se v klidu dohrává.
56:54
Ekholm se postavil Sheppardovi do cesty. Domácí hráč vybojoval kotouč.
56:04
Vyloučeni hráči – hostující Hornqvist dvě minuty podražení, domácí Thornton dvě minuty hrubost.
55:34
Wilson sestřelil Marleaua ve středním pásmu, hra pokračuje dál.
55:20
Tento zápas má, pravděpodobně, jasného vítěze. Hosté díky třem brankám ve druhé třetině se ujali vedení, které si hlídají.
55:09
Burns střelou příklepem znovu prověřil brankáře Predátorů.
54:22
Wingels na hranici kruhů vystřelil, Hutton musel na kolena.
53:47
Hra přerušena pro zakázané uvolnění.
52:12
Ellisova rána našla beton Niemiho.
52:06
Pavelski branku minul. Na přesnější střelu nedostal čas ani prostor.
51:20
Huttson pochytal v rozmezí deseti sekund ani tři velké šance soupeře. Komerční přestávka.
51:01
Clune vystřelil pěkně, ránu ve střední výšce zneškodnil Niemi.
50:29
Oddechový čas pro hosty.
50:01
Domácí se snaží, ostřelují hostující branku ze všech pozic, ale kotouč nemohou do branky dostat.
49:12
Burns trefil dalekonosnou střelou tyčku či spojnici.
48:37
Fisher vyhrál buly nad Thorntonem, ale ke střele se nedostal.
47:12
Thorntonova střela znamená další zákrok Huttona.
46:55
Komerční přestávka.
46:21
Jones si počkal na Shepparda a oplatil mu jeden z předchozích tvrdých soubojů.
45:20
Branova střela mířila do odkryté branky, ale brankář Hutton se stihl přesunout a proti ráně nastavit hokejku. Velká šance San Jose, které se svůj gól stále v tomto zápase čeká.
44:07
Nieto na druhé straně prověřil pozornost gólmana Huttona.
43:23
Hostující Wilson střelou příklepem vystrašil brankáře Niemiho, který ale ránu dobře viděl a zneškodnil ji.
42:50
Vlasicova střela z první mířila jen malý kousek mimo branku.
40:36
Couture vystřelil a Hutton našel kotouč v lapačce.
40:01
Po dvou třetinách vedou hosté o tři branky, domácí do budou mít dnes těžké. Na střely to je 16:17.
40:00
39:40
Niemi si připsal další zákrok.
39:15
Hosté vyhráli buly v útočném pásmu, o kotouč však přišli.
38:46
Ekholmova střela nezaskočila Niemiho. Buly před jeho brankou.
38:08
Vlasicova střela zápěstím skončila v náruči Huttona.
37:26
Zakázané uvolnění Nashvillu.
37:00
Hrají se poslední tři minuty druhého dějství.
36:13
35:20
Niemi zasáhl proti střele Josiho.
34:50
Přesilovka se hostům nedaří podle představ, nemohou se stabilně dostat do pásma.
34:13
Vyloučen domácí Browm na dvě minuty za nedovolené bránění autora třetí branky hostů.
33:16
Nashville právě vstřelil branku!
Weber se prokličkoval od mantinelu až před branku a vystřelil. Jeho střelu šikovně dorazil bekhendem ROMAN JOSI, a tak vedou hosté o tři branky. Asistence: Shea Weber.
32:44
Domácí brankář raději podržel kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou. Hosté vyhráli buly a usídlili se v pásmu. První formace San Jose se rychle osvobodila.
32:15
Niemi si v pohodě poradil se střelou Wilsona.
31:15
Weber vystřelil bez přípravy, kotouč k brance nedoletěl, byl ztečovaný do rohu hřiště.
30:41
Hutton byl pozorný, domácí se snaží snížit, ale přes dobře hrající obranu hostujícího týmu to nemají vůbec snadné.
30:05
Fisher na druhé straně vystřelil, kotouč se dotkl ochranné sítě nad brankou.
29:23
Kennedy mohl snížit, rána mu však nesedla a puk skončil vysoko nad brankou.
28:59
Stejný scénář jako před prvním gólem. Hosté nejprve přečkali oslabení, poté se prosadili. Spalingovu ideální přihrávku využil PATRIC HORNQVIST ke střela, která byla do protipohybu Niemiho. Asistence: Nick Spaling, Calle Jarnkrok.
28:31
27:45
Havlátova střela letěla kousek mimo branku Predátorů.
27:10
Postavení mimo hru domácího týmu.
26:31
Nick Spaling vyloučen na dvě minuty za hákování.
25:00
Thorton nedokázal překonat Huttona, který ho výborně vychytal.
24:49
Cullen střelou zápěstím mířil mezi betony Niemiho, ale skulinku tam nenašel.
23:57
Gaustad trefil v další šanci horní tyčku. Velká šance hostů.
23:48
Cullen vystřelil na branku, k odraženému kotouči se na hranici brankoviště dostal PATRIC HORNQVIST a z bezprostřední blízkosti překonal brankáře Niemiho. Asistence: Matt Cullen, Colin Wilson.
23:25
Havlát bojoval o kotouč za brankou, ale souboj nevyhrál, a tak šel střídat.
22:08
22:05
Střelu Pavelkyho na poslední chvíli viděl Hutton a stačil zasáhnout.
21:20
Domácí se nemohou stabilně dostat do útočného pásma, čas přesilovky se krátí.
20:53
Postavení mimo hru zastavuje celou akci.
20:50
Přesilovka domácímu celku příliš nejde.
20:08
Vyloučen hostující Calle Jarnksok na dvě minuty za krosček.
20:01
Po první třetině platí bezbrankový stav, na střely vedou domácí 9:5.
20:00
19:49
Už se nic nestane.
19:08
Kenndy branku minul, jednalo se o nepříliš povedenou střelu.
18:31
Nashville má kotouč ve své moci, jenže narazil na dobře hrající domácí obrannou řadu.
18:00
Hrají se poslední dvě minuty první třetiny.
17:01
Hostující brankář si poradil i se střelou Nieta.
16:27
Burnsova střela z otočky byla snadným soustem pro Huttona.
16:01
San Jose má více ze hry, gólově svou převahu zatím nedokázalo vyjádřit.
15:13
14:30
Na střely vedou domácí 6:4, na skóre je to 0:0. Čeká se na to, který z týmů udělá chybu.
13:39
Braun se dostal k odraženému kotouči, který ovšem nedokázal nasměrovat mezi tři tyče.
12:48
Sheppard byl ve středním pásmu zastaven Bartleyem.
11:50
Domácí zatopili hostujícímu týmu, ale z tlaku nevytěžili přímou střelu.
11:00
Naprosto stejně dopadl o několik sekund později Wingels.
10:53
Domácí Stuart branku minul střelou z první.
10:09
Polovina první třetiny je pryč, zatím jsme gólovou šanci neviděli. Braunova střela zápěstím Huttona spíše vystrašila než ohrozila.
09:03
Fisher dostal přihrávku do jízdy, Niemiho v brance domácího celku překonat nedokázal.
08:58
Irwin střelou z hranice útočného pásma vyzkoušel pozornost Huttona.
08:37
San Jose chtělo urychlit rozehrávku, což se sice podařilo, ale jen za cenu zakázaného uvolnění.
08:22
07:55
Jones vystřelil příklepem, gólman Žraloků musel vytasit lapačku.
06:45
Druhou střelu v zápase si připisují hosté. Elis střelou zápěstím ovšem nějak výrazně neohrozil Niemiho.
05:52
Pavelski se dostal do útočného pásma, překonal modrou čáru a vystřelil. Hutton vykopl kotouč betonem mimo branku.
05:13
Nystrom si počkal na Kennedyho, kterému vystavěl ukázkový strom.
04:38
Desjardins vyhrál vhazování proti Gaustadovi, ke střele se však nedostal.
04:00
Domácí jsou lepším týmem, hosté ještě ani jednou nevystřelili na branku.
03:21
Hutton opět připraven, tentokrát zastavil střelu zápěstím Vlasice.
01:49
Ekholm si počkal na Shepparda, který dostal tvrdý hit.
00:29
Hutton si připisuje první zákrok.
00:01
Přeji krásnou hokejovou noc. NHL dnes pokračuje dalšími zápasy, které budou zcela jistě zajímavé, jelikož se velmi rychle blíží konec základní části. My se zde zaměříme na utkání San Jose Sharks – Nashville Predators, tedy utkání mezi celky, které hrají v Západní konferenci.

Úvodní vhazování je naplánováno na 4:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.